Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

nika_ke
15. okt 2008

ahoj,
tak aj ja som tu, myslela som si, ze aspon lili stihnem... tak nic ☹

lili, ty si teda riadna optimistka, ked si cakala, ze okna skoncia do obeda 😒 vsak aspon Petko pojde skor spat, no ak nebude cakat na ocka, kym pride z piva 😖 😅

kamajka, vidis, to mi netrklo, ze by si prisla o rodicovsky prispevok a spravi ti to nejaky rozdiel. Myslela som, ze ho das cely za opatrovanie.

ja cakam co vymyslia nasi poslanci s tym novym zakonom o RP. Snad sa umudria a nechaju ho v plnej vyske aj pracujucim zenam, lebo inak neviem, co si pocnem ... 😠

kuspitka, vyhriatie na slnku by ti nepomohlo?

...este nieco som chcela, ale som taka utahana, ze mi to vypadlo ...

liliandax
15. okt 2008

nika - jednym ockom som tu 😉

aj ocko je uz doma.. zaaaaaaazrak!!! 😀 dnes sa ziadne pivo nekona (to chodieva v utorok 😅 ), ale dnes ideme k svokre.. ma narodky 😖

ale najskor ideme do Dracika 🙂

co sa toho vrtania tyka, to by ani nevadilo, ale maly dnes spal v obyvacke na gauci (tu to az tak nebolo pocut), lenze Petko nie je zvyknuty tu spat, tak sa len prevaloval.. az nakoniec sa zobudil 😠

ale mas pravdu, pojde skor spat 😵

mamina poslucha? 😨 🙂

nika_ke
15. okt 2008

mama je pre Risku momentalne hracka No.1

ja uz ani neviem, ako idu dni za sebou, neviem, preco som si myslela, ze tvoj chlap ide na to pivo dnes?
... tu oslavu ti nezavidim. Aky mate pre svokru darcek? snad ho nekupujes v draciku? 😀

liliandax
15. okt 2008

uz sme s5 - nebola doma 😀

v Draciku sme boli kuknut to lego.. uz sa mi s nim aj snivalo 😠

inkak
15. okt 2008

Caute kocky, tusim ste ma tu spominali 😉 Ja "citavam " Kuspitku tak som Vas nahodou nasla. Vy to tu uz teda poriadne dlho tahate. Kuspi, si nejako zmenila forum? Este si seknuta? Lili, uz si ma s Petkom davno nebola pozriet 😉 Zuzka a poznas aj mna. Stretli sme sa na Slavinej svadbe 😉

zuzkafuny
15. okt 2008

uauuuuu...!!! daj foto nech vie kto so mnou kávu mieša 😉 🙂

zuzkafuny
15. okt 2008

namiesto vie... má byť "viem" 😀

liliandax
15. okt 2008

inaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!! caffff 😀

pekne, ze si sem zavitala!!! kde si tak dlho trcala?? 😠 😀

skoro kazdy den sa tulame okolo vas.. obcas aj nazriem, len furt tam mate kopec ludi 😖 .. tak ideme dalej 😉

zuzkafuny
15. okt 2008

čooo??? Lili...!!! Ty poznáš Inuuuuuuuuuuuuuuuu??????????????

liliandax
15. okt 2008

heehh... zuzi, to je coooooo???? 😀

nie len ty poznas kazdeho! 😀

zuzkafuny
15. okt 2008

no... ale ja Inku nempoznám ☹ alebo nempamatám...??? 😅

liliandax
15. okt 2008

no podla mna mozno aj poznas 😉

inkak
15. okt 2008

Ale Lili, ved teraz nemame tak strasne vela ludi. Takze Vas cakam, som zvedava na Petka 😉 Inak somTi mala aj volat, Peto Ti nic nepovedal? Ako sa inak mavate?

inkak
15. okt 2008

Zuzka urcite vies kto som. A rozmyslam ci vobec nejaku fotku mam, kedze stale iba fotim 😒 Nieco pohladam

zuzkafuny
15. okt 2008

Lili... tak asi hej keď Inka ma pozná... Ozaj Inka... a si si istá...??? 😅

zuzkafuny
15. okt 2008

No... ja sem ešte hádam zavííítam... idem večeru dokončiť 😅
pa

liliandax
15. okt 2008

pytal sa, ze ci si volala.. ja som bola mimo obraz, ale uz viem, o co ide 😵 Dakedy sa zastavime 😉

ak bude zajtra normalne pocasie, dobehneme 🙂 aspon s malym.. 🙂

u nas je vsetko po starom.. len teraz som invalid, tak sa akoze setrim 😀

co vy?

inkak
15. okt 2008

No jasne ved si Zdenova byvala spoluziacka a velmi sikovna casnicka 😉 Slavinu svadbu som organizovala tak trocha ja a na konci som tam "delila" flasky.

liliandax
15. okt 2008

zuzi, zas kto by teba nepoznal??? 😀

zase varis?? 😠 🙂

inkak
15. okt 2008

Ale Ty si mala vtedy fofry tak si uz asi nepamatas

liliandax
15. okt 2008

zuzka je obcas sklerotik 🤐 🙂

inkak
15. okt 2008

A preco si invalid? Inak aj ja prave varim, zajtra mame taku malu brigadu a z roboty by som to asi nestihala tak teraz vecer sa "drazdim" papanickom.

zuzkafuny
15. okt 2008

Inka... ja sa normálne že červenám 😵
Lili... díííky 😠
ja za to nemôžem že ten nemec bezomňa nevie žiť... 😀 😀 😀
zdrhám... bránka vrzla 😕

inkak
15. okt 2008

Kuspi a Ty kde si? Dnes som bola u Polievku, sranda ako vzdy

liliandax
15. okt 2008

aku brigadu? 😕 a co varis? daj mi nejaky tip na zajtra 😉

vcera vecer som zakopla a kua.. boli to v jednom kuse 😠 .. uz mi aj prst opuchol 😝 😅 tak trochen krivam 😒

liliandax
15. okt 2008

ty chodis k Polievkovi??? 😝 si s nim spokojna? lebo ja som na neho zatial nepocula jedno pozitivum.. a ako sused bol total debil ☹

inkak
15. okt 2008

Tak neviem ci to bude dobry tip, francuzke zemiaky. A brigada bude "drevova" vies mi na dedine tak 😒 Ale nie, mame aj elektricke kurenie 😀 No a tieto prsteky malicke su ale dokazu tak boliet ze az, no nie? Zuzka to nevadi, ze si ma nepamatas, ak Ta niekedy stretnem v Hnusti tak sa Ti prihovorim. Inak sme sa uz tolko krat stretli teraz ma napadlo ze aj na Gemerskych si bola s kocikom a my tiez, si sa pytala Zdena ze koho to ma. Ale Ty si vsimas asi len Zdena, co 😉

inkak
15. okt 2008

Chodim k nemu lebo ma sono. Ja ho len vyuzivam, lebo inak chodim do Heliosu v Martine. Ked som k nemu isla 1. krat tak bol super, sme pokecali. Ale teraz mam uz na neho iny nazor. Je strasne jesitny, bola som na laparke v Ilave lebo tam robi moja najlepsia kamoska, tak sa urazil ze som nesla do BB ako mi to on odporucil. Dokonca mi ani vymenny listok nenapisal. A odvtedy mame vlazny vztah. Ale tu si gyndosa len tak lahko dobreho nenajdes. Ty chodis ku komu?

liliandax
15. okt 2008

je to celkom dobry tip 🙂 uz sme ich davno nemali.. len problem je v tom, ze Peto zapekane zemiaky nema rad.. a varit len pre mna a maleho je velakrat umenie 😖

jaaaaaaaaaaj.. Polievka to je kapitola 😠 Ja chodim k Volosinovi (k starsiemu), obcas mi pripomina toho stareho gyndosa z Ordinacie v ruz. zahrade 😉 A sono maju aj oni 🙂 Sice len male.. ale stacilo 😵

Helios v MT? to je nejake sanatorium, ze? 😅 dufam, ze budete uspesni 😉 🙂

liliandax
15. okt 2008

musim ist.. muz do mna huci 😠 ze som tu uz dlho 😀

ale este kuknem sem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre