Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

avanka
24. apr 2009

Ali, diky....Rasto sa ma teraz pyta, ze "a tam ty chces ist?" Ten podnik vo mne nikdy nevzbudzoval doveru 😅 😅 ale o. k., rastik chodi o stvrt na 4 z roboty, tak by som mu odovzdala maleho a pridem

alena22
24. apr 2009

no ja som si tiez mysella ze to je take ze pre gemblerov a tak ale teraska bola dobra teda dvor ved uvidime ak sa nebude pacit mozme sa presunut oboje je stade blizo aj pizzerka s kutikom aj fit pit no nie 😀

alena22
24. apr 2009

jej baby priznajte sa kto ste boli uz v kauflande?

vana
24. apr 2009

Ahojte!
Tak aj ja sa hlásim,máme zase Darka tak počítač je vytažený ale aspoň so rýchlo počítala.
Ali to je fajn že si spokojná,dúfam že budeš mať všetky dni také parádne.
Ja som ešte v kauflande nebola,lebo ako seničanou poznám bola tam davová štvanica tak radšej počkám až ten nával prejde potom pojdeme pozrieť.
A čo sa stretka týka radi sa pridáme ak nám nič do toho nepríde.
Náš tatuško ide na víkend na kongres na oravu to majú z práce semináre tak budeme osamotený doma,k našim ísť nemožem lebo chudák synovec má ovčie kiahne ☹ tak budem s detmi doma.

sylverka
24. apr 2009

ahoj sabinkaq bola dneska na konikoch kuk foto papa majte sa ružovo a užite si pekný weekend 🙂

avanka
25. apr 2009

Ali, ja 😀 😀 hned o 7, ako otvarali.....bolo tam kocka stastia, dostala som ruzu a vyhrala sampanske 😀 a vobec tam nebol naval, praveze tam bolo malo ludi......

My ideme dnes do Freeportu v Znojme na nakupy, tak sa tesim 😀 😀

alena22
25. apr 2009

No cafte 🙂 sylverka fotky su super sabinka je hotovy jazdec ako sa jej pacilo? popis detailne co ste robili, to ju stale vodili iba bezducho ci ucili aj klusat a tak 🙂

avanka super to som pocula ze sampicka rozdavali a aj o kocke som ocula uz, no ja som bola vcera vecer v tescu na kvetinace lebo uz mi prisli kvety zo starklu a tam pomalicky nikoho ale pred kauflandom plno auuut, tak sme si pekne pokupili 😵
dobre pokupte jaj ja by som sla tiez na nejake tenisky 😵 😵 😵

avanka
25. apr 2009

No tak uz sme naspat 🙂 juj, ved cely den sme boli a take perfektne veci sme pokupili.....najviac ma tesia zimne hunate topanocky pre maleho Adidas za 389 ck 😲 😲 kupili sme 20-tku, snad mu budu vzime....
teraz ma 17, ale take topanky nevyrabaju, takze kym mu nedorastie nozka na 18 velkost, bude asi bosy 😀 😀

alena22
25. apr 2009

ahoj avanaka a co ste si pokupili aj sebe daco? 😵 😵 😵 boze ja by som tak sla na nejake nakupy tam 😅 vsak ako spravna zena rada nakupujem 😵
mali nejake dobre ceny na teplakovky susatkovky adidas nike atd?

avanka
25. apr 2009

Ali, jasne ze pokupili, zimne bundy, Reebokove tenisky, nohavice Alpine pro a tak.... 🙂 ceny mali fajn, aj teplakovky, len nam uz neostal cas, lebo maly bol u nasich, tak sme museli prist najneskor o pol 7 😅 a to sme vyrazali o 9 rano 😀
Ale o rok, mozno aj skor, pojdeme znova 😀

sylverka
26. apr 2009

ahoj alenka no vyviedla si konika sama predtým ho česala konika potom išli ona ešte cvalať sa určite nebude učit teda zatiaľ cvičili tam na konovi chvilku bez ruk potom nohu dozadu predkloniť sa a tak my sme to z diaľky sledovali v piatok sme zasa objednaný dufam že nebude pršat dufam že teraz vo štvrtok môžu isť všetky do toho fair play papa užite si zbytok weekendu

alena22
26. apr 2009

ahojte, avanka tak ste super pokupili 😉
aj mne by sa zislo ja mam teraz nove tenisecky od muzika adidase pekne velmi som po nich tuzila tak sa vytesujem 😀
sylverka to je super ze sabka tam chce ist a ze ju to bavi ja som ako mala chodila do cacova do koniarne a aj v bzenci som zoparkrat bola 🙂
muzik sa tu piple cosi zas s alarmom tak dufam ze to tu nebude hulakat po nociach lebo skolabujem 😀

cezetko
26. apr 2009

Ahojte. Ako vidim vikend bol pre niektorych nakupny.
Sabi nke to naozaj pristane na tom koniku.
Baby ako je to v tom fair play velke? Viete ak tam vsetky prideme aj s detmi, ci to tam nezburame 😉

cezetko
26. apr 2009

Tak upresnujem. Vo stvrtok okolo 15.00 vo Fair Play ak bude pekne. Ak bude prsat tak ...?

avanka
27. apr 2009

Miri, ty si spominala tu pizerku pri Tescu, myslela som si, ze si tam uz bola, nevies ake to je velke?
Teraz som pozerala Ilka, na stvrtok hlasia dazd 😅

stija
28. apr 2009

ahojte, tak vo stvrtok o tretej, ale teda kde? 🙂

sylverka zo sabinky je hotova "koniarka" 🙂 super 😉

ali super, ze sa to v praci len lepsi. co adko? sopliky uz presli?

mamartinka
28. apr 2009

ahojte.stija od vcera mas odomna ip.ja natkujem ododnes.ma to mamina a teraz som to chytla ja.rano ma aj v krku bolelo.zelam pekny dnik.

alena22
28. apr 2009

Ahojte, adko uz sopliky nema ale este je u babky a zajtra ide na ockovanie druhe proti kliestom a uz ho necham aj ten jeden den doma naco by som ho davala tam, ja som aj chcela ale muzik ze na jeden den je zbytocne 😅 tak este prebabkuje aj stvrtok 😀
Ja neviem ci zajtra pridem lebo to kym ja dokazem adka donutit aby sme sli od babky je hned aj 5 hodin ako aj dnes a navyse co ak este ma nieco v sebe a chytili by ste nejake sopliky,radsej nie zabavte sa dobre aj bez nas 😉
jej a ja som bola dnes rezervovat fit pit na adkovu oslavu jupi je 😀

cezetko
28. apr 2009

Tu pizzeriu som sice spominala ale este som tam nebola. Tak ako sa dohodneme? Ak bude prsat, tak to zrusime?

petrahy
28. apr 2009

ahojte prepacte ze som sem tak vpadla nemate niektora nahodou cestovnu postielku? Potrebovala by som pozicat na tento vikend. Nedari sa mi ale zohnat ak niekto mate prosim napiste mi IP diky moc

alena22
29. apr 2009

ahoj petra ja nemam cestovnu, ja som si od sestry poziciavala a ta ju mala zas od kolegyne bohuzial ti nepomozem, a to bola taka co si si aj matracku mesale nosit zvlast k tomu taka starsia no velika a na ostaru teraz su isto lepsie 🙂

No my neprideme isto maly ma zabku v puse aby sme vas nenakazili teda neviem ci je to prenosne ale nejdeme 😅

a tu je jeden link pre avanku na tie party veci 😉
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=34827

sylverka
29. apr 2009

ali žabka nie je prenosna na sto pro len je to velmi neprijemný priebeh onemocnenia neviem či vôbec niake stretko bude ked sem už nik nepíše 🙂

stija
29. apr 2009

ahojte, neviem, ci teda zajtra nieco bude, ked akosi stale neviem kde. ale asi tiez nepojdem, uz druhy den mam desnu nadchu, uz ma boli nos od smrkania. a dnes som k tomu este zacala kaslat. dufam, ze to nic nebude a rychlo to prehrmi, ale nerada by som vas nakazila. hlavne deturence. no ale ako pozeram, asi ma sylverka pravdu. vyzera to, ze to pada. majte sa pekne. 🙂 🙂

vana
30. apr 2009

ahojte!
Tak ajmne konečne vyšlo sem prísť.
Stija prajem ti hlavne nech sa skoro uzravíš,lebo choroba je to posladné čo teraz potrebuješ.
Ali a žabka určite nieje nakazlivá a ked ti môžem ooradiť rozpusti lyžičku sody bikarbony v toche vody a povytierj mu s tým puinku viac krát za deň za dva dni máte určite pokoj inak to trvá dlhšie.
Soda neutalizuje prostredie v ústach a kvasinky sa nemožú potom množiť a vykapú,vyskúšané!
Tak kočky môžme to stretko preložiť na budúci týždeň až budete všetky v poriadku,my pojdme teda dnes pozrieť ako postavia máj.

avanka
30. apr 2009

Aj tak dnes prsalo 😀 😀 dobre Ilko predpovedal.....
My sme boli s malym vonku, spal, ked zacalo liat, tak sme boli schovani pod VYB, Lukasko to prebumbal 😀 😀 😀

Stija, rychlo sa vyliec 🙂

sylverka
30. apr 2009

ved len trochu aspon sa mi kvetinky poliali avanka mirka maj postavili napište ja som sa mala stretnut s jankou saxanou tak som sa nezastavila lebo som už meškala tak sa nehnevajte dufam že ste si to užili

cezetko
1. máj 2009

Maj postavili celkom rychlo. Rebeka a Leo si uzivali hlavne hudbu. Rebeka velmi pekne tancovala.

mamartinka
3. máj 2009

ahojte.tak sa hlasim ze sme pred chvilou dorazili spet Ireland.v poriadku.idem si asi zdriemnut bo sa mi chce velmi spat.co mate tu nove?my vsetko po starom.na slovensku bolo dobre.aj ked uz aj 2 tyzdne stacili.no teraz by sme chceli niekedy v Juli na 3 tyzdne.uvidime ako sa to vsetko vivinie.ak by to nevyslo tak az v septembri na svadbu.sestrenica moja sa vydava 19 steho.tak zatial

alena22
3. máj 2009

ahojte mamartinka tak ste stastne dorazili super 🙂
avanka krasne foto si dala este nieco dohod 😵

avanka
4. máj 2009

Ali, perfektne fotky maju svokrovci vo fotaku, tak ked v sobotu pridu, stiahnem a pridam 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre