Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

liliandax
15. apr 2008

cafte 😵

vobec nestiham sem ani kuknut, dufam, ze vecer to bude lepsie 😉 Chlapa mam v Prahe 😠 tak aspon nebude zazerat 😀
.. tak zatial paaaa, kuknem sem, ked maly zaspi 🙂

zuzkafuny
15. apr 2008

Ja už som tuuuuu.... 😀

liliandax
15. apr 2008

uz aj jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

caff zuzi 🙂

zuzkafuny
15. apr 2008

Som akási unavená 😖 idem kuk ružovú záhradu a potom do hajan... ma zmorilo moje vlastné decko... 😔
majte sa zlaté moje pokecálky 😉 🙂
a dobrú noc... pa Lili

liliandax
15. apr 2008

pa Zuzi.. aj ja pojdem asi 😔

nika_ke
15. apr 2008

ahojte kocky. Kym som sa tu dostala, tak vy ste uz prec. Vsetky pozerate zahradu na TV a nie cez net? Ja som v RS pozeravala cez net na sluchatka, lebo mala sa dost budila. Ale tu mame strasne pomaly net, zasekava sa mi obraz, tak som dnes presedlala na telku.
Zuzi, to si sikovna, ked si stihla popratat pri malom. Mne sa to zatial nepodarilo.

Mojmu muzovi sa paci bratrancova snubenica 😠 on ju dnes videl prvy krat a som sa ho pytala, co na nu vravi, tak vraj pekna ... to zatial na ziadnu babu nepovedal. Bola o polovicu chudsia ako ja a mladsia ☹
Muz mi uz dovoli aj chodit cvicit, vraj bude chodit 2x do tyzdna skor domov k malej. Tak sa asi buduci tyzden odhodlam ist na aerobic, nic ine tu totiz nie je ...

skoncila reklama, bezim dokukat zahradu. dobru 😔

zuzkafuny
16. apr 2008

Čauky ženičky... tak zajtra sa už na vás teším 😉 🙂 😀

nika_ke
16. apr 2008

ajote,
oooo to je uz zajtra stvrtok 😨 len dufam, ze bude krajsie ako dnes. Ja by som najradsej spala v takomto pocasi 😔

nika_ke
16. apr 2008

to som co napisala? malo byt Ahojte

v cool info som nasla jedalnicek z vasej pizzerky, aj som si vybrala, co si dam 😀

liliandax
16. apr 2008

ahojte zienky 😉

nika, co to bude?´ 🙂 idem kuknut aj ja, mozno si aj nieco vyberiem.. ja som straaaaaaasne narocna 😀

liliandax
16. apr 2008

😠 ten COOL-ovy casopis (ci co to je 😅 ) som uz nenasla, asi ho maly precital 😀 a na nete som toho vela nenasla 😒
dufam, ze zajtra nazivo to bude lepsie 😉

nika_ke
16. apr 2008

vybrala som si hawai pizzu 😝 mnam
zvycajne si doma davam bono a v RS haly-galy osmicku: pretlak, sunka, syr, kukurica, sampiony. Ale takuto som v menu nenasla. Muzovi bude musiet byt dobry aj ananas.

dnes som taka otapena, ani von sa mi nechce ist ☹ dala som malu spat do postielky, potom zbehneme na nakup a podvecer az do 22h k nam ma prist moj kolega ucit ma nieco na PC 😖

nika_ke
16. apr 2008

halooo, baby, kde ste? Myslela som, ze si potvrdime zajtrajsie stretko v hnusti. Ja sa teda chystam prist o cca 14h. Mohli by ste mi napisat, kde mate sekace. Kebyze som prisla skor, tak v nich skusim malej kupit tu jarnu bundu. Zenska z mimibazaru sa mi neozvala 😒

idem poslat sefovi maily o tom, co som sa naucila, nech ma radost chlapec 😅

liliandax
16. apr 2008

ahoj nika, ja som uz tu 🙂

budem sem kuki, lebo pritom zehlim 😉

nika_ke
16. apr 2008

ahoj Lili, len pekne zehli 😉 Takze zajtra ta do Hnuste hodi manzel?

nika_ke
16. apr 2008

poslala som vsetkym moje mobilne cislo, keby nieco 😵

liliandax
16. apr 2008

no dufam.. zatial este nie je doma, ale vraj do 2 hodin pride 😠 Doteraz to platilo, tak dufam, ze zajtra nebude mat nic dolezitejsie 😖

mohla by si mi poslat cez IP tvoje cislo? 😅 pre istotu 😉

liliandax
16. apr 2008

nejako si ma s tou IP predbehla! 🙂 asi mi citas myslienky?? 😅 😀

zuzkafuny
16. apr 2008

Nika... jasné o druhej môže byť...!!! Som nemohla skôr zasadnúť sem, a za chvíľu už musím letieť. Ale ja som zariadená tak, že prídete... 😉 🙂
Sekáč jeden, kde chodím aj ja a možno ma tam aj nájdeš... ups 😉 je vo dvore Robotníckeho domu a volá sa Genesis... pošlite čísla... alebo vám ja pošlem...??? A ozvete sa keď sa do veľkomesta dostanete... prevencia 😉 nie že sa nám tu stratíte 😉 🙂

zuzkafuny
16. apr 2008

Nika... ty mi čítaš myšlienky 😀 😀 😀

zuzkafuny
16. apr 2008

Lili... 😀 teraz čítam teba a píšeš, čo aj ja som chcela 😀

liliandax
16. apr 2008

zuzka 😀 vidisssssss.. ani sme nevedeli, ze vieme citat myslienky 😉 😀

zuzkafuny
16. apr 2008

K tým nákupom cez mimi... ja som si objednávala topky malému a pani sa mi ešte neozvala... a to som ich už zaplatila... ale mala dobré hodnotenia... A rifle mi už idúúú 😀 no som zvedavá, či sa do nich navlečiem 😀 😀 😀

liliandax
16. apr 2008

zaplatila si za topky a neozvala sa??? 😠 to sa mi nepaci 😝

ja mam zatial len dobre skusenosti cez mmb, aj ked v poslednej dobe som tam uz nenakupovala 😅

a rifle ti budu isto dobre 😉 Mala si ich premerane? 🙂

nika_ke
16. apr 2008

Zuzka, Lili 😀

Zuzka, skoda, ze ti este rifle nedosli. Som zveda ... 😉 Robotnicky dom - to asi nie je nazov ulice? 😕 ale popytam sa na Genesis, snad mi ludia povedia. Alebo ti zavolam? 😀

zuzkafuny
16. apr 2008

Nie... 😅
Moje oko povedalo... "mali by ti byť Cica...!!!" Verila som môjmu oku 😕

liliandax
16. apr 2008

nika - prve co zuzka spravi, ked si ich oblecie, ze sa odfoti a posle nam fotky! 😉 🙂 ok, zuzi??? 😀

zuzka - nooooooo.. to ja si vzdy pytam rozmery 😠 pre istotu.. ale niekedy je to prd platne 😠

liliandax
16. apr 2008

baby, prsalo u vas vcera a dnes? 😅

zuzkafuny
16. apr 2008

Lili... máličko pršalo... ale to máličko sa spustilo v čase, keď sme peškovali pešobusom z nemocnice od starkej... aspoň som zašla ku segre na kafčo 😀 no a potom prestalo a bolo pekne 🙂

nika_ke
16. apr 2008

u nas vcera vecer bola burka aj s bleskami. Dnes akurat, ked som sla s malou nakupit, tak prisli mraky. Zobrala som radsej stary kociar, lebo tam ju viem dobre skryt s prsiplastom a ako na potvoru spadlo 10kvapiek a vyslo slnko 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre