Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

kamajka
autor
12. dec 2007

Ahoj Nika, tak vitaj v mojej teme 😀 😅

Neviem ani ja čo to može s tou Tvojou malou byť... hmm... detičky občas byvaju narvozne.... Aj moj maly je ako z divych vajec... 😖

A k tým trhom - to su take klamstva, že až ☹ všetko je tam predražené, len ludia maju dobry pocit, že kupil som si niečo na trhu alebo na jarmoku.... 😀 inak ja na taketo "ekšn" tiež velmi rada chodím, aj ked su to odrbky, aspon sa teším z toho že som tam, aj ked nič nekupim 😀

zuzkafuny
12. dec 2007

Ahoj KAMAJKA... hmmm tak som si ťa kukla. No... sa mi zdáš kus povedomá 😀 ale mňa si trafila a ešte mám aj bráchu.
Ja mám rada vianočné trhy...nič nekúpim, ale tá atm je super...aaah!
Kedy ich máte v RS?
Inak ja ročník 75-to už stará páka som ☹ 😀

zuzkafuny
12. dec 2007

A môj mužík je 59-tka... Nie dievčence nepomýlila som si číslo...chi

kamajka
autor
12. dec 2007

No ved ja viem.... že stara paka 😀
no určite ma poznaš ja sa ti pozdravim ked ta stretnem. ale boh ťa uchovaj ak sa neodzdraviš 😉

kamajka
autor
12. dec 2007

zuzka ja viem, ja ho moc dobre poznám, da sa povedať že sme boli s nim rodina... 😉

kamajka
autor
12. dec 2007

A ste sa aj vzali?

zuzkafuny
12. dec 2007

Nie nevzali... To mám akože furt rozvádzať??? 😀 😀 😀 Malý sa zobudil...ideme sa prejsť.
Pozdravím sa isto iste a až nie tak mnou zatras...lebo ja niekedy chodím ako slepý ovad po vonkaj...
Majte sa tu pekne...zatiaľ 😉

kamajka
autor
12. dec 2007

Maj sa Zuzka 🙂 a to v tomto nečase prechadzka no bohu... ja by som nešla 😀 my len doma sedime xixi

nika_ke
12. dec 2007

trhy by mali byt 12. a 13., aspon tak som to videla na rimavskej stranke

kym mala doobedu spala, tak som rozmyslala, co by som si mohla kupit a napadla mi penazenka, mam ju uz riadne deravu a urcite mi ju nikto pod stromcek neda

inac, takyto "trh" sa u nas nazyva blsak a je otvoreny kazdy den okrem prveho pondelka v mesiaci, potom mame v meste aj klasicky trh so zeleninou a kvetmi. Na vianocnych trhoch na hlavnej sa mozu predavat iba vyrobky tradicnych remesiel: keramika, sviecky, medovnicky, kozene vyrobky, vianocne obrusy, popri tom vselijake fajnove obcerstvenie a samozrejme nemoze chybat "primatorsky punc", ktory predava kazdy den iny starosta mestskej casti, alebo poslanci.

zuzka, aka stara paka? pri "muzickovi" budes stale mladica 😀

nika_ke
12. dec 2007

a tu v rimavskej sa mi velmi paci zvonkohra s vianocnymi melodiami, prave isli rolnicky, take romanticke 😵

monkula
12. dec 2007

nika, bez počutia zvonkohry na námestí, to sa mi ani neráce ako pobyt v RS

nika_ke
12. dec 2007

monkula, ako vyzera predvianocne obdobie v malackach?

monkula
12. dec 2007

No, u nás sa začína predvianočné obdobie v prvú adventnú nedeľu, v kostole spieva vždy enjaký ten chórus, primátor zapaľuje prvú sviečku, k tomu máme na Malom námesti zopár stánko, na Mikuláša sme mali 1x predstavenie u nás v prekrásnom parku,Mikuláš bol na balkóne kaštieľa, zo strechy sa spúšťali anjeli a čerti, spievala nám semifinalistka Superstar Ďurinová, teraz v nedeľu sa zapálila 2. sviečka, bola tu Laiferka, v sobotu a vnedeľu nás čakajú trhy, zapaľovanie ďalšej sviečky, nejaké tie koncertíky, celé mesto je pekne nazdobené, vysvietené, celkovo, je to tu pekné pred Vianocami, nemám toto mesto príliš rada, ale musím uznať, že si dávajú záležať na oslavách, aj na 1. mája sú tu kolotoče, jarmok, mali sme aj historický jarmok na výročie mesta, v parku sa tancovalo v dobových kostýmoch, máme dobrého primátorra...

nika_ke
12. dec 2007

urcite je to u vas pekne
odkial pochadzas, ked sa ti malacky nepacia?

monkula
12. dec 2007

Som z dediny v okrese Dunajská Streda 😀

liliandax
12. dec 2007

caffteee.. uz som aj ja tu, skor sa nedalo 😖

ako vidim, ten naj pokec som dnes prepasla 😝 Haloooo, kde ste?

nika_ke
12. dec 2007

tu sme, vyspinkani, napapani, mozme konikovat 😀

monkula
12. dec 2007

Nika, Tvoja krpaňa má pekné meno, ako ju oslovujete?

liliandax
12. dec 2007

aj ja som tu. len neviem, dokedy, lebo maly ma dnes akysi nespavy den.. dost neobvykle na neho 😒

nika_ke
12. dec 2007

uz sme sa aj pogrckali, zase mam kopu veci na pranie 😠

sprava z trhov: maju tam ciapky, ciapky a este raz ciapky, miliooon. Okrem toho klasicky postelne obliecky a zaclony, oblecenie o nicom. Prekvapili ma stanky s kamenmi. Kupila som kazdemu z rodiny cinske peniazky do penazenky, manzelovi vankusik, lebo svoj uz ma zniceny a mamke priesvitny dekoracny zaves do obyvacky od tmavych spoluobcanov po 120Sk za meter 🙂 . Je sice dost kratky, tak snad s tym nieco vymysli. A este kosicky med 😅

monkula, cize si tiez juzanka 😉 ako ste sa dostali do Malaciek? isli ste za pracou?

nika_ke
12. dec 2007

vdaka, btw. drahy cakal chlapceka Richarda, hoci ja s celou mojou rodinou sme boli presvedceny, ze budeme mat dievcatko. Volame ju Riška, Rišeliatko ... a ked ma nastve, tak je Riša-piša 😝

liliandax
12. dec 2007

nika_ke - takze sa ani neoplati ist sa kuknut na ten trh? my sme tam boli asi 5 sekund, boli sme v Kerimate kukat veci do kupelky. Chcela som malemu kupit balon, ale ani jeden ho nezaujal.. tak sme usetrili 😵
Bol taky bez nalady, mozno zajtra bude lepsie

nika_ke
12. dec 2007

lili, tie nase deticky nejako spekuluju so spanim.
Hoci nasa mala spinkala hodinu doobedu a 3hod poobede. Nie je to vela? Najblizsie ju ulozim o osmej a tajne dufam, ze dnes bude kludnejsia noc.

monkula
12. dec 2007

Nika hej, za prácou. Plánujeme aj dáky ten dom, byt,ale mňa to stále ťahá do Soboty, aj keď je to nemožné, pretože keine Arbeit...

nika_ke
12. dec 2007

ak nechces kupit ciapku, tak sa ti neoplati 😉
a nepiekli trdelnik, co som bola sklamana. mali iba odstaty, ktovie ci bol vobec dnesny.

liliandax
12. dec 2007

nika - no neviem, dnes ma slo porazit z tych lietadiel co v kuse poletovali.. hucalo to o100sest a samozrejme Petko mal usi ako netopier, ze co sa deje?? ani za svet spat... nakoniec som ho ale prehovorila 😀 a uz spi hodinu.. ale mam citak, ze coskoro je hore 😠

liliandax
12. dec 2007

monkula - smiem sa spytat, v Malackach mate aku robotu?

nika_ke
12. dec 2007

ja som skor na anglinu a trosilinku na francuzstinu, no toto si pamatam este zo strednej.
to tuj e ozaj take biedne s pracou? v nasej firme vzdy hladaju ludi, momentalne aj namiesto mna. Skor mam obcas pocit, ze su tu ludia prilis vymyslavi. Napr. v KE clovek bezne dochadza 10-20 km do roboty a tuna je to nehoraaazna dialka. Je skoda, ze sa tu zrusilo dost vela podnikov. Ale vraj v Tornali sa ma robit nejaky priemyselny park? To som len pocula.

nika_ke
12. dec 2007

stale sa cudujem, co to tu huci, som si myslela, ze teplaren vypusta paru, lebo u nas to tak huci a to su lietadla 😀

sme sa riadne pokakali, ideme sa prezliect

monkula
12. dec 2007

Lili, manžel pracuje v autoparku ako vstupný kontrolór a ja som robila v Pepsi-Cole na recepcii.
A v akej firme robíte Nika? Aj manžel dochádza 12 km tam a 12 späť...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre