Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

zuzkafuny
25. jún 2008

Ahojte... je pekne, tak nestíhame klábosiť 😉 🙂
My sme dnes boli na kupku... 😀 😀 😀 Paráda... malý ani von nechcel ísť 😀
Chystáme sa aj v piatok. Voda je pekne čistá, aj záchodíky... proste super!!! Lili prídite sa kúpať do Hnúšte 😉 🙂
Peti vy neprídete tiež...???
Tak ja zase frčím...

nika_ke
26. jún 2008

Peti, dakujem 😉

Zuzi, ty si dala Miska do detskeho bazena? Ja si na nieco take netrufam, asi preto, ze zatial som sa nestretla s cistym bazenom 😀 Preto sa uz tesim k moru, tam sa mala vyblazni v bazeniku s morskou vodou. Ak sa mi podari zohnat rukavniky na jej male rucicky, tak ju pustim s ockom aj do mora 😅
Celkovo, ja kukpa velmi nemusim 😖

pre info, nasla som stranku tornalskeho kupaliska. Mozno tam niekedy skocime, ak sa drahemu uraci ist z roboty nacas.
http://www.cleantornala.sk/?page=cennik

zuzkafuny
26. jún 2008

Nika... nebála... Teraz každé kúpalisko musí spĺňať nejaké predpisy... a to naše spĺňa... prídi aj ty 😉 🙂
Inak vlani som ani ja s malým nechodila na kupko... bol ešte veľmi maličký, ale Riška by už mohla ísť...
Urob kuk na hnúšťanskej stránke a uvidíš... a ja idem kuk tú vašu... papa

kamajka
autor
27. jún 2008

Čaute... Zuzi, my sme boli na kupku v nedeľu... a mne Ti je ťažko s nimi sa ísť takto na kupko kúpať, bo musím na oboch dávať pozor, a to nie je bohviečo, ale tiež sa mojim páčilo... Mne sa páči menej, lebo si to vobec neužijem, a zase, no... nie moc rada sa v plavkach ukazujem - kozy nikde a sama stria na bruchu 😖 ... No a ďalšia vec - vačšie deti málokedy berú ohľad na druhých ......

My máme bazénik na balkóne 🙂 , mne sa deti kúpu tam, a ked je moc teplo aj mne, tak sa zmestím 😀 ,
takže asi takto nejako to riešime my...

liliandax
28. jún 2008

ahojte moje zienky

ja som tu tyzden nebola!!!! ako ten cas leti 😔

teraz je to s netom u nas trosku obtiaznejsie, MM si berie kazdy den laptop so sebou do prace, nainstaloval nejaky online program pre vyhladavanie volnych kamionov, tak musi sa furt rypat a hladat nieco volne

takze ja mam net jedine vecer, ked pride a vtedy sa mi velakrat nechce ani len tuknut do klavesnice 😝

ja vas strasne zanedbavam 😢

ale slubujem, ze sa polepsim 😉

liliandax
28. jún 2008

citam, ze vy sa chodite clapkat!!! jeeeeeeeeej... super! 🙂 isto by sa aj Petkovi pacilo take claptanie, my sme zatial neboli.. vravela som mojmu staremu, ci by sme nesli do Ciza (hoci je to otrasne drahe), nikdy som tam nebola.. ale kym sa on rozhybe, tak je vecer 😖
a ja som na tom presne ako Petka, ja sa tie nerada ukazujem v plavkach.. kedze nemam co ukazat 😀 Hore nic a dole zbytocne vela 😀 😠
.. no co uz...

u nas je to nove, ze Petko sa naucil slovko NIJEEEEEE.. tak teraz na kazdu otazku ma len tuto odpoved ☹

ani jest poriadne nechce, ani na biliku sediet.. no proste, vsetko je mu nijeeeeeee

och.. zaciname trucovat o100sest 😒

liliandax
29. jún 2008

cafte zenusky 😵

Petka prajeme krasne meninky 🙂 verim, ze ste ich oslavili uplne supeeer 😉

zuzkafuny
29. jún 2008

Jeeej Peťka všetko naj naj naj... ja nemám kalendár 😉 🙂
Ženy...!!! Keď vidím mladé dievčatá okolo 18stky, tak vám poviem, že mi všetky tu, sme srny...!!! oproti nim...
Takže ženičky..."Hor sa do plaviek..."!!! 😉 🙂
a pekný večer prajem 🙂

kamajka
autor
1. júl 2008

Čaute.. Lili, Zuzka - ďakujem veľmi pekne, aj Nike ďakujem, bo aj ona sa pridá 😀 .
Lili, bohužiaľ, meniny sa neoslavovali, v piatok mi trhali zub - hornú štvorku - vraj najhoršie zuby sú to.
Takže som neschopná života ešte aj dnes. V nedeľu som bola na pohotovosti, lebo tá bolesť sa nedala vydržať, ale to mi ešte pohoršilo, lebo mi na to nedali ani žiadne lieky, a to som aj opuchnutá.
Myslím ale, že 4 dni nenormálnej bolesti by už aj stačili, no nie? ☹

kamajka
autor
1. júl 2008

Zuzu, no samozrejme že sme srny, však to tie 18-tky sú podaktoré vyžraté riadne, pomaly si už mladí chalani ani nemajú z čoho vyberať, bo rite maju tieto dievky jak octavia combi 😀
tak ale kazdy sme nejaky. 🙂 a na výzore nezáleží (ale na kozách a na .... 😀 😀 😀 )

kamajka
autor
1. júl 2008

Lili - a Tebe všetko najlepšie k dnešným meninám, až teraz ma to napadlo, ale už sa mi dačo marilo včera, oslávte aj za mňa, ak budete oslavovať 🙂

nika_ke
1. júl 2008

ahojte, ja vobec nic nestiham ☹ ani pozerat po 18-kach 😀

Peti, samozrejme, ze sa pripajam ku gratulaciam, vsetko naj-naj-najlepsie, hlavne nech ta vsetky boliestky obchadzaju 😉

Lili, aj tvojmu Petkovi prajeme vsetko najlepsejsie, nech je zdravucky a pocuva rodicov 😉 Richellka mu posiela uslintanu pusinku 😝
a takisto aj tebe blahozelame, nech ti tvoji chlapi robia iba radost 😉

nika_ke
1. júl 2008

novinky o nasej bambulke: vazi iba 7900g, podla dr. je podvyzivena 😢 ale neporadila mi, co s tym. Dostala dnes hexu aj prevenar, dufam, ze nebude velmi teplotovat.
Obcas sa pusti a prejde par krokov sama, vcera presla dokonca asi 3m z gauva k telke 😅

kamajka
autor
2. júl 2008

Dobré ránečko 🙂, Lili - bože, či som ja tupá, ako tágo - veru dodatočne Peťkovi všetučko naj... 🤐 🙂

Nika ahoooj 🙂, aká podvyživená? Ja som názoru, že pokiaľ je bábo zdravé, čulé, veselé, a napreduje tak ako má, niet sa čoho obávať. Takže dr nech si trhne 😝 . Ja poznam jednu babu, ktorá má nesmierne chudé dieťa, trochu taký maly ufoonik 😅 , chodili s ním po kadejakých vyšetreniach od malička, boli v Bystrici aj neviem v ktorej onej ešte všade, a nič - chlapec zdravy. Len chudy no.. Neboj sa Ty nič, Nika, kým je Riška ok, je všetko v poriadku, ak by zaostávala alebo čo, myslím, že vtedy by to bolo už nejak vážnejšie riešiť.
Fuuuuu mudra som jak encyklopedia. 😀 😀 😀 .......
Tak dlho som Vás nekukla tak Vám to vynahrádzam teraz heh..

nika_ke
2. júl 2008

Peti, vidim, ze rezim mas stale rovnaky. O siestej nastup na kona 😀
Dakujem za podporu, si taka zlata 😵 Riska je teda riadne cule male sidlo 😀
Ako sa maju tvoje deticky? Vika bude cez prazdniny doma? Len ma tak napadlo, ze ked dam malu do jasli a potom do skolky, ci budu mat letne prazdniny tak isto ako skola ... to si potom neviem predstavit, kde ju dam 😨

Lili, ako muzik? uz kombajnuje?
... vcera som si vypocula cestou do RS od toho mojho kopec reciii na traktory a podobne pomale stroje na ceste 😠 , to aj ini chlapi tak hundru, alebo len ten moj?

baby, nedame zas nejake stretko? sa tu zacinam nudit.

kamajka
autor
3. júl 2008

Čaukyyyy... tak pekné ránko znova ... o chvíľu to bude rutinou 😀

Ale šup sa sem na koňa všetky, šak nuda je tu ...... Nika - aj ja by som stretko, kľudne. 😎 🙂

zuzkafuny
3. júl 2008

Ahojte...
Nika... moja Zuzka mala niečo nad 7kg keď mala rok... A mudr.mi na to povedala, že je to oki a či by som chcela z dievčaťa slona 😀 😀 😀 a do teraz mi je dievka samá kosť 😀 😀 😀
pokiaľ je zdravá tak vykašľať na to... nie každé dieťa ide podľa tabuliek...
Lili mala si sviatok...??? Taaak všetko naj a aj Peťkovi... Ja fakt nemám kalendár...!!! 😠 😠 😠
Súhlasím so stretkom...!!!
Nika... tak to si nepočula dudrať toho môjho... ☹ ☹ ☹
škoda že sa v tom nesúťaží... vyhral by! 🙂 😝
Tak zatial papa

liliandax
3. júl 2008

cafte krasavice

uz som tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀

dakujem za gratulacie, aj za PEtka 😉

nika - aj ja si myslim, ze ignoruj tie dokine papierove teorie o vahe babatiek, pokial je Riska zdrava, je to ok.. my sme mali zas opacny "problem", Petko mal viac kil ako bolo "normalne", tak nam dokina zatrubila, vraj mame dietovat! to chcem vidiet, dieta a dieta!!
ked si maly pyta, no nedaj mu 😖
Zatva sa zacala vcera, v noci prenasali kombajn do Strazneho, to je este dost dalej za KE, takze sli celu noc 😔

a to stretko moze byt!! aspon maly trocha skrotne, poslednu dobu nevie co so sebou.. cely den dupoce, pritom krici DUP DUP a ked nedupe, tak kope do vsetkeho a krici KOP KOP

baby.. niekedy mam fakt pocit, ze Petko je Duracel zajacik 😠 😀

nika_ke
3. júl 2008

ahojte zienky,

Petka, nema dnes nahodou Milosko meniny? vsetko najlepsie 😉

mali by sme spravit jednu big party ... tolko oslavencov v priebehu dvoch tyzdnov 😀

Lili, aj my mame energizerku 😀 prave sa nabija v postielke 😀
Na Petka by som vobec nepovedala, ze mohol byt "nadpriemerne" tazky. Ved teraz je akurat 😉 Aspon vidno, ako sa to casom meni. Petko si predsa musel vytvorit zasobu, ved z coho by teraz tak lietal? 😅

Zuzka, ja som tiez bola chuducka a este aj malicka. Na zakladnej na telesnej som bola vzdy na samom konci 😖 V puberte mi narastol zadok a la kufor. No a od svadby som sa cela rozkysla 😝 😠 ☹
Muz je tiez chudy a nie velmi vysoky. Takze z tej nasej kombinacie tucka nevyrobime 😀

dame stretko na kupalisku? ... haha ... to bol vtip 😀
mate nejaky tip? ja uz napoly spim, ale ked ma nieco napadne, tak to tu supnem 😉

zuzkafuny
4. júl 2008

Heej Nika kupko je super nápad...!!! Deti bachneme do vody a basta 😅
no tak nie... ☹
😉 🙂

nika_ke
4. júl 2008

zuzi 😀 😀 😀

liliandax
4. júl 2008

cafte zienky

cozeeeeeeeeeeeeeeeee??? kupkoooooooooooooooooooooooooooooooooooo??? a to je co??? 😀 😀

lebo v nasom okoli take nenajdem, takze ja to ani nepoznam 😅

😀

nika_ke
4. júl 2008

Lili, co je s tym kupkom, co sa malo stavat za plavarnou? nerobi sa?

liliandax
4. júl 2008

hm???? za plavarnou??
ani o tom neviem 😖

ale to povodne, plazove kupalisko je v otrasnom stave.. boli sme tam pri nom aj vcera, zamknuta brana, velky dunco za nou a asi 3 metrova 20 rocna trava ☹

vsetko dookola zdevastovane.. no nieco hrozne

hlavna vec, ze pri vchode vsetkych vita velka tabula "Areal oddychu" 😅

nika_ke
4. júl 2008

Lili, takych peknych tabul mate v RS dost, napr. vitajte v aquaparku 😀

Zuzka, Misko je zlaty, ako sa clupkal vo fontane 😉

nika_ke
4. júl 2008

baby, viete mi prosim poradit, co ste kupovali, resp. co vhodne dostali vase deticky na prve narodeniny? Nejako mi dochadza fantazia a vsetky hracky sa mi zdaju rovnake a rovnako drahe 😒

zatial mam vo vybere plastovy kocik, textilnu babiku, CD Podhradska a Canaky 1+2, Leporelo, hrube farbicky a destku penazenku...

liliandax
4. júl 2008

nika - ja ti velmi neporadim, kedze mi ficime na autickach a hlavne na dinoch a tiez na kadejakych plastovych alebo gumenych zvieratkach.. s tymi sa dokaze zabavit na dost dlho 😉

a podhradsku zvykneme pocuvat aj my, zatial sa nechyta, len ked mu ja "spievam" Kom kom kominara 😉 to moze pocuvat dookola 😵

ja by som vsak vsadila na knizky, Petko si ich obzera furt a vzdy ho zaujmu 🙂

nika_ke
4. júl 2008

Lili, vdaka, nenapadlo mi, ze zvieratka mozu byt aj gumene alebo plastove 🙂 a pritom mame jednu rozcapenu piskaciu kravicku 😀 Skusim pozriet aj nieco take.
Riska jedine, co vie "pomenovat", je auto - brrrrm, brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrm. Zeby som kupila aj to? 😀

liliandax
4. júl 2008

nika - jasne!!

kazda moja kamoska, co ma babu, tak bezne kupuju aj auticka.. napriklad taka velka tatrovka nesmie nikde chybat 😉

liliandax
4. júl 2008

a tiez podla toho, ake rozpravky su "in"

Petko teraz kuka Thomasa a Boba stavitela, takze u nas su v mode aj vlaciky a bagre 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre