Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

zuzkafuny
26. apr 2008

hm... tak do balóna by som asi nesadla...alebo by musel mať tri balóny... a ešte nejaké poistné balóniky 😅

liliandax
26. apr 2008

no neviem.. ja mam skor rada vysky ako hlbky.. ani plavat poriadne neviem 😖 😠 Takze ak by raz na to prislo, do balona by som si sadla (a spominal to aj moj drahy, ze by rad poletel 🙂 )

zuzkafuny
26. apr 2008

Ja radšej vodu... ale neuveríš. Ja som sa raz skoro utopila v Rimave v hĺbke asi 30 cm 😅
Panika je kurva 😕 fuj ja som obrech...!!!

liliandax
26. apr 2008

v Rimave?? 😲 😅
to s tou panikou.. ani nevrav.. ja som obcas hrozna hysacka 😖 To moj vravi - "nestresuuuuuuj hned" - a ja mam este vacsie nervy - z neho 😀
.. on je hrozny flegmos 😠

zuzkafuny
26. apr 2008

no... išli sme kúpať Punťa... no všakže ten vodu neznáša, veď ju vidí len v miske keď ju pije 😅 a tak som s ním išla do Rimavy a zrazu šup, ušla mi šlapka (nie ľahká žena 😀 ), chytila som ju, vyšmykla sa mi druhá, Puňťo sa vyšmykol a ja bác do vody a tak som sa zľakla, že hádam až nie je pri mne drahý, tak sa aj utopím (a to viem dobre plávať)
no... panika je .... !

liliandax
26. apr 2008

☹ no a prave preto ja do vody len tak nevleziem 😖 .. akurat s nasou vanou problem nemam 😅 tu mam celkom rada 😀
sranda je, ze ja v bazene plavat viem, ale napr. v mori uz nie 😕 😖 Ja sa strasne bojim, ked nemam istotu pod nohami 😅

zuzkafuny
26. apr 2008

vidíš... a ja v mori plávať viem, ale vRimave sa mi akosi nedarí 😀

zuzkafuny
26. apr 2008

idem ja... sa majte 🙂

liliandax
26. apr 2008

zuzka - dobru 😔
aj ja som off 🙂

zuzkafuny
27. apr 2008

pekný deŃ... idem dýchať čerstvý vzduch 🙂

liliandax
27. apr 2008

aj ja vam prajem krasnu nedelu 😎

moji chlapi sa sli vyvetrat 🙂 , ja budem dychat vzduch nad sporakom 😠 😝

zuzkafuny
27. apr 2008

Lili... keď neprší aspoň kvapne 😀 😀 😀

liliandax
27. apr 2008

zuzka - to hej.. ale obcas by ten "sporakovy smrad" 😝 😀 mohol dychat aj ten moj 😅

nika_ke
27. apr 2008

ahojte zienky, vidim, ze vcera vam islo 😀
Moj maly nezmar zaspal az o 21:15 😖 a vraj cerstvy vzduch unavuje ...

Zuzka, je to fajn mat zahradku, este keby na nej stal ten nas vysnivany dom 😅 aspon uz viem, kde postavime bazen 😀 a kde budem mat skalku 😵

Ja kebyze som nehystericila, tak snad malu aj normalne porodim ... no panika je svina ...

Lili, co dobreho varis? Moja mamka robi kare na prirodno so syrom, mnam 😅

Stihla som rano na blsaku pobehat. Kupila som drahemu tricko na meniny a sebe podprdu. To bol zazrak, ze mi jedna sadla. Poobede ideme na Alpinku, ak ste o nej nahodou poculi. Je to rekreacny areal kusok pri kosiciach. Chodi tam taky stary parny vlacik a je tam obrovske detske ihrisko. Snad sa dnes mala viac unavy 😉

nika_ke
27. apr 2008

tiez sa bojim plavat v mori, aj v jazere, ak nevidim na dno. Stale sa bojim, ze co tam asi je 😕 ani sa sama nepostavim, kym si nie som ista,ze dociahnem na dno. Musi sa najprv postavit moj muz a ked vidim, ze je tam par centi rezerva na moju minivysku, tak sklopim nohy aj ja 😀
Preto sa tesim do bulharska, lebo je tam plytka voda 😎

liliandax
27. apr 2008

nika - ja varim len kuraciu polievku 😉 my dvaja budeme mat vyprazany syr s hranolkami, to je raz dva hotove a malemu ostalo este kuracie masko so zemiak. kasou.. Ja sa nejako extra dnes mordovat s varenim nejdem, chystame sa k mame, ta dnes nie je doma, ale u svojho otca v Krali 🙂 Takze budeme mat popoludnie na dedine.. uz sa tesim, vezmeme motorku a nech maly nahana sliepky po dvore 😀

ten rekr. areal ti zavidim ☹ skoda, ze tu nist take nie je.. ale chlap mi vravel, ze by sme mohli zajst do KE do ZOO, nedaleko KE ma starku, ktora este svojho pravnucika ani nevidela 😖 Takze by sme to supli jednym vrzom 😀

Ja by som strasne chcela ist do Bojnic.. na ten festival strasidiel 😅 (hoci doma mam minim. jedno velke strasidlo 😀 ), kukla by som si to.. ale vraj je tam fronta na listky 😔 😒

ach jaaaaaaj 😠

liliandax
27. apr 2008

a s tym plavanim som na tom presne ako ty nika .. ja mam strach z neznameho dna.. a odkedy som videla, ako vytiahli mrtvolu z Kurinca ☹ .. tak by som nevliezla do takeho niecoho ani keby mi dali milion 😝

zuzkafuny
27. apr 2008

Lili... ja som raz v Bojniciach bola a fakt tam je fronta nalístky... ale ide to rýchlo 😀
Ženy ja som si dnes urobila takú malú skalku 🙂
odfotím dakedy a dám foto...

liliandax
27. apr 2008

zuzka - jedine to ma odradza tam ist.. nemam rada statie v rade 😝
No som zvedava na tu skalku, sup sem s fotkami 😉

my sme mali supis poobede.. sli sme nakoniec k starkemu a Petko bol zo vsetkeho uplne hotovy.. V podstate 1x videl tak z blizka prasiatka 😀 barana, sliepky behat po dvore.. no parada.. a sedel aj v traktore, to bol teda zazitok 😲 😀
Tak snad tam budeme chodit castejsie 😉 Uz sa celkom tesim 🙂

a co vy? aku ste mali nedel? .. pochvalte sa 😵

zuzkafuny
27. apr 2008

Nedeľa super...!!! Žiadne túlavé psy sa na mňa dnes nelepili 😀

kamajka
autor
27. apr 2008

caute babule 🙂

ste riadnu temu rozoberali.... ja sa vody nebojím... a to som sa nie raz topila... no ale nebojim sa tak či tak... ja zbožnujem letooo....slniečkooo...voduu.. ale nenavidim hmyz... fuuuj.... hlavne osy a včely...
my sme dnes mali celkom fajn nedelicku.. a vonku bolo krasne tak sme sa boli prejst k chatkam... 🙂 a samozrejme že som vzala aj foťák... a inak, musim sa pochvalit... na to že nemam strednu .. som sa naučila pisat na pc bez toho aby som kukala na klavesnicu 🙂 🙂 🙂 nejak mi to same tak ide do prstov.... ale mit o trocha dlhšie trva kym niečo napisem.. 🙂 ale sa snažíííííím ... sa mi to nesmierne lubi chichi....

ak chcete tak kuknite fotky : http://fotoalbumy.azet.sk/jokkina/prechadzkovee...

🙂 🙂 🙂

zuzkafuny
28. apr 2008

Peti... pekné fotky. Vidím, že ty tiež fotíš aj hlavičky kvetov... to robí Ivo 😅
prajem pekný deň takto zarána a pôjdem ssa túlenzí 😀

liliandax
28. apr 2008

cafte 😎

Peti - tie fotky su fakt krasne 😉 .. mala by som aj ja nieco poriadne s fotakom zmajstrovat 🙂

aj ja vam prajem perfektny den s detickami 😵

kamajka
autor
28. apr 2008

cauteeeeee 🙂 🙂 🙂
dakujem za pochvalu.... mna to bavi ... fotenie 🙂

mne prišla mama 😕 😕 😕 ................ som normlane vyjavena... z toho...

tak aj ja Vam prajem pekny dníček

zuzkafuny
28. apr 2008

Tak si to uži Peti 🙂 Mne malý búva a ja sedím a pijem kávu, ppzrela som si časák... oooh..!!! Pohodička. Takto nie na behu som už dávno nebola 😅

kamajka
autor
28. apr 2008

brý den dievčenceee 🙂

tak my sme už domka..... sme boli trocha vonku.. kuk na učet.. ale stale tam nie je nič 😠
jaj tito trubadla mi zase robia bordel.... idem riadit po nich....

a dneska cestou domov sme zbadali na komunale že TESCO - naborove stredisko...
tak som tam sla... dali mi že žiadost.... ci dotaznik... som vzala aj pre segru.. aj pre kamosku 😀

no... skusime.. ved za to nic nedame.. možme len ziskat, že?

idem ja niekde veru robotku zhanat... 🙂

sa pojdem aj po kerčmách popytat... uvidime 🙂

kamajka
autor
28. apr 2008

halooooooooo???? kde steee? ja som happyyyy....... 🙂 🙂 🙂 ale nepoviem preco ....

😀 😀 😀

liliandax
28. apr 2008

Peti - s tym Tescom by to mohlo vyjst 😉 drzim palce 🙂 .. no som zvedava, ze kam pojdem ja, ked mi skonci materska 😖 Zeby na druhu matersku?? 😀

my sme mali celkom fajn den, cele doobedie sme boli vonku, obaja sme prisli uplne zmoreni a tak sme obaja spali vyse 3 hodin 😵
.. tak som zvedava, kedy pojde maly spat vecer 😅

kamajka
autor
28. apr 2008

jeeee LILI tak ste si teda pobuvali 🙂

liliandax
28. apr 2008

poriadne 😀 Vsetko by bolo OK, keby ma tak nebolela kecka ☹ .. ale padlo to supis 😉

deticky su uz zdrave?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre