• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Tvrdošína a okolia?

18. marca 2011 
ja osm tiez mala najprv chodit od Niznej, ale akosi som sa ocitla v Tvrdosine, tam to robila Mata, bolo tam fajn, aj ked sme tam na zaciatku chodili len dve. Do tej Niznej vraj chodi viacej bab, len to mam trosku z No daleko. Ale pocula som, ze Silvia mala chodit aj do No, ale asi z toho nic nebude, co je skoda, lebo rada by som chodila, clovek sa tam aspon prinuti trosku sa hybat a jasne vela dobrych rad sa tam dozvie :D
13. feb 2008 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ale v Niznej to funguje stale :slight_smile:
13. feb 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, ved mozno tam nakoniec skoncim :D
13. feb 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
chodi tam aj Sabka ,neviem ci ju poznas /pisala aj do tejto diskusie/tak sa jej mozes popytat ak budes chciet nieco vediet.
A maly je zlatucky ,podoba sa na ocina :grinning: ,lebo ty tam nemas fotku ,tak nemozem porovnat.
13. feb 2008 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Caute ,prajem pekneho Valentina :slight_smile:
14. feb 2008 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, prajem vsetkym pekneho valentina. Verca ak si rodila v Trstenej, tak sme zrejme boli spolu v porodnici. Ja som rodila 27.6.
14. feb 2008 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, NATTY ano verca rodila 28.6 v Trstenej, tak ste sa tam mozno stretli

VERCA no caaaw kraska, idem pridat fotky do albumu, tak potom mrk, konecne sa mi ich podarilo stiahnut do kompu, tak idem pozmensovat a supnut do albumu. A v marci sa na vas mooooooc tesime :wink:
15. feb 2008 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste baby?
19. feb 2008 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute baby
20. feb 2008 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj simula!tak ako sa mas?mate super fotku v oravskych zlatickach :wink:
7. mar 2008 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Cau papajka ,diky , aj Oliverko tam je zlatucky :slight_smile:
Mame sa celkom dobre ,ale mohlo by byt aj lepsie :unamused: ,Petko bol chorý ,tak bol doma nechodil do skolky ,tak som mala doma cirkus :grinning: ,Simonko mu stale pokusoval ,ked chcel lezat ,hadzal do neho kocky ,on je taký maly nezbednik ,ale od pondelka ho chcem uz dat do skolky tak to bude kludnejsie.
A vy co ,ako sa mate??
7. mar 2008 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj simula!my sme zatial zdravy,ale nechcem to zakriknut :slight_smile:.teraz je vetsinou pekne tak sme stale vonku.Musi to byt veselo ked su spolu,moja svagrina ma 4 dievcata(6,4 a1,5 rocne dvojicky tak ked su spolu tak to je poriadny humbuk :grinning:.musi mat pri nich zlate nervy.nas to caka v auguste. :slight_smile:
11. mar 2008 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Cau papajka a chodis na pripravu ku Silvii?
A pozri si IP . :slight_smile:
14. mar 2008 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj simula!este nechodim,ale po velkej noci sa uz chystam.Uz sa na to tesim,ze na chvilku vypadnem z domu :slight_smile: Porad mi prosim ohladom tej IP.Kde si ju mozem pozriet.Moc sa tu este neviznam :frowning2: som tu zaciatocnik :wink: Inac dnes som si pozrela tvoje albumy a spadla mi sanka.si dobra!uplne super fotky.pa
19. mar 2008 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj papajka ,IP vidis celkom hore pri nastaveni ,mas tam -Interna posta ,tam kliknes :slight_smile: a posielas ,ked kliknes na tu sipku pri pri mene uzivatelky :wink:
19. mar 2008 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeeeej,konecne tema Tvrdosin,uz som to tu hladala ale nikdy som to nenasla,aj ja byvam v Tvrdosnie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. jan 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ALe ako vidim,tu nik nechodi :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,
22. jan 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nevadi,aspon som to tu trosku ozivila a kazdy den tu nakuknem ci tu niekto nenapisal. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. jan 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,asi v Tvrdosine konika nepoznaju :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. jan 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja som z bobrova
26. jan 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no huraaaaaaaa,aspon niekto :wink: :wink: :wink: :wink:
26. jan 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute po dlhej dobe som tu ,ako vidim niekto pribudol
:wink:
3. feb 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj simula,mas krasne deticky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Baby preco tu nechodite trosku castejsie??? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. feb 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja chodim ,ale stale tu nik nieje :frowning2: :angry: :frowning2:
11. feb 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja tu nakukam,tak neva budeme si pisat aspon my dve :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ,fakt baby na Orave asi nemaju cas na net :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. feb 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my momentalne nie sme v Tvrdosine sme v Dubline,ale budeme v Tvrdosine s drahym prerabat domcek,mam tam babicku aj dedka ich domcek budeme prerabat,ale zatial sme tu aby sme nejake chechtaky nasetrili. :wink: :wink: :wink: :wink: A vy?? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. feb 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my byvame na Medvedzi a tiez chceme v lete prerabat , ale iba byt :frowning2: :frowning2: na dom sme si este nenasetrili :grinning:
12. feb 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simul,ale ved to je jedno ci byt,ci dom hlavna vec,ze je to vase a mate kde byvat :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
14. feb 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awojte baby ja tiez byvam v dim tu skoro casto a chcela by som si s dakym pokecat a mozno by sa potom mohli organizovat nejake stretka co vy na to mam 22mesacnu dcerku sofinku
8. mar 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahj maaronecka,jeej konecne dalsi zena z Tvrdosina,ked konkretne byvate??Napis nieco viac o sebe a hlavne castejsie :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ,ja tu nakukam pomerne dost casto ale tu nik nikdy nepise :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
17. mar 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok