Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

liliandax
15. máj 2008

ups... to sla len reklama 😅

... ja idem spinkat 😔 prajem pekne sny

nika_ke
16. máj 2008

vcera som zaspala pri ordinacii 😔

Zuzi, ist k babe-jage? co si 😝 😀 Mam dobru vyhovorku, boli sme tam do stredy a na jeden den na otocku nebudem malu terigat 100km 😀

Lili, nas tak spovedaju dedkovia na zahrade - ze kto sme, co sme? co ideme robit? co sme sadili? 😖 odpovedame im velmi pekne, lebo budeme potrebovat ich vyjadrenie k stavebnemu povoleniu 😀

Riska este nechce vonku sama chodit, vacsinou je v kociku. Ona by prijala aj vlacenie na rukach, ale kedze nie som rambo, tak sme vonku zatial pomenej.

liliandax
16. máj 2008

ahojte

nika - ja zvyknem zaspat pri hokeji 😀 .. ale v poslednej dobe takmer pri vsetkom 😖

Ja tak nemam rada tie zvedave otazky susedov 😠 Este ked sme prerabali byt, snad kazdy den sa pytali, co mame noveho a par sa ich nasackovali do bytu na "obzeracky" .. aby mali o com klabosit. Mame jednu dochodkynu, co upratuje cely vchod a ta vzdy ked umyva podlahu, tak na prizemi trkoce s druhou.. ked sa objavime, usmieva sa na vsetky zuby 😀

ach jaaaaaj 😀

dnes rano tu bola taka hmla, ze som normalne ostala v soku!! nevidela som ani na dvor 😕 Ale uz je to super, este 1/2 hod. a ide sa von.. maly je uz nastartovany 😀

zuzkafuny
16. máj 2008

Píšem ja tu celé litánie a správa nikde... 😠
no nechce sa mi opakovať 😀
Pozdravujem vás 😉 🙂

nika_ke
16. máj 2008

caute kocky,
dala som sa muzom ukecat a predsa len zajtra ideme s Riskou k babe-jage do KE ☹ 😅 zrejme prespime u nasich, aby sme sa nemuseli plasit na otocku a nemusela som v aute hodinu spievat.

Lili, to si babky normalne pustila do bytu? 😕 zase az taka spolocenska ja nie som, so susedmi na zahrade sa bavime pekne krasne cez plot 😀

Zuzka, ako Misiacik? uz je zdravy?

kamajka
autor
17. máj 2008

čaute babuľky ... 🙂

............ no kde začať........ ani neviem sama 😀 ............

ale asi tým, že ste toho veľa nepopísali..... Nika, tak baba - jaga, ty si ale teda milá 😀 .. ja chvalabohu (alebo bohužiaľ?) také problémy nemám, ale o tom sme sa už bavili....

............ Aj ja by som skočila s vami zas na kafeee... my sme boli včera v pizzerke, materská bola, tak sme si dopriali.... a aj deťom....... no neviem čo písať dievčence......

snáď dobehnem večer pokecať, ak tu niektorá bduete...

...ozaj, náš drobizg už je tiež bez postieľky, dneska som zrušila... a s tým papaním- no kľavý je strašne... to ledva krupicu ako betón zje sám... všade po ňom je jedlo, len nie v puse.........

.... Vikuš aj do škôlky chodí už konečne, odkedy sme škrečka dali k sestre, tak sa jej polepšilo 🙂 ....

Taaaak baby, já jdu........ Pekny zvyšok sobotného dňa Vám všetkým prajem..

A Zuzi, niekedy doskočíme na návštevu, čo ty na to? Cez týždeň.... By sme došli... 🙂 🙂 🙂

zuzkafuny
17. máj 2008

Čaute... ja len na skok... som uťahaná ako kôň. Boli sme sa prejsť ku záhradkám a to je veeeľmi do kopca a malý na chrbte v sedačke... a mňa bolí chrbát a nohy a všetko možné 😅
Zajtra ideme vinšovať Ivovej mame tak bude mäsko opekané mmmm sa teším. Dúfam bude tak krásne ako dnes.
Inak nič nové... jaj včera som si kúpila zas kvietok 😖 😉
Peti kľudne prídi na kafčo...
A ostatné babule prídite tiež... aspoň kus roztiahnete ten náš minidomček 😀 😀 😀
Krásny večer... idem ja ešte umyť gril... ble, to robím veeeľmi nerada...

liliandax
18. máj 2008

ahojte zienky..
nejako vas zanedbavam ☹ musim to nejako napravit 🙂

.. ale citim sa mizerne, ta moja hnusna alergia sa prebudza.. tak cely den nic nerobim len si fukam nos a v jednom kuse smrkam 😖 a uz ma z toho boli hlava ako kona 😝
My sme sa vcera s muzikom podujali na velmi velmi odvazny skutok 😀 Zacali sme skraslovat "zahradku" pred cinzakom 😅
Si predstavte, 30 rokov tam bola len burina, pol metrova trava a nikoho to netankovalo.. Cele mesto sa kosi, tak skosili aj ju a my sme to prerylovali a nieco tam zasadime.. Susedia len tak zizali 😠
.. a dostali sme pochvalu 😀

a vy co robkate?

zuzi - ty sa snaz, aby si mala tu skalku eno-nuno.. aby som mohla nieco odkukat 😀

zuzkafuny
18. máj 2008

Javás asi nebudem napínať... odfotím ju zajtra a pekne sa pokochajte, poodkukujte a potom ju cvaknem ešte raz rozrastenú 😀
Dnes bolo super... nažrala som sa ako sviňa (taká väčšia)... 😉

nika_ke
19. máj 2008

caute zienky, po dlhej dobe vas zdravim 😉

vikend dopadol nad ocakavania, Riska dostala od svagrinej plavky a od svokry podbradniky. Takze beriem spat tu babu-jagu 😀

Peti, Vikinke bolo isto luto za skreckom, ale hlavne, ze sa jej polepsilo 😉
Zuzi, idem si oci vyocit a skalku nevidim 😕 ja viem, nesiel kon. Zajtra tam snad bude. Ja som strasne zvedava 🙂
Lili, idem ti pisat IP. Muz si zmyslel sadit travnik... A ked si v takom svungu, mohla by si dojst aj do nasej zahrady, trochu ju zveladit 😀 Ja neviem, co skor a vy sa s muzom nudite 🙂

kamajka
autor
20. máj 2008

čaute ženy, no Vy tu teda tomu neublížite... 😎

baby, ja som bola v sobotu taká meghalt ......... fuuuu.. ako divá sviňa.. aj s kamoškou... 😀
ona mala detičky u "ex"manžela a ja u sestry... tak sme si prvykrat po troch rokoch vyrazili... no dievčatá a dopadlo to riadne ožrato 😅 😅 😅 ....... ale fajne bolo... no šeci chlopi sa išli pokakat 😀 😀 😀 ....

a jedného som tak od.... bala.... hahaaahaha... no mi tam prisiel vyprávať dáke sprostosti a ja mu že: "vieš čo, na rovinu ti poviem - nemám záujem... a ona tiež nie..." - to akože na kamošku... a on že "vieš čo... idem het" a ja že "dobre choj" 😀 😀 😀 no riadne som mu dala chudák.. keby som nebola taká ožratá, tak mu to iste nepoviem....... alebo aspoň nie takým štýlom.. baby no viete ako super mi bolo... ty kokso... o dva týždne opakujeme akciu.... už sa teším... booože, a jeden sa nalepil na mna ako prisavka, ešte aj na azete mi vypisuje, nejaky 25ročný z Hnúšte... Len škoda, že si nepamätám, ako vyzerá 😀 😀 😀

no dobre baby, pochválila som sa nepeknou vecou (ale velmi dobre padlo sa zabaviť) tak Vas zase opúšťam.... držte sa a prajem Vám krásny zajtrajší dníček 🙂 🙂 🙂

nika_ke
21. máj 2008

ahojte,
nejako nam to tu viazne ☹

Peti, hnusne zavidim vas flam 🙄 , ale opicu nie 😀
Lili, skoda, ze mate len vo velkom. Futbalovy stadion sa zatial nechystame robit 😅
Zuzka, u vas ma gril zrejme 100% vyuzitie, ale vsak na to je 🙂

My sme boli neplanovane v utorok v RS u doktory. Riska hnackovala. Vysledky budeme mat az v piatok. Vcera som jej spravila ryzovo-mrkvovo-bananovy den a dnes jej to preslo. Trosku sa vyhadzala na hlavicke a ramienkach. Snad nema tu siestu chorobu, co tu na konovi spominaju.

Idem ja zehlit tretiu pracku, to je na figu, ked 2 tyzdne nie sme doma, tak sa mi to nakopi 😝

zuzkafuny
22. máj 2008

Ahojte ženy...!!! Kde ste...???
Ja tu, ale som ako zbitý pes. Už štyri či päť nocí malý v noci buntoší a plače a teraz na mňa skočil ešte aj dáky bacil prašivý... a ťažko sa mi s ním existuje ☹ Celé telíčko ma bolinká ☹
Peťka... tak tebe treba táračky...??? Ale veď aj ja sa možno dočkám 😝
Nika... tá šiesta choroba... dosť blbý názov... že ? 😀 😀 😀 spomínajú ju tu... ale aj tak mi nie je jasné, aká to vlastne tá šiesta choroba je... 😖
Lili... len makaj...!!! Na záhonoch... alebo si už aj skončila...???

nika_ke
22. máj 2008

Ahoj Zuzka, aj ja som tu nakukla.
Nevyspata a chora, blba kombinacia ☹ Co to Miska opat chytilo? ved uz pekne spinkal. Drzim prsty, nech ste co najrychlejsie obaja v pohodicke 😉

Musim sa pochvalit, vyzera to, ze Riske ide prvy zub dole vlavo. Pod dasienkom ma vyrazne svetle miesto a dnes po kupani ma to na prste pichalo. Snad sme sa po 10 mesiacoch konecne dockali 😅 Hoci doktorka v utorok tvrdila, ze jej zuby nejdu, ale mozno ho len nezbadala, lebo Riska si nenecha hrabat v ustach 😝

Zuzi, ta siesta choroba sa tak vraj vola preto lebo je to virus Herpes ... (nejaky) typ 6, tusim HH6, alebo sa to vola aj trojdnova horucka.

zuzkafuny
23. máj 2008

Nika 😉
Mišiačik celkom dobre túto noc... klop klop klop 😀
Blahoželáme ku zúbkom... 😉 pýtaj darček od chlapa 😀 😀 😀 až ho netrkne samého 😉
Denne dva príspevky... no takto sa ďaleko nedostaneme 🙂

nika_ke
23. máj 2008

Zuzi, takze konecne vyspata 🙂
a aky darcek? 😕 to sa aj za prvy zub nieco dostava? ja som dostala len retiazku s priveskom troch srdiecok ako porodne a este mi slubil relaxacny pobyt, ked sa na to budeme vsetci citit a myslim, ze nastal cas.
Dalsi vikend asi skocime na sivec pri ruzinskej priehrade, to je cez kopec od nas http://www.sivec.sk/atrakcie.htm

Zuzka, ty si nieco dostala za prvy zub od draheho?

zuzkafuny
23. máj 2008

no... že mám pekného synka mi povedal... 😠 😠 😠 😀 😀 😀
To je iný pobyt... fúúú... Nech sa vydarí...!!! 🙂
A nevyspala som sa... veď mám upchatý nos 🙄
snáď dnes večer... 😉

zuzkafuny
24. máj 2008

Kočice neprídete ku nám na dni mesta...??? V sobotu večer bude u nás aj Palík Habera 😉

nika_ke
24. máj 2008

Zuzi, skoda, ze uz nebyvame v RS, to by sme urcite prisli kuknut, aspon poobede. Na vecerne koncerty si musim este chvilu pockat. Z Paliho som pred 15rokmi riadne salela 😀
Nos mas uz v pohode?

My sme mali v Tornali trhy vcera aj dnes. Kupili sme si trdelnik, pivo, kofolu a Riske balon, ktory ju po 10min prestal zaujimat.
Dnes sme boli na nakupoch v Tescu v Roznave, maju akciu 20%zlava na oblecenie, ibaze tam takmer ziadne oblecenie nie je. ☹ Ked som sa tam dotrepala, tak som kupila Riske kratasy na leto, lebo tie este nema. Taka skoda, ze nie sme v KE, to by som sa zase rozsupla 😀

zuzkafuny
24. máj 2008

U nás ani tesco nie je... ale hádam už čoskoro bude 🙂
Mne sa v tescu veeeľmi páčia tie vecičky na deti... 😉 🙂 Nie sú ani drahé a myslím, že sú celkom kvalitné... Aspoň čo som odtial pre malého mala, všetko mi vydržalo a aj farebne stále to je...
Lili toľko sadí, že aj sem nestíha... 😕 😅

liliandax
25. máj 2008

cafte zienky 😀

uz som tu 😀

tesite sa??? 😀

zuzkafuny
25. máj 2008

Lili... 😀 😀 😀 tešíme...!!!Kde sa flákaš...?!?!?!
Ideš na HAberu...???

nika_ke
25. máj 2008

aaaa, to je prekvapko. Lili sa ukazala 😉

Kocky, ako ste stravili dnesny den. Po dlhej dobe neprsalo 😎

My sme boli v Aggteleku na prechadzke 3hodiny. Riska nechcela spat ani za svet, len cumakovala, asi sa bala, aby o nieco zaujimave neprisla 😀 Vedeli ste, ze v Domici stavaju novy rekreacny komplex? Zatial to nie je dokoncene, ale vyzera to zaujimavo. Je tam aj vitalny svet a vraj maju aj babysitting, to by sme mohli s drahym niekedy vyuzit 🙂

Aby som za vami velmi nezaostavala, tak som si dnes posadila petunie na balkon. Zajtra si ich este pojdem dokupit na trh.

Kebyze nam konecne doslo madlo na golfac, tak by som sla tento tyzden do RS a snad by nam vyslo posedenie pri kavicke 😅

liliandax
26. máj 2008

cafte zienky

vcera som sa sem nedostala, zehlila som 😝 Ale to bolo ale zehlenie!!! 😀 nadavala som na vsetko mozne, ze sa mi nedari 😨 a nakoniec som zistila, ze snura zo zehlicky sa mi vytiahla zo zastrcky.. tak som zehlila takmer za studena 😀

u nas nove celkom nic... pred cinzakom je to uz hotove.. dali sme tam 5 malych krikov, posypali tou mulcovacou korou a hotovo.. ja nemam nervy na nejake kvietocky a ani na moju alergiu to bohvieco nie je

Nika - dik za info o Domici.. len nech to cim skor dokoncia, lebo nas svihne, ze tu nemame kam ist 😖 Kazdy vikend je pomaly rovnaky..
a o chvilu zacne muzova sezona, nebude doma vobec, tak sa zblaznime doma... vrrrr...

idem sa ukludnit ku kavicke 😀

nika_ke
27. máj 2008

ahojte kocice,

Lili 😀
kriky su super riesenie, dlhsiu dobu nemusis kolo nich nich robit a stale budu vyzerat dobre 😉
V lete mozme vymysliet nejake akcie po vonku. Lebo uz aj s Riskou je to doma na nevydrzanie 😒 a vonku niekedy tiez, takze ma to vyjde na rovnako 😖 😀

aj mna teraz caka kavicka 😅

zuzkafuny
27. máj 2008

Ja som kávičku práve dopila... 😉 😀

liliandax
27. máj 2008

cafte divosky 😀

moj dnesny den ma privlastok HOROROVY!!! 😠 Rano som sa zobudila s takym upchatym nosom aky som v zivote nemala 😖 Hlavu som mala ako balon, nos si doteraz neviem vyfukat, len mi z neho tecie.. je to des, alergia je svina!!!! 😝
Ani von sa mi s malym nechcelo, ale museli sme.. zas mrncal ako steniatko, normalne mi visel na klucke! este stastie, ze mame ten bezpecnostny zamok, inak by uz bol vonku.. co je "najhorsie", uz sam vie ist po schodoch, tak by mi normalne zdrhol!! 😲

Jaaaaaaaaj, nika 🙂 Je to tak, ze kriky boli najsamlepsie riesenie.. ale vcera ma dorazila suseda, tusim z siesteho poschodia (poriadne ju ani nepoznam, videla som ju len parkrat 😅 ) .. maly spal a ona buchoce na dvere... slo ma rozthnut.. a jej hlaska, vraj "kupila som nejake kricky, ale nemam momentalne cas ich sadit, pridem za vecer o osmej - NECHAM VAM ICH TU???" Ja som len cumela ako puk.. 😕 tak si myslela, ze ich asi zasadim ja..
No ale az taka aktivna nie som, tak som ju poslala prec... 😠
Zrazu sa prebudili aj ostatni, ked je to uz hotove.. a vsetci to vychvaluju, ale doteraz im ten bordel nevadil??

joj.. a este ma vecer dorazil moj manzel... prisiel po desiatej, pytam sa ho, kde bol? .. tak, roznasal som nejaku chemiu pre partnerov a bol som si kupit motorku!!! 😲

odvtedy sa s nim poriadne nebavim... ☹

nika_ke
27. máj 2008

Lili, to musi byt hrozne, taka alergia ☹ a nezaberaju ti na to ziadne lieky?
Moj muz by po takom nakupe neprisiel domov aspon dva dni, lebo by sa bal, ze ho prizabijem 😀 No co uz, asi ti nezotava ine ako to predychat 😢
Susedov mate skutocne podarenych 😀 Neviem sa dockat dalsej perlicky 😅

liliandax
28. máj 2008

ahojte 🙂

nika - kupila som si v lekarni lieky, 7 ks 150,- Sk.. 😖 su to rovnake lieky ako predpisuje alergologicka, len na recept su lacnejsie.. Lenze k alergologicke je tak takze dostat sa, ze mi neostava nic ine, len si ich kupovat.. Moje krstniatko malo ist k nej v aprili, dr. neordinovala tak ju preobjednala na koniec augusta!!! ved to je horor.. cele obdobie, kym je alergia je vlastne off ☹
Ale to je tak, ked v meste je len jedna alergologicka a pomaly kazdy 3 clovek je na nieco alergicky 😒 .. des

Co sa tyka nasich susedov.. mohlo by to byt aj horsie.. super je, ze na 1 chodbe su len 2 byty, takze nas tam nie je vela (ako vo vyskovych.. boooooooooooooozeeee... mat 5 sususedov len na rovnakom poschodi.. by ma slahlo 😅 )
A na prizemi u nas byva jedna zenska.. volame ju s manzelom Mafia 😀 Ona vzdy vie, kto s kym.. kedy a co robili 😀 .. neraz som ju videla za zaclonou kukat.. 😝
.. ale aspon ma prehlad 😀 a ak by som nieco ja o niekom potrebovala zistit, viem zarucene, kam mam ist 😀

no idem.. maly ma uz caka pred dverami 😵 .. dnes sa asi uvarime 😝

pekny slnecny dnik prajem!! 😎

zuzkafuny
28. máj 2008

Lili 😉
Nika 😉
Ja sa dnes variť nemienim...!!!
Doobedu som bola a dobre ma nevyrútilo... už začína byť namňa dosť horúco 😖
Keby aspoň kupká fungovali... by som vydržala... Čakám kedy sa malý zobudí, napustím mu umelú vaničku a nech sa čľapoce. A do mesta pôjdem až poobede okolo štvrtej 😖 no nie...???
Lili... to teda musí vyzerať pekne ten váš výtvor pred činžiakom 😉 prídem omrknúť... keď nebude tak horúco... 😕 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre