Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

nika_ke
11. júl 2008

lili, presne z tej stranky som si dnes poobede poukladala par obrazkov 😉 blavacky z terminoviek si tam davaju robit torty za viac ako 1.000Sk 😕 tak tolko sa za tortu nechystam dat. Max. 500Sk a to musi byt kraaasna 😀
btw. v kauflande robia obycajne 1600g za 350Sk.
lili, uzi si chlapa skor nez ti ho zase niekam odvolaju 😉

ten moj muz si na dnesny vecer vymyslel "super" program - zavaranie uhoriek. Nastastie vsetko spravil on, ja som len octovu vodu nalievala do flias.

liliandax
11. júl 2008

nika - uzivam si ho, kuka nejaky film o nirvane a ja netujem 😀

vidim, ze ten tvoj chlap je sikovny!! chcela by som vidiet, ako ten moj nieco zavara 😲 .. to nehrozi 😔

aku mas ty predstavu o riskinej torte? nejaka babika? 😉

nika_ke
11. júl 2008

este tu matozim... nejako som preklenula tu spavu fazu...
zatial vedie macko pooh, alebo klasicky macko, lebo mackovia sa Riske velmi pacia a vie na nich povedat brm-brm.
Vo vybere mam este stvorlistok a jednotku.
z ludvika sa mi najviac paci toto http://www.cukraren-ludvik.sk/foto_detail.php?i...

lili - ja ze sa ti muz venuje ... a on tak 😒
ako dnes zaspal Petko? opat sam?

liliandax
11. júl 2008

nika - kraaaaaaaaasnaaaaaaaaa torta, taka ruzovucka 🙂

a tie jedle ozdoby (ci oblatky, ci co to je.. ) co su na MMB? tam je aj macko pooh, ja asi tiez petkovi na 2 narodky objednam nieco take

petko dnes zaspal zase sam, ja sa taaaaaaaaaaaaak vytesujem ... konecne! 😵

manzel je dost KO a nevenujem sa ja jemu 😒

uz radsej beziiiiiiiiiiiiiim 😅

prajem krasne snicky

nika_ke
11. júl 2008

no bez, bez ... 😵
dobruuu 😔

nika_ke
12. júl 2008

no tak ja som uz spat z kozmetiky, nakoniec sa z toho vyklul herbalife 😝 ale aspon som na chvilu vypadla z domu 😅 Muz to s malou zvladol v pohode, dokonca ju aj uspal 😉
... a teraz mozem zacat sobotnajsie upratovanie ☹

je pekne, asi budete vsetky vonku, tak vam prajem pekny den 😎

monkula
12. júl 2008

lili, tie oblátky chutia tak sladúčko, ja som dávala Jarkovi na tortu, tak potom pekne zmäkla a bola mňam...
A tie ceny za torty, no pomoc...

kamajka
autor
12. júl 2008

jeee ahojte, no konecne som sa k Vam sem dostala 🙂
ale iba tak narychlo Vas zdravim a oznamujem ze mam notebook 😀
jaaaaj toto je ina kaaava, takyto kompik, nie jak ten moj stary obuch co este aj vrci......

mam doma chlapa tak som bola doma u otca cely tyzden... ale uz som doma, od zajtra budeme zase sami s detvakmi, to zase bude nervov, si takto normalne odvykam od nich, ked ich nechavam tatkovi.

ta torta je nieco naaadherneee 🙂

kamajka
autor
12. júl 2008

Monika, inak pekne od teba ze nakuknes obcas 🙂 zdravim Ta

zuzkafuny
13. júl 2008

Ahojteee... :o)))
Som ako zbitý pes... Nevyspatá po disce, potom sme mali oslavu na dvore, kým som spratala bola 1hod., malý sa budil, no a o šiestej mi sprosté muchy dávali budíček...!!! 😠 😠 😠 vrrr...!!!
Pekné tortičky :o)))

nika_ke
13. júl 2008

caute zienky,

zuzka, snad dnes sa vyspis lepsie 😉
kamajka, to je super mat novy notebook, teraz sa mas s cim bavit 😅

my sme si super oddychli tento vikend, zostali sme v tornali. Hoci sme planovali skocit dnes na obed ku svokre, ale muzovi sa nechcelo a ona sa urazila 😠 Mala narodky a my by sme ich radsej oslavili spolu s Riskou o dva tyzdne u nej, lebo posledny mesiac sme boli kazdy vikend v KE a to je aj na nas uz privela. Ale nech si stara trhne nohou, kedze jej sa do tornale dalsi vikend nechce trepat na Riskinu oslavu ...
Radsej sme dnesny den stravili v betliari, bolo supeeer. Obed sme si dali v restike, sice drahej, ale neva, vsak sme uz sto rokov nikde neboli. Nasa bambula ma nejaky zvlastny senzor, pekne spala v kociku, ked sme prisli do restiky a dufali sme, ze sa v klude najeme. Ibaze sa zobudila par sekund predtym, ako nam doniesli jedlo 😒 a hned zacala kricat ham, ham 😀
a hodila som aj foto 🙂

zuzkafuny
13. júl 2008

Nika 😀 že nech si stará trhne nohou 😀 😀 😀 sa smejem... Ale tak je...!!! Čo rýpe...!!! 😀 😀 😀
idem kuk foto 😉 🙂

zuzkafuny
13. júl 2008

Je strašne zlatá... sedačku mali v reštike...???
Booože ten čas ale letí 😔 😔 😔
Až sa mi z toho tisnú slzy do očí ☹
Nika... ten ujo Radko je sympoš 😵 😵 😵 ups...!!! 😉 🙂

nika_ke
13. júl 2008

stolicku mali v restike, tiez som bola prekvapena 🙂
Rado je moj maly brat.
cas leti brutalne rychlo od kedy sa Riska narodila, vo stvrtok to bude rok, co som nastupila do porodnice 😝 a v piatok ma Riska narodky 😵 uz mam skoro vsetko nakupene na oslavu, snad mi vsetko vyjde

nika_ke
13. júl 2008

v tejto restauracii sme boli
http://www.kastielbetliar.sk/

zuzkafuny
13. júl 2008

Tu začína fúkať vietor a vyzerá tonabúrku... dúfam poriadnu 😵 😵 😵
Idem vypnúť pre istotu net... papa

kamajka
autor
14. júl 2008

cafte, pekne ranecko 🙂

fajna burka bola.... aj koberec mi odvialo z balkona 😖 😀 ale chvalabohu mam take konstrukcie na snury na vonka (aby sa dalo vonku vesat), tak sa tam zachytil....... a mam po stipcoch... mozem ist kupovat....
a svina Lolita sa v noci tak bala, ze aj tak prisla ku mne spat, a vysrala sa mi do postele 😠 ............... a to ju vsade ospevujem, aka je ona cistotna a chodi do piesku... uz by som asi mala zavret hubu nabuduce... 😖

a k tomu casu - no ja uz som len happy, ze ide tak rychlo, ja som totizto nazoru, ze do dvoch rokov je s detmi najhorsie... potom uz to ide nejako samo 🙂, uz su potom deticky viac samostatnejsie....

a cim rychlejsie ide cas, tym viac sa veci menia...... Takze mne to momentalne vyhovuje 🙂

zuzkafuny
14. júl 2008

Ahojky 🙂
Komu si sa to chválila že aká poslušná a milá a čistotná 😀 😀 😀
To sa aj nám stalo s Mackom 🙂 až tri razy 😀 😀 😀
Nika v tom Betliari ti je krásne... tarez som kuk stránku. Lebo hneď ako som včera vyplaPC, začalo fúkať (sedela som vonku), vypla elektrika a nemohla som kuk :o)))
Peti toto búrka nebola... len taká búročka s vetrom ☹

kamajka
autor
14. júl 2008

no fidis to Zuzu......... som sa asi preriekla... 😠 😖 😀 😀 😀

kamajka
autor
14. júl 2008

no brý večer dievčatá................. 🙂 kde ste ktoo?

nika_ke
14. júl 2008

caute,
Peti, ja som tu, len hladam na nete nejaky pekny motiv na Riskine tricko. Nieco na sposob "mam 1 rok"

tortu som dnes objednala, sice nie taku ako som chcela. Bude s malou jedlou oplatkou. Sama som zvedava, ako bude vyzerat. Tusim, ze nic moc ☹ ale snad motyka vystreli 😀

Zuzi, to ma byt tip na vylet 😉
aj vy ostatne by ste mohli nieco hodit, lebo nam uz dochadza fantazia, kde tu chodit po okoli.

...idem zmyvat dlazku 😝

zuzkafuny
14. júl 2008

Ja už mám zmytú 😀
Straším vo voľnej diskusii 😀 😀 😀

nika_ke
14. júl 2008

zuzi, sikovna si 😉
uz aj ja 😀 a idem strasit do postele 😔

nika_ke
15. júl 2008

dobre ranko 🙂
ako ste sa vyspali? ja supeeer. Malej som dala prvykrat na vecer sunar a konecne sa v noci nebudila s placom. Sice sa prebrala raz v noci a nad rano stala nado mnou v postielke a nieco si rozpravala 😅 dali sme si cici a spali az do siedmej. Ani draheho budik sme nepoculi. paraaadicka 😅
DOobedu mala zalahla nezvycajne skoro, uz o pol desiatej sa pytala spat 😨 asi ani jej sa nic nechce v takomto pocasi.

Idem jej nieco vymysliet na obed a trosku popracovat.
pekny den vsetkym 😉

zuzkafuny
15. júl 2008

pekný deň podobne 😉 🙂

liliandax
15. júl 2008

ahojte zenusky

bola som takmer 2 dni bez netu... boooooooooooozeeeeeeeeeeeee... som myslela, ze chytim nejaky abstak 😖 .. no fakt, som asi zavisla od netu
asi s tou burkou co tu bola, nam odisiel net, dnes tu bol technik, tak chyba bola na streche 😠

ale uz ficim dalej 😀

nika - to je ale nahoda!!! my sme boli v betliari v sobotu 😅 .. boli sme kuknut v gemeri kombajn, ze ako fachci, a odskocili sme do betliara..
Je to tam celkom pekne, len neviem co, ale nieco mi tam vadilo 😖 Vy ste asi dnu v zamku neboli, ze?

O nic ste neprisli 😔 Sprievodca si svoje odrecitoval a fajront.. ale petkovi sa tam pacilo... vsetko chcel obchytkavat a samozrejme ku vsetkemu mal svoj vlastny komentar 😵
Niekedy som mala pocit, ze petko bol vacsia atrakcia ako samotny zamok 😀

liliandax
15. júl 2008

Peti - kto je Lolita?? 😕

nieco mi uslo, ked nie som v obraze? 😅 😒

nika_ke
15. júl 2008

Lili, lolita je Petina nova cierna macka - aspon myslim. kukni ju v albume 😉
skoda, ze sme sa v betliari minuli. My sme v zamku neboli, vsak kto by tam Risku nosil 😀 len sme sa presli po parku, pozreli potocik, vodopad a kopec psov, za ktorymi ricala, lebo sa s nimi chcela hrat. Obcas som mala pocit, ze nie som v parku ale na vybezisku pre psy 😖

dnes bol drahy so sefom v Brezne, vraj tam maju normalne velke tesco 😕 cestou kyval hnustankam 😀 a obedoval v nejakej "kocke" na zaciatku sidliska, lebo ruzova pizzerka sa im nepacila

nika_ke
16. júl 2008

...kde nic - tu nic 😔
idem ja pracovat

nika_ke
17. júl 2008

dobre ranko 😉
dnes vyzera byt po dazdivych dnoch opat pekne.
... o takomto case pred rokom som vysedavala na prijme v porodnici a naramne sa nudila 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre