Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

sylverka
10. máj 2009

ali super užite si ja prajem maminam všetkým tiež naj naj hlavne aby sme boli všetci zdravý 🙂

cezetko
10. máj 2009

Ahojte. Ja sa po case hlasim. My sme boli v piatok v Zamkoch na oslave a nas Leo bol z toho akysi chory. Tak sme boli dva dni doma. Dnes mu je ovela lepsie. Dufam ze sa nam z toho nevykluje nejaka choroba ☹

mamartinka
10. máj 2009

cezetko jojda drzte sa.nechste cim skor zdravucky. 😉

cezetko
10. máj 2009

Snazime sa vyzdraviet.

alena22
11. máj 2009

ahojte jaj vcera bolo kino super som sa tesila ze sme isli film bol zabavny a ozaj ze takto sediet s muzikom v kine drzat sa za rucky joj romantikus jak svina 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
teraz tradicne chvalim muza pridem vam dnes domov a chlieb napeceny a tak sa mu podaril ze dovi dopo ked mi bude takto vypekat zachvilku na bespoznate bo sa gulat budem 😝 😀 😝
adrinako dnes dostal sakel burizonov od kolegyne tak sedi a tlaci iba chrumkanie pocujem 😅
cezetko leovi zelame skore uzdravenie 😉

vana
11. máj 2009

Ahojte!
Aj ja prajem dodatočne všetkým muškám len to naj a hlavne nech sú tie naše zlatíčka stále zdravučké.
Mirka rýchlo sa uzdravte,teraz je tak teplúčko vonku.
Ali kúpili ste si tú pekáreň na chlebík? Super že sa tak o vás tatušo stará,ja sa napečeného chleba nedočkám.

avanka
11. máj 2009

Ozaj Ali, kupili ste ju??
Jani, ak nahadzes vsetko do pekarne, za 3,40 hod co nebolo, moze byt 😀 😀 😀
Machrujem, som vlastnikom asi pol roka a uz by som si bez nej nevedela predstavit zivot 😅

vana
11. máj 2009

Tak to je super vecička ja som už tiež tak trošku nad tým rozmýšlala,len nikoho som nepoznala kdo to má.
Tak teraz už hej,aké chlebíky tam pečiete?

avanka
11. máj 2009

Vacsinou celozrnne, spaldovy, zitny s kopcom semienok, kysnute cesto robim uz len v tom, nikdy som ho nemala take nadychane....
A mame Tescovu, stala este 1299 sk a slape jak hodinky
A este vianocku..tu miluje Rastik, ked je este tepla a maslo sa na nej rozpusta 😅 😅 😅

vana
11. máj 2009

Super lebo tu sa nedá kúpiť v senici 100% žitný chlieb a špaldové len buchty sa dajú kúpiť tak by som preto chcela.Tak si ma trošku navnadila zase.ďakujem za infošky

avanka
11. máj 2009

Aj nabuduce 😀 😀
ak kupite, napisem ti recepty 😉 a mam aj super stranky

vana
11. máj 2009

Tak dobre vedieť,super.
Ja už idem do spršky a spinkat.tak dobrú nocku 😀

alena22
12. máj 2009

baby ja len na skok lebo ficim do prace , my sme nic este nekupovali moj manzel to pecie a miesi vsetko sam aj osie hniezda aj kaiserky aj chlebik a fajny bol 😝 😝 😝
ja uz svoju domacu pekaren mam 😵 😵 muza 😀

stija
12. máj 2009

ahojte senicanky. tak uzsom tu zase. nachvilku 😒
dlho som sa neozvala, bolasom v nemocnici. od 1. maja si matam nechali. ale vcera ma uz pustili, uvidim do kedy, kedze zajtra idem zase do poradne k primarovi, tak uvidim, ci ma tam zase nenecha, povodne si ma tam uz chcel nechat az do konca. ak sa zajtra vecer neozvem, som tam zase. 😒

gratulujem dodatocne vsetkym maminkam, aj adkovi k narodkam, avanke k vyrociu, beky k bezplienkovaniu. zvladate to super 😉 my sme mali vyrocie zrovna ked som bola v nemocke, tak sme sa dohodki, ze oslavime az potom, ked uz bude po vsetkom. vcera ma pustili tak dost necakane, tak nic. bola som hlavne rada, ze som doma. a vecer vo svojej posteli. asi to ozaj nechame az na neskor.

avanka
12. máj 2009

Stija, tak drzime palceky, aby si ta tam nenechali a aby to dobre dopadlo 😉 😉

sylverka
12. máj 2009

joj stija nech ti už babenko doma spinka aj s manželikom a tebou prosto všetci 😉 😉 držim ti palčeky aj na nohach nech maš už potom 🙂

alena22
12. máj 2009

stija zelame ti nech uz je vsetko ok najlepsie ozaj aby uz babenko bolo doma s vami a mas klud na dusi nemocnice su otrasne 😉
ja uz sa tesim na sobotu pomalicky ale iste sa to priblizuje joj to bude radosti 😵

vana
13. máj 2009

stija aj ja držím palečky nech to čo najskôr za sebou,drž sa!

mamartinka
13. máj 2009

a Stija asi uz zostala v nemocke.uz sa zasa neoziva.no snad to vsetko bude dobre a budu aj z babetkom v poriadku.

sylverka
13. máj 2009

Martinka dufam že na druhy rok o takomto čase budem blahoželat tebe velmi ti to želám 😉 😀

mamartinka
13. máj 2009

sylverka no nemyslim si to moc ale dakujem.kiez by sa to vyplnilo. 😉 dakujem

cezetko
13. máj 2009

Stiji drzim palce!!! My sa zatial drzime ako tak. Dufam ze v brusku nase babo este chvilku vydrzi. Hlavne nech nie som dlho v nemocnici.

alena22
13. máj 2009

Ahojte, Miri praveze aby si si to uzila tam iba s jednym nie v nemocnici 😉 ked sa vratis domov uz budu na teba dvaja sa nezastavis, si to tam uzi a spiiiiiiiiiiiiiiiii 😎
a kto bude s leom ked ty budes v nemocke tatino ci tvoja mamina?

alena22
13. máj 2009

Ja sa vytesujem v praci teraz nacvicujeme vsetko mozne ku dnu deti a to ma bavi, prave som vyrobila velky emental 😀 😀 😀

stija
13. máj 2009

ahojte, tak som dnes dobre dopadla. len som saskor nedostala k netu. kym som bola het, manzelik sa trocha cinil, ale uz som sa trocha chcela zapojit tiez 🙂 tak sme makali.
v nemocke si ma nenechali, doktor mi povedal, ze ja aj babo sa mame dobre a ak sa nic nestane, uvidime sa buduci tyzden. s doktorom, nie babom 🙂 ak sa stane, tak mozno aj skor. to uz potom aj s tym prckom 🙂 🙂 vsetkym dakujem, drzali ste palecky dobre, uz potom az to pride 😒

ali fajn, zeta to v praci tesi. tusim cim dalej viac 🙂 to je vyborne.

a martinka, tiez dufam, ze takto o rok, budeme drzat palceky tebe. a mozno uz i gratulovat 🙂

stija
13. máj 2009

miri, fajn, ze sa mavase babo v brusku dobre, tiez dufam, ze tam este vydrzi. ono je to trocha otrava s tym bruchom, vsetky to mate za sebou, ale este je dobre, ked tam je. tak tiez drzim palceky 🙂

mamartinka
13. máj 2009

stija mas potom ip.a moc sa netes ja asi nebudem prva s tych co mi budete o rok gratulation a drzat palce.moc tomu sancu nedavam.tak sa drzkaj z babetkom a davaj pozor na seba.dobru noc 😉

stija
13. máj 2009

ahojky, dik.
a nevadi, tesitesa teraz aspon z domceka. viem, ze je tam pokec roboty, ale ked to uz bude za vami, bude to super. 🙂
a dobru 🙂

sylverka
14. máj 2009

martinka nebud taky pesimista vieš nadej umiera posledna ja viem že to nie je ľahké ale uvidiš 😉 stija drž sa mirka ty tiež a všetky učastničky akcie modry konik majte sa ružovo 😎

mamartinka
14. máj 2009

sylvi dakujem.ja verim ze to raz vyde aj nam.aj ty sa maj ruzovo. 😉 nam tu zasa cely den prsi a je chladno.na zimne bundy normalne.uz ma taketo pocasie nebavi. 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre