Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

liliandax
12. dec 2007

kamajka - to nervacenie asi caka aj nas 😖 Uz sa mi par krat hodil na zem, hanbila som sa ako pes. A to poznam, ked sa mi prechadzame po ulici.. no zabava 😀 Furt si donesiem domov vo vreckach kamienky, sisky a ine somariny, co zbierame po ulici. Takze sa vlecieme a vlecieme a vsetko obchytkame.. potom sme ako prasiatka. Ale to je super, ma to tak byt! 😀

zuzkafuny - ked ten rozum pojdes hladat, tak ma zavolaj 😀 Zide sa aj mne

zuzkafuny
12. dec 2007

Moja polovička kuká film...a očividne mu nie je po vôli že internetujem...hmmmm
no...tak to bude musieť strpieť 😀

liliandax
12. dec 2007

nika_ke - pridi sem na Sibiak, je tu jedna ulica, co sa vola Veterna a vola sa tak pravom 🙄 Fuka tam fakt dost.

zuzkafuny
12. dec 2007

Kami ahoj a dobrú noc a pevné nervy... 😉
LILI jasné...spolu ho možno aj nájdeme skôr 😉

liliandax
12. dec 2007

kamajka - pa pa

nika_ke
12. dec 2007

baby, ked bude niekedy pekne (zeby na jar? ale snad aj skor), nalozim liliandax s Petkom do auta a prifrcime na kavu do Hnuste. Ale len ak bude kamajka sama doma 😀

zuzkafuny
12. dec 2007

LILI prečo nedáš do albumu aspoň jednu fotečku???

liliandax
12. dec 2007

zuzkafuny - moj stary nie je este doma, tak vyuzivam situaciu 😀 Hoci on nikdy nenamieta, ze tu vysedavam - on je strasny flegmos 😠 Niekedy az moc.

nika - dobry napad!

nika_ke
12. dec 2007

lili, tak sorry, vravela som, ze som tam este nebola, normalne si ma vyprovokovala, kuknem na mape, ktora ulica to je a ten kocik tam vytlacim. Snad schudnem aspon pol kila. A mozno mi privanie rozum 😉

zuzkafuny
12. dec 2007

NIKA súhlasím...

liliandax
12. dec 2007

nika - heheh.. to sa natlacis, lebo je to jedna z najvyssich, ak nie najvyssia 😀

nika_ke
12. dec 2007

kamajka, dobru nocku

v spalni je podozrivo ticho, idem kuknut, ci nahodou drahy pri uspavani malej nezaspal

zuzkafuny
12. dec 2007

Idem aj ja dievčence od vás...môj milovaný ba až priam najdrahší na mňa pokukuje s jemným zázerom....Práve sa postavil a išiel si von zbafnúť...chi

nika_ke
12. dec 2007

juj. lili si ma nepotesila, ale tipovala som to tak, ozaj je to ta najvrchnejsia ulica

zuzkafuny
12. dec 2007

majte sa pekne
papapapa

liliandax
12. dec 2007

zuzkafuny - dobru nocku 😵

Pojdem aj ja, este kuknem MAFstory a mozno aj manzel dovtedy dokvitne. Este bude prepracovany a co potom s nim spravim?? 😀

zatial caffteeeee

nika_ke
12. dec 2007

zuzka, aj tebe dobru noc

moje zlaticka obe sladko spinkaju. Dieta nezakryte a manzel obleceny. Keby sa dal aspon do pyzama, nemusela by som ho budit. No co uz, nie len tehotne nemaju rozum. Idem sa k nim pridat.

nech sa vsetky dobre vyspime

nika_ke
13. dec 2007

dobre ranko, mamicky

konecne sme mali lepsiu noc. Malej som pohrozila,ze nebude mat darceky pod stromcekom, ked nenecha mamicku vyspat sa, tak sa asi zlakla 😀
teraz este zadriemala, snad aspon na pol hodinku. Idem rychlo pozehlit a snad stihnem aj poprat v ruke jej dogrckane tricka.

vonku krasne svieti slniecko, tak snad budeme mat vsetky pekny den

zuzkafuny
13. dec 2007

Nika! Takto strašiť detičky...!!! Ja som sa túto noc teda vôbec nevyspala... 😒 malý bol hore každú chvíľku. Neviem či to nebude zúbkami...ale teraz pekne zabúvkal. Poobede si s ním pôjdem ľahnúť... 🙂

zuzkafuny
13. dec 2007

no...a už je hore. Ideme sa prejsť. Prajem pekný deň do Soboty...lebo my ho tu máme 🙂

nika_ke
14. dec 2007

jeeej, kon uz bezi, kocky sem sa 😀

zuzkafuny
14. dec 2007

jeeej to je dobre...a už musím ísť...do obchodu 😉

nika_ke
14. dec 2007

dnes som zredukovala prechadzku na 1,25 hod. uz prisla opat zima. Aj sa tomu tesim, nepacilo by sa mi take jesenne pocasie na vianoce.

drahy samozrejme zabudol na trhy, takze klobaska sa nekonala, kupila som mu asopn trdelnik

zuzka, hlavne ze zaucinkovalo 😀

nika_ke
14. dec 2007

chlapci od susedov mi zobudili malu 😠 dupocu jak kone po schodoch, radsej mohli tomuto konikovi ukazat ako sa dupe 😉

zuzkafuny
14. dec 2007

nika...nevieš kde presťahovali tú čínsku obuvu od naproti tržnice? Je tam teraz vývarovňa čínska... Tam sa dali také super topky kúpiť...
A potom som v Sobote nenašla ani bižutériu na pešej...hm... Som tam dlho nebola, dnes som išla a nekúpila som nič ☹

zuzkafuny
14. dec 2007

len čo sme tam vymrzli... 😖 brrrrrrrrrrrrrr

nika_ke
14. dec 2007

zuzka, netusim, kde je ta obuv, ja si ani nepamatam, ze tam nejaka bola 😅 kym som pracovala, ziadne obchody som nestihala, kedze vsetky zatvaraju o piatej a odkedy som na materskej, je tam vyvarovna - pekny vyraz 😀 davno som ho nepocula.
ja chodim k cinanom co su nad kobercami na krizovatke pri muzeu.
bizu som tu nezohnala tiez ziadnu, nejaka parodia na bizu je v kauflande. Minuly rok som si ju musela zhanat v kosiciach.
sorry, neporadila som ti

zuzkafuny
14. dec 2007

hmmm...no nič. To je teda paródia v kauflande 😒 som to videla. Ale v Sobote ste mali jednu super.
Nad kobercami som bola tiež... čižmi čo mali tam za 648,- majú u nás za 349,- Len u nás v obchodnom nie je taký veľký výber ☹

norway
14. dec 2007

caute...je tu niekto RS???? 🙂

norway
14. dec 2007

caute babenky..je tu RS??? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre