Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

liliandax
31. okt 2008

no nika, s tym licenim a fukanim ti neporadim ☹ ja som to v zivote nepotrebovala, tak neviem.. to bude asi potrebne sa speci objednat.. si myslim 😖

mam kamosku, co robi take licenie, ale teraz je mimo prace, nakolko caka mimi kazdu chvilku 😔

a kde bude vlastne ten ples? 😕

nika_ke
31. okt 2008

lili, minuly rok bol ples v nejakej dedine pri tornali, tusim v strkovci, tak asi aj teraz bude tam

nalicit by som sa nalicila aj sama, ale zatial som na kazdy ples isla s urobenymi vlasmi. Inac si to ani neviem predstavit 😨 ☹
asi skusim len tak namatkovo obvolat kadernistva...

liliandax
31. okt 2008

mrzi ma, ze ti neviem pomoct ☹ dufam, ze sa najde nejaka kadernicka, co by ti to spravila.. ved to zas nie je az take narocne 🙂

inak, ake mate pocasie v KE?

nika_ke
31. okt 2008

tu je kraaasne, slnecno, 😎 az na ten kosicky vietor 😒

akurat pisem na posteli, kde spi Riska 😅 a cakam kym sa zobudi, pride mama s pribinacikom a ideme kuknut k cinanovi oteplovacky. maju tam za 250Sk, tak uz asi kupim tie. Bola som pozriet aj v meste u cinana a maju len zateplene mencestraky po 290Sk 😖

nika_ke
31. okt 2008

ako je u vas v teplych krajoch?

liliandax
31. okt 2008

ten moj certik dnes zaspal az po druhej 😖 aj to po urputnom prehovarani 😠 .. nakoniec som si lahla k nemu a zaspala skor ako on, lebo on este vysvetloval svoje autickam, s ktorymi obvykle zaspava 😵
Ale musela som vstat, nakolko nemam este dorobeny "haloweensky kostym" pre neho.. ale uz finisujem 😀

ja mu zatial nohavice nejdem kupovat, bud. tyzden na narodky dostane od nasich nejake, tak uvidime co budu zac.. a az potom zacnem nahanat, chcela by som mu zohnat nejaky overal, taky do snehu 😅

len dufam, ze my neskoncime pri nejakom cinanovi 😝 je mi z nich na... aj dnes, jeden na namesti, skoro nas zrazil 😠 neviem, ci nevidi od tych svojich sikmych oci alebo je frajer, ze jazdi na audine 🙄 😒

kamajka
autor
31. okt 2008

ahojte, pekny večer..... baby nehnevajte sa ale fakt - kto to ma po vas citat? 😀
aj u nas bolo krasne slnecno, tento tyzden som este bola doma, ale v pondelok uz fičím do školy... 🙂
len som k vam tak nakukla, dnes si ideme urobit pekny vecer, mame opatrovatelku zajednanu...
tatko sa akurat hra s deťmi, juuuj či dobrý pocit, čo už ja ho ľuubim 🙂🙂🙂
a idem ich dať spať ...... hehe..

pekný zvyšok večera žienky....... 😎

liliandax
1. nov 2008

ahojte žienky 😵

kamajka - dufam, ze vecer dopadol super 😉

my ideme dnes asi do KE.. Petko tam ma prastarku a este ho nevidela 😖

a mam novy album, z vcerajsej "halloween akcie", tak kuknite 🙂

kamajka
autor
1. nov 2008

awojtee... lili neboli sme nikde, krstny syn nam mal 40-tky teploty v noci, býva o dve poschodia vyššie, tak sme ratovali ..... ale už je lepšie, snáď bude ok.......

Idem kuk album .. 🙂

kamajka
autor
1. nov 2008

jeeeeej, to v ES bola taká action ?

aký je už Peťko veľký......... musím aj ja stiahnuť fotky z foťáka a popridávať do albumu...
konečne sa mi podarilo odfotiť Viku aj Miloška spolu ... jaj takí sú mi zlatí... 🙂

kamajka
autor
1. nov 2008

uf to malo byť v RS... to tak ked pisem a nekukam na klavesnicu 😀.... som vysla z cviku ... heh

zuzkafuny
1. nov 2008

Ahojte... 🙂
Včera disco nebolo... normálne neprišiel DJ a ani nereagoval na telefón 😀
takže Zuzka je vybúvkaná... 😵
Včera sme boli v LC a ja som si kúúúpila tóóóóľko vecííí 😵 😵 😵 mi môj drahý dal korunky a povedal... nekukaj na ceny (čo sa niekedy nedalo 😖 ) ale nakoniec sme zaparkovali pri hypernove a tam je terranova a tam som kúpila všetko 😵 😵 😵 a za super ceny 😕 som nechápala nad niektorými vecami

liliandax
3. nov 2008

haloooo zienky, kdeze ste? ☹

nika_ke
3. nov 2008

ahoj lili,
super fotky z halloweenu 🙂 to si Petkovi nalepila nalepky na bundu? Petko vyzera ako skolkar, taky je velikyyy.
Boli ste v KE navstivit prababku?

kamajka, perfektne sa cita, ze aj ty sa mas po dlhej dobe fajn a uzivate si s novym ocinom 😉
hlavne, ze sa krsniatku polepsilo a vam vyjde rande niekedy nabuduce 🙂

zuzka, vidis, predsa len je terranova dobry tip na nakupy 😅 ani som netusila, ze je aj v LC. Len skoda, ze ja sa uz do ich veci nezmestim ☹

ale som si dala zavazok, ze do plesu schudnem aspon 3kg 😀

a kde su nase snazilky? 😕

kamajka
autor
3. nov 2008

čauteee.... ste sa odmlčali, snáď nie preto že som písala, že veľa píšete 😀 😀 😀
krstniatko máme v nemocnici .......... 😢 😢 😢 ..... ale už mu aspoň horúčky zrazili......
normálne nám chýba..

ja som dneska mala ísť do školy - no - nezaspala som??? zajtra budík nastavím na siedmu..

liliandax
3. nov 2008

cafte! no som rada, ze ste tu 😵

nika - ano, to som doma nakreslila na taku oranzovu foliu (?), ci co to bolo tie tekvicky a nalepila obojstrannou paskou na bundu 😉 potom sme to odlepili a teraz ich mame na vchodovych dverach.. nech sa susedka boji 😀

v KE (teda skor v Druzstevna pri Hornade) sme boli u prababky, ale len tak na otocku.. ale aj tak to bola sranda cesta, nakolko sme sli so svagrom a s jeho 4 rocnym syncekom, tak si vies predstavit, co asi v aute vyvadzali 😀 😖

nika - ako to vyzera so satami a plesom? kedy vlastne je? 😅 zabudla som.. ☹

kamajka - tesim sa s tebou, ze ste stastni a spokojni 😵 a krstniatku prajem, aby sa rychlo uzdravilo 😔

liliandax
3. nov 2008

csilla - kucharka, nie si tu? 😉

csilla76
3. nov 2008

Ahoooooooooooooojte 🙂

😀 lili ty si ma privolala 😀 prave robim zajtrajsi obedik kolozvarsku kapustu,akurat som to supla do rury.... 😀

lili krasne fotky z haloweenu 🙂 si sikulka pekne si to Petkovi nalepila na kabatik..su zlaty aj s malou kamoskou 🙂

kamajka krsniatkovi prajem skore uzdravenie.a ty co studujes??? 🙂

zuzi super ze si nakupila....v terranove sikulka 😵

nika ozaj kedy bude ten ples?a prosim ta ake 3 kilá tu spominas....a z coho to chces dat dolu?? 😉 Riska ako poslucha? 🙂

inkak
3. nov 2008

Ahoj Lili, ako sa mas? Ty si teda sikulka! Torta, kostym 😉 Petko fakt vyzera na tych fotkach starsi. Aspon nieco sa deje v RS pre deti. Co chces nieco varit, ked hladas Csillu? Tak Nika ide na ples? Uz mas kadernicku? V sobotu maju otvorene skoro vsetky kadernictva. Mam celkom rada taketo action ked je dobra partia. My ideme v januari na svadbu tak sa tesim, lebo svadby mozem zo vsetkych rodinnych akcii najviac.

csilla76
3. nov 2008

inkak ta ty tak svadbujes? 😀 kde bude svadba hm prezradis 😀

no veru lili co potrebujes?? 😀

jeeeeeeej aj ja mam dobru kadernicku ta tiez urobi supros ucesy,sa chystam ku nej objednat 🙂

inkak
3. nov 2008

Ahoj Csilla, Ty stale varis take fajnotky 🙂 Kolozvarsku mam rada, ale este som ju nikdy nevarila, lebo moj muz by to asi nejedol. Ale musim to uz vyskusat. S tou kapustou si mi minule narobila take chute, ze som 3 dni snivala o kapustnici. Skoncilo to katastrofalne. Nemali klobasku, ktoru zvyknem kupovat, a doma som si vsimla, ze namiesto kapusty som si kupila calamadu 😀 Kapustu som nakoniec kupila ale ta klobasa bola taka stiplava, ze sa to nedalo jest. Tak toto sa mi este nestalo.
No a na svadbu ideme do Novak, mojmu bratrancovi. Velmi sa tam tesim, vzdy sa tam dobre citim. Ked som bola mala, tak som stale tvrdila, ze sa tam vydam

csilla76
3. nov 2008

no vies moj muzik ma rad dobroty..bozinku tu to takto na vecer rozvoniava po celom bytiku 😀 este aj svokra zaciti dole na prizemi 😀 nevadi inka nabuduce sa podari,aj mne sa stava ze niekedy sa nepodari...a tu lolozvarsku som strasne pradavne 1x robila takze sa trosku obavam ake to bude ale no snad dobre ked je vona taka oblizovatelna 😀 😝 😀
aha..tak to bude blizka rodina..iste sa supros zabavite 🙂

inkak
3. nov 2008

oblizovatelna 😀 😀 😀 to sa mi paci!
A inak, ako pokracujete v snazilkovani? Si bola na nejakych vysetreniach, ak si dobre spominam.
To sa teda zabavime, moj muz je idealny tip na zabavu. mam dve sestry a ony idu tiez s frajermi, tak budeme riadna banda.

csilla76
3. nov 2008

inka no bola som este cakam na vysledkyonkomarkerov.ale doki v CAR nepotrebuje,v piatok som si bola po injekcie a v decembri zaciname asi pravdepodobne tak uvidime 😉 a vy ako postupujete? 😉
jupi tak bude super svadba-zabava 🙂

inkak
3. nov 2008

jej, tak to drzim palceky aby Vam to uz KONEČNE vyslo. Velmi sa mi na tebe paci, ze si tak optimisticky naladena, a to je najviac, co mozes pre seba urobit. No a samozrejme aj to najtazsie 😉 🙂 To je vase 2. IVF? Chodite do BA, KE?Ja mam teraz pauzu, v lete sme si chceli dat ziadost na IVF, ale koli poistovni som nemohla ist, takze som ju zmenila musim pockat do januara. Potom ideme hned do Martina podat ziadost 🙂

liliandax
3. nov 2008

cafte kocky, skor som nemohla 🙂

csilla - potrebujem help 😀 ty si taka sikulka vo vareni, tak mi porad.. chcela by som nejake "ine" jednohubky 😅 .. mozu byt aj zapecene 🙂 Proste nieco NOVE!!!

tak co vy na to baby? 😉

inka - u nas je vsetko ako bolo.. nist nove.. akurat teraz tu mam mamu.. tak je veselo 😀

csilla76
3. nov 2008

dakujem inka,aj ja ti drzim. 🙂 snazim sa byt optimisticka no uvidime ako dopadnem 😉

lili aj tato kolozvarska kapusta je raz-dva hotova...ale neviem ci lubite kyslu kapustu....

jupi tak u vas je tiez veselo,mate babku na navsteve 😵

liliandax
3. nov 2008

csilla - to je sice fakt, ale ja potrebujem nieco take... "chytim to do ruky a supnem do pusy" 😀

v sobotu mame oslavu.. tak na to 😉

csilla76
3. nov 2008

myslis na nieco pod.ako salatik alebo ja zvyknem robievat take klobaskove jednohubky 😀

liliandax
3. nov 2008

no taky fajny receptik na salatik.. moze byt! 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre