Je tu niekto z Tvrdošína a okolia?

simula
25. jan 2008

Čaute je tu niekto od nas ,ozvite sa 🙂

cipsinka
17. mar 2009

som si pozerala vase fotocky a malinka je prekraaaaaaaaaasna,ma nadherne ocka 😅 😅 😅 😅 😅 😅 .

No,ja sa normalne obavam,ze ked budem mat mimi,ze nebudem mat ani s kym kocikovat 😨 😨 😨 😨 😨 😅 😅 😀 😀 😀 😀

papajka7
7. apr 2009

no ahooooooojte baby.ja som z brezovice ale do tvrdka mam na skok.simula dost casto na teba myslim ale nik tu nepisal 😒 tak to tu troska rozbehneme 😉

papajka7
7. apr 2009

hej baby kde ste..........?

papajka7
8. apr 2009

no zacinam tu trpiet samomluvou 😅 vsetky asik riadite pred velkou nocou 😨

papajka7
8. apr 2009

a mne sa nechce do toho pustit 😠

papajka7
24. sep 2009

ahojte orava! 😵 😵 😵

papajka7
24. sep 2009

no aspon same na prvej strane 😀

papajka7
24. sep 2009

"sme" 😅

papajka7
29. sep 2009

no nic vzdavam to ☹

beljanka
16. máj 2010

takže tvrdošín spí?

cipsinka
25. máj 2010

beljanka tak to vyzera 😅 😅 😅 😀 😀 😀

Dievcata chcela by som sa opytat kde je nejake super kvetinarstvo bud v Tvrdosine alebo v Namestove no proste niekde v okoli,chcela by som na svadbu svadobnu kyticku zo slnecnic ale bolo by mi to treba spravit narychlo tak do 3 dni,viete o niecom??? 🙂 🙂 🙂 😅 😅 😕 😕

cipsinka
27. máj 2010

no ako vidim kym tu niekto nakukne tak uz budem aj rok po svadbe 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 a kyticu nebudem ani potrebovat 😀 😀 😀 😀 😀

danyelituska2
26. jún 2010

aj ja som tu 😀

cipsinka
29. jún 2010

Ahoj danyelituska 😉 😉 😉 ,no tak my uz mame vyse dovch tyzdnov po svadbicke a kyticku som si dala robit na namesti v Tvrdosine a spravili mi ju velmi pekne 😵 😵 😵 ,bola som nadsena 😉 😉 😵 😵 😵

bonaquaba
31. júl 2010

@papajka7 ahojte baby ja som tiez z TS len je vas tu akosi malo, resp. prispevky z roku 5, Danka zdravim ta, to som ja Maja anglina, co si nechodila na posledne hodiny angliny po tebe ani chyru ani slychu, inac ako sa mate, napis co nove

papajka7
1. aug 2010

@bonaquaba jej ahoj Majka 😵 .No skoda,ze sme to nedotiahli do konca,ale uz sa nedalo,lebo bol mm doma a nahanal zo stavbou 😒 ,tak sme museli pozastavit vsetky nase aktivity,joj ja som bola taka nestastna stoho 😔 .Ale pocula som,ze od septembra,sa znova zacina,tak potom na mna myslite,kludne napis aj tu alebo IP.ja tu chodim kazdy den.proste zavislak 😅 😀 .

inac nas tu peknepribudlo 😵 taky sme mohli rozbehnut temu,urcite by sme si mali co napisat 😉

bonaquaba
1. aug 2010

@papajka7 Ahoj Danka, si ssa rychlo ozvala, ja tiez som momentalne zavislak, lae to len preto lebo som v Norsku aj s detmi,tak ked deti spia tak tu odbehnem, a inac v septembri by to malao pokracovat, aleja to ucit nebudem, niekto iny, lebo ja pojdem na matersku a mala by som toho vela, uz teraz neviem co skor, ale ked to bude tak urcite sa ti ozvemeeme a by ste chodili, majte sa krasne a pozdravuj deticky

papajka7
1. aug 2010

@bonaquaba jej tak ty si v Norsku 😵 ,super ja tam mam teraz tiez chlapa,ale uz za 2 tyzne pride domou 🙂 ,tak si to tam uzivajte,a mozno sa v tom septembry stretneme 😉 .Inac ako sa tam mate?Ake tam mate pocasie?

bonaquaba
2. aug 2010

@papajka7 Ahoj, a coze u tvoj chlap robi, mame sa tu super, to pocasie nie je az take naj, ale da sa, kazdy den pomaly prsi, ale uz 3x sme stihli byt aj pri mori na plazi, tak sa to celkom da. A vy ako prazdninujete s detickami;

papajka7
2. aug 2010

@bonaquaba mm je v jednej fabrike pri rybach 😉 ,isiel,len tak na brigadu.Na to pocasie som sa pytala schvalne,lebo ked som tam ja bola,tak mi to islo na nervy 😒
super,ze si to uzivate 😉
my len tak ,ako doma,uzivame si klud,bez ocka,ked pride,tak zacneme makat,aby sme sa prestahovali

bonaquaba
3. aug 2010

@papajka7 ahoj no to somnevedela ze si bola v norsku a kde presne a pacilo sa ti tu myslimkrajina a tak, my sme v 0slo ale pocko hruza len prsi or pod mrakom, a kde to staviate v brezovici ci v Liesku uz sinepamatam a teraz ked pride taksa idete stahovat hej,majte sa krasne a zvladaj to s malymi bo je to tazke s tymi detmi, tvoji sa tiez stale biju a hadaju o hracky,moji non stop

cipsinka
6. aug 2010

no ahojte dievcata vidim,ze sa to trosku rozbehlo comu sa tesim 😵 😵 😵 😵 Vidim,ze nas je vela vo svete porozlietanych 😅 😅 😅 😅 🙂 🙂 🙂

beljanka
13. aug 2010

ahojte babenky. po dlhom čase pozerám, že sa to tu čosi rozbehlo. teším sa.
budem sa aj ja snažiť mrknúť sem častejšie.
ináč naša Sonička sa konečne osmelila a pustila sa maminej sukne 🙂)) a začala pomaly cupitať sama.
tak sa vytešujem.

beljanka
15. aug 2010

tak opäť je tu mŕtvo...
kdeže ste???

judr
15. aug 2010

@beljanka
asi oddychuju

bonaquaba
17. aug 2010

@judr tu je to isto na bode mrazu, nikde nikoho, ale nevadi, sak treba aj s detmi zorganizovat nejaku akciu, nie

beljanka
18. aug 2010

@bonaquaba tak to by bolo super.
len keby sa to počasie trošku umúdrilo!

bonaquaba
18. aug 2010

no ja neviem ake tam je teraz pocko, ale urcite bude lepsie a tra nejaky vybeh s detmi urobit, kolko rokov maju tvoje deti

beljanka
18. aug 2010

no tak teraz sú tu dažde na dennom poriadku. ráno krásne slniečko svieti a teraz od obeda už mraky a dážď už je to tak myslím tretí deň.
ja mám Soničku tá má 1rok a 2mesiace
a Emku tá má 3 rôčky.

beljanka
18. aug 2010

akurát idem uložiť Emku spinkať a počúvam, že sa Sonička zobudila.
to je u nás vždy tak na striedačku🙂))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre