• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

23. októbra 2013 
no ja ani neviem, kedy som sa kupala :confounded: ja to akosi nemusim.. lebo ja po kupeli neviem spat a cez den mi to nevyda :unamused:
Ja len tak sup sup sprcha :grinning:

.. ale maly sa kupe rad :wink:
29. apr 2008 o 20:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
joooj no moji tiež sa radi kupaju :grinning:

no nič...... ja idem buvat lebo som zmorena nejaka... sa mi akesi dlhe zdaju dni...

take je vsetko o nicom :unamused:

tak ahojkyyyyyyyy a pekny uspesny zajtrajsi dnicek prajeme :slight_smile:
29. apr 2008 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobru nocku :pensive: Peti, oddychni si :wink:
29. apr 2008 o 20:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute zienky :wink:
aj moja bambulka uz spinka, len sa trochu mrvi, lebo na nasich PC je hlucna klavesnica :unamused:

Lili, gauc sme nekupili. Ten, co sme mali vyhliadnuty bol tvrdy jak beton :confounded: a nic ine vhodne nemali. My chceme v podstate taku valendu, ktora vyzera ako gauc. Vacsinou ma aj par vankusov. Mama nam taku kupila pred 5 rokmi a teraz by sme chceli mat taku aj v KE.
Aku valendu chces pre Petka? Skratenu, akokeby dvojkreslo alebo klasicku velku? Nechce ju v tvare pretekarskeho auticka, alebo nieco podobne? tusim som to niekde videla ... ked uz ste teda na tie rozpravkove vzory :wink:

Ja som kedysi kupel zboznovala, ale od porodu som si ho dala max. 2x, nebolo casu. A teraz na kupel doma v tornali mozem zabudnut, lebo je tam este stara umakartova kupelna (to by mi ani tak nevadilo) s neodtekajucou vodou. Vsetko z umyvadla sa vracia do vane :stuck_out_tongue_closed_eyes: Skusala som nalievat do odtoku kyselinu, ale nepomohlo. Vodar vravel, ze nahradne diely na takyto typ kupelni uz nevyrabaju, len ak by sme prerobili vsetko na novo ... :confounded: Takze ja sa len sprchujem a malu kupeme este stale vo vanicke. S muzom sa smejeme, ze sa v nej bude kupat asi do osemnastky :grinning:
Nastastie mama prerabala pred rokom kupelnu, ma ju krasnu s rohovou vanou a tu sa Riska vysali :sweat_smile: obcas si aj ja dam kupel, to mi vyjde asi tak raz za 3 mesiace.

Peti, uz u teba byva kamoska? ci kedy sa to mala stahovat ...?
29. apr 2008 o 20:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no vidim, ze som zase prisla neskoro :frowning2:
29. apr 2008 o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nika - ja som tu :slight_smile:
29. apr 2008 o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zuzka, pisala som, ze postel vrzga pri kojeni :slight_smile: ... na co si ty asi myslela? :grinning: xixi ... s malou v izbe sa neda, hned by bola hore a kukuckovala z cestovnej postielky :confused: :grinning:
29. apr 2008 o 20:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lili, ak idete kupovat vela nabytku, oplati sa vam ist pre neho s dodavkou do polska
My sme dokupovali pred rokom RIskinu komodu do spalne a stala o 1.000Sk menej ako v mege. Kupovali sme ju v novom targu normalne v obchode. Odtien sedi takmer presne. Normalny clovek si rozdiel nevsimne (jeden nas zakaznik je zatazeny na odtien farby a ich kontrolor zbada aj stotinovy rozdiel v lesklosti :angry: )
29. apr 2008 o 20:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nika - my chceme taku klasicku valendu s uloznym priestorom.. a taku autickovu by som ja aj brala :slight_smile: ale asi by sa nam nehodila do izby, my ju mame vymalovanu rybickami nema :slight_smile: Ale ja nieco vymyslim, ak kupime nejaku klasicku valendu, ja ju nejako prerobim :grinning:

.. my ako sme prerabali byt, v kupelni mame taku mensiu rohovu vanu.. Pre nas idel a Petkovi sa strasne paci :slight_smile:

A viem si predstavit, ake to je, ked neodteka voda.. to sa stavalo na Sibiaku :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. furt sa to tam krtkovalo :grinning:
29. apr 2008 o 20:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nika - my nechceme kupovat ostatny nabytok.. len valendu :slight_smile: Zatial to nepotrebujeme a ak raz dakedy budeme vymienat nasu spalnu s petkovou izbou, mozno by ten nabytok nevyhovoval :confounded:

a to som uz pocula, ze vela ludi chodi do Polska na nabytok, len ci sa to kvalitou oplati? :sweat_smile:
29. apr 2008 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kvalita je ta ista, v mege a spol mas vsade len polsky nabytok, zial :frowning2:
29. apr 2008 o 20:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a megu mate aj v RS v zlatom bykovi.

Mozno, ak si das vyrobit nabytok z masivu u stolara, tak to nebude taky smejd, ale ta cena :astonished: momentalne nic pre nas
29. apr 2008 o 20:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme momentalne taki kocovnici, mame stary nabytok do obyvacky este od mojej starkej a v RS sme si kupili novu polsku spalnu http://www.mona-nabytek.cz/systemy/loznice/fantazie/fantazie.htm

povedala som si, ze zatial nam toto staci, kym sa na trvalo usadime. Pri stahovani sa nabytok priserne nici.
29. apr 2008 o 20:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nika - ani nevrav.. my mame celu spalnu z masivu :confused: a ked sme sa uplne nahodou stretli so stolarom, co nam ju robil, skoro sme odpadli, ze kolko sme mohli usetrit :angry:
29. apr 2008 o 20:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeeeeeeeej! volal mi nanzel, ze pride az o hodinu.. vraj ide na pivo :angry: Ale aspon mozem viac konikovat

K tomu nabytku

my sme sa s manzelom po kupovani kadecoho do bytu povedali, ze nikdy viac nieco polske.. kupili sme umyvadlo a WC (nevedeli sme, ze je to polske) a katastrooooooooooooooooofaaaa... a mame aj bateriu v kuchyni polske a uz bola pokazena :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. apr 2008 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Keď už nakupujete nábytok... hm... tak ja by som kúpila všetko nové do domčeka :slight_smile: a sedačku na tú sa teším... keď si ju pôjdemkúpiť. O rok... možno dva... možno tri... :confounded:
29. apr 2008 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ked raz budem velka :grinning: a budem mat dom na tom nasom pozemku :grinning: , tak si kupim taku kozenu sedacku ako sme mali v RS v podnajme, bola uplne suprova :dizzy_face: ale takmer naisto polska :unamused:
29. apr 2008 o 20:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nika - to je svata pravda, ze pri stahovani sa nabytok nici :frowning2: Aj nasa spalna sa sem tam osuchla, kedze je fakt riadny kus.. a tiez pri malych detoch :pensive: Nas nabytok v obyvacke vyzera miestami otrasne :confounded: ked sa maly hra s autickami a sucha ich po nabytku :sweat_smile: a po stenach.. ale neva, hlavna vec, ze je pri tom stastny :slight_smile:
29. apr 2008 o 20:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lili, je pravda, ze polske veci sa kazia. Ale napriklad nemecke baterie sa mi zdaju prehnane drahe, platis polovicu ceny len za znacku a nie som si ista, ci vydrzi. Keby sa dali vyskusat, to by bolo super. Zatial som nevidela taky obchod so sanitou, kde by boli nainstalovane funkcne umyvadla :grinning:
29. apr 2008 o 20:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my kedze sme sa stahovali, nabytok sme kupit museli.. okrem spalne, tu sme mali este pri nasich..

ale teraz ani sedacka nevyzera, ze by bola nova :grinning: mavame na nej takmer cely jedalny listok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. apr 2008 o 20:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
normalne som rada, ze sme zatial v podnajme, kym je RIska mala, nech otrepe rohy stien s choditkom v tornali a nie u nas doma :grinning:

Kocky, ja to balim, ide ordinacia, uz aj tak meskam. Chystam sa popri nej vyzehlit Riskine veci.

Pekny zajtrajsi den vam prajem :wink:
29. apr 2008 o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nika - presne tak.. nemecke baterie su neskutocne drahe! (a co je vlastne nemecke lacne?? :sweat_smile: )
29. apr 2008 o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lili, vy ste stahovali masivnu spalnu? :confused: klobuk dole pred stahovakmi, ti museli hundrat :grinning: ale predpokladam, ze sa dala rozobrat

My sme nemohli zobrat fantasticku orechovu starkinu spalnu, lebo je nerozoberatelna. Zostala bratovi :frowning2:
29. apr 2008 o 20:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nika - pa.. aj ja kukam, tak jednym ockom :wink:

dobru nocku :slight_smile:
29. apr 2008 o 20:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nika - ide reklama :grinning: .. to stahovanie bolo otrasne, do vytahu sa nezmestilo takmer nic, sice postele sa dali rozobrat, ale skrine nie :unamused: a aj rozobrata komoda bola neskutocne tazka :stuck_out_tongue_closed_eyes: A terigaj to na 4 poschodie :confused: :grinning:
29. apr 2008 o 20:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
heeej babule zas dobra debataaa :grinning:

Nika ten link co si hodila - ved ta spalen je krasna.

Ja mam len dve drevene postele od starkej co su spojene a to je akože spalen.
Na to su take matrace ťažke jak hovado, tie postele maju asi 50 rokov............ ale držia :grinning:

Takže nevem akože čo risis so spalnou :wink: :wink: :wink:
30. apr 2008 o 06:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
csss... že dve drevené postele :slight_smile: veď to si ešte dobrá... Ja som dva možno tri roky spávala na maminých starých matracoch a na zemi :sweat_smile: a potom na starom roztiahnutom gauči, ktorý mi teraz hrdo stojí v obývačke :angry: a potom som si kúpila super železnú posteľ a čelo má prepletané ratanom... Chcete vedieť cenu...??? :wink: Za tisííícku! A je super...!!!
Tak vám pekný deň ženušky. Tu začalo kvapkať :confounded:
30. apr 2008 o 09:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cafte kocky!
aj my sme spavali kym sme nekupili tu predrazenu spalnu :angry: na 2 spojenych valendach, boli este nase s bratom, ked sme boli mali.. a tie matrace :confounded: co tam boli... to brrrr.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Inak, spalnu nam robili v Hnusti, tu - http://www.firmaduso.szm.sk/ mozno ho aj poznate :slight_smile:

aj tu je pod mrakom :frowning2: .. neviem, ci sa dnes dostaneme von :confounded:
30. apr 2008 o 10:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lili... neznam
30. apr 2008 o 11:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzka - nevadi :grinning:
30. apr 2008 o 11:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok