Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

cezetko
7. mar 2008

Tak v centre bude nova stolicka, to je pekne 🙂
Pekne vyletuj. Treba mat zmenu. Ja stale chcem nieco vymysliet aby som aspon na chvilu zmenila vzduch ale zatial bez uspechu ☹
Ked maly spi ja skoro nic nestiham bo on spinka asi pol hodinku. My musime robit vsetko spolu. Ma novu zalubu, otvaranie suflikov, skriniek a dveri. Uz len cakam kedy si tam prvre prsty 😀

alena22
7. mar 2008

No cezetko toto keby som ja snim bola doma stale by ma slak triafal nastastie je adik taka kludna povaha ze sa aj pohra troska sam ked potrebujem a aj pospi niekedy podotykam nie vzdy mi hajinka doma 🙂
zajtra ideme na tu oslavu neterkinych 3 rocikov zasa tam bude deti no adik bude mat zazitkov plno 😅 len snad nic nechytime lebo v utorok by nas mohli aj ockovat konecne ☹
ty mas nanic to ze si stale sama bez muzika mne skonci pride domov a mozem este daco aj snim porobit aj dnes sme sa jasili spolu boli sme s havinkou vsetci sa prejst a potom sme doma lepili nebicko svietiace v tmen adkovi na strop 😀 😎

alena22
8. mar 2008

ahojte kde sa flakate zasa?
tu je stale nejako hlucho 😕 😅
ja varim dnes expreriment cestoviny s tofu som zvedava ci budeme jest 😀
na dnes po obede odkladam dietu ideme na tu oslavu tak budem jest co mi pride pod ruky 😀 😝 😀 😝 😀 😝 vsak od pondelka sa zacnem tryznit nanovo nie? dobre vyhovorky mam co 😵

cezetko
8. mar 2008

To nie su vyhovorky, ved si len clovek 😉 Vsetko najlepsie k MDZ
Ako dopadla oslava? Dufam ze ste sa dobre bavili. My vikenduje u mojich rodicov, teda ja s Leom
Uz sa tesim do centra. Dufam ze sa tam stretneme. Prajem este pekny vikend.

alena22
8. mar 2008

ahoooooooooooooooooooooooooooj coze tak neskoro tu?
aj ja ti prajem vsetko naj k MDZ?
co si dostala od muzika? ja susene ovocie a flasku sektu 😝
oslava bola super kukni foto 😉
aj ja sa uz tesim do centra adik bol aj dnes uplne nateseny ze je medzi detickami a dokonca ked skladali puzzle tak im ich on bral 😀 😀 😀

cezetko
8. mar 2008

Ja som dostala kramy 😠

cezetko
8. mar 2008

Ale aj ruzu od manzela.
Ja len tak tu som bo v telke nic moc program.

cezetko
8. mar 2008

Zasa mate krasne fotky. Adko krasne stoji v postielke, je to uz veliky chlapisko 😉

alena22
9. mar 2008

jaj cezetko no to si mala darcek tie kramy 😠 😠 😠 to by nasralo aj mna 😔
mne vcera vecer padol net take nervy som mala 😠 muz behal z antenou a nic ja som behala a nic nakoniec som sa na to vykaslala 😠

cezetko
9. mar 2008

Pekne. Ale uz zjavne funguje. Dnes sme s manzelikom boli na skvelom obede. Spravili sme si oslavu MDZ 😀
Tak budem sa tesit na zajtra

alena22
9. mar 2008

jaj sa mas a kde ste boli a co ste si dali a leonardik bol kde? varoval sa? 🙂
ja zajtra taham aj tu stolicku na krmenie ale vymenila som tu sedaciu cast za moju ja mam to iste len zltej farby a toto bolo modre tak modre si nechavam ked je adko ten chlapcek a v klube si myslim ze je to jedno 😅 aka farba vsak je to bez poskodenia oboje tak co 😎

alena22
9. mar 2008

cakam ze sa prihlasi ta najjulinka co vcera pisala na majovky vies ta profi matka ze co a ako u svokry ked boli s detmi 🙂
ja som tu mala dnes svokra na obed pretoze je slamenak svokra isla opatrovat mamu svoju na moravu chuderka bola v nemocncici a uz aj vek tak mi jej je luto taka mila babicka to je ☹

alena22
9. mar 2008

jej a dnes bola katka co ma barbarku u jednej kocky co si piseme na skype z budmeric pre nabytok barbarke do izbicky tak som zvedava lebo ho kupili 😉
vraj zajtra pride katka s malou do centra budu sa snami hrat 🙂

cezetko
9. mar 2008

To su mi ale noviny. Ty si do centra kupila stolicku?
Boli sme sa najest v cinskej restauracii v Trnave a Leonardik pochopitelne bol s nami. My ho berieme uplne vsade. On sa sprava ukazkovo. Zjavne bude velmi spolocensky.
Tu profimamu obdivujem. Ja by som na to nemala srdce

alena22
9. mar 2008

cezetko ja som ju nekupila len som dohodla kupu od sestrinej svagrinej oni to zaplatia jej a ja jej zas tie korunky zanesiem ja som len taky sprostredkovatel 😉
No musim naviest muzika aj ja niekde aby sme sli lebo v senici sa vsade fajci tak ist niekam kde neni dymu 😀
inak sobota nedela nedrzim dietu cize este aj teraz sa napchavam sladkym 😀
od zajtra zas nanovo poctivo 😀

cezetko
9. mar 2008

Aj tak si v mojich ociach velka hrdinka!
Pochvalim sa ti, ja som schudla od posledneho vazenia 3kg a neviem ani ako 😀 😀

cezetko
9. mar 2008

Inak na salasi sa nefajci v tej prednej casti. Tam sme povodne chceli obedovat ale mali plno.

alena22
9. mar 2008

joj no vidis ja sa tryznim dietou a ty si len tak zhodis tri kila 😎 🙂 😉 parada
nefajci vazne? no musim niekedy zajst ale tak ked len v nejakej casti to ten dym je tam cize ja by som skorej preferovala celu nefajciarsku restiku 😉

alena22
9. mar 2008

inak radkina mala jak uz beha paradnica aj dnes som ju videla z okna bola s dedkom pred obchodom a musel ju nahanat 😀 😀 to si uzjeme s nasmi nastastie bude teplo ale zas taka nabalena ked padne hadam ju to ani neboli kdezto nasi budu otlceni 😀

cezetko
9. mar 2008

My chodime dost casto na salas a nezda sa mi tam nafajcene v tej casti pre nefajciarov. My vsade chodime s Leom a ja som velmi hakliva na cigaretovy dym

alena22
9. mar 2008

boh vie kde sa nam flaka mandy ze? asi makaju na baraku alebo planuje svadbicku musime ju odchytit uz sem malo zavita 😖 dostane po zadku 😀

alena22
9. mar 2008

hej no vyskusame a maju tam aj stolicky pre deti? ale tak asi ano ked tam chodite papat 😉

mandy20
11. mar 2008

Ahojte zienky 😉
Ali, este ze existuju digitalne fotaky, lebo vy by ste tie paradne fotky uz nemali kde ukladat 😀 😀
ja som bola po dlhej dobe v piatok v skole 😝 a zas to ide vsetko od zaciatku, seminarky a navyse uz by som mala mat aspon nejaky koncept k bakalarke a nemam ani ciarku 😒 ach jo a v sobotu som bola s dusanom pri konoch a tak som prechladla, ze este teraz vyzeram ako po nejakej zurke, oci krvave, nos cerveny a v nedelu sa stretli nasi s jeho rodicmi a "rokovalo" sa o svadbe, esteze si chlapi vzali vodica, dusanovho brata 😀
ja prave cakam na kamosku-spoluziacku zo strednej, cerstvu novomanzelku a buducu mamicku 🙂 , hadam mi prispeje zopar dobrymi napadmi a mozno sa trosku infikujem tehu bacilkami 😵
Ale som sa rozpismenkovala 😀 , koncom tyzdna ak bude pekne pocasie by sme mohli dat mini stretko, asi budem v senici zo stvrtka na piatok, uvidim, sak sa ozvem 😉 tak zatim packo schledacko 😀

alena22
11. mar 2008

jej tot kto ku nam zavital 😀 😀 😀
ahoj mandy no teda a ako dopadlo rokovanie 😀 😀 😀
jaj sa mas aj ja chcem este svadbu a dokonca s tym istym 🙂

alena22
11. mar 2008

baby dnes som bola u kamosky s adikom bolo super deti si to uzivali a maminky tiez 😀 kuk albumik 😵 😵

cezetko
12. mar 2008

Vy ste vyletnici 😉 Preco sa to pocasie muselo tak velmi pokazit. Zasa budeme cely den doma 😠 Uz neviem ake zabavky mam vymyslat 😢

alena22
12. mar 2008

ahoj cezetko no my sa aj dnes tulame momentalne sme u sestry na humencoch 😀
adrianko sa hra so sarkou ani mu nechybam a aj tesinka sa vytesuje lebo tu ma lolinku tak mame vyletik ale cesta sem bola desna lialo priserne na ceste kolaje a kazdy kamion nas uplne zalial myslela som ze nekde zastavim a pockam kym doprsi ale asi by som sa mala nacakat sice tu uz aj slnieck vyslo 😵

cezetko
13. mar 2008

vcera bolo priserne. My sme boli len na chvilku vonku okolo 16.00
Dnes kam idete vyletova?

alena22
13. mar 2008

ahoj cezetko ale dnes sme doma aj som planovala ze pojdeme von ale pozri sa aka kalamita nastala tak som aj rada aspon si oddychnem len keby sa este aj adkovi chcelo oddychovat 😀

mandy20
13. mar 2008

aj v senici je take otrasne pocasie? ako v aprilli, chvilku pada sneh, chvilku krupy, potom zas fuka silny vetrisko a prsi a potom vyjde slniecko a zas stale dookola 😠
joooj, uz sa ja vobec nedivim malym drobcekom ze su taki aky su, ked im rastu zubky, mne idu osmicky v pravo dolu aj hore 😝
co sa chystate robit cez vikend? my ideme na vystavu nabytku do nitry 😵 ale pre vas by som mala plan: dajte drobcekov svojim muzickom a vyjdite si spolocne vecer na kafco 😀
miri, nech pre zmnu vymysla zabavku pre Leonardika tvoja polovicka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre