Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

alena22
9. jún 2009

Ahojte, no my sme sa s adkom odstahovali k nasim do skalice na tyzden a dochadzam do prace od nasich zas mame taku zmenu, adko si tu u babky vegeti a babka ho zas nevie dochvalit aky je poslusny klape im to spolu. Ja teraz troska dlhsie kazdy den pracujem tak adko ma opateru tu 😀 a nech si ho aj druha babka uzije 😵 😀

cezetko
10. jún 2009

Ali a preco ste sa odstahovali do Skalice?
Poslusne hlasim ze som este cela. 😉

sylverka
10. jún 2009

jej no dobre ali ty si svetobežník 😀 mirka drž sa pokope ešte 😀

alena22
11. jún 2009

u nasich sme preto lebo aj babka skalicka si chce povarovat adrianka 😀
a ked nemoze zasa do skolky tak sme tam ale teda teraz dnes som uz doma a okupkana sa susim aby sme sli na radosincov a snad aj niekde na vecu ma muzik uz teda vezme ked sme bez prcka 😀
alebo si aspon pizzu objedname 😀

avanka
11. jún 2009

Ahojte, Ali uzite si to.....

my ako je pekne, sme cele poobedia az do vecera vonku a ja vecer padam od unavy...este sme cela family chori....jasne, ze mna to chytilo najviac 😅 a v sobotu ideme na jednu chaluparsku 50-tku Rastikovej mamine, tak musim pracovat, lebo som jej slubila 6 rolad z mleteho masa, nejake salaty a slane 😝 😝

Ali, ten detsky den ma mrzi, dnes mi aj volala sona, ci chceme obed s Rastikom,....tak sa drzte, vraj mate dobry program a perfektne kulisy....snad Nozka dobre nafilmuje, aby sme potom mohli kuknut 😀 a co najviac fotte....

vana
11. jún 2009

Ahojte kočky!
Tak Ali ty to máš inak vymyslené,tak si to dnes užite s mužíkom.
Zuzi niečo je vo vzduchu lebo ja som od nedele tiež soplavá,ale u nás choroby vyberám len ja,ostatok je zdravý.
Tak ale vela chuti do pečenia ti prajem 🙂
My sme dnes kúpili nové autíčko,no nie nové ale troj ročné tak sa tiež vytešujem ako keby bolo aj nové,hlavne že má velký kufor tak v sobotu pri víkendovom stahovaní na chalupu už nebudeme mať problém aspoň s miestom. 😀

mamartinka
11. jún 2009

vana ahojki.ake auticko ste kupili.kombika?ako sa inak mate?

alena22
12. jún 2009

Ahojte, no tak ja som bola dnes u zubarky som si uzila rezanie do dasna neviem jani ci nemam to iste co ty si mala lebo zub tam nemam a stale sa mi tam cosi robi tak uz mi to rozrezala a vycistila a v pondelok nanovo 😒 ☹
a to teraz este idem do blavy na cetecko koli stitnej 😅
a potom juchu za adriankom do skalice k nasim, inak noc krasne zvladol zaspinkal pre deviatou a spinkla krasne celu noc bez slziciek 😵 je to uz ozaj velky chlapcek sikovny 😵

alena22
12. jún 2009

jani gratulujem k novemu auticku a trojrocne je ako nove 😉 ja si pamatam jak som sa ja tesila super a hlavne teda u vas velky kufor ked chodite na chaty je na nezaplatenie 🙂
zuzka drzim palce aby sa rolady podarili a aby ste sa rychli vyzdraveli 🙂

stija
12. jún 2009

ahojte,
ali vela stastia s tymi zubami, nech sa to da rychlo do poriadku. a aky boli radosinci?

jani gratulujem k autu. to je super, ked ma velky kufor. a snad nebudes chora 😉

avanka skore uzdravenie a nech sa varenie aj pecenie podari 🙂

miri ty sa drz. uz keby to aj bolo, nie? aby si nemusela cakat zbytocne dlho. a nech to mas rychlo za sebou 😉

stija
12. jún 2009

mali sme ist v stredu na klbiky. este som bola na poste a vraj sa tam strasne dlho caka, tak som sa ponahlala. v dazdi, v jednej ruke dazdnik a v druhej kocik. no des. vysla som z posty a zacalo prsat, prisla som na polikliniku a prestalo. mala som "radost" 😠 a pridem tam a ze dovolenka. no nie je to na porazenie? 😠

avanka
12. jún 2009

baby, dakujem...

Stija, ides k Pruzincovi? No tam sa veru caka dost dlho, my sme teda necakali, lebo je to nas dlhorocny znamy, ale psst 😀 ale mamicky sa stazovali...
my sme boli prvykrat v Skalici, ked mal maly necele 3 tyzdne a hned nas aj zaockovali.....tam sme necakali vobec

jani, parada a ake auto ste kupili?
Kufor je dobra vec, my mame Fabiu combi, ale mne je aj ten maly, hlavne ak ideme na dlhsie 😀 😀

vana
12. jún 2009

Ahojte!
Stija my sme itež chodili na nožičky do Skalice a tam to išlo šup šup velmi rýchlo aj doktori boli milý,čakanie smalým bábom v tlčenici je hrôza vôbec nezávidím.

My sme kúpili Citroen C5 s dobre silným motorom do Vrbovčianských kopcou a to je velké auto aj bez toho aby bolo kombi,máme sedan lebo ten kombík bol už obr velký hlavne dlhý.

A Ali nech ti to dobre dopadne to CT a zúbky nech poslúchajú ja mám ešte stále zubové problémy neviem kedy sa toho zbavím,tak viem ako ti je zuby sú potvore.Držím palce!

vana
12. jún 2009

Ešte som zabudla všetkým krásny víkend prajem! 😀

alena22
12. jún 2009

Ahojte , jani no naparadu auticko 😉
Ja som si dnes baby uzila , dali ma nakoniec na magneticku reonanciu 45 minut som lezala v tuneli a pocuvala ten ramus akoby vrtali do panelu vedla mna aj ked som mala sluchatka ocula som to dost a navyse mi pichali do zil kontrastnu latku a to bolo pekne nechutne teda ☹ som si vytrpela dnes 😔

sylverka
13. jún 2009

ali to nie je bohviečo janka super veľký kufor je na nezaplatenie avanka pružinca pozna aj moj bracho osobne my ked sme boli so sabinkou kvôli chrbtici sme si priplatili na presnu hodinu je to vyhoda išli sme presne na tu hodinu dovnútra inak pekný weekend prajem všetkým majte sa ružovučko 🙂

avanka
14. jún 2009

Ali, ako bolo??????????????? 😀 😀 😀
my sme vcera prisli o pol 10 vecer domov, maly to zvladal uzasne, aj v noci dobre spal, ludi tam bolo, ale bolo super...
a moje rolady mali veeeelky uspech 😀 😀

alena22
14. jún 2009

Ahojte, zuzi bolo to super, bol to sice moj prvy detsky den v tomto zariadeni ale mne sa velmi pacilo dostali sme poklonu od pani riaditelky za program a celkovo to bolo pekne 🙂 😵
ale tie zhony v prezliekani v zadu s dievcatami joj to bolo ale program super z toho kusocku co som videla z pozadia javiska sa mi to pacilo a dokonca aj ja som vystupovala som bubnovala v krajine afrika 😀 😀 😀
potom bla velkolepa garden party, sme tancili pojedali bolo krasne tak vonku bolo super a vraj sa tento rok velmi dlho zdrzali aj rodicia lebo posledny odchadzali o 17:20 a ze to nebyva 😵

avanka
14. jún 2009

Tak to je super, aj ja som milovala detske dni 😉 ved som ich aj zazila 4 🙂
To je pravda, vacsina rodicov odisla skoro, ale zase to bolo prvykrat vonku, tak o to to mohlo byt lepsie...predstav si, ako sme sa vzdy v horucavach parili v kulturaku

alena22
14. jún 2009

No to verim v tom zaprasenom smradlavom kulturaku by to nebolo ono podla mna lepsie takto vonku 😵

ake si to robila tie rolady presne daj recepr pochval sa nech viem co mam varit 😀

avanka
14. jún 2009

No z mleteho kuracieho masa, do ktoreho som dala nadrobunko pokrajane rozky, vela cesnaku, cibulky, sol, korenie, bez vajicka, som to roztapkala na olejom potretu foliu, potrela horcicou a kladla, na 2 rolady som dala omeletu s hraskom, to urobilo krasnu mozaiku, syr, sunku, kapiu, na 2 natvrdo uvarene vajicka, asi 6 na 1 roladu, syr, slaninku a na posledne 2 parky, potom som to pomocou tej folie zmotala, foliu vyhodila a rolady upiekla 😀 k tomu zeleninovy salat s francuzskou zalievkou a cestovinovy a bola som za hviezdu vecera 😀

mamartinka
14. jún 2009

ahojte.chcem sa spitat.cezetko je este cela?

vienesa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cezetko
15. jún 2009

ahojte, zatial drzim pokope. Manzel ma zajtra statnice takze od zajtra mozem veselo rodit

sylverka
16. jún 2009

🙂 super

stija
16. jún 2009

ahojte, hej idem k pruzincovi, tak idem zase zajtra. a dufam, ze sa vybavime, lebo dalsie dve stredy ma dovolenku 😒 ale snad hej. ak nie, budem musiet skocit na Myjavu alebo do Skalice. Ale to by si musel muz vziat dovolenku, lebo nechcem nechat sediet malu vzadu samu a nevidiet na nu. Este je malicka.

vana gratulujem, super auto 🙂

avanka super, ze si mala s roladami uspech 🙂 no snad si necakala nic ine?! 😉 🙂

ahoj martinka, ako?

miri tak super, ten drobec to asi citil, ze sa nesmie ponahlat 🙂

ali tak si si zabubnovala. nabuduce zapojis aj Adka? 😉 🙂

vana
16. jún 2009

Ahojte!
Tak Stija držím palce nech tam dlho netrčíte,a hlavne nech vám to dobre dopadne.
ja som včera bola v poliklinike a tiež som bola zhrozená kolko ludí všade bolo.

Mika tatinovi držíme palce daj vedieť že ako to dopadlo.

Ali tuším si sa našla v tej práci čo je super tak je fajn že s tými detmi robíte takéto veci oni to potrbujú tiež ked ich niekdo obdivuje 🙂

Zuzi ty si nechcela byť náhodou kuchárka?

alena22
16. jún 2009

ahojte, jani to auto je krasne uz som ho okukavala 😉

ja som bola vcera 2x na pohotovosti s vysokanskym tlakom a busenim srdca, dnes som bola u internistu a obvodaka dali mi lieky a zajtra padim do blavy na vysetrenia nejake mam odporucenku aj na sono srdca nieco niekde neni ok ☹ ☹ ☹ ☹ teraz sok omamena jak keby ma bili po hlave asi tym ako mi ten tlak na liekoch znizili 😖

vana
16. jún 2009

Ahojky!
Dik za pochvalu my sme velmi spokojný.

A ty čo chorobuješ,aké liečiky ti dali ja som tiež na liekoch na srdiečko to máme asi kôli tej štítnej celý organizmus na nič,hlavne zajtra vela štastia ti prajem nech ti to dobre dopadne.Daj vedieť ako si dopadla.

alena22
17. jún 2009

caves, no dnes som dopadla dobre hypofiza je ok mierne dolava ale vraj to neni problem ziaden inak ju mam super vraj 🙂 uzivam vasocardin a l thyroxin

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre