Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

radoslava
autor
28. sep 2007

Juj Ali super. Ja som bola chvilku v sobotu na burciaku so svojou kadernickou. Tak potom napis ako bolo. Inak my ideme k svokrovcom do ZM takze tu budem az v nedelu vecer alebo pondelok.
BABY KRASNY A NICIM NERUSENY VIKEND PRAJEM

alena22
30. sep 2007

no caf radka veru super bolo kecali sme do pol jednej potom nas casnik poslal domov ze zatvara 😀 😎
dnes sme isli na obed svokrovcom a si predstav ze chuda svokra sa potkla o muzovu topanku spadla na zem a zlomila si ruku 😔 chuderka dobre ju to bolelo ☹

radoslava
autor
30. sep 2007

Jejda no to je teda smola. Chuda zlomena ruka. ☹
Urcite ste s toho smutny.
Tak do pol jednej no teda baby ukvakane, a ten casnik si dovolil vas poslat domov no to od neho nebolo vobec pekne 😀

radoslava
autor
1. okt 2007

Ali kde si co robis ked tu nie si

alena22
1. okt 2007

ahoj no motam sa bastlujem si servitkovou technikou a tak po veceroch cumakujem na primu 😀

radoslava
autor
2. okt 2007

Moje co to robis ake bastulujes so servitkami .
Nepoznam to co je?
Primu maličko stiham aj ja.

mandy20
2. okt 2007

Zdraviiim vsetky mamicky 🙂 ,tusim tu nikto nie je, ale ani sa necudujem ved vonku je konecne kraaaasne
ali vcera to vo vyvolenych riadne vrelo,ze? 😀 najmä medzi ruzou a vercoou 😕

alena22
2. okt 2007

hej aj nancy bola fajna sa ukazala drzka jedna 😠
no veru bolo pekne ja som bola v materskom centre a potom sme kocikovali 😀
inak kde je cezetko ani vonku ani tuto co je snou 😕
radka to je servitkova technika kukni na www.brydova.cz

mandy20
2. okt 2007

ali, ta servitkova technika to je fakt pekne, no neviem ci by som mala trpezlivost 😀 , ako bolo v centre, si spominala ze tam budes v utorky chodievat, ali a mohla by som ist niekedy kocikovat s vami? 😵

alena22
2. okt 2007

jasne ze mohla a ty kocikujes??? 😕

alena22
2. okt 2007

mandy ja sa to len ucim ale myslim ze mi to v celku ide 😀
jaaaaaaaaaaaaj samochvala tu smrdi 😀

boli sme aj dnes v centre a bolo fajne 🙂 adko potom krasne haja taky je znaveny z toho 😉

radoslava
autor
3. okt 2007

Ali super to je pekne ked budem mat cas tak sa na to lepsie mrknem a mozno aj ja skusim servitkovu techniku 😀

alena22
3. okt 2007

boze to mame dnes pocasie ze?
bez slniecka ☹
a ja som cistila vcera hribiky a dnes nam suseda dala tak zasa dve hodky pri cisteni esteze je adko taky skvely posluchac a neplacka ked mu len recnim a neberiem ho na ruky 😅 a tatik by sa mal kazdu chvilku vratit z obyvackovou stenou novou jupiiiiiiiiiiiiii 😀
len sa este zbavit starej ked tak aj na chalupu ze by si to niekto vzal 😅

radoslava
autor
4. okt 2007

No teda Ali vy budete novy super. Ja sa vzdy tesim ked mame nieco nove. Teraz to bude asi telka. Len mi je luto lebo ta stara ma len par rokov.
Uvidime este ake budu akcie 😀
Na hriby pojdeme aj my ked prideme do SE velmi sa tesim. Prideme buduci vikend.

mandy20
4. okt 2007

Ahojkyy, aj my sme boli vcera na hribkoch, v senici v tych vojenskych lesoch ci co to tam je 😀 , takze vas dnes len pozdraviiiim, pretoze ic idem cistit, vcera sme prisli uz neskoro a uz sa nam nechcelo.
ali, ja kocikujem, ale zatial len deturence mojich kamaratok 😀 , jeeej, moc by som sa potesila ak by som mohla ist s tebou kocikovat Adrianka 😵, a kam chodievas kocikovat? bolo by fajn ked by sme sa stretli, aspon by som mala v se novo kamosku, ked sa tam raz prestahuujem 😀

cezetko
4. okt 2007

Ahojte.
konecne som sa sem dostala. My sme skoro stale vonku. v pondelok sme boli na neurologii. dopadlo to skvele. kontrola zasa o tri mesiace. vcera sme boli zasa na poradni a ockovali nas ☹ . Ali snazim sa ta stretnut vonku ale sa mi vobec nedari 😠

alena22
4. okt 2007

mandy jasne ze sa mozme stretnut ja kocikujem kade tade po senici krizom krazom ju prejdeme celu 😀
ved ked budes niekedy v senici daj vediet a stretneme sa napisem ti do IP cislo moje 😉
cezetko no dnes sme boli v BA v podunajskych na kontrole a ze dobre a zas o mesiac no des 😠 stale tam chodime a nic mu nieje cize zbytocne 😅
inak priznam sa vam dnes som zlyhala na plnej ciare bola som v mekaci a samozrejme nie sa len pozriet 😅 😝 😀 😎 😠 😒 ☹

radoslava
autor
4. okt 2007

Ali ja milujem megač. Inak ja by som urobila to iste neexistuje dieta ktora by mi zabranila tam nejst keby som bola blizko neho.
Si mi urobila strasnu chut. Takze buduci tyzden 100 % pojdem.
Chystame sa s kamoškami na nakupy do Avionu a megac je za rohom takze ham ham ham
Mandy hriby nemusim ale zbieram rada. A čistit tiez nemusim ale ukladat na susenie mozem

alena22
4. okt 2007

radka aj ja a to ja som len tak vyskusala muza ze ideme tam lebo sme boli aj u kamaratky co si piseme tuto v majovkach a ona byva dalez za mekacom a myslela som si ze muz sa nebude chciet vracat spät a on hned otocil auto tak som sa nebranila 😀 a s pokorou prijimala dary ktore mi priniesol do auta 😝

radoslava
autor
5. okt 2007

Moja to si pekne napisala. Ale nič si nevyčitaž že?
Stalo to za to , hold megac je megac. Mozno to niektory nepochopia ale tí ktorý ho miluju pochopia.
Boze ja normalne slintam
🙂

alena22
5. okt 2007

jupiiiiiiiiiiiiiii zajtra rano ideme na drakiaaaaadu jupiiiiiiiiii
kupili sme si dnes s adkom sarkana a zajtra ho pustime do sveta 😵

radoslava
autor
5. okt 2007

Tesime sa s vami. K nam zajtra pride babka a dedko zo Senice a budu varovat Sabinku a mamina bude umyvat okna.
Tak tak lebo pri tej mojej malej betarke sa to neda a ocko chodi domov neskoro lebo vela pracuje
No a vikendy ked sme doma tak to je sviatok a neničime si ho umyvanim okien 😀
A ocino ide pomahat kamosovi na dom snad nam to niekedy vrati 😀

alena22
6. okt 2007

jaaaaaaj pokukajte fotecky fajne bolo a samozreje adko ma cenu za najmladsieho ucastnika drakiady a ma aj diplomcek 😵

radoslava
autor
7. okt 2007

Idem urobit kuk

alena22
7. okt 2007

radka fotecky su ale na peter22 album adrianko ako model 😉

radoslava
autor
8. okt 2007

ja viem nasla som su super.
Som nevedela ze si pilotka 😀
Mojho manzela Martina tam lieta spolužiak z Vysokej Martin Chabela
Poznas. Inak som ti spominala ze mame zuba.

radoslava
autor
9. okt 2007

haloooooooooooo
je tu niekto

radoslava
autor
10. okt 2007

Ali , cezetko kde ste babulky

alena22
10. okt 2007

ahoj radka mate zubok no super 😉
nejako sa stale flakame po vonku a nestiham prispievat a cezetkom som sa stretla vcera ako som isla z materskeho centra a chuderka ma toho vela idu im zubky maly malo spi tak maminka nestiha 😅
a ja sa tulam kade tade vies co chabela mi daco hovori len to asi keby som ho videla lebo ja niesom clenom aeroklubu ja len otravujem bohuska aby sme sa preleteli on je moj kolega a aj pilot 😉

radoslava
autor
10. okt 2007

Ali ty pracujes teda na letisku?
Ozaj som videla fotky Adrianka na hojdacke v detskom centre je bohovy.
Super fotky su samozrejme vsetky. Sabinka tu vykrikuje a robi indiana uz chodi za jednu ruku. Este jej to nejde 100% ale do vikendu sa natrenuje.
Tento vikend ideme k nasim a chystame sa na hriby dufam ze budu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre