Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

nika_ke
4. nov 2008

som spat,
csilla uspavala som malu, bola taka unavena, ze po strasne dlhej dobe robila caviky ☹
na obed mozes dojst, len ho musim este dovarit 😀
cakam, kym Riska poriadne zaspi, muz ju siel prelozit do postielky a potom sa na to vrhnem.

ahoj monkula

nika_ke
4. nov 2008

akurat som dosla na reklamu v ordinacii 😒 a ked zacnem pracovat, tak mi seka film 😠 ... na figu taka robota 😝

nika_ke
4. nov 2008

csilla, ked budes menej varit, budes mat menej riadu 😀
kym sme nemali Risku, tak sme v robote chodili na obedy do restiky a vecere sme mali suche. Varila som iba kazdy druhy vikend, ten prvy sme chodili vzdy k nasim ... to bola pohodicka 😎 max. 2 taniere a hrnceky na umytie 🙂

csilla76
4. nov 2008

ok nika som ja ale drza co 😀 pozvala som sa na obed 😀 moj muzik si uz naordinoval segedinsky..tak som mu povedala ze bude potom niekedy ale aj to je s kapustou takze trocha pauza od nej treba a zajtra to vidim na bryndzove halusky som slaninkou 😀 😝
jasne ked budem menej varit tak nebude tolko riadu,len by som bola zvedava kedy to bude 😀 tak to hej nika....lenze ten moj chodi domov na obedy 😉 ale ved neva..ja rada kuchtim....
lili poslala som ti.... 😉

nika_ke
4. nov 2008

mnam, bryndzove halusky 🙂 bez slaninky samozrejme 😝 velmi mi chutili tuna v centrali

csilla76
4. nov 2008

nika ta ja idem na obed a vy knam na spiatocku na veceru 😀 a samozrejme nemusim ani ja slaninku.....ale muzik ano 😝

csilla76
4. nov 2008

toto...potrebujes aj kozmeticku nika alebo len kadernicku? 😉

nika_ke
4. nov 2008

este neviem, podla toho aka dobra je ta kozmeticka a aku znacku pouziva na cistenie a na licenie. Potrebujem super dobry makeup na tie moje skvrny a nechce sa mi teraz kupovat nejaky velmi drahy, lebo ako sa poznam, tak ho nevyuzijem.
Aj dnes som sa ruzovala az v robote 😀
Kadernicku potrebujem na vyfukanie mojho odrasteneho ucesu. Chcem si opat nechat dlhe vlasy.

csilla76
4. nov 2008

ok tak ti dam na nich kontakt a zavolas jej a ona ti povie ake cistenie a licenie pouziva..si myslim ze podla poziadavky klientky... 🙂 oléééééééé dlhe vlasy ???kedy si mala?,? 🙂 😉

nika_ke
4. nov 2008

tusim zaciatkom septembra som sa dala ostrihat tak poriadnejsie, lebo mi hrozne vypadali vlasy, mala som kuty a vyzerala som strasne. Teraz to maskujem ofinou 😀

liliandax
4. nov 2008

halo halo haloooo - tu sooooooooooooom 😀

csilla - diky 😉

nika - Riska spi?

csilla76
4. nov 2008

ok kocky ja sa na dnes lucim..idem pod sprchu a spinkat tak dobru noc vsetkym 🙂

liliandax
4. nov 2008

csilla - pa a dobru nocku 😔

nika_ke
4. nov 2008

csilla, ty mas tak skoro vecierku? 😕 tak dobru 😔

lili, Riska dnes pekne spinka. A co tvoji chlapi, blaznia sa, ci uz zalahli?

liliandax
4. nov 2008

to dufam, ze uz spia 🙂

posledne 3 dni si Petko nesie so sebou do postele 2 male kamiony (teraz hit c.1), 2 Ferrari, 1x mercedes a zobral by si aj ine auticka, ale to mu uz zatrhnem 😠
A tak zaspava s nimi.. lenze to si este musia dlho "pokecat" a spanok pride az vtedy, ked ho to omrzi 😖 Lepsie je teraz vecer, lebo je tma.. ale popoludnajsi spanok?? no katastrooooofa 😝 🙂

zuzkafuny
4. nov 2008

ja tak narýchlo a na záverečnú 😀
ahojte... 😉 🙂

liliandax
4. nov 2008

zuzka - ty si ako vichor 😀

cauuuuuu 🙂

liliandax
4. nov 2008

a ja tiez ako vichor sa odplazim spat 😀

dobru noc 😔

nika_ke
4. nov 2008

zuzi, ahoj a ahoj 😉

lili, esteze si Petkovi kupila velku postel 😀

Riska tiez zacala mat maniu, ze vsade, kde sa jej nechce ist, tak berie so sebou aj babiku. Hlavne na prezliekanie, prebalovanie, ... do postele zatial nie, tam jej zatial stacim ja.
Dnes som akurat myslela na Petka, lebo Riska si zacala sama pre seba tak nejako inak blabotat. Nahodi rytmus napr. bapa-bapa a ide 😀 Tak som zvedava, aka z nej bude za chvilu rapotacka.

nika_ke
4. nov 2008

baby, vy nemate ziadnu vydrz 😖 😉
este som si co to dorobila a mozem ist kludne spat aj ja 😔

liliandax
5. nov 2008

pekny den zienky 😵

ja som vas chcela len tak pozdravit a uz bezim 🙂

zuzkafuny
5. nov 2008

ahojky 🙂

liliandax
5. nov 2008

zuzka - ahoj 😵

ste tu niektora? 😉

liliandax
5. nov 2008

😠

nika_ke
5. nov 2008

caute,
aj ja som len na skok,
moje dieta nechce spat 😠 prave odmontovalo krytku na termostatickom ventile na radiatore 😠

liliandax
5. nov 2008

nika - fuhaaa.. sikulka 😀

ten moj spi uz vyse hodiny, dnes sa nejako skoro unavil 😉

csilla76
5. nov 2008

ahojte..tiez len na skok potom este pozdejsie nakuknem 😉

liliandax
5. nov 2008

tak to moje sidlo prave vstava 😕

kedy pojdeme spat? 😨 😖

aj ja este nakuknem 🙂

csilla76
5. nov 2008

je tu niekto???????

ma nejak boli hlava....som urobila vajcove chleba s cajikom na veceru..muzik pred chvilkou dosiel......

lili to tak dlho spinkal Petko?kedy ti zaspal?

liliandax
5. nov 2008

csilla - ja som tu, tak na 1 oko 😉

Petko spal vyse 4 hodin 😵 a teraz vystraja 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre