• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto zo Senice a okolia?

24. apríla 2017 
Tak si to uzite a prezite to v zdravi :grinning: :grinning: a kedy to odchadzate do Hradca? stavite sa este? ci to uz nestihate?
18. júl 2009 o 09:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi stavime sa v pohode do hradca ideme az 30.7. alebo 29.7. cize v pohode sa stavime aj von mozme spolu ist :wink:
18. júl 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juuuuj, tesim sa :grinning: :grinning: :grinning:
18. júl 2009 o 14:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my veru vsak sme vas uz pekne dlho nevideli ale vies ako ked uz clovek pracuje nema casu poriadne na nic :sweat_smile:
18. júl 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte vidim že ste tu mnoho popisali dufam že ste si užili pekne počasie mi sme mali prekrasne tak sme sa vytešovali :slight_smile: leovi gratulujem k úspešnému odhodlaniu :grinning:
18. júl 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute.ako sa mate?no mi este 2 dni a letime spet.inak dnes rano sme boli v Senici v kauflosi.tak pozdravujem vsetky.
18. júl 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Sylvi a kde presne ste boli na dovolenke? Som rada ze vam vyslo pocasie. Dufam ze ste si to tam pekne uzili a riadne ste si oddychli
18. júl 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli sme tu http://www.penzion-diana.sk/ tak kukni ak chceš je tam aj o okoli popisane kde sa to nachádza užili sme si to bolo perfektne :slight_smile:
19. júl 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, sylverka krasne je to tam kde ste boli muselo byt super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a dik za super foto :wink:
my sme sa dnes vratili zo zurky, adko u babky super posluchal uz to ma nacvicene tak sme si mohli v klude s muzikom aj trsnut aj vypit jaj tak nam bolo dobre sme tancili jak za mlada :grinning: :grinning: :grinning: a spat sme sli az o pol piatej rano ked uz svitalo cize zurka jak sa patri brucho od smiechu ma este teraz boli :grinning: :grinning: :grinning: a aj zadocek lebo som fajne padla :sunglasses:
19. júl 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky!
Tak aj my už sme doma z predlženého víkendu.Tiež sme sa mali fajn aj sa Bibi v bazéniku vykupkala až na tej včerajší lejak a to ochladnie všeto super.

Sylvi super pekný penzionik,hned by som sla keb to nebolo tak daleko ,my by sme museli ísť asi lietadlom.

Ali a kde ste boli na Vrbovcoch ža som taká zvedavá :grinning: Kdo tam robí také fajné žúrky?
19. júl 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak ja mam odod dnes 3 tyzdne dovolenky jupi je :dizzy_face:
jani boli sme kdesi za chodurmi po takej kamenistej cesticke na samote u Rada :grinning:
mohli sme hulakat a nikomu to tam nevadilo nanajvys nejaka lesna zver sa mohla stazovat :grinning:
20. júl 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahá tak to je super,kopanice sú na akcie ako stvorené.
Tak si pekne uži dovolenku a hlavne čerpaj silu :slight_smile:
20. júl 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ze cerpaj silu pri tomto malom diablovi :grinning: si robis srandu :grinning:
sme boli do obedu v meste isli sme kupit topanocky zas padli jedny za vlast koli odrazadlu a mily adko najpr robil sceny lebo ziadne sa mu nepacili stale krical ze chce druhu a nie taku a potom konecne obul jedny sandalky a za nic ich dat dolu tak sme rovno z obchodu vysli v novych a behali po meste zasa :sweat_smile: teraz spinka uz asi hodku tak vegetim za pc s plnym pupkom :sweat_smile:
20. júl 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte no vidim že prazdninujete ako sa patri dúfam že detičky posluchajú :slight_smile:
21. júl 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte :slight_smile:
ako ste este vcera pochodili sylverka? My sme uz ficali priamo domov pred domom sme sa este troska zdrzali kym tatino nakupil a sup domov adko sa okupal napapal a isiel aj pomerne skoro spinkat :dizzy_face:
22. júl 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Tak my sme boli dnes pozrieť S kamoškou a detmi na priehrade a super už to tam je postatne lepšie nemyslím kúpanie do vody by som určite nevliezla ale hore pri ubytovni je celkom fajn posedenie s pekným ihriskom pre detičky také domčeky ako sú na kupku tak sa deti vyhrali a hlavne to bolo v chládku :slight_smile:

Práve som dožehlila bo zajtra navečer zase frčím na Vrbky ale v sobtu sme zase nazad tak všetkým pekný víkend prajem,užite si slniečky :grinning:
22. júl 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, no my sme vcera trsali u mastina teda rodicia nie ale adko a kamoskina simonka tam robili sou :grinning:
na priehrade sme boli je to tam fajn ale teraz asi aj dost ludi, neviem jani ako je tam vela? :sweat_smile:
my sa kupkam vyhybame, cez to najvacsie teplo mame doma bazenik varime kukuricu a navecer po piatej vyrazame do ulic :grinning: a do obedu behame tiez von :sunglasses: :grinning:
23. júl 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No my sme tam išli až o štvrtej a to už boli niektorý usmažený na odchode,ale väčšinou sme boli hore v tých domčekom lebo tam bol tieň a tam bolo málo detí,všetci sú na pláži a tam sme teda vôbec ani neboli.tak sa dalo :slight_smile:
ked sa Bibi vyspinká pobalíme a ideme na chalupu napustím jej tam hned bazeník nech sa tiež trošku vykupká
Inak kukurica dobrý nápad :grinning:
23. júl 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som vcera zjedla 3 a taaaaaaaaaaaaaaaaak mi bolo zle, ze az......moje prve jedlo o 9 vecer :sweat_smile:

Ja som tu mala dnes RAstikovu maminu, tak bolo fajne....
23. júl 2009 o 15:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte my zavarame cucoriedkovy dzemik, k nam dnes doputovalo 5 litrov v kybliku tak som si dala troska do mrazaka a zvysok na dzem nech mame dobry na ranajky v zime :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zuzi ty to neprehanaj s tym jedenim :angry: ublizis si
23. júl 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Ako citam vsetci si uzivate tepla. My sa snazime byt hlavne doma a von vychadzame az okolo stvrtej ak vobec ideme von. S dvomi detmi je to vesele.
Idem sa vam pochvalit. Zmenila som uces a to dost radikalne. Som na kratko ostrihana. Pri dvoch detoch su kratke vlasy praktickejsie. Obcas nestiham ani vlasy umyt :wink:
23. júl 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miri, to chce fotku :wink:

Ali, neboj, vcera som robila francuzske zemiaky a tak som sa najedla, ze som nebola schopna pohybu :grinning: no a na veceru melon, klasika, celu noc som chodila na zachod :grinning:
24. júl 2009 o 07:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, zuzik dnes sa stavim ked pojdem z tescaaaa :wink:
miri ani my nechodime po obede von lebo to je zabijak to sa pekne kupeme v bazeniku hlavne adko ma tam pusti iba sem tam a ja si citam knizku a sledujem majstrov oproti na dome jak makaju :grinning: :grinning: :grinning:
my sme vcera narobili dzemiku a dnes sme rano chutnali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. júl 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Kde ste všetky?
Ako ste víkendovali?
My sme boli včera u Mirky na návšteve tak som si končne pomágala Ameli,juj velmi sa mi to páčilo,ale stačí na návšteve :grinning: majú to tam každopádne veselé už ked sú deti dve.

Náš tatuš sa sneží uspať bibi tak uvidíme ako dlho ich to bude baviť :slight_smile:
27. júl 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caf, my sa flakame kade sa len da boli sme na bradle na kosariskach na halusky v jablonici a teraz uz len doprat pozehlit pobalit a jupi prec na dovcu :grinning:
27. júl 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz je to super ze uz su deti take velke da sa s nimi hoc kam ist zabavit a aj ponocovat chvilku tak sa tesim ako si uzijeme tyzden mimo domov :dizzy_face:
27. júl 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kam teraz frčíte?
Je to veru ovela lepšie ako minulý rok s nimi,teraz mi už dochádza že som na materskej dovolenke :grinning:
Tak si to užite na dovoške a pekne si oddýchni :slight_smile:
28. júl 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caf no teraz ideme po stopach dedka z ciech, ideme cela rodinka mame v plane ist do safari v dvori kralove a ak bude volne tam priamo v zoo v hoteli v tom safari tak tam aj prenocujeme :dizzy_face: to je hotel priamo v zoo a je tam aj fajna restika u lemura :dizzy_face:
zvysne dni budeme u dedka na dome a budeme robit nejake tie vylety kade tade po krasach ciech, dedko byva v Sázave tak tam je co obdivovat :sunglasses:
sa tu majte pekne papaaaaaaaa :dizzy_face:
28. júl 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ali, tak si to uzite.....

Jani, tak v marci mozes dojst magat k nam :grinning: :grinning: :grinning:

My sme boli na chalupe obrat rajciny, uhorky, popolievat kvetiny, svokrovci su na dovolenke.....a bolo tam tak fajn, ze v sobotu rano ideme asi az do nedele :wink:

Zajtra ideme do Blavy ku kamozke z vysky, ma 4 mesacneho syna, tak sa tesim na take male babo a som zvedava, ci bude maly ziarlit :sweat_smile:
28. júl 2009 o 18:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ali uži si to a štastnu cestu ostatným prajem prijemný zvyšok prázdnin :slight_smile: a dovoleniek :grinning:
28. júl 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok