Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

zuzkafuny
11. jún 2008

Ahojky... hojdačka v albume aj sfukovacím kupkom 😕 😅 😉 🙂
papa

nika_ke
12. jún 2008

Zuzka, krasna hojdacka 😉 cakala som viac precackanu, ale je taka akurat, velmi sa mi paci. Moj muz len utrel usta, vraj ak chcem, tak mi moze dat taku vypalit z plechu, ked chcem originalnu 😀 alebo ju radsej kupi.
Bazenik mate krasny hoci sfukuje, ma pekne obrazky. My mame nesfukovaci, ale iba jednofarebny. Misko vyzera ako bohaty sejk s uviazanou pliekou, chutny je 😅

liliandax
13. jún 2008

cafte baby.. 🙂

takmer tyzden som tu nebola!!! 😲 ako ten cas leti........... 😖

dost sa zatial udialo, nejako som nestihala... od utorka nemam chlapa doma, isiel kamionom do ciech a vrati sa az dnes v noci.. 😔 .. ale mala som za neho nahradu - mamu!! 😕
joooj, ale uz som rada, ze je prec 😀 bolo to na mna moc. Je fajn, ze tu bola, s malym by som to mala doma sama vesele.. idu mu asi zubky, strasne slinta, nic sa mu nepaci a zacina byt tvrdohlavy 😠 Vzdy si svoje vydobije.. samozrejme s placom ☹
A tiez sme mali 2 dni sopliky, to toto debilne pocasie, vonku 30 st., vosli sme do obchodu s klimou a bolo hotovo 😖

a dnes som bolo so svagrinou vo fitku 😵 baby.. ja som uplne KO.. cela kostra ma boli 😝 Jedna hodina makacky a mam 2 dni v prdeli 😀 Cez vikend budem mat taku svalovku, ze neviem, ako to rozchodim.. a v pondelok mam dalsiu lekciu.. a potom v stredu a v piatok 😅
Uz teraz nevladzem

liliandax
13. jún 2008

zuzi - ta hojdacka je uplne supeeeeeeeeer!!!! mas doma sikulku 😉

nika_ke
14. jún 2008

ahojte baby,
u nas je mama na vikend, supeeeer. Riska je prestastna, mama sa jej venuje cely den 😵 to ale neznamena, ze ja sedim s vylozenymi nohami ☹ stihla som si trochu popratat a pozehlit bez toho, aby mi mala vysela na nohe a mrncala. Tiez sme boli doobedu na nakupoch v RS. Sebe som kupila kratke nohavice s trickom a Riske kopec veci. Zopar Next-ackych v sekaci za par korun, bola som prekvapena, ze je to ovela lacnejsie ako na MMB a aj ako v sekaci v kosiciach.

Lili, tak hnusne ti zavidim to cvicenie 🤐 a mas velke stastie, ze Petko je tvrdohlavy az teraz. Nasa betarka je taka asi od 9. mesiaca. Dnes som posielala muza s malou na vase ihrisko, kym sme my s mamou behali po obchodoch, ale nechcel ist ani za svet 😠
Mne na tomto pocasi momentalne vadia tie prudke zmeny cez den. Ked vyjdeme s malou vonku, je este chladno, zamracene 18stupnov a o 30min su mraky prec a je 25stupnov. Medzitym mi mala zaspi a uz ju neviem vyzliect. Chudatko, je vzdy taka spotena ☹ Dnes som ju radsej obliekla lahko a striedavo som ju zakryvala a odkryvala. Aspon mam nejaky pohyb 😀

liliandax
15. jún 2008

ahojte!

nika - vy ste boli vcera v RS a my zas v Tornali 🙂 Mama mala jednu poukazku do tesca a platila len do vcera, tak sme ju museli minut.. este stastie, ze bola len za 500,- Sk, lebo sme to nevedeli minut!!! To vase tesco je hrozne 😝 chceli sme akciove plienky, no nerozi.. normalne boli regale prazdne, ziadne pecivo, ovocie.. drogeria o nicom.. jooooooooooooj.. hruuuza 😀

to je super, ze vy ste mali uspesnejsie nakupovanie 😵 v ktorom sekaci si bola? 😉

a to cvicenie mi nezavid, nemas co! ked bude nejaky vysledok, potom mozem hovorit, ze to bolo uspesne, zatial je to drina.. neviem, ako bude zajtra, ci budem mat komu nechat maleho, takze uvidim, ci tam budem vobec vediet chodit pravidelne...

nika_ke
15. jún 2008

Lili, to bola veeelka chyba ist tu do tesca ☹ vsak som x-krat pisala aky je to onicom obchod, asi mi tu nikto neveri 😠 je to iba supermarket. Tiez sme chceli kupit akciove plienky, ale tu ich nikdy nemaju. Nabuduce chodte radsej do lucenca 😉
Boli sme v tom sekaci na malohontskej na poschodi, co si mi poradila. Vdaka 🙂
Drzim palce, aby si v cviceni vytrvala a mala super vysledky 😉 a najlepsie hned 😀

liliandax
15. jún 2008

nika - ja som do vasho tesca nechcela ist, velmi dobre viem, co si o nom pisala.. 😖 bleee... 😝 lenze mama sla do krala, tak sme sli cez tornalu a poukazku sme museli minut, inak by padla 😔

do LC sa chystame asi zajtra, pozajtra (?), neviem, ako to vyjde casovo chlapovi.. ale chce si aj on kupit nejake veci, tak si to zorganizovat bude musiet 😀

a tie super rychle vysledky by som bralaaaaaaaaaaaaaaa 😅 😀

zuzkafuny
15. jún 2008

no... takže to tesco čo otvoria v Hnúšti bude čosi podobné,ako to v Tornali... ☹

liliandax
15. jún 2008

caff zuzka 🙂

bohuzial si myslim, ze hej.. 😝

liliandax
15. jún 2008

nika - inak, ten sekac strasne zvysil ceny 😠 Sa mi zda vela za obycajne teplaky 90,- SK 😔

nika_ke
16. jún 2008

Zuzka, nazor na Tesco zavisi od uhla pohladu a od toho, co od neho ocakavas. Je dobre akurat na akciove jogurty a obcas banany - to je asi tak vsetko, co tam nakupujem.

Lili, za teplaky je to ozaj vysoka cena. Ja som kupila cisto biele tricko next za 40Sk. Na neho chcem Riske vytlacit nieco v style "mam 1 rok". Riflova sukna next stala 70Sk a este saty s dlhym rukavom 60Sk.
V KE nestoja znackove veci menej ako 100-uku.

...este sa trochu pochvalim, schudla som 3kg za 2 tyzdne nepazraveni po veceroch a nejedenim sladkosti. Lenze mozte hadat, kde mam najvacsi ubytok v cm - jasne, ze na prsiach 😠 Chystam sa vytiahnut vecer staru tocnu a musim sa donutit makat na kritickych partiach.

liliandax
16. jún 2008

cafte

nika - to si nakupila este v norme 🙂 ale fakt.. za niektore "handry" - velakrat doslova 😠 pytaju dost vysoke sumy 😝
ale zas.. nie je jediny v RS, takze vyber je stale dost velky 😀

gratulujem k uspechu!!! hoci ak by som ja schudla na prsiach, tak by mi tam neostalo nic 😀 😖 Ale pre zaciatok je to fajn, tie kila pojdu aj inde prec 😉

ak ja schudnem 3 kila (dufam, ze z brucha a zadku 😠 ) , bude to tak akurat.. 🙂 .. dnes som bola opat vo fitku.. takze som mrtvola znova 😔

zuzkafuny
17. jún 2008

No nazdar cvičiteľky...!!! Ja začínam zarezávať v bare na disce 😅 každý piatok... mojemu sa to veľmi že nieee, ale ja chceeem a on prižmúri okále 😉 🙂 V piatok som bola prvý raz a Ivo išiel v sobotu preč, tak som na dvoch hodinkách spánku kmitala 😝 Ťažký deň... ale o týždeň už bude lepšie... drahý nikam nepôjde...!!! Mu zatrhnem. Aj ja som schudla... kilo... no, na to že necvičím, môže byť 😉
U nás už otvorili kupko... pekne porobili okolie, dajú sa požičať dáždniky, lehátka... len nech slnko vyjde...!!!
Tak toľko aktuality odomňa 😉 🙂 Sa majú pekne drahé moje 🙂
Peťka a ty si kde...???

nika_ke
17. jún 2008

Zuzi, ja som taka trochu matersky nechapava. Ty chodis na discu alebo pracova? 😨 😀
Blahozelam ku schudnutemu kilecku 😉

Lili, ako casto planujes chodit do fitka? az 3x do tyzdna? to si zobrala pekne zhurta. Chodis aj na to taichi, co si zacala?

Dala som si 5 minut na tocni a este ma cakaju brusaky cez reklamu v ordinacii.

liliandax
17. jún 2008

cafte!
zuzi.. ani ja nie som v obraze 😅 nejako mi nepali.. 😝 ale ak sa chodis zabavat, tak supeeeeeeeeeeeeeeer!!! treba obcas vypadnut 😉

nika - ano, chcem chodit 3 x tyzdennne.. pondelok, streda a piatok.. + to tai chi 😵 No som zvedava, ako dlho to vydrzim, kedze od dnes som na antibiotikach 😖 Mam zapalene hrdlo 😠

drzim palce!! vydrz to cvicenie, stoji to za to 🙂

liliandax
18. jún 2008

pekne rano zienky 🙂

aj u vas prsi?? 😠 .. dnesny den bude dlhy, ked Petko nemoze ist von, tak sa to v byte vlecie 😖

aj tak vam prajem pohodovy den 😵

nika_ke
18. jún 2008

ahojte kocky,

aj u nas prsalo ☹ ani von sme neboli, lebo Riska si v kociku odstrkuje prsiplat, pretoze chce vsetko dobre vidiet 😖 😀

Lili, prajem ti skore uzdravenie. To je riadna smola, zacne cvicit a hned ta skoli choroba ☹ ale vsak po antibiotikach zaberes opat na plno a do septembra si taka tenka, ze sa stratis 😅 mas tu vyhodu, ze idete neskor na dovolenku. To mas kooopec casu na makanie.

my sme si po dlhom rozhodovani vybrali dovolenku v chorvatsku. Ideme s mamkou nasim autom na zaciatku augusta tuna
http://www.ferrotour.sk/index.php?id=2&t=hotel&...
tesiiiim sa 😎

a teraz sup-sup brusaky 😒 😀

liliandax
20. jún 2008

cafte babenky 🙂

kdeze sa mi tulate? 😕 🙂

nika - to je supissssss, ze idete k moru! 😎 urcite bude uplne perfektne a vas vyber vyzera skvele! take idealne pre rodinky 😵 Poriadne si to uzite a oddychnite si 🙂

aj ja sa uz neviem dockat tej nasej dovolenky, ale to su este 2 mesiace a tie budu "krute" 😝 O chvilu zacina zatva a to znamena, ze chlapa nebudem mat doma 😒 pojde s kombajnmi po slovensku a my budeme tvrdnut doma.. ale uz som mu povedala, ze ak budu pod tatrami, ideme s nimi 😀 On bude makat a my budeme vegetit v tatrach 🙂

my sme boli teraz 2 dni u nasich a dokonca sme tam aj 1x spali.. petko spal s mojou mamou v spalni, najprv som mala obavy, ze ako bude, ale nakoniec to dopadlo super.. prespal celu noc, len mama nespala nic 😀
Takze uz nemusim mat obavy, nechat ho tam aj na noc, kym si ja s manzelom pojdem uzit niekam vikend 😅

dnes sa chystame na ockovanie, caka nas posledna davka proti pneumokokom, tak som zvedava, ako to petko znesie 😔

myslite na nas 😔

liliandax
20. jún 2008

takze ockovanie mame za sebou, petko vrestal ako vzdy... ale len chvilu a potom uz bolo OK.. prisiel moj otec a to je jeho velky partak 🙂 takze take ockovanie ako keby ani nebolo 😉

zuzkafuny
20. jún 2008

Ahojte...
No... chodím tam robiť 😕 😅 nie sa zabávať... Už by som asi ťažko zapadla medzi násťročných 😕
Ale sobota bola veľmi ťažká... som spala len dve hodky 😔
asi to prenechám mladším a slobodným... ale ešte tento a budúci piatok musím vydržať... už so mnou počítajú...
Inak u nás nové nič... malý hučí ako húkačka z postielky a ani bohovi zaľahnúť...!!!
no nič... idem a zas keď budem mať viac času sa ukážem... papa zlatká 😉 🙂

liliandax
20. jún 2008

zuzi 😉 tak ty taaaaaaaaaaaaaaaaaak!!! ja som si fakt myslela, ze si chodis povyrazit 😵

to ti verim, ze je to narocne, ved diskoteka v hnusti je vychyrena siroko - daleko 🙂

aj moj manzel za mlada chodil tam balit zaby 😀

kamajka
autor
20. jún 2008

Ahojte dievčence, najprv sa chcem ospravedlnit, že vas tak zanedbavam...
Teraz som v caffe 77, pijem kofolu a surovo som sa z exovho notebooku pripojila na bezdrotovu siet tu v podniku 😀 😀 😀
mala som nejake "osobne problemy"........ ale budem sa snazit uz prist castejsie sem k vam na konika.. ked odide stary.... 😖

nika_ke
21. jún 2008

caute zeny, zdravi vas stara babizna, ktorej od vcera tiahne na 40 😠 😀

Zuzka, obdivujem ta, ze si dokazala existovat po 2hodinovom spanku a este k tomu behat za malym tornadom, klobuk dolu 😉

Lili, tvoj muz ide ako sprievodne vozidlo? alebo ako. V takychto polnohospodarskych veciach sa vobec nevyznam, tak by si mohla hodit nejake info, nech si rozsirim moj zanedbany matersky obzor 🙂

Ahoj Peta po dlhej dobe. Ako sa ti dari? Ten tvoj chlap je uz ex, alebo este len potencionalny ex, ci ako to u vas je? ... snad nie som velmi zvedava 🤐

zuzkafuny
21. jún 2008

Nika... všetko najlepšie... tak už sme dve... aaah... rakety staré... aaah...
Veľa zdravia, šťastia, lásky, pevných nervov a ešte nech ťa všetko zlé obchádza a len dobré sa ti pod nohy pletie... neni tu panáčik cmuk 😉 🙂 tak aj cmuk posielam 🙂 🙂 🙂
Peti to sa dá tak pripojiť...??? 😕
Lili v Hnúšti už discotéky skončili 🙂 Ja chodím do Klenovca 🙂 🙂 🙂

liliandax
21. jún 2008

cafte zenusky

nikaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!! 😵 prajeme vsetko najsamnaj zo vsetkeho najsamlepsieho a aj my ti posielame vela cmucikov 😎

aka bola torta? 😉

je to tak, moj muz sa vlecie pred kombajnmi.. sprevadza ich vsade, musi byt pri nich, ak by sa daco pokazilo, tak musi zohnat suciastky.. a vyzera to tak, ze teraz bude aj kombajnovat 🙄
Inak, budu aj pri KE.. neviem kde presne, som sklerotik 😝

zuzka - vidis.. nie som v obraze, myslela som si, ze vasa vychyrena didzina funguje stale 😕

Inak, take bezdrotove pripojenie na net je aj na nasom namesti, len treba mat taky PC.. uz som velakrat videla, sediet kadekoho na lavicke a na kolenach PC 🙂
.. je to tusim WiFi pripojenie 😉

nika_ke
21. jún 2008

zuzi, lili, dakujem krasne za blahozelania a bozteky 😵 torta bola super, cokoladova, este mame kusok, tak vam posielam, chytajteeee... 😅 grilovali sme aj krkovicku, tak aj z tej vam posielam 😉

lili, tvoj muz musi mat riadnu trpezlivost pri takej pomalej jazde. Vidis, to som nevedela, ze tito vodici aj nieco zhanaju. Myslela som si, ze sa len tak vozia po slovensku a zavadzaju 😀
Riska sa zamilovala do chleba, tak dufam, ze tohto roku vela naznu, aby bol lacny chlieb 😉

keby ste prisli k nasim domov, aj tu je net cez wifi zadarmo 😀 prave na nom frcim v kuchyni a celu noc mi blikaju do oci kadejake titiny spod bratovho stola v detskej 😠

nika_ke
24. jún 2008

halooooo zeny, kdeze ste?
my sa mame fantasticky, este stale som s Riskou v KE, muzovi sa to velmi nepaci,ale moze si akurat piskat ...
vcera aj dnes doobedu sme boli vonku s babenkou tuna z MK, ktora ma take stare babatko ako je Riska. Poflakali sme sa po meste, aj pri jazere, poklabosili ... paradicka 😵
Dokonca som sa dozvedela, ze nemusim ist v stredu do prace ako som mala v plane, takze tak skoro ma do tornale nikto nedostane. Mozno v piatok, aj to len ak budem musiet ist do prace, inac tu zostanem az do dalsieho vikendu, lebo otec je Pavol, takze bude oslava 🙂
boze, ja som tu taka happy 😅 😅 😅

Lili, z Petka je velky dobry chlapcek, ked s babkou tak sladko spinkal. Mozte si s muzikom povyrazit 😉 Verim, ze aj my sa raz toho dockame.

idem zachranit deda, Riska mu demoluje izbu 😀

kamajka
autor
25. jún 2008

caute dievky..... 🙂

želám pekné ránko 🙂 🙂 🙂 .....

kamajka
autor
25. jún 2008

Nika aj ja sa pripájam k blahozelaniu, vsetko naj naj naj zelame aj s drobcami... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre