• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

23. októbra 2013 
kamajka - to nervacenie asi caka aj nas :confounded: Uz sa mi par krat hodil na zem, hanbila som sa ako pes. A to poznam, ked sa mi prechadzame po ulici.. no zabava :grinning: Furt si donesiem domov vo vreckach kamienky, sisky a ine somariny, co zbierame po ulici. Takze sa vlecieme a vlecieme a vsetko obchytkame.. potom sme ako prasiatka. Ale to je super, ma to tak byt! :grinning:

zuzkafuny - ked ten rozum pojdes hladat, tak ma zavolaj :grinning: Zide sa aj mne
12. dec 2007 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja polovička kuká film...a očividne mu nie je po vôli že internetujem...hmmmm
no...tak to bude musieť strpieť :grinning:
12. dec 2007 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika_ke - pridi sem na Sibiak, je tu jedna ulica, co sa vola Veterna a vola sa tak pravom :rolling_eyes: Fuka tam fakt dost.
12. dec 2007 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kami ahoj a dobrú noc a pevné nervy... :wink:
LILI jasné...spolu ho možno aj nájdeme skôr :wink:
12. dec 2007 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamajka - pa pa
baby, ked bude niekedy pekne (zeby na jar? ale snad aj skor), nalozim liliandax s Petkom do auta a prifrcime na kavu do Hnuste. Ale len ak bude kamajka sama doma :grinning:
LILI prečo nedáš do albumu aspoň jednu fotečku???
12. dec 2007 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzkafuny - moj stary nie je este doma, tak vyuzivam situaciu :grinning: Hoci on nikdy nenamieta, ze tu vysedavam - on je strasny flegmos :angry: Niekedy az moc.

nika - dobry napad!
12. dec 2007 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili, tak sorry, vravela som, ze som tam este nebola, normalne si ma vyprovokovala, kuknem na mape, ktora ulica to je a ten kocik tam vytlacim. Snad schudnem aspon pol kila. A mozno mi privanie rozum :wink:
12. dec 2007 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NIKA súhlasím...
12. dec 2007 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika - heheh.. to sa natlacis, lebo je to jedna z najvyssich, ak nie najvyssia :grinning:
kamajka, dobru nocku

v spalni je podozrivo ticho, idem kuknut, ci nahodou drahy pri uspavani malej nezaspal
Idem aj ja dievčence od vás...môj milovaný ba až priam najdrahší na mňa pokukuje s jemným zázerom....Práve sa postavil a išiel si von zbafnúť...chi
12. dec 2007 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj. lili si ma nepotesila, ale tipovala som to tak, ozaj je to ta najvrchnejsia ulica
12. dec 2007 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majte sa pekne
papapapa
12. dec 2007 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzkafuny - dobru nocku :dizzy_face:

Pojdem aj ja, este kuknem MAFstory a mozno aj manzel dovtedy dokvitne. Este bude prepracovany a co potom s nim spravim?? :grinning:

zatial caffteeeee
zuzka, aj tebe dobru noc

moje zlaticka obe sladko spinkaju. Dieta nezakryte a manzel obleceny. Keby sa dal aspon do pyzama, nemusela by som ho budit. No co uz, nie len tehotne nemaju rozum. Idem sa k nim pridat.

nech sa vsetky dobre vyspime
dobre ranko, mamicky

konecne sme mali lepsiu noc. Malej som pohrozila,ze nebude mat darceky pod stromcekom, ked nenecha mamicku vyspat sa, tak sa asi zlakla :grinning:
teraz este zadriemala, snad aspon na pol hodinku. Idem rychlo pozehlit a snad stihnem aj poprat v ruke jej dogrckane tricka.

vonku krasne svieti slniecko, tak snad budeme mat vsetky pekny den
13. dec 2007 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nika! Takto strašiť detičky...!!! Ja som sa túto noc teda vôbec nevyspala... :unamused: malý bol hore každú chvíľku. Neviem či to nebude zúbkami...ale teraz pekne zabúvkal. Poobede si s ním pôjdem ľahnúť... :slight_smile:
13. dec 2007 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no...a už je hore. Ideme sa prejsť. Prajem pekný deň do Soboty...lebo my ho tu máme :slight_smile:
13. dec 2007 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, kon uz bezi, kocky sem sa :grinning:
14. dec 2007 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej to je dobre...a už musím ísť...do obchodu :wink:
14. dec 2007 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som zredukovala prechadzku na 1,25 hod. uz prisla opat zima. Aj sa tomu tesim, nepacilo by sa mi take jesenne pocasie na vianoce.

drahy samozrejme zabudol na trhy, takze klobaska sa nekonala, kupila som mu asopn trdelnik

zuzka, hlavne ze zaucinkovalo :grinning:
14. dec 2007 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chlapci od susedov mi zobudili malu :angry: dupocu jak kone po schodoch, radsej mohli tomuto konikovi ukazat ako sa dupe :wink:
14. dec 2007 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika...nevieš kde presťahovali tú čínsku obuvu od naproti tržnice? Je tam teraz vývarovňa čínska... Tam sa dali také super topky kúpiť...
A potom som v Sobote nenašla ani bižutériu na pešej...hm... Som tam dlho nebola, dnes som išla a nekúpila som nič :frowning2:
14. dec 2007 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len čo sme tam vymrzli... :confounded: brrrrrrrrrrrrrr
14. dec 2007 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, netusim, kde je ta obuv, ja si ani nepamatam, ze tam nejaka bola :sweat_smile: kym som pracovala, ziadne obchody som nestihala, kedze vsetky zatvaraju o piatej a odkedy som na materskej, je tam vyvarovna - pekny vyraz :grinning: davno som ho nepocula.
ja chodim k cinanom co su nad kobercami na krizovatke pri muzeu.
bizu som tu nezohnala tiez ziadnu, nejaka parodia na bizu je v kauflande. Minuly rok som si ju musela zhanat v kosiciach.
sorry, neporadila som ti
14. dec 2007 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm...no nič. To je teda paródia v kauflande :unamused: som to videla. Ale v Sobote ste mali jednu super.
Nad kobercami som bola tiež... čižmi čo mali tam za 648,- majú u nás za 349,- Len u nás v obchodnom nie je taký veľký výber :frowning2:
14. dec 2007 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute...je tu niekto RS???? :slight_smile:
14. dec 2007 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babenky..je tu RS??? :slight_smile:
14. dec 2007 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok