Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

nika_ke
2. apr 2008

Zuzka, fiiiiha, to si sa riadne odviazala pri vybere 😉 len si si asi nevsimla popis pri kociku "moderný mestský kočík" 😀 dufam, ze sa vsetky neurazite 🤐 ale s tymto kocikom by som isto spravila rozruch aj v nasej najvacsej vychodniarskej dedine 😀 Za to si viem predstavit vychadzky s nim v takych mestach ako Vieden, Pariz, nahodena ako ta kocka na fotke s hlbokym kocikom, ktora vobec nevyzera ako zena po porode. Ked budes mat tretie babo, tak s nim iste rozprudis stojate hnustianske klebetne vody 😵

zuzkafuny
2. apr 2008

Nika... to by som najskôr musela vyhrať 😅 a potom... zmeniť image. Lebo rifle, botasky, obyčajné tričko, tak to by k nemu nešlo... 😢 😢 😢
stačí...!!!
😉

liliandax
2. apr 2008

no zuzka! ani nie si vo vybere narocna 😀 Ale mas pravdu, na nase pomery nielen ze je cenovo nedostupny, ale sa ani ku mne by sa teda vobec nehodil 😖 A mne sa ani nepaci 😀
A asi by som dostala infark, keby Petko dohryzol taky krasny kocik, staci, ze na tomto nasom pozicanom si brusi zuby 😅

zuzkafuny
2. apr 2008

Lili 😀 a kde ste všetky...??? Ja už za chviľku idem letieť... začína sa mi driemať, tak aby som kus dospala nedospaté... až sa podarí 🙂

liliandax
2. apr 2008

ja som tu 😉

moji chlapi uz buvaju, tak mam volnu ruku 😀

... na chatovanie 😎

liliandax
2. apr 2008

ja cakam na kamosku, je v Londyne a takto po veceroch si zvykneme pisat 😎

tak dufam, ze aj dnes sa objavi 😵

zuzkafuny
2. apr 2008

moj má čapnuté a polihuje v obývačke... 😅
ale to vládze prísť kuk či sa vzdelávam, alebo chatujem... 😀
no jasné že sa vzdelávam 😀 😀 😀
čo ste dnes porábali...???
my sme boli doobedu kus von a poobede som ani nešla, lebo to vyzeralo na dážď a nakoniec sa pustilo poprchávať len pred večerom.... tak sme sedeli doma 😀

zuzkafuny
2. apr 2008

hľadám nejakú dobrú stránku o skalkách... si chcem urobiť takú mini...

liliandax
2. apr 2008

čapnute?? dobry vyraz 😀 .. ten moj mava striknute 😀
Ale teraz je KO, nejako ho obtazuju sople a vraj ho boli hlava.. no vyzeral tak, ze nesimuluje 😅

My sme boli aj doobedu vonku, maleho som s placom tahala zo smykacky ☹ Nejako rychlo si na to zvykol 😎
poobede sme boli v Hypernove, musela som turbo rychlo kupit nejake blahozelanie k sobasu.. nas dobry kamos sa v sobotu zeni 😎

Zas naopak, iny sa rozvadza 😒 a dalsi mal minuly tyzden pohreb ☹

No fakt je ten zivot nevyspytatelny 😔

liliandax
2. apr 2008

takze sa vzdelavas o skalkach? 😉

zuzkafuny
2. apr 2008

no...
Moja Zuzka hovorí... Je poštípaný...??? 😀 😀 😀
Ešte som nikdy neskalkovala... tak uvidím ako mi to pôjde 😅 ale zas nikto učený z neba nespadol...
Vôbec neviem ako na to... miesto už mám. To je základ... nie...???

liliandax
2. apr 2008

jasne! zaklad je najdolezitejsi.. 😵 Treba k tomu asi nejake skaly 😀 a nejake kvietky.. pred nasim panelakom som videla nejake skalne ruze, ak chces, poziciam si odtial nejake 😉 😀

zuzkafuny
2. apr 2008

no 😀 práve som skončila na tejto stránke... pekné to tam majú... ja potrebujem podrobnosti 😀
díky 😉

liliandax
2. apr 2008

naco su ti podrobnosti? 😅

liliandax
2. apr 2008

ved ty si sikovna, zrealizuj sa naplno a preskusaj fantaziu 😉

a nezabudni potom tam pustit hava.. tak ako ten nas, kym sme este mali ako taku "skalku", tak rad ju "prerabal" 😀

zuzkafuny
2. apr 2008

ja mu prerobím hrabľami po chrbte...!!! To je v takom briežku a tam sa mu zle chodí... budem dávať pre istotu pozor...!!! Dnes rozťahal po celom dvore všetky topánky nechané vonku... Ešteže ho máme taký malý a nemusela som ich toľko hľadať...

liliandax
2. apr 2008

😀 😀 😀 Ako vidim, nenudis sa 😵
.. mne nieco podobne robi po byte Petko, len neroztahuje topanky, ale len snurky z nich.. a potom ich schovava 😀

ako si na to s hladanim?

zuzkafuny
2. apr 2008

no... našla som nejakú stránku
http://www.agrobon.sk/mojazahrada/cyprustek.htm
a je tam celkom pekný prehľad... a potom pohľadám ceny

liliandax
2. apr 2008

na tej stranke mi chybaju viac fotiek.. lebo mne tie nazvy nehovoria nic 😖 Ty sa v tom vyznas?? 😕

ja hladam nieco na musky.. mam ich cely byt 😠 porazi ma..

zuzkafuny
2. apr 2008

na tie čo majú v ponuke, sa dá kliknúť a máš tam k tomu veľmi pekné obrázky... či sa páčia len mne...??? 😅
na mušky mne zabrl Cyper...

liliandax
2. apr 2008

vidis! na to som neprisla 😀 Ktore sa ti pacia? 😵

zuzkafuny
2. apr 2008

fu! tak ich je tam dosť... z hlavy ti nepoviem... 😅 a to by som musela znova hľadať... Ale vieš ty čo...??? Urobím skalku abude sa kolavdovať... a keď neurobím, bude sa tiež kolaudovať... 😅 😕

liliandax
2. apr 2008

suhlasim!!! 😉
... no ale musis si svihnut, slnieckove pocasie je tu co by dup.. idealne na kolaudaciu 😵

pocuj.. kde sa tulaju nika s petou?? 😕 🙂

zuzkafuny
2. apr 2008

http://www.victoria-trvalky.sk/cennik_ot.php
aj tu je toho habadej a dokonca aj s cenami...

no ja ti neviem kde sa tie túlajú... nemajú dámsku jazdu...??? A my poctivo doma sedíme 😠

liliandax
2. apr 2008

no vedela by som si vybrat 🙂 Len to by som musela mat na to nejaky flek a najma vztah k tomu 😅
Ale vysledny efekt musi byt super! 😵

s tou damskou jazdou radsej neprovokuj 😠 Alebo zeby?? 😀

zuzkafuny
2. apr 2008

hm.. možno... tak ja idem do hajan... dobrú noc a pozdrav ženy až sa tu ukážu... papa

liliandax
2. apr 2008

papa, prajem pokojnu nocku 😔

.. neviem, ci tu budem, som na pol nohy v posteli 😉

nika_ke
2. apr 2008

ahojte kocice,
tak ja makam a vy tu klabosite 😒 😀

Moj muz je asi tiez uz nacinkany, ale bohvie kde mu koniec? Este nie je doma a to sluboval, ze pride o 21h. Dala som mu vychadzku do 24h, tak snad trafi domov. Siel na pansku jazdu a odo mna vydrankal 1.000 Sk. Som zvedava, kolko z toho mi vrati. Tipujem 0Sk.

Zuzka, so skalkou ti neporadim, ale zajtra kuknem tie linky co si dala a ulozim si ich. Mozem ti helfnut akurat so skalami. Mame ich celu kopu na zahrade, take obrovske 😀

Lili, blahozelam k Petkovmu uspesnemu pisaniu na nocniku.

moja mala ma stale vyrusi pri pisani na konovi a potom nestihnem reagovat na vsetko, co som chcela. Radsej odoslem aspon to, co mam napisane, lebo tento kon vybity ma hned odhlasi a prispevok je fuc.

Zajtra poobede idem do KE, este nemam nic zbalene, snad to zajtra stihnem.
Idem aj ja spat, i ked to bude len take driemanie, lebo ja nezaspim, kym chlap nie je doma 😖

prajem dobru noc, najma Zuzke a Miskovi 😉 😔

zuzkafuny
3. apr 2008

no... Nika... že ho to baví 😖 do 2hod. sa zobudí aj sedem razy a potom už spí...
a nieže by som išla spať, ale kukala som večer celkom dobrý film no... a teraz ho opakujú 😠 tak mi treba...!!!
Skaly by sa zišli 🙂
a inak už mám z toho guľáš... je toľko kadejakých krásnych skalkových kvetov... 🙂
Pekne dojdite domov a pozdrav Košice... my si vystačíme aj s mini mestečkami 😉 ... že ženy...?!
Ako dopadol drahý tvoj Nika...???
Môj lepšie ako minule... 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre