Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

nika_ke
24. okt 2008

inkak, my sme s muzom obaja panelakovi kosicania.
Pridavam sa k planu B = panelak v meste + chatka v krasnej prirode 😎

liliandax
24. okt 2008

nika - 😀 tak pra - pra.. babka???? 😕 😀 .. kde na to chodis? to by ma ani nenapadlo 😅

a ako vidim, rozmyslame skoro rovnako, co sa tyka byvania 😵

ja by som ti rada pomohla, ale skor by som ti asi zavadzala 🙄 😀 .. tak radsej tlacim do seba cokoladu 😵

nika_ke
24. okt 2008

mnaaam, lili robis chutky 😠 aspon posli cokoladu ... skoda, ze nemozem napisat, ze som konovala 😀

a dnes ma sef zase tlacil do roboty 😖
Riskina lekarka mi vcera vravela,ze s nou mam byt do 3 rokov doma. Taka skoda, ze to muz nepocul ☹

liliandax
24. okt 2008

nika - rada by som ti z nej poslala.. ale uz nemam 🤐 😔

preco ti lekarka vravela, aby si s Riskou ostala doma? 😕

inkak
24. okt 2008

Lili, ja tu tlacim do seba tekvicove semienka, bo chcem aspon nieco zhodit z tej mojej nadvahy. A Ty mi tu napises ze papas cokoladu. Daj si teda aj za mna, si to mozes dovolit 🙂 😉 Nika preco Ti povedala dr ze do 3 rokov?

inkak
24. okt 2008

Dobre sme Lili , zvedave .... 🙂

liliandax
24. okt 2008

inka - z tych semien sa chudne? 😕 nevedela som.. co tak si dat mliecnu cokoladu s tekv. semienkami miesto orieskov 😅 😝 .. fuuuj, to by bol riadny kentus 😝

liliandax
24. okt 2008

inka - ale ved ty nepotrebujes schudnut.. 😠 ci ano? teraz narazam na nejake zdrav. problemy, nie vyzor 😅 🙂

inkak
24. okt 2008

hadam sa nepribera 😨 S tou cokoladou by to bolo nahodou super, inka lubi slane a sladke naraz 😀

inkak
24. okt 2008

nie, len ten vyzor je problem. Nastartovali ma fotky z dovolenky - ale asi len ked som ich videla 5krat - muz taky fesak a ja vedla neho taka gulka 😝

nika_ke
24. okt 2008

fuuuj, lili, az mi skoro zabehol polystyren 😝
rozhodla som sa schudnut, tak som si nic sladke nekupila. Aj 5 tibetanov som zacala cvicit. Este mam v plane 3x20 brusakov pre zaciatok, ale dnes som ich nestihla ... zajtra, zajtra, len nie dnes ... 🙄
inkak, drzis nejaku dietu?

neviem, preco konkretne mi to dr. vravela. Len sme sa bavili o tom, ze Riska za prvy rok nebola chora (klop, klop), az teraz ma to zapalene hrdlo. Spominala, ze nech som s nou radsej doma a vyhneme sa problemom, ktore nastanu s nastupom do skolky 😒

nika_ke
24. okt 2008

inkak, tak to s tebou nebude az take zle, ked sa krasne oslovujes "gulka" 😉
ja som sa po skuske siat titulovala na vypasenu sv.nu 🙄

nika_ke
24. okt 2008

muz ma tu otravuje, ze ked chcem ist na nakupy, tak pojde so mnou do Miskolca. Myslite, ze tam kupim lacne oteplovacky pre Risku a cizmy pre nas obe?

lili, spominala si, ze nenakupujes u cinanov, tak kde teda? daj dobry tip 😉
vypratala som si letne veci zo skrine a mam prazdu 1 policku. Ked vytriedim "zbehnute" veci, tak mi tam ostanu asi 3 pulovre ☹

odhlasila som sa z roboty, lebomi to nepali. Musim to dokoncit zajtra.

liliandax
24. okt 2008

nika - ty jes popcorn? ci co? ked polystyren? 😕

lebo ten ja lubim 😵 taky mikrovlnkovy.. maslovy 🙂

inka - aj ja lubim taky mic.. slane tycinky s nutelou 😵 .. no robte mi chutky 😠

a ja som sa naschval fotila na dovolenke tak, aby nebolo nic vidiet 🤐 aby som bola kraaaaaaasna 😀

.. no ale pri mojom vyziabnutom muzovi... 😒 no nic moc, teda 😠

inkak
24. okt 2008

Nika, dietu ani nie, len neveceriam a nejem sladkosti, iba take zdrave ze fit tycinky. Maso nejem uz davno. tak hadam nieco padne. aj ja by som mala ist cvicit, niekedy som chodila - sem tam na aerobic a to ma strasne bavilo, ale teraz mam vyhovorku, ze co ak nahodou by sa zadarilo. Aj ked deti nemam , podla mna nie je dobre ked nechodia do skolky. Jedna kamoska davala syna stale k opatrovatelke lebo byval casto chory a teraz ma problem zaclenit sa v skole do kolektivu.

inkak
24. okt 2008

mnam slany popcorn 😅

liliandax
24. okt 2008

inka - tam malo byt, ze lubim taky MIX 😀

nika - neporadim ti, ci sa ti oplati ist do Miskolca.. ci je tam lacnejsie neviem, ale co das na benzin tak za to v poho nakupis aj tu, nie? 😅

Pre Petka nakupujem jedine v sekacoch, vela veci zdedime a co sa mna tyka.. ja som si na seba ani neviem kedy nieco naposledy kupila ☹

.. musim to zmenit 😠

inkak
24. okt 2008

problem je v tom, ze ja nemam pevnu volu na chudnutie. a potom muza presviedcam aby ma presviedcal, ze sa mi neoplati chudnut, ked chcem byt tehu. No a takto som si do.... za 4 roky postavu.

nika_ke
24. okt 2008

inkak, mne dr. radila nedat malu do jasli, jasne, ze do skolky ju dam 😉
len este neviem do ktorej. Ked tu bola mama teraz 2 tyzdne na par dni, tak videla deti zo skolky na prechadzke a bola zhrozena z poctu tmavych deti. Takze mi tuto skolku hned zruzila ☹

lili, nie si tehu? 😨 😀

jem taky celozrnny chlebik zlisovany. Neviem, ako to tuna volate.

moj muz ma na dovolenke fotil aj v nevhodnych pozach, ale seba pekne nastylizoval 😠

liliandax
24. okt 2008

inka - aj ja som presla na musli veci 😵 .. zacali sme "povinne" papat vyrobky Emco, lebo ja trdlo som si zmyslela, ze sa zaregistrujem do ich klubu, ze ked ich uz papam, aby som aj nieco ine z toho mala 😀

cvicit?? a to je coooooo???!!! 😠 svagrina mi uz pekne dlho tlcie do hlavy, aby sme opat zacali cvicit.. lenze mne sa nechce 😖 .. a povedala som si, ze mi netreba 😀

inak.. mam z vas pomaly chaossss 😠 INKA + NIKA = misung pismeniek 😉

nika_ke
24. okt 2008

inkak, tiez som mala kedysi vyhovorku, ze budem tehu, tak nechudnem. Bola to riadna blbost. Fest som za to na seba nastvata. Teraz mam take vytahane brucho, ze az. Bolest chrbta si uz ani neuvedomujem ... proste svaly ziadne. ☹ 😖 ... no a teraz to ide velmi tazko napravit.

lili, cena benzinu nerozhoduje 😀

inkak
24. okt 2008

Lili, ja som si urobila radost vo Viedni, som Ti vravela nie? A este som si dala nakupit kamoske v UK,tak som teraz spokojna aspon na pol roka 😀 Nika aj ja som myslela ze som ako vypasena sv. len som nechcela byt na seba taka tvrda 😀 😀 😉 A teraz ma trklo, ze preco ma moj muz na dovolenke nefotil... 😨 😀 😀 Viem si to v tej skolke predstavit, no nic, musite sa prestahovat, minimalne do RS 😉

liliandax
24. okt 2008

nika - tehu nie som, muz este nie je spracovany 😀 😠 dala som mu nabeh, aby nedostal infarkt 😵

u nas ten chlebik volame polystyren 😀 Ale mne to nechuti 😝

rozmyslas dat Risku do RS skolky? ci kam? 😕 lebo to je fakt pravda o tych cigancatkach ☹

nika_ke
24. okt 2008

inkak, skus cvicit nieco lahsie - kalanetiku alebo pilates alebo jogu - take co by babu neublizilo.
teraz mi napadlo, ze ja som chodila na brusne tance pred tehu. V septembri som zacala druhy semester a v oktobri som otehotnela 😀

co je EMCO? 😨

liliandax
24. okt 2008

inka - vidis!!! to ma ani nenapadlo! ze preco nefotil ten moj muz mna!!! lebo som sa nezmestila do objektivu??!! 😀

nika - a nic ine nam neostava, len si vybrat free day a ist na nakupy do viedne 😉 🤐 Inka bude sprievodkyna 😉 .. ved skolu na to ma 😅 🙂 a aj prax

nika_ke
24. okt 2008

lili, ja som taky sladko-slany mix nejedla ani za tehu. Ja bud sladke alebo slane, pekne osobitne. Neviem, po kom to moje dieta separuje jednotlive druhy zeleniny v obede? 😕 😀

inkak
24. okt 2008

Lili my dve mame ake rovnake chute! Ani ja polystyren nemam rada. Ved my sme sa na tej skole poriadne nepoznali 🙂 Nika, nemam pevnu volu. ja sa pre nieco nadchnem a potom ma to aj tak rychlo prejde. Brusne su len v RS, kamoska ma nahovarala na jogu a dychove cvicenia, ale ani len to dychanie do brucha sa neviem naucit 😠 No a ja by som si to predstavovala tak, ze v pondelok zacvicim a v utorok zistim ze som tehu 😀

nika_ke
24. okt 2008

len kto tie nakupy vo viedni zaplati 😨
zeby sprievodkyna? 😀

inkak, jak ti fajne, ze mas garderobu na zimu nachystanu.
mna hned prejde chut nakupovat, ked vyskusam 2 veci a nevojdem do nich, alebo mi vsetky sunky vytrcaju 😖
cinania by mohli zacat vyrabat aj europske velkosti, nie iba XS 😒

inkak
24. okt 2008

ok Lili pripravim si itinerar aj s vykladom v kazdom vacsom meste. Chceli by ste aj prehliadku v hystorickej casti Viedne? 😀 😀 😀

liliandax
24. okt 2008

nika - kukni www.emco.cz 🙂
este ti Riska stale zobka tu zeleninku z taniera? 😵 ake mile 🙂 Petko vyjeda len kukuricu 😉

ja som pocas tehu pojedla kadeco 😝 Chuda Petko v brusku.. servirovala som mu obcas riadny gulas 😀

inka - to je pravda, s tou skolou 😒 Ale teraz to dobehneme 🙂 a najviac vtedy, ked ti budem davat mamickovske rady 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre