Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

liliandax
8. máj 2008

zuzi - cau

aka je to postel? som strasne zvedava 😉 .. potom hod foto 🙂

baby.. ja mam dnes otrasny den 😖 .. nic sa mi nedari, vsetko mi pada.. a aj sa tak citim... na bleee 😝 .. to takmer vzdy je tak, ked mam plodne dni.. vtedy som mnou nie je rec 😀

dufam, ze vas den bol uplna pohodicka 😵

kamajka
autor
9. máj 2008

baby krasne ranecko vam prajem 🙂 🙂 🙂

Lili aj ja som cez plodne dni ako vymletá 😀 nic si z toho nerob.

liliandax
9. máj 2008

cafte 😎

Peti - ty nejako skoro kuvikas? 😵 .. uz mi asi tie dni koncia, dnes je to ovela lepsie 😉

dufam, ze cely den budeme mat v poriadku, nech nam tie nase deturence nic nevyvedu 😅

kamajka
autor
9. máj 2008

ajoj Lili my za chvilku pojdeme do mesta, musim ist k doktorke lebo piskam normlane....

myslela som ze sa coldrexom vyliecim , ale iba to potlacilo priznaky a kaslem ako tuberacka.....

Ja to mavam kazdy rok v maji, taketo tuberacke stavy.... 😖

Moja malá ma riadnu alergiu na nieco, ty kokso, vcera sme boli vonku, kus sa povalala v trave a taka bola opuchnuta, ze strach..... ☹

Aj tebe krasny dnicek Lili, no ja skoro kuvikam, bo maly skoro vstava. 🙂

zuzkafuny
9. máj 2008

Mne pred dvoma dňami zastali v spálni hodinky na 6:45 a dnes som na ne kukla, a pobudila celú famili že vstávať veľa hodín...!!! 😀 😀 😀 a bolo niečo pred šiestou 😀 😀 😀 Tak som aj ja ešte ľahla... a Peti my sme boli tiež pri mudr.: malý dosť kašle... som sa bála aj spať... ani nie tak často, ako hrozne ☹
No dačo by mi bolo robiť... napr.: nejaký obed 😖
hm... ale ešte chvíľku posedím... 😉 🙂

kamajka
autor
9. máj 2008

ahojkyyyyyyyy a to je ako mozne ze sme na druhej strane ?????

Zuzka mne dr nerobi tak pojdem az v pondelok..................... 🙂

liliandax
9. máj 2008

cafte zienky..

zuzi - to si spravila riadnu pohotovost 😀 .. to poznam, kym som musela ja vstavat na budik.. preto som mala hodinky vzdy nastavene o hodinu dopredu.. pre istotu 😅
Teraz je Petko super, budik.. kazde rano o siestej zacina kuvikat.. aspon cez vikendy by si mohol vybit baterky a vstavat neskor.. take lenosenie nezaskodi 😉
Maly sa ma ako?? uz je to s tym kaslom lepsie?? 😕

Peti - a dr. ti nezastupoval nikto? ci to do pondelka vydrzis?? .. drzim palce, u mna sa prebudza alergia, tiez sa citim obcas dost na ... 😝

A ty nika, kdeze si?? ako sa ma Riska?

zuzkafuny
9. máj 2008

Teraz už kašle aj teraz... no a predstavte si to čudo ešte nespí... 😠 A o pol siedmej už zvykne drichmať... 🙂 zlatkovec 🙂
Peti táto fotka je zatial naj... zo všetkých 😉

nika_ke
10. máj 2008

Ahojte baby, nejako sa nedostavam k PC.

Vsetkym chorym detickam aj mamicka prajem skore uzdravenie, nech ste vsetci rychlo fit. 😉

Riskinou najoblubenejsou obetou je nasich pes, chudacik stary ... uz mu tolko krat presla s choditkom po labkach ☹ a on jej stale ako trubiroh lezi v ceste.

Lili, tu v KE som pozerala pyramidu a stoji 210SK drevena. Zrejme predsa len budem musiet skocit do RS.

Peti, vsimla som si aj vcerajsiu fotku s detickami, ta bola tiez pekna 🙂

Zuzka, mas v lekarnicke nieco na Miskov kasel? Ci si bola u dokiny?

... este som chcela nieco o postielkach a posteli, ale musim bezat k malej

pekny slnecny a pohodovy vikend 😎

nika_ke
10. máj 2008

Peti, Vikinke vsetko naj k meninam 😅

kamajka
autor
10. máj 2008

ahojte dievcata 🙂

Lili zastupovala ina lekarka, ale ja ju nemusim... tak vydrzim do pondelka.. mozno ma to aj prejde dovtedy. aj ked velmo pochybujem 😀 😖 😅 😅 😅

Zuzka dakujem aj ste si vsimli na nej ze som ostrihana ? 😅

Nika ty si zlatá, dakujemeeee 🙂 🙂 🙂

kamajka
autor
10. máj 2008

ozi, aj ja prajem krásny vikend 🙂

my dnes ideme do Kokavy...... mam tam totiž jednu internetovu kaaamosku.. Ona ma tiez male babatko.
a ona uz bola u nas dvakrat, este v zime, a my tam ani raz... a ma problemy aj s pocitacom .. tak jej mozno pomozem trosku... ja som expert... na este väčšie dodr...nie 😀 😀 😀

liliandax
10. máj 2008

ahojte zienky..

nika - takze ty si este stale vegetis v KE? si to uzi.. 😉 Normalne ti zavidim 😅 v KE som uz davno nebola.. a sla by som sa tam kuk... ale moj drahy je tam cez tyzden niekedy aj 3x, takze nehrozi.. hoci jeho starku by sme uz mohli ist navstivit 😠 .. jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj.. tie komplikovane rodinne vztahy 😖

Peti - ta fotka je fakt super (ktora tvoja nie je?? 😅 ), ale ta s detickami sa mi asi pacila viac 😉 .. preco si sa dala stik-stik?? 😕

Moji chlapi sa sli prejst do Hyperky.. zatial musim povysavat a trosku poupratat.. joj.. ale nechce sa mi.. 😝 Dnes sme vstavali o 8:30!!! maly uz kuvikal pred siestou, ale si to rozmyslel a zahral sa sam.. a my sme s manzelom spali dalej 😀
Mohlo by to tak byt kazdy den... 😵

liliandax
10. máj 2008

Peti - aj ja sa pripajam k blahozelaniu Vikinke.. 😵 Vsetkooooo naaaaaj!!! 🙂

zuzkafuny
10. máj 2008

Všetko naj Vikinke... 🙂 Malý zadrichmal a ja šup sem 🙂

zuzkafuny
10. máj 2008

Idem uvariť že nejakú polievku... 😀

liliandax
10. máj 2008

caff zuzi 🙂

zas nepokecame, ja som jednou nohou uz vonku.. chlapi mi zdrhli, tak ich idem niekam nahanat 😕

uz sa ma Misko lepsie? 😔

kamajka
autor
10. máj 2008

ahojte pekny vecer zelam 🙂

dakujeme za gratulacie ste zlateee 🙂 🙂 🙂

ja uz som tych mojich ulozila, idem trocha spratat, osprchnut sa, pochatovat a pojdem aj ja hajde.. 🙂

kamajka
autor
10. máj 2008

jaj Lili a preto som sa ostrihala lebo mne sa kratke vlasy hodia viacej 😉

ninac
10. máj 2008

baby caute, ja len tak nakuknem, zijem v usa a chcela by som sa opytat kolko stoja na slovensku plienky? pampers alebo ine 😅 vie niekto?

kamajka
autor
10. máj 2008

sleep&play 300sk
pampers active baby cca 450sk
huggies 300sk
huggies premium cca 350sk

staci ninac? 🙂

ninac
10. máj 2008

dakujem 🙂 a v jednom baliku je ich 30?

liliandax
10. máj 2008

ahojte 🙂

Peti - zda sa mi to, alebo su u vas v hnusti plienky lacnejsie?? 😕 .. kukni sem, ked su akcie 😉

http://www.zlacnene.sk/tovar/hladaj/starostlivo...

liliandax
10. máj 2008

aj tu zvyknem kukat, akciove letaky http://www.konzum.sk/ - tam si zadam hladany tovar

ale my kupujeme fialove Tesco plienky, tie sa nam osvedcili najviac a aj cenovo su ok.

ninac - v baliku ich je viac, pocet zalezi od toho, akej su velkosti 😉

nika_ke
10. máj 2008

pekny vecer 🙂

ninac, my kupujeme Tesco fialove v akcii za 800 Sk tri baliky po 64ks, tj. cca 4.20 Sk za plienku a su dobre 😅

Lili, vyzera to tak, ze tu budem az do stredy, mamka ma vtedy dovolenku. Dostala z roboty volno ku dnu matiek, ktore si moze vybrat v maji - dobre, nie? 😅
Ja som tu castokrat aj cez tyzden. Vsak keby ste sa zviezli niektory den s muzom do KE, mohli by sme sa prejst po meste a pockat by si na muza mohla u nas, neni problem. Psa zneskodni Riska 😀

Zuzi, aku fajnu polievocku si navarila? Isto bola fajna 😉

Peti, tebe sekne proste vsetko, ci kratke vlasy, ci dlhe - stastna to zena 😵

Ja som sa bola strihat asi pred tyzdnom, stalo ma to 170 SK a keby mi nasi za ten cas nestrazili RIsku, ani by si nevsimli, ze som ostrihana 😠 Akurat z ofiny a bocnych vlasov mi kadernicka trosku zostrihala do postupna. To by zvladla aj moja mama 😖

Peti, ty mas nejaku dobru kadernicku, ku ktorej zvyknes chodit?

Lili, v poslednej dobe nejako provokujes - najprv spanok tri hodiny cez den, teraz rano do pol deviatej ! 😒 😀 😵 Ale aspon viem, co ma o par mesiacov caka... dlhy spanok 😅

My sme dnes boli na akcii Mila pre mamu. Taky mam z toho super pocit, konecne po dlhej dobe nejake kulturne vyzitie. Aj sme podporili materske centrum do ktoreho chodievame cvicit a za ucast sme dostali magnetku srdiecko a dva casopisy Mama a ja so vzorkou persilu. Potesilo 😉
...aj som hodila foto. Isto by ste si nevsimli, ze tam mam podstrihnute vlasy...

nika_ke
10. máj 2008

ahoj Lili, si ma predbehla s tesco plienkami 😉
my mame este trojky - do 9 kg

nika_ke
10. máj 2008

akciove letaky si pozeram priamo na strankach daneho hyperu, mne to takto vyhovuje viac. Uplne najradsej mam klasicke papierove 🙂

nika_ke
10. máj 2008

jaaaaj, Zuzi, som uplne zabudla. U nas maju este akciove body v Tescu. Kupili sme posledne s kratkym rukavom na 12-18 mesiacov 7ks za 250 Sk 😅 . Skus pozriet, len sa musis dobre prehrabat. Toto mama nasla na vesiaku medzi inym oblecenim.

nika_ke
10. máj 2008

Zuzka, si sa nepochvalila, ze si pridala Misiacikove fotky. Je taky zlaty na kolotococh aj s tortou 😅
Zvyknem obcas nakuknut do albumov, ale toto mi nejak uslo.
Misko mal normalnu dospelacku tortu alebo nejaku specialnu, aby ju mohol papat aj on? Teda, ked bola s cokoladovou poolevou, tak asi nie ..., ci?

Mne uz pomaly treba zacat rozmyslat nad prvou narodeninovou party 😕

liliandax
10. máj 2008

caf nika!!
musim kuk, ako si ostrihana 😉 .. ja vobec nelutujem, ze som sa ostrihala, je to takto lepsie.. a mne tiez hocijaky uces nesadol, u mna to bol vacsinou tak, ze som sa rano akoze ucesala (poskrabala hlavu 😀 ) a hotovo!!
teraz ani tolko 😝 Prejdem si rukami po vlasoch, prehodim hore dole a je to 😵
by ma cvoklo, ak by som si ich musela este aj fenovat, kulmovat, take tuzidlo.. 😝

do KE by som aj mohla ist.. poviem mangelovi, ze niekedy bude musiet s nami pocitat.. horsie je, ze on nikdy nevie, kedy ide a kedy sa vrati 😝 😖

papierove letaky mam aj ja rada, "citame" ich s Petkom, ked papa.. aspon sa zabavi a ani si nevsimne, ze obeduje.. 😀 najradsej mam Dracika, len skoda, ze uz nie je volne dostupny v obchode 😒

idem provokovat dalej 😅 😀 😉 .. asi idem von, volaju ma kamosky.. len mne sa straaaaaaaaasne nechce, asi pojdem radsej spat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre