Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

zuzkafuny
1. feb 2008

Super...!
Ale ja aj keď budem mať psíka, tak bude poslušný... a keď sa niekomu nebude páčiť, tak ho zatvorím, aby nerobil problémy 😀
no.... mám to vymyslené 😀

zuzkafuny
1. feb 2008

Inak ja som kus zradkyňa ☹
Chodím aj na LC... ale len kedy tedy 😅

nika_ke
1. feb 2008

Zuzka, Misko je podareny ako sa sam sprchuje 😅
niekedy som tiez zvykla kuknut na LC, ale teraz nemam cas.

Vlkodav je pre mna obrovsky vzhladom na moju vysku 😉 ja by som brala beagla (ako v reklame na orange). A kazdemu psikovi sa treba venovat a vychovavat od malicka, aby vedel, kto je doma pan.
Petka, takychto vychovanych psov sa nemusis bat, staci si ich jednoducho nevsimat a hlavne neklepat sa, lebo to pes citi.
Ja ked stretnem svorku tulavych psov, tak vtedy mi tiez nie je vsetko jedno.

Petka, obdivujem Ta, ze sa tolko babres s PC. Ja mam na to muza-administratora 😀 Co sa ucis programovat? V akom jazyku?

Bambulka je napapana, ideme von.

zuzkafuny
1. feb 2008

Ja čakám Zuzanku... má prísť z lyžiarskeho dnes. A čakam kedy zavolá... že poď pre mňa 😉

kamajka
autor
1. feb 2008

Zuzka, tak kedz bz som mohla teda prist? 🙂
Nika v C# sa snazim volaco vykoumat.... Lebo mam svagrinu programatorku a jej snubenec je tiez programator, tak ma trocha zaucaju, vraj si zalozime firmu 😀
jaj no a moj muz vie akurat tak pc zapnut a o ostatok sa staram ja....

dnes som kupila skrecka malej za chvilu idem po nu do skolky som zvedava aku bude mat radost 😀

zuzkafuny
1. feb 2008

Peťka... kedykoľvek doobedu. To som väčšinou doma... 😉 teším... 🙂
Dievka doma z lyžiarskeho a normálne nešťastná že tak krátko boli... 😒 nechceli ísť ani domov.
Mne zas nejde outlock... tak mi nemôže prísť žiadna pošta. Babo raď! 😀

zuzkafuny
1. feb 2008

už som prišla kde je chyba... 🙂 nejde zoznam....ha! som macher!
Inak Peti ja som tiež skúšala programovať...

nika_ke
1. feb 2008

Zuzka, sikulka 😉
Zuzanka si aj zalyzovala? alebo len flamovali po nociach?

Petka, moj drahy sa mi pred chvilou snazil vysvetlit princip C# (to mi teda trvalo, kym som vobec nasla mriezku na klavesnici 😀 ), ale mne to proste nic nehovori. Ja som taky schopnejsi uzivatel.
Pri vas dvoch sa normalne hanbim, lebo ani makra v exceli neviem spravit. Musela by som si nad tym veeelmi lamat hlavu.
Na vyske nas naucili jednu vybornu vec: nemusis vediet vsetko, staci ked vies, kde to najdes, resp. ako to ziskas. 😀 a tymto sa riadim.

Dnes vecer som chcela pracovat, ale nas superman firemny admin nieco posahal na sieti a neviem sa prihlasit na server. Takze aj keby som velmi chcela, proste fakt nemozem pracovat 😎 Ibaze deadline na jeden projekt mam v stredu 6.2. a zacinam mat silny citak, ze to nestihnem. No co uz ... svet sa nezruti.

zuzkafuny
2. feb 2008

Nika... zaskočila si ma... ani ja neviem čo je C (hľadám tú mriežku...)našla som # 😀
hm... ale mne to nemá ani kto vysvetliť... ☹
Peťka raď!!!
Tým heslom sa dosť riadi aj ten môj... 😉 preto sa mi zdá tak bystrý...čo? Lebo vie, kde to všetko hľadať!

kamajka
autor
2. feb 2008

hehe, Zuzka, ja som to predvčerom videla prvykrat to visual Studio, v ktorom sa programuje, len tak zo srandy som sa do toho pozrela, takže nečakajte zazraky, ja tomu vobec nerozumiem, ani zakladne pojmy programovania nepoznam 😀
aj ked rada by som, je to skvela praca aj na doma, viackrat som už čitala inzeraty - a nepotrebuju ani VS, stači že vieš programovat a bude ta beru alebo nie.... neni pravidlo, že musiš byt ing 😉

tak cez tyžden sa niekedy Zuzka zastavim, aj ked ešte mam na plane Kokavu, ale najprv teba vybavim a tak ostatok 🙂 , pokecame a potom pijem riadnu kavu turecku 😀 ak by nahodou.....
aby si si nerobila starosti 😀 😎

hihi.

majte sa pekne idem upratovačkovat (to tak moja mala hovorila na všetko ked bola mala, že plakačkovat, papačkovat a tak podobne 😀 )

a škrečok má BILINY (piliny) 😀
ta logopedia by jej prospela...... 😖
ale ked sa jej chce tak vie aj pekne rozpravat......
ale je maaaaaaznava....

tak papaaaaaa

kamajka
autor
2. feb 2008

a Nika ani neviem čo je makro a Excell ani nemám 😀
aby vas to nepomylilo to mkoje "učenie" 😀 😀 😀

zuzkafuny
2. feb 2008

Mám ho...! A je to Faraón...! A za super cenu...! Ja sa tak tešííím...! Vlastne si ešte len pôjdem pre neho...
Peťka prídi a budeme programovať spolu... 😀
Chcela som rýchlo napísať cez čo som sa to pokúšala programovať ja... a vypadlo mi... 😉 🙂
Jasné turek to istí...!

nika_ke
2. feb 2008

takze u Zuzky je buduci tyzden party s turkom, hmmm? 😀 so svojimi dvoma jazykmi toho naprogramujete az-az 😅

Mna dnes moj muz podozrieva, ze som dala malej nieco do mlieka, lebo sa vrti ako sidlo. Zacala vcera s rozcvickou a dnes je z nej hotova gymnastka. Uz zacala "plavat" na bruchu, tipujem,ze do dvoch tyzdnov zacne lozit, vsak uz by bolo na case. To mi ale zacnu ine starosti. Este som nevymyslela, kde dam kvety, zatial mam vacsinu na podlahe pod oknami, lebo nemame parapety.

Zuzi, nedalo mi, musela som si najst na nete tvojho vysnivaneho psika. Je to faraonsky chrt? pekny 😉

Inac, dnes uz poctivo makam, teraz mam kratku pauzu. Muz ma spoza chrbta smiruje, takze nemozem ani surfovat 😖 Rano mi zbehol do roboty s USB klucom pre dokumenty, co musim upravit. Teraz sleduje, ci to aj robim, lebo by sa mu asi nieco stalo, kebyze siel do roboty zbytocne ... Koniec pauzy, ide sa pracovat.

zuzkafuny
2. feb 2008

NIKA... veru pekne pracuj... super mať prácu na doma. Nech sa ti darí 😀
A to po neho musím až do Brna... ale už zháňam odvoz. Lebo naše auto už nie je na dlhé trasy... treba ho kus porobiť.

vici
2. feb 2008

ahojte, pisem aj sem, inac som z LC a ospravedlnujem sa, ak to sem napisat nemozem, ale pravidla som si precitala, tak dufam, ze nikoho a nic nenapadam. Mam plno veci po malom , teraz ma 4 mesiace a este plno aj dievcenskych po dcere, rada by som sa toho zbavila, predavam ich za symbolicke ceny, vela je aj nenosenych, alebo 1-2 krat opranych, vacsinou C&A, H&M, next, mariquitta, cocodrillo , tak ak by mal niekto zaujem kludne sa mozete prist pozriet a vybrat si,napiste mi na IP.

nika_ke
3. feb 2008

vici, uz som sa radovala, ze sa k nam pridala dalsia baba z RS a ty si "predavacka" LC 😀 My mame momentalne kopec veci, ktore asi ani nevynosime a ja do predu kupovat akosi neviem. Najskor budeme potrebovat satocky na leto, takze niekedy na jar by som sa ti ozvala cez IP, ak by to este bolo z tvojej strany aktualne. 😉

Zuzka, s tou pracou to zase nie je az take super ako sa na prvy pohlad zda 😖 dnes sme sa zase kvoli tomu pohadali s muzom. Tento moj malinky prijem potrebuje, aby sme vyzili z mesiaca na mesiac, ale pritom tak priserne hundre, ked sa musi postarat o malu, kym ja pracujem. On by bol najradsej, keby mu prachy padali same z neba, ja by som sa postarala o neho, aj o malu, aj o byt a on by po praci sedel s vylozenymi nohami. Stale sa mu snazim vysvetlit, ze ked si zobral brutalnu pozicku na zahradu, tak musi aj on prilozit ruku k dielu, kedze ja sa tiez snazim ako viem. Ale to jak keby som hrach na stenu hadzala. A popri tom ma chytaju strasne depky z toho, ze sa nevenujem dostatocne malej, kedze pracujem aj cez den, kym je muz v robote a mala sama mrnci v ohradke ☹ Kvoli tomu som si planovala dieta az v takomto vyssom veku, ze som uz bola relativne zabezpecena, mala som aspon malicku karieru za sebou a planovala som si matersku dovolenku vychutnat 3 roky... clovek mieni ... ☹
Za psikom musite ist riadne daleko. Nezabudni si zobrat pre neho nepremokavu krabicu. Neboj, on cestu zvladne. My sme nosili steniatka z KE do Dunajskej Stredy aj do Martina a zvladli to v pohode. 😉

Petka, uz doupratovackovane? 😅 Aky si mala uspech so skreckom? Vikinka sa potesila?

zuzkafuny
4. feb 2008

NIKA... mám takú cestovnú horúčku...brrrr! Ale to ja furt pred cestou. Sa teším ako malé dieťa... neviem to ani slovami opísať, len teraz začínam mať obavy, či to zvládnem takého hyperpsíka 😀 keď aj môj malý potomok je hyper 😀 ... Nemám nepremokavú krabicu, ale dačo musím vymyslieť do 2hod. nočnej 😉
Musím ísť pozrieť aj vodítko a všetko pre hava... lebo keď som Fanku dávala preč, tak som všetko čo mala dala s preč ňou...
A idem si zrušiť môj mini účet ☹ veď na čo mi bude keď tam zostane len prievan...nie? 😉

A cestu mi bude musieť cvaknúť drahý... ale to sme sa dohodli, že mi teda nemusí snubný prsteň, ani obrúčku, ale že si zoberieme k sobášu CERBEROSA (tak sa volá) 😀 😀 😀
(ale to len keď sa raz budeme chcieť vziať...chi)

nika_ke
4. feb 2008

Zuzka, tesim sa s tebou, viem si zivo predstavit ako keby som ja sla pre noveho psika 😵 a ake ma nadherne meno. To uz tuto noc idete pre neho?

Ja sa dnes vytesujem, volala som dokine pre vysledky z krvi, Riske sa vyrazne zlepsil krvny obraz,uz nemusime brat zelezo - jupiii 😅 Aj som jej odpustila, ze nas vsetkych pobudila o 5:15. Nedalo sa jej uz spat, iba na rukach by si este trosku podriemkala, ale to som jej zatrhla, takze sme vsetci vstavali o siestej. Mala si o osmej zalahla naspat, ale ja uz nemozem spat 😖

zuzkafuny
4. feb 2008

Mali by sme ísť túto noc... ale asi to budeme musieť presunúť na stredu... ale rada by som keby nie.
To záleží od šoféra 🙂
Super že už nemusíte železovať... Bez liekov je život krajší.. 😉
Toto moje tiež už od pol šiestej buntatoval... ale nech! Aspoň vieme že ich máme...
Keď to bude veľké ako moja Zuzanka, tak si budeš priať, aby si všetko prežívala ešte raz 😉
ja to mám druhý raz a veru by mi padlo, keby obdobie takéhoto bábatkovania trvalo trošku dlhšie 😀
Vrátil sa môj a kúpil vodítko... nič moc, ale tu v Hnúšti sa ani nedivím 🙂

nika_ke
4. feb 2008

Zuzi, teraz mi tak napadlo, beries na vylet aj Miska? Kebyze idete dnes, tak prajem stastnu cestu.

Tie nase deti spavaju, ci nespavaju podobne 😀 Tiez by som si priala, aby moja bambulka bola babatkom co najdlhsie. Teraz je taka zlatucka 😵 Moja starka mala pravdu, ze pri detoch leti cas strasne rychlo ☹ Ja mam stale pocit, ze len pred mesiacom som bola v porodnici.

Joj, mala by som dokoncit par veci do roboty ... ako obvykle sa mi nechce. Esteze muz nie je doma, mozem konikovat 😀 az som malu unavila, zaspala mi skor ako sme sa stihli vychystat von. Idem vyvesit pracku a asi ju zobudim, musime ist na nakup.

zuzkafuny
4. feb 2008

nika... keď robíš na pc, tak si odbehneš na koníka... to je celkom fajn 😉
Idem za chvíˇku volať šoférovi 😀 že či môže. Sme sa na piatu dohodli... tak aby som presná bola 😀

zuzkafuny
4. feb 2008

volala som... ideme o 3hodine ráno... tak mi drž palce... nech to dobre dopadne... papa
zatiaľ 😀

nika_ke
5. feb 2008

Zuzk, zrejme teraz cestujes, dufam, ze mate pekny vylet. Potom hod foto s novym psikom do albumu 😉

My sme dnes boli aj s malou 4hodiny v robote, zvladla to v pohode. Len muz bol nastvaty, ze si nestihol urobit co poterboval, kedze mu dnes zase pridu klienti. Skor ako o siedmej ho dnes doma ani necakam. A to mam este kopec roboty. Vo stvrtok ideme opat do roboty asi na 2 hodiny a potom snad aspon tyzden budem mat klud.
Uz sa neviem dockat piatku 😔

monkula
5. feb 2008

Ahojte zlatenká, ako sa majkáte?
my sme boli v štádiu zháňania domu, ale nakoniec nám neschválili úver, tak nám padol taký krásny domček, juuuj, celý porobený, s novou KL, sporákom s varnou doskou, plastové okná, nové podlahy, nová kúpeľňa, proste všetko okrem strechy...
inak sa máme fajn, Chiarka má už rôčik, ako veľmi to uteká, už si sama postojí, keď sa je jchce a je celá šťastná, keď začneme híkať a tlieskať, že stojí sama... 😀 😀 😀
jarka mám akurát chorého, má chrépku, kašle, soplí, tak dpúfam ,že nás nenakazí, 15.2. totiž ideme súťažiť do 5 proti 5, tak nech sme zdraví...
Zuzka, Nikinka, teraz tam máte rovnaké fotky, obe v červenom, kto sa v tom má vyznať? 😀 😀 😀

nika_ke
5. feb 2008

Ahoj Monkula. To ma mrzi s vasim nadejnym domom. Uplne ta chapem, kedze tiez riesime byvanie. Momentalne sme sa zmohli akurat na kupu pozemku, domcek postavime snad o 2-3 roky. Skusali ste ziskat hypoteku vo viacerych bankach? Ci je to vsade rovnake?
Chiarke blahozelam k prvemu krasnemu rociku, Jarkovi zelam skore uzdravenie a celej rodinke dobru imunitu
😵

Skusala som si zmenit pas, lebo niekedy som sa ani ja na prvy kuk nespoznala. 😀 Ale tato fotka je skoro taka ista. Co spravime, ked mame so Zuzkou rady rovnake farby? 😀 Najblizsie sa nahodim do modreho a odfotim 😉

monkula
5. feb 2008

Boli sme len v jednej, a teraz nemáme ani chuť, tak neskôr...

zuzkafuny
5. feb 2008

Ahojky...! Dievčence...!
Tak došli sme domov o 15hod. hafan je ešte trochu vystrašený 😀 no najviac sa mu páčil môj Mišiačik 🙂 a celou cestou asi 5hod v kuse chúďa kňučal... idem sa venovať 😀
potom hodím foto
papa

monkula
5. feb 2008

Kúpili ste psa? Akého? neche sa mi čítať dozadu... 😅 😅

nika_ke
5. feb 2008

Zuzi, Cerberos vam este chvilku pistat bude ☹ prajem jemu aj vam, aby si rychlo zvykol. Budes ho mat dnu alebo vonku?

Monkula, Zuzka ma faraonskeho chrta 😅

monkula
5. feb 2008

a to je aký? 😅 😅 😅

Ale má pekné meno, Cerberos. grécky, trojhhlavý pes, strážca vchodu do podsvetia...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre