Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

zuzkafuny
28. mar 2008

Na nošteku mu už nič nevidno... a nemal to ani modré, ani fialové, ani inak farebné... 😀
už spí... môj synok jediný 😀
aj ja by som dačo zjedla... idem si dať z torty čo drahý piekol... sacherovu... samá čokoláda a čokoládu ja veru môžem 😀 😀 😀
A už sa môj chalanisko vie vyškriabať na gauč a nevie zliezť... no... 😖

nika_ke
28. mar 2008

ahojte,
zase som zmeskala vas pokec. ☹

Zuzka, gratulujem Zuzanke ku krasnym este detskym narodkam 😉 Oslavu ste mali isto peknu. Kedy idete na tie nakupy do Europy?
Ak nechce ist tvoj chlap, tak pojdem s vami ja 😀 😀 😀 Potrebujem nejaku vzpruhu ako sol. Ja mam dnes takuuuu prisernu depku, ze az. Zacala mi v stredu po prichode do tohoto zapadakova a dnes ma tusim vrchol (teda dufam, ze je to vrchol, lebo viac neznesiem) 😢

Lili, tusim som raz videla, ze si pisala do temy nakupy v Madarsku. Nemam cas to hladat. Vies mi prosim Ta poradit, kde tu blizko sa da dobre nakupit? Aj pre mna aj pre malu? Viem tu len o dvoch mestach - Niredhaza a Eger (netusim ako sa to pise). Ale neviem, ci su tam aj nejake obchody s dobrymi cenami.

Chystam sa kupit uz teraz novy golfac, aby som mohla cez tyzden zbehnut sama s malou do RS alebo RV, lebo mi v tejto diere nacisto drbne ☹ Neviete mi nahodou nejaky poradit? Baby v terminovkach kupuju hufne Moon, ale ten som nevidela nazivo v obchode. Chcem si najprv vytipovat zo 2-3 znacky, poobzerat a vyskusat v obchode a kupit na nete tam, kde bude najlacnejsi. Plan by bol, uz len realizovat ho 😀

kamajka
autor
28. mar 2008

Cauko, no aj Lili zmeškam vždycky .. ☹

ja som dnes kupila malemu zatvaraci šerbel, inak srandovne to vyzera, ako tron pre kraľa 😀 ....
ale zatial ziadna sláva, sadnut si sadne, ale len v pančuchach, a ked poviem cikat, tak ani bohovi... ☹ ☹ 😠
šlak ma ide z toho trafiť.
Zuzi, tak dobre, tak povedz kedy možem dobehnuť, od nedele budem mat navstevu do stredy, v piatok asi pride drahy................. tak asi len vo štvrtok by sa mi dalo, alebo potom na ten dalši týžden. 🙂 sice nie, to bude muž doma... 😒 😠 .... no ved sa ešte dohodneme.

Nika, a musi byt silou mocou dobra značka? Ved na priležitostne použitie ti stači aj obyč. bugina z Demy, za 1790sk....... Ale sa neda polohovať, len tak trošku. ☹ škoda.

nika_ke
28. mar 2008

Kamajka, nemusi byt extra znacka. Videla som v KE v meste Demu golfac aj s nanoznikom, ale na ich stranke som taky nevidela. Skusim pozriet v rimavskej v jednom obchode maju stale Demy kociky ako vyzera ten obycajny golfac nazivo. Staci mi mierne polohovanie, strieska a hrazdicka. Na stranke Demy je dokonca len po 1.699 😅

Nemam ani cas kukat na nete, snad cez vikend.

zuzkafuny
28. mar 2008

jemine... ja som z toho mojeho decka taká uťahaná ako kôň 😔
chlap nie doma 😉 tak ideme na to...!!! 😀 a naliala som si aj pohár vínečka...že Cabernet Sauvignon jméno jeho 😉 🙂
Nika... ja teraz ľutujem ten môj golfáč... ten bol super, skladný, pekný, ľahko sa skladal a po rovnom išiel super... len nemohli byť hrbole 😅
tento tiež nie zlý... ide aj po garádoch... ale môj golfáčik bol môj golfáčik... už by som ho nepredala... 😖 ale už je... ☹
no neva 🙂

nika_ke
28. mar 2008

Zuzka, mnamky, robis chutky. Mame aj my dajake vino v bare, ale asi si ho muz susi na narodky 😒

nika_ke
28. mar 2008

Zuzi, ten kocik co si predavala bol golfac, vidis, som si nevsimla, ja tapa ... 😠 myslela som, ze to bol iba sportak

nika_ke
28. mar 2008

skusala som na muza, ci neda vino, ale poslal ma do muky, lebo som zabudla darceky pre neho v kosiciach 😝

nika_ke
28. mar 2008

malej som dala kasicku, mam pol hodinku cas do kupania, tak snorim po golfacoch.
nasla som toto chicco
http://www.chicco.sk/chicco.php/produkt/na-prec...
???

nika_ke
28. mar 2008

Zuzi, co ta Misiacik uchodil? aspon uz nemusis klikat na sportove stranky 😀

moja male od stredy tiez zacala trosicku cupitat, ked som ju drzala pod pazusky, taka bola podarena. Si viem predstavit aj Miska ako sam krasne preklada nozicky, musi byt zlatucky 😵
No a ta moja potvorka od kedy zistila, ze statie je celkom fajn, tak sa vcera chcela uspavat na stojaka na mojich rukach a cez den sa rozculovala, preco sa neda cucat cicinka po stojacky 😀 Som ju zrusila, nech nevymysla, uplne mi staci, ze si pri kojeni sada.

nika_ke
28. mar 2008

... prave je remiza a malej sa uz dalej nechce pozerat hokej, tak ju bezim zachranit pred nervoznym ockom 😉

kamajka
autor
28. mar 2008

Nika s nanožnikom? neviem ktory to mysliš, taky nepoznam, teda aspon demacky nie 😕
ja mam ten handy, so strieškoua tou hrazdičkou či čo to je, ale tu hrazdičku nedavam, nejak to debilne vyzera. 😖
Nika mne sa pači toto: http://www.chicco.sk/chicco.php/produkt/na-prec...
alebo ešte tu je niečo velmi podobne tej deme: http://www.bambino-kociky.sk/product_info.php?c...

Inak s nanožnikom som videla na mimibazare jeden kočiarik, čo sa mi dost pačil, ale potom som stretla jednu, a ta taky mala, tak som sa pytala, ako sa s tým chodí a či je to praktické, ale vraj je to katastrofa, čím väčšie kolesa, tym viac je to naprd...... Ja som aj celkom rada že mam tu buginku nasu 🙂
lahke skladne nevypada to bohviako ale učel splní 🙂

kamajka
autor
28. mar 2008

chi no vidim že už si to chicco aj ty našla 😀

nika_ke
28. mar 2008

kamajka, bambino ma lepsie bocne strany, len nechapem na co je tam ten popruh? 😨 zeby brzda? a nemaju tam ziaden popis 😖

btw. vyhrali sme a ideme do finale so slovanom 😀

liliandax
28. mar 2008

cafte kockulky 😎

predpokladam, ze sa prave venujete svojim slnieckam, to moje je uz total OFF, takze sa mozem venovat ja vam.. 😉
moj stary prave odisiel, vraj "idem sa pozriet na kamosov novy byt" - HAHAHA.. je tam nejaka slop party, ale ako vyhovorka to bolo celkom fajn 😀
.. ale kedze je unaveny ako pes, predpokladam, ze sa tam dlho nezdrzi, odo mna ma priepustku len do 22:00 -

Po tom ho budem cakat doma s valcekom na cesto za dverami 😀 😀 😀

liliandax
28. mar 2008

zuzka - ten tvoj chlap sa mi vobec nezda, ze je chlap 😀 Skor ako mimozemstan 😉 .. ked upiekol tortu! a nie hocijaku.. 😵 No ja fakt zasnem 😨

A ako vidim, Misko je zo dna na den sikovnejsi.. veru, aj ja si pamatam, ako sme Petka ucili, ze z gauca sa lezie dole ritkou.. No dost dlho to nechapal 😖 Ale uz je to OK, len teraz ma ovela vacsiu srandu, ked moze pozhadzat na zem so sedacky vankuse (mame ich 6 take maxi velke) a on sa na ne potom hadze ☹ No fakt zabava.. a ako sa pri tom naschval rehoce? 🙄

liliandax
28. mar 2008

nika - co sa tyka madarska a nakupov, vela ti neporadim.. nakolko som tam naposledy kupovala malemu kocik a postielku (vyslo nas to ovela lepsie), ale kde to bolo??? no ak ked ma odtoto, nepoviem ti.. nejaka dedina hned za hranicou (prechod Kral - inak v Krali mam starkeho - to je fakt nedaleko Tornale 😉 ) .. ale fakt neviem ☹
Ale to nebol klasicky obchod, skor ako nejaky sklad - velkosklad?? 😅

A ja ti s vyberom kocika neporadim, my sme ten nas zdedili po svagrinej, takze my sme nekupovali, takze sa nevyznam 😖 ☹

A to je parada, ze Kosicania vyhrali!!! vsetci sme tu skandovali 😀 .. to bola predpriprava na zajtrajsi futbal, chystame sa cela femily, len aby aj pocasie bolo take suprove ako dnes 😎

nika_ke
28. mar 2008

bambulka vykupkana, uspata a mozem makat ☹ minuly tyzden ma big boss zdrbkal, ze som neposlala piatkovy report, tak dnes musim. Idem rychlo na to a potom sup na net 😀

baby, to treba dieta ucit aj liezt z gauca? to co ma este caka? 😕 ako vas tak citam, mam sa na co tesit 😀 , aj my mame vankuse, ale len 4ks a mala ich rada prelieza, povodne mali byt ochranou pre zletenim na zem.
Teraz mi napadlo, ze nasi mali na manzelskej posteli take obrovske vankuse ako zahlavie, mali nizke postele a my sme si s bratom dali pred postel tie vankuse a skakali sme kotul letmo rovno oproti radiatoru. Brat mal "iba" 2x rozbitu hlavu 😖 ☹ boooze, esteze mame zatial iba dievca, dufam, ze bude taka dobrucka ako Zuzanka 😵

... a padim pracovat

liliandax
28. mar 2008

kamajka - to fakt, nejako sa mi miname 😠
Kde si kupila ten nocnik? 😕 .. my mame taky obycajny s kacickou, od vcera sa s nim blizsie zoznamujeme a to tak, ze najskor ide cikat (pre neho "povel" PIŠ PIŠ ) jeho jedina babika ( 😀 ) Katka a potom si sadne na bilik on.. je to sranda, ked sa kuka do bilika a "nieco" tam hlada..
Zatial nam tam este nic necvrklo, ale za uspech povazujem uz len to, ze po kakani ukaze na plienku a povie KAKA 😵

kamajka
autor
28. mar 2008

učiť??? 😕
ja som neučila, moji sa naučili sami. a ako ritkou? moji neliezli ritkou... A ani mi to nejako nevadi... 😅

Nika, ten POPRUH je na prenos kočiara, to sa da zložiť, aj ja to mam zložene, ono je to upevnene na jednej z ručok a potom pri spodku kočika, a ked ho zložiš, tak ten popruh služi na to, aby si ho mohla niesť pohodlne na pleci..... Akože ja to nepouživam, mam strach, že by som tým niekomu ubližila, keby som tak niesla kočiar 😅

kamajka
autor
28. mar 2008

Dianka.... moj bude zasraty aj cely den.. a ked sa ho opytam či kakal, ešte ma aj oklame že nie.... neviem či si mysli že to akože necitim ten smrad alebo čo..... ☹ ☹ ☹
Ten nočnik som kupila u nas v "Libre", stal 165 sk.

liliandax
28. mar 2008

nika - to casom zistis, co malu treba ucit.. napriklad my sme Petka MUSELI ucit liezt z toho gauca spravne, ale preskakovat postielku sa naucil sam 😀
Aj dnes v noci (teda nadranom o piatej) mi skocil na hlavu.. som myslela, ze zinfarktujem 😲

kamajka
autor
28. mar 2008

Lili a prečo ste ho MUSELI učiť liezť spravne? 😕 🙂
jaj idem do sprchy, nepopište vela, lebo to potom nestihnem prečitať 😀

liliandax
28. mar 2008

kamajka - preto MUSELI, lebo furt liezol hlavou dole 😖 A hudli sme to dookola.. ja som liezla dole zadkom, ocko.. dedo.. no ukazovali sme mu to vsetci, ale viac sa mu pacilo dole hlavou. Vzdy pri tom zavrel oci 😀 , nahodil grimasu a sup.. A to doteraz, ked si mysli, ze mu nieco hrozi, najma ked sa ruti na odrazadle oproti stene, vzdy zavrie oci 😀

Hmmmm... asi sa mu taky okakany paci byt, zeby ho to tam hrialo?? 😀

nika_ke
28. mar 2008

som sikovna, iba hodinka a 3/4 mam za sebou 😎 snad bude sefko spokojny, ze som nieco poslala a zvysok cez vikend, nevladzem o tomto case rozmyslat.

Kamajka, aj nasej sa paci byt pokakana 😀 ked je podozrivo dlho kludna, hra sa sama, nic nechce, tak uz len snorim s nosom a na 90% to tam ma 😀

Lili, vy mate postielku hned pri vasej posteli? budicek nohou po hlave by som nechcela ☹

liliandax
28. mar 2008

nika - ano, mame ju vedla seba, dotykaju sa 🙂 A vy? ako mate vy?
A na taky budicek som si uz zvykla, vacsinou sa zobudim na Petkove suchnutie, otocenie.. ale dnes som spala uuuuuuplne .. ako dudok 😀

gratulujem k uspesnemu ukonceniu dnesnej pracicky 😉 Mna to caka zajtra.. uz sa tesim 😝

nika_ke
28. mar 2008

Lili, robis danove? ak hej, tak to ti nezavidim ☹

my mame na jednej stene celne nasu postel a oproti pozdlzne popri stene Riskinu postielku. Ona ked sa zobudi, spusti svoje e-e-e (to robi od narodenia 🙂 ), stiahne rukou vrch hniezda a cumakuje na nas. Akonahle otvorime oci, tak sa zacne rehotat a caka, kedy ju vyberieme. Toto sa odohrava pravidelne o 6:00 rano, je ako svajciarske hodinky 😀 Vacsinou si ju dame k sebe do postele, trosku sa pohra s mobilom, posprta ockovi do nosa 😀 (to sa ho snazi zobudit, ak sa tvari, ze este spi) a o 6:30 vstavame. Riska ani za svet nechce spat v nasej posteli. 😒

nika_ke
28. mar 2008

jaj, Zuzi, este som ti chcela napisat, ako dobre, ze sa Miskovi nostek tak perfektne zahojil. 😉 Len mu vysvetli, nech uz neskace bunge-jumping 😀

liliandax
28. mar 2008

danove sme dnes podali.. teda manzelove 🙂 Ale robime (kontrolujeme) sklady a nesedia nam tie nase s tymi nasho uctovnika 😠 Tak zajtra hladame chyby 😝

ak som to dobre pochopila, postielku mate pri nohach?? 😅 Nam to takto vyhovuje, vzdy ked sa zobudim v noci, kuknem na maleho, ten je furt odkryty, tak ho aspon zakryjem 🙂

A to bud rada, ze Riska nechce vo vasej posteli spat, Petko vzdy obsaadi takmer celu postel a ja vtedy vacsinou spim pri nohach 😒 A to ma nasa postel 190 x 190 cm 😀

liliandax
28. mar 2008

baby, ten moj este nie je doma! 😠 😠 Asi idem pre ten valcek 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre