• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

23. októbra 2013 
lili, presne z tej stranky som si dnes poobede poukladala par obrazkov :wink: blavacky z terminoviek si tam davaju robit torty za viac ako 1.000Sk :confused: tak tolko sa za tortu nechystam dat. Max. 500Sk a to musi byt kraaasna :grinning:
btw. v kauflande robia obycajne 1600g za 350Sk.
lili, uzi si chlapa skor nez ti ho zase niekam odvolaju :wink:

ten moj muz si na dnesny vecer vymyslel "super" program - zavaranie uhoriek. Nastastie vsetko spravil on, ja som len octovu vodu nalievala do flias.
11. júl 2008 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika - uzivam si ho, kuka nejaky film o nirvane a ja netujem :grinning:

vidim, ze ten tvoj chlap je sikovny!! chcela by som vidiet, ako ten moj nieco zavara :astonished: .. to nehrozi :pensive:

aku mas ty predstavu o riskinej torte? nejaka babika? :wink:
11. júl 2008 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este tu matozim... nejako som preklenula tu spavu fazu...
zatial vedie macko pooh, alebo klasicky macko, lebo mackovia sa Riske velmi pacia a vie na nich povedat brm-brm.
Vo vybere mam este stvorlistok a jednotku.
z ludvika sa mi najviac paci toto http://www.cukraren-ludvik.sk/foto_detail.php?id=465

lili - ja ze sa ti muz venuje ... a on tak :unamused:
ako dnes zaspal Petko? opat sam?
11. júl 2008 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika - kraaaaaaaaasnaaaaaaaaa torta, taka ruzovucka :slight_smile:

a tie jedle ozdoby (ci oblatky, ci co to je.. ) co su na MMB? tam je aj macko pooh, ja asi tiez petkovi na 2 narodky objednam nieco take

petko dnes zaspal zase sam, ja sa taaaaaaaaaaaaak vytesujem ... konecne! :dizzy_face:

manzel je dost KO a nevenujem sa ja jemu :unamused:

uz radsej beziiiiiiiiiiiiiim :sweat_smile:

prajem krasne snicky
11. júl 2008 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bez, bez ... :dizzy_face:
dobruuu :pensive:
11. júl 2008 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ja som uz spat z kozmetiky, nakoniec sa z toho vyklul herbalife :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale aspon som na chvilu vypadla z domu :sweat_smile: Muz to s malou zvladol v pohode, dokonca ju aj uspal :wink:
... a teraz mozem zacat sobotnajsie upratovanie :frowning2:

je pekne, asi budete vsetky vonku, tak vam prajem pekny den :sunglasses:
12. júl 2008 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili, tie oblátky chutia tak sladúčko, ja som dávala Jarkovi na tortu, tak potom pekne zmäkla a bola mňam...
A tie ceny za torty, no pomoc...
12. júl 2008 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeee ahojte, no konecne som sa k Vam sem dostala :slight_smile:
ale iba tak narychlo Vas zdravim a oznamujem ze mam notebook :grinning:
jaaaaj toto je ina kaaava, takyto kompik, nie jak ten moj stary obuch co este aj vrci......

mam doma chlapa tak som bola doma u otca cely tyzden... ale uz som doma, od zajtra budeme zase sami s detvakmi, to zase bude nervov, si takto normalne odvykam od nich, ked ich nechavam tatkovi.

ta torta je nieco naaadherneee :slight_smile:
12. júl 2008 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Monika, inak pekne od teba ze nakuknes obcas :slight_smile: zdravim Ta
12. júl 2008 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteee... :o)))
Som ako zbitý pes... Nevyspatá po disce, potom sme mali oslavu na dvore, kým som spratala bola 1hod., malý sa budil, no a o šiestej mi sprosté muchy dávali budíček...!!! :angry: :angry: :angry: vrrr...!!!
Pekné tortičky :o)))
13. júl 2008 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute zienky,

zuzka, snad dnes sa vyspis lepsie :wink:
kamajka, to je super mat novy notebook, teraz sa mas s cim bavit :sweat_smile:

my sme si super oddychli tento vikend, zostali sme v tornali. Hoci sme planovali skocit dnes na obed ku svokre, ale muzovi sa nechcelo a ona sa urazila :angry: Mala narodky a my by sme ich radsej oslavili spolu s Riskou o dva tyzdne u nej, lebo posledny mesiac sme boli kazdy vikend v KE a to je aj na nas uz privela. Ale nech si stara trhne nohou, kedze jej sa do tornale dalsi vikend nechce trepat na Riskinu oslavu ...
Radsej sme dnesny den stravili v betliari, bolo supeeer. Obed sme si dali v restike, sice drahej, ale neva, vsak sme uz sto rokov nikde neboli. Nasa bambula ma nejaky zvlastny senzor, pekne spala v kociku, ked sme prisli do restiky a dufali sme, ze sa v klude najeme. Ibaze sa zobudila par sekund predtym, ako nam doniesli jedlo :unamused: a hned zacala kricat ham, ham :grinning:
a hodila som aj foto :slight_smile:
13. júl 2008 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nika :grinning: že nech si stará trhne nohou :grinning: :grinning: :grinning: sa smejem... Ale tak je...!!! Čo rýpe...!!! :grinning: :grinning: :grinning:
idem kuk foto :wink: :slight_smile:
13. júl 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je strašne zlatá... sedačku mali v reštike...???
Booože ten čas ale letí :pensive: :pensive: :pensive:
Až sa mi z toho tisnú slzy do očí :frowning2:
Nika... ten ujo Radko je sympoš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ups...!!! :wink: :slight_smile:
13. júl 2008 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stolicku mali v restike, tiez som bola prekvapena :slight_smile:
Rado je moj maly brat.
cas leti brutalne rychlo od kedy sa Riska narodila, vo stvrtok to bude rok, co som nastupila do porodnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: a v piatok ma Riska narodky :dizzy_face: uz mam skoro vsetko nakupene na oslavu, snad mi vsetko vyjde
13. júl 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v tejto restauracii sme boli
http://www.kastielbetliar.sk/
13. júl 2008 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu začína fúkať vietor a vyzerá tonabúrku... dúfam poriadnu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Idem vypnúť pre istotu net... papa
13. júl 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cafte, pekne ranecko :slight_smile:

fajna burka bola.... aj koberec mi odvialo z balkona :confounded: :grinning: ale chvalabohu mam take konstrukcie na snury na vonka (aby sa dalo vonku vesat), tak sa tam zachytil....... a mam po stipcoch... mozem ist kupovat....
a svina Lolita sa v noci tak bala, ze aj tak prisla ku mne spat, a vysrala sa mi do postele :angry: ............... a to ju vsade ospevujem, aka je ona cistotna a chodi do piesku... uz by som asi mala zavret hubu nabuduce... :confounded:

a k tomu casu - no ja uz som len happy, ze ide tak rychlo, ja som totizto nazoru, ze do dvoch rokov je s detmi najhorsie... potom uz to ide nejako samo :slight_smile:, uz su potom deticky viac samostatnejsie....

a cim rychlejsie ide cas, tym viac sa veci menia...... Takze mne to momentalne vyhovuje :slight_smile:
14. júl 2008 o 06:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky :slight_smile:
Komu si sa to chválila že aká poslušná a milá a čistotná :grinning: :grinning: :grinning:
To sa aj nám stalo s Mackom :slight_smile: až tri razy :grinning: :grinning: :grinning:
Nika v tom Betliari ti je krásne... tarez som kuk stránku. Lebo hneď ako som včera vyplaPC, začalo fúkať (sedela som vonku), vypla elektrika a nemohla som kuk :o)))
Peti toto búrka nebola... len taká búročka s vetrom :frowning2:
14. júl 2008 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no fidis to Zuzu......... som sa asi preriekla... :angry: :confounded: :grinning: :grinning: :grinning:
14. júl 2008 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no brý večer dievčatá................. :slight_smile: kde ste ktoo?
14. júl 2008 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute,
Peti, ja som tu, len hladam na nete nejaky pekny motiv na Riskine tricko. Nieco na sposob "mam 1 rok"

tortu som dnes objednala, sice nie taku ako som chcela. Bude s malou jedlou oplatkou. Sama som zvedava, ako bude vyzerat. Tusim, ze nic moc :frowning2: ale snad motyka vystreli :grinning:

Zuzi, to ma byt tip na vylet :wink:
aj vy ostatne by ste mohli nieco hodit, lebo nam uz dochadza fantazia, kde tu chodit po okoli.

...idem zmyvat dlazku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. júl 2008 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja už mám zmytú :grinning:
Straším vo voľnej diskusii :grinning: :grinning: :grinning:
14. júl 2008 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, sikovna si :wink:
uz aj ja :grinning: a idem strasit do postele :pensive:
14. júl 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
ako ste sa vyspali? ja supeeer. Malej som dala prvykrat na vecer sunar a konecne sa v noci nebudila s placom. Sice sa prebrala raz v noci a nad rano stala nado mnou v postielke a nieco si rozpravala :sweat_smile: dali sme si cici a spali az do siedmej. Ani draheho budik sme nepoculi. paraaadicka :sweat_smile:
DOobedu mala zalahla nezvycajne skoro, uz o pol desiatej sa pytala spat :fearful: asi ani jej sa nic nechce v takomto pocasi.

Idem jej nieco vymysliet na obed a trosku popracovat.
pekny den vsetkym :wink:
15. júl 2008 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný deň podobne :wink: :slight_smile:
15. júl 2008 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zenusky

bola som takmer 2 dni bez netu... boooooooooooozeeeeeeeeeeeee... som myslela, ze chytim nejaky abstak :confounded: .. no fakt, som asi zavisla od netu
asi s tou burkou co tu bola, nam odisiel net, dnes tu bol technik, tak chyba bola na streche :angry:

ale uz ficim dalej :grinning:

nika - to je ale nahoda!!! my sme boli v betliari v sobotu :sweat_smile: .. boli sme kuknut v gemeri kombajn, ze ako fachci, a odskocili sme do betliara..
Je to tam celkom pekne, len neviem co, ale nieco mi tam vadilo :confounded: Vy ste asi dnu v zamku neboli, ze?

O nic ste neprisli :pensive: Sprievodca si svoje odrecitoval a fajront.. ale petkovi sa tam pacilo... vsetko chcel obchytkavat a samozrejme ku vsetkemu mal svoj vlastny komentar :dizzy_face:
Niekedy som mala pocit, ze petko bol vacsia atrakcia ako samotny zamok :grinning:
15. júl 2008 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti - kto je Lolita?? :confused:

nieco mi uslo, ked nie som v obraze? :sweat_smile: :unamused:
15. júl 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lili, lolita je Petina nova cierna macka - aspon myslim. kukni ju v albume :wink:
skoda, ze sme sa v betliari minuli. My sme v zamku neboli, vsak kto by tam Risku nosil :grinning: len sme sa presli po parku, pozreli potocik, vodopad a kopec psov, za ktorymi ricala, lebo sa s nimi chcela hrat. Obcas som mala pocit, ze nie som v parku ale na vybezisku pre psy :confounded:

dnes bol drahy so sefom v Brezne, vraj tam maju normalne velke tesco :confused: cestou kyval hnustankam :grinning: a obedoval v nejakej "kocke" na zaciatku sidliska, lebo ruzova pizzerka sa im nepacila
15. júl 2008 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...kde nic - tu nic :pensive:
idem ja pracovat
16. júl 2008 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink:
dnes vyzera byt po dazdivych dnoch opat pekne.
... o takomto case pred rokom som vysedavala na prijme v porodnici a naramne sa nudila :grinning:
17. júl 2008 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok