Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

liliandax
10. apr 2008

zuzka - naozaj??! 😀

zuzkafuny
10. apr 2008

no... som drahého ešte do pol dvanástej čakala, potom si malý zmyslel, že už dosť spal v jednom kuse 😅 a nakoniec ma ešte pes o pol druhej zobudil že chce von 😠 o pol tretej malý že mliečko a budíček o šiestej 😀 ...
no nevravím...??? supiš 😀 a teraz zasran malý dospáva nedospaté 🙂

kamajka
autor
10. apr 2008

čaukoo.
tak my sme sa vyspali celkom fajn, len deti celu noc ledva dychali ☹ ☹ ☹
tak sme dneska ani nikam nešli, ostali sme doma a trielili sme k doktorke.
alergická nádcha pravdepodobne... ale sa im zle dýcha chudatkam mojim,
take maju nosy zapchate, že len pišťali v jednom kuse v noci a metali sa.
no ale inak celkom dobre sme spali.

dneska robim zase buchty na pare,
chcela som tie slipky kupit malemu, ale bolo zavrete.. tak pojdem za hodku, ked zaspi moj syn.
a neviem čo sa mu dneska robi, ale už sa dvarazy posíkal a raz posral 😖

nika_ke
10. apr 2008

ahojte,
my sme tak sladko spali. Riska spinkala vkuse od 20h do 5h, ani len vecer sa nezobudila na vypadnuty cumel, co inak zvykla aspon 2x. Ani papkat nechcela okolo 2h, ale ja som bola hore, cupkala okolo postielky a ona nic, tak som ju aspon pozakryvala 😉

Kamajka, chudatka tvoje male ☹ nech sa rychlo uzdravia. Dostali nieco na uvolnenie nosov, aby sa im lepsie dychalo?
Vdaka za dobry tip na zajtrajsi obed. Uz len v tejto diere zohnat buchty. To je ako poslat marienku v januari po jahody 😀

Zuzka, ked prideme do Hnuste na stretko, tak Riska vysvetli Miskovi ako sa ma spat 😅

Hnustanky, mam jednu zakernu otazku: je u vas nejaka cukraren alebo nefajciarska kaviaren, kde sa mozme stretnut? 😕

liliandax
10. apr 2008

cafte kocky,
my sme sa nedavno vratili z vonka, boli sme 1,5 hod., maly v kuse na odrazadle a ja som za nim miestami nevladala ani utekat 😠 Tak sme sa ledva dovliekli domov a maly za 5 min. zaspal 😔 A ako vidim, ani to sproste vrtanie mu teraz nevadi 😀

my sme spali celkom fajn, az na to, ze ja som este o polnoci kuvikala, lebo som nevedela spat. bola mi hrozna zima, a ked mne je zima na nohy, nezaspim 😒 Tak som si dala ponozky a deku. A pritom ten moj dobre ze nespi nahy a este k tomu odkryty 😲 no brrrrrr...

kamajka - chudatka deticky ☹ uz im je lepsie? Lebo toto neznasam, ked maly nevie poriadne dychat, bojim sa kazdeho sopla, aby sme opat nenachytali tu laryngitidu 😢 No fakt, nikdy viac!

baby, vam chutia tie kupenske buchty na pare?? lebo mne nie 🤐 To ja sa radsej necham pozvat k mame 😀 tie su super! 😎

a ta cukraren zaujima aj mna 😉

nika_ke
10. apr 2008

Lili, u nas piekla buchty iba starka a teraz ich robi asi nasim anjelikom v nebicku 😉 Kupovane sa daju zjest, najma ak su plnene cokoladou. Mne staci, ze su sladke 😀

Aj ja som taka zimomrava a moj muz funguje ako radiator. Ak mi je v noci zima, vleziem k nemu pod paplon a za par minut je mi fajn. Mala je v tomto nastastie po nom.

liliandax
10. apr 2008

nika - normalne mi neodoslalo spravu, ci co!! napisem, poslem a ona nikde?? 😲 vrrr, musim pisat este raz! 😝

liliandax
10. apr 2008

mne tie kupenske sa zdaju byt velakrat ako keby rozmocene 😝 a su velke 😀

a ako vidim, sme na tom rovnako, ja mam furt studene nohy, tak leziem k chlapovi, lenze ten z mojich noh dostava infarkt (ze vraj som ladova medvedica 😠 ) a potom ma zadkom vytlaca von 😖

A aj Petko je taky ako ocino, aj ked je odkopany z paplona, jemu to nevadi

kamajka
autor
10. apr 2008

caute, no deti dostali sinupret, ten je super, hadam im pomôže.

a k buchtám - mne kupenske tiež nechutia, ja robím buchty sama doma.

už sa mi paria, ešte minutku a musim ist vybrat.... tak len tak na skok som kuki

liliandax
10. apr 2008

kamajka - tak to prideme k tebe tie buchty okostovat 😉

dufam, ze sa detickam cim skor ulavi 🙂

kamajka
autor
10. apr 2008

🙂 no dneska sa mi akosi nepodarili 😖

no skusim nechat dlhšie parit tuto druhu varku... hmm..

ozaj, je u nas pizzeria, tam yb sme sa mohli stretnut, tam sa nefajčí.
akože ja fajčím, no ale vydržala by som 😀

ak bude pekne mohli sme sediet aj vonku, tam sa nam iste bude lepšie s deťmi 🙂
a moja mala bude nadšena lebo sa bude moct hrat maju tam totiž hojdačku a taky domček so šmykačkou. 🙂

kamajka
autor
10. apr 2008

Lili maly ti spinká? Ked tu "žuruješ" na konikovi 😀

liliandax
10. apr 2008

jasne.. spi ako dudok, ved sa vystavil vonka 😉

mam nejaku pracu na PC, pisem otcovi daco vo Worde, tak sem furt nakuknem, ze co je tu nove. Varit nemusim, dnes idem zas k nasim a tam sa vari ako v zavodnej kuchyni 😀

to nevadi, ze sa nepodarili, mne by sa nepodarili ani tak, lebo som do buchiet antitalent 😒

liliandax
10. apr 2008

a ta pizzerka by mohla byt ok, ja mam pizzu rada a maly tiez 😀

nika - co na to? 😉

kamajka
autor
10. apr 2008

Lili aj my lubime pizzu a veeelmi. A tato nasa hnustanska je vážne skvelá 🙂
naozaj najlepšia v širokom dalekom okolí. Už sa teším 😀

nika_ke
10. apr 2008

pizza, mnam, som za. Maju tam aj detsku stolicku, aby som mohla nakrmit malu? 😕 😀

nika_ke
10. apr 2008

kamajka, vymakla si ma 😀

kamajka
autor
10. apr 2008

No maju, ale len jednu tak neviem ako sa podelime 😀

ale ak by sme sedeli vonku tak možu detiska v kočiaroch sedieť. teda moje už ťažko tie by som tam asi neudržala 😀

nika_ke
10. apr 2008

budu papkat pekne postupne, urobime poradovnik podla intenzity revu 😀

kamajka
autor
10. apr 2008

Nika tak to nepojde veru 😀 😀 😀

nika_ke
10. apr 2008

preco by neslo? moja papka o 9h, 12h, 14h, 17h
a ostatni?

nika_ke
10. apr 2008

a kedy by sme sa to vlastne stretli? doobedu ci poobede?

liliandax
10. apr 2008

cafte kocky, zatial nestiham 😒

furt pisem ten dokument pre otca 😠 .. uz sa mi s Wordom aj snivat bude 😀

nika_ke
10. apr 2008

Lili, co to tolko pises? ved uz 2 dni nad tym sedis 😕

liliandax
10. apr 2008

nika - to je pravda 😒 prepisujem to, co otec napise rucne (on je do PC lavy), co ja viem co.. nieco do verejnej sutaze 🤐

nika_ke
10. apr 2008

Lili, takze to mas zrejme dost vela stran. Myslela som si, ze len s jednym listom sa tolko mordujes 😀 Aspon to vies precitat?
Moj otec je tiez antitalent do PC, ked si s nim pisem na skype, tak stiham popri tom aj ine maily popisat, aj do roboty nieco spravit 🙂

zuzkafuny
10. apr 2008

ženy ja len tak na skok 😉 polovičku zub bolí, tak je nejaký uvrrrkaný 😅
Pizzerka je super nápad...!!! Nika asi tesne poobede, lebopizerku otvárajú... nie som si istá o13hod.? Peti...?

liliandax
10. apr 2008

nika - na dnes som skoncila 😉 este nieco zajtra a je to OK.. precitat sa to ako tak da.. uz som si zvykla 😀

nam by vyhovovalo stretko poobede, maly doobedu spi (dnes spal v kuse 3 hodiny! 😲 ), vstavali sme o 13:40 😅 takze u nas je to velmi nevyspytatelne 😕

nika_ke
10. apr 2008

Lili, a to nemate rezim? cs-cs-cs 😉

liliandax
10. apr 2008

ale mame.. len dnes to doobedne santenie vonku ho uplne dorazilo 😝
ked je vonku skaredo, chodime spat okolo 10-tej a vstava okolo obeda.. lenze potom uz nespi poobede a skoro byva mrzuty ☹

neboj, nejako bude 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre