• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

23. októbra 2013 
Riska zvykne byt nesvoja prvy den, ked sa presuvame. Ja to pripisujem tomu. Esteze muz tak velmi chcel, aby sme prisli, tak vzdy bezi k nej on... ale nejako sa to ani jemu nezda, opat bol pri nej :frowning2:

nech vam Petko dobre spinka :pensive: :dizzy_face:
2. máj 2008 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heheee.. tak sa nechaj prekvapit :wink: a mozno ju ten slnecnik ani nezaujme :wink: ked ma doma ine zabavky :grinning:

a s tymi zubkami si nist nerob.. my sme boli na tom rovnako.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Same priznaky a zubky nikde! :unamused: .. ale oni raz aj tak vylezu :wink:
2. máj 2008 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... a este nam Riska nici mobily :confounded: pcha jazyk tam, kde sa nabija a ktovie, co tam zoskratuje. Mne ide velmi potichu reprak a muzovi dnes vecer zacala mobil odchadzat uplne... a preco je z nej potom energizerka :grinning:
2. máj 2008 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze by Risku tak cestovanie ovplyvnovalo? :confused: .. no neviem, my sme takto hore dole necestovali, tak neviem, ci je to mozne.. ale asi ano, ved deticky tak vsetko vnimaju :pensive:
2. máj 2008 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze, to ako pisem? malo byt - zacal mobil. sa hanbim :frowning2: :pensive: :zipper_mouth: strasne na mna vplyva toto prostedie
2. máj 2008 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sme mali aj my, tak sme mu kupili taky hrackarsky.. :slight_smile: ale to pre neho nie je ono, nase su lepsie :angry:
.. najnovsie mame to, ze vsade pcha tycinky :angry: Su tenucke, dobre sa mrvia, tak vojdu takmer vsade :confounded: aj do dialkoveho ovladaca :confused: ale najlepsie su napchate v skarach v autickach :grinning:
2. máj 2008 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som taky konzervativny typ, ze tazko znasam zmenu a Riska to bud citi zo mna (co je najpravdepodobnejsie) alebo na nu tiez vplyva zmena sama o sebe. Ja mam napriklad problem prve dni ulozit sa na mojej starej posteli u nasich. Naopak moj otec zaspi kdekolvek, aj na stolicke :grinning:
2. máj 2008 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika - ja som si to ani nevsimla :grinning: .. a to ti verim, ze ak sa necitis v nejakom prostredi prijemne, je to cele o nicom :confounded: :pensive:
2. máj 2008 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako sa da napchat tycinka do ovladaca? :confused: to som este neskusala :grinning:

Lili, na ktorom kolotoci ste s Petkom boli? na vlaciku, co chodi dookola?
2. máj 2008 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s tymi postelami to poznam.. ja napriklad uz roky neviem spat u starkych a ani u nasich :frowning2: Nie je to moja postel, tak aj ten spanok je otrasny :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a mozno, ked bude Riska vacsia, vsetko bude vnimat ovela lepsie, ved teraz je este malinka :slight_smile:
2. máj 2008 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale zase az taka strasna konzerva nie som. V RS som si zvykla po dvoch rokoch :grinning:

Do kedy si dala drahemu vychadzku? Mna muz nahana do postele, chce byt sviezi pri zajtrajsej klobase a cena ho vobec netrapi ...
2. máj 2008 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ked neratam buntosenie po nociach, tak sa Riske v KE velmi paci. Oco je na dochodku, mama prichadza o tretej a teraz mala dokonca dovolenku, obaja sa jej maximalne venuju a Riska je v siedmom nebi. Cez den vobec nemrncala, zlatucka bola :dizzy_face:
2. máj 2008 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pred postou su kolotoce.. nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale malym detom staci :grinning:
my sme boli na takom, co chodi dookola, su tam kadejake auticka, formuly, zvieratka.. a cojaviemco :grinning: a este labute, co idu tak vysoko :confused:
tak maly sedel furt v auticku, ved kde inde?? :grinning:
.. ale dostat ho odtial.. no fuska.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak sme sli do kauflandu, tam je hned pri dverach take auticko, tam si sadol a bol pokoj.. a bolo to zadara :grinning:

chlapovi som nedala limit, pride ked chce... je mi to 1 :confounded: :rolling_eyes:

kedy sa zajtra chystate do RS? :slight_smile:
2. máj 2008 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, davas mi rovnaku otazku ako moj muz :confounded: :grinning: neviem kedy pojdeme do RS. Ked sa mi bude chciet :grinning: ... to som povedala muzovi.
Urcite doobedu, lebo musim stihnut vymenit madlo na golfac. Snad im po troch tyzdnoch doslo.
Ja by som najradsej dala Riske o deviatej jablko a az potom vyrazila, ale muz ma bude isto uz od siedmej nahanat. Takze krmit sa budeme asi zase niekde na lavicke. Tipujem, ze v RS budeme od 9h do 11h.
2. máj 2008 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isto nas najdes pri stanku s najlepsie upecenou klobasou :grinning: :grinning:

v kauflande je auticko zadarmo? tam sa neplati? :fearful:
2. máj 2008 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to sa mozno aj stretneme :wink: .. my sme vtedy vacsinou vonku

tak ak chlap nevymysli lepsi program (co si nemyslim :confounded: ), tak mi ine neostava, len ist opat na jarmok.. ale celkom sa tesim, tam vzdy stretnem kadekoho, koho som uz celu vecnost nevidela :dizzy_face:

a mozno bude nieco aj na namesti :sunglasses:
2. máj 2008 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budem vas tam hladat :grinning:

v kauflande sa plati :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: .. ale Petkovi sa viac vidi, ked to nevrci a nehybe, takze jemu staci, ze v nom moze neobmedzene sediet a akoze soferovat :wink:
2. máj 2008 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlaty Petko, usetrite :sweat_smile:

musim ist spat, muz mi obziera usi
dobru noc, hlavne detickam, potom ju budeme mat aj my :wink: :pensive:
2. máj 2008 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru aj vam :pensive:

dufajme, ze noc bude pohodova :dizzy_face:

papa
2. máj 2008 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Čaute baby....... Pekné ránečko Vám prajem :slight_smile:

Ste mali zaujímavú debatku o klobáske, ste mi chute narobili už hneď z rána... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
U nás tiež býva jarmok, ale iba jeden deň.. Tiež tam robia klobásu.. A dobrú :slight_smile:
Ale inak je cely jarmok o ničom.

My si dnes ideme OPEKAŤ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. máj 2008 o 06:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zenusky :dizzy_face: prajem krasnu sobotu :sunglasses:

Peti - tak aj vy budete mat pecenu klobasku? :wink: .. aj ja mam chutky, no ale musim sa krotit, takto zo mna sexica nebude! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

.. ale mozno si taky malilinky 10 centimetrovy kusok odhryznem :grinning:

.. len nech nam vyjde pocasie, zatial to vyzera ok :wink:
3. máj 2008 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute... no tak klobásku by som si dala aj ja... veru veru. Ale ja mám naj naj najradšej opekaný bôčik... toho viem teda zožrať :sweat_smile: a na druhý deň by som zas :grinning:
Ale keď nič iné, aj klobáska môže byť :slight_smile:
Pekný dník ženušky...
3. máj 2008 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocice, pocasie je dnes super :slight_smile:

Peta, peknu opekacku :wink: s kamoskou mate vzdy zaujimavy program. Aj vam trochu zavidim, ze si mate kam vyjst v Hnusti. Tu okolo tornale su len same polia.

Lili, som vas vyzerala v meste, ale nejako sme sa minuli. Na namesti sme si dali desiatu pri lukostrelcoch, na jarmoku ozaj nic nemali, o jarnej bunde mozem snivat. Muz si dal nakoniec kukuricu, doslo mu, ze klobasu griloval minuly vikend a dalsi sa opat chystame, tak sme usetrili. Ja som si dala cokoladovy trdelnik :sweat_smile: Zda sa, ze som jedina neklobasova medzi vami...

dali sme si obed a ideme opat von, na pivko :grinning:
3. máj 2008 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cauteee my sme uz aj doma deti pospali ako hnile hrusky :grinning: chudatka sa vymordovali....

a ja tiez...... spolubyvajuca spi :grinning: aj ja som spala ale uz som hore......

mam totizto asi horucku... neviem to zistit kedze teplomer mam v izbe....

uz na mna ide moj kazdorocny zapal pluc... :frowning2: :frowning2: :frowning2: a je mi strasne...

som si urobila cajik..
3. máj 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nika uzite si to pivko :grinning: :wink: :slight_smile:
3. máj 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte :dizzy_face:

no nika, kdeze ste sa tulali??? :angry: som vas kukala (teda skor kocik :sweat_smile: ) a nist.. my sme mali poznavacie znamenie 3 balony so symbolol O2 - davali zadara, tak sme zobralli :grinning: Maly iba vrestal za balonmi a motorkami.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Co tam boli pri kostole, take elektricke.. mala si vidiet, ako na nich santil :sweat_smile: .. a samozrejme, nevedeli sme ho odtial odtiahnut.. len revom :confounded:

Teraz mi obaja chlapi drichmu uz 3 hodiny, ja som spala tiez, ale uz mi je dlho :grinning: tak som zvedava, ked sa zobudia plni energie, co vymyslia :grinning:
.. zeby "vylet" na klobasku??? :grinning:

Peti - no dufam, ze teraz nebudes chora ty :frowning2: To mavas tak casto zapal pluc?? :confused: :frowning2:

Zuzka - kto by to povedal, ze ty mas take chutky??? :sweat_smile: bocik??? ja nemusim.. mne staci aj ta mastna klobaska :wink: :grinning:
3. máj 2008 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baaaaaaaabyyyyy!!! :frowning2:

u nas prsi :confounded: .. takze klobaska uz nebude :unamused:
3. máj 2008 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lili... tu spadli asi štyri kvapky :sweat_smile: a potom že... Idem si ja pršať do Soboty :grinning: :grinning: :grinning: Tu krásne svieti slniečko... Ale až prší v Sobote, príde to sem. Od Soboty ku nám chodí :wink: :slight_smile:
3. máj 2008 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi - tu je uz opat ouka :sunglasses: ... takze mozno ani k vam to nepride :wink:
3. máj 2008 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lili nakoniec to sem neprišlo... to čo tie čísla pri príspevkoch...??? Máte to tam aj vy...???
3. máj 2008 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok