Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

cezetko
6. dec 2009

Neviete nahodou ci bude v Senici na namesti zasa vianocna dedina?

alena22
7. dec 2009

cafte cezetko neviem ci bue ale vsak snad ano len skoda ze tu je to take trapne...brala by som taku viacej vianocnu atmosku nejake take trhy ale tento rok to pokazili aj v skalici je to v maxe pritom namestie je take krasne 😠
ja som dnes bola s adkom u dokiny nastastie su to iba sopliky ani nam nic nedala len to co mame doma physiomer a nasivin a odsavat odsavat odsavat 😅 tak dnes si beriem dovcu a babka sa vrati o den skorej z moravy a bude vartovat ze ked ho necham mimo kolektivu je vacsia pravdepodobnost ze mu to prejde a nezlezie na priedusky a ma to zo skolky 😠 vraj tam davaju matky deti aj s horuckami ze rano im daju paralen a kym ucitelky na to pridu je obed a polka deti nakazenych 🙄 😔 😖 😠 😒 ☹

alena22
7. dec 2009

baby co vsetko peciete na vianoce?
ja asi ani nic jedine na co sa strojim robit ulky to jedine som ochotna spravit 😀 mam objednnau roladu nepecenu od jednej pani pridu mi 4 krabice pernikov z nemecka nabuduci tyzden z ikea mam v tej plechovke zazvornicky a milka salonky marcipanove tak si myslim ze pre troch a nejaku tu navstevu je toho az az 😀
este som uvazovala ze tie dzemove zlepovane kolieska spravim ale cisto koli adkovi lebo kdekolvek prideme vsade siahne prve na to asi mu to smakuje 😝 ale tie sa daju asi aj kupit 😅 ja som tento rok nejaka leniva ale vsak zasluzim si volno a oddych aj ja uz aky cas poctivo makam 😀

avanka
7. dec 2009

no tak ja uz mam 5 druhov 😀 ale zatial len suche, plnit to budem 4 dni pred vianocami...
mam kokosky, linecke, kokosove srdiecka, cokoladove rohlicky, medove rolady.....
dnes idem na macacie oci 😉 a zarabat cesto na spaldove medovnicky

linecke sa daju kupit, ale ani zdaleka to nie je ono, ako ked to upecies......aj ja ich mam najradsej

my sme zdravy, tak snad to nezakriknem....iba ja chodim na rehabku s chrbticou, lebo tu mam uplne v pr...i 😝 😝

alena22
7. dec 2009

coooooooooooo to naco tolko vypekas ?????????? 😅 😅 😅
boze ja som proti tebe hnila jak ves ale tak minuly rok ked som bola na MD som aj ja vypekala teraz robim tak si dam volno 😀

avanka
7. dec 2009

ja som piekla, ci som chodila do prace alebo som doma 😀 😀 😀 a to som minuly rok mala 19 druhov.....
nieco vezmem nasim, nieco pojde do mrazaku a je po kolacikoch 😀

len pri malom je to uz zlozitejsie, stale chce byt na rukach, takze robim vacsinou ked spi....a aj vecer sa da, lebo rano dlho spavame, dnes do 8,45 a vcera dokonca do 10 😀 😀 takze vecer nie som taka unavena 😉

vana
7. dec 2009

Ahojte!
No Zuzi ty si teda riadne akčná,ja som včera piekla iba medovníčky ale pred vianocami upečiem ešte jedny lebo tie asa dovtedy ziedia ostatné pečenie odkladám kna neskôr náš tatko bude mať ešte narodky do toho tak zase nejaká tortička do toho príde.
Ozaj pridala som fotečky mojich posledných výtvorou dúfam že mi to admini nezmažú hned lebo niekedy robia.
Luli pekne pospáva a Bibi niekedy tak dlho spi ale potom cez obed ani počuť.
V tých škôlkách je to hrúza a teraz je tolko detí chorých.

avanka
7. dec 2009

Jani, KRÁSNE torty, tá 30-tkova je bozska a to nevravim o babetkovskej 🙂 🙂 🙂 si sikula.....

no Luli spi uz 3 hodiny 😀 😀 , idem ho pomaly budit, lebo sa mam stretnut s kamoskou

a stihla som upiect aj linecke striekane rozteky, len ma ruka boli 😀

alena22
7. dec 2009

jani torticky su prekraaaasne a tie kvety tej kamoske co si robila genialne aj farba aj tvar a tie topanocky si tiez sama robila su ako z nejakej sablony nadherne no asi si u teba objednam aj ja niekedy 😅

jaj zuzi sa ti vypeka ked maly tri hodky spi 😀 😀 😀 ale aj tak je to sialene ze do mrazaku pecies aj ked je fajn to pootm vytiahnut stade a zobkat dobrotky toto by ma nebavilo 😅
ja pomalicky balim ideme dnes k miriam spat na brezku akoze mikulasske mecheche pracovne 😀 😀 😀

vana
7. dec 2009

dakujem pekne za pochvaly,len ma tolko nechválte lebo budem pyšná ale ne.Všetky kvietky aj topánky aj všetko čo je na tortách je čisto moja výroba a všetko je jedlé včetne lesku na tortách aj ten je potevinársky.
Tak Ali peknú zábavu prajem uži si! 🙂

Zuzi ty jedeš ako na páse,vonia to určite po celom vchode.

mamartinka
7. dec 2009

Ali uzite si to a dufam ze aj neake foto potom nahodis 🙂

sylverka
7. dec 2009

jani tie torty su prekrásneeeeee 🙂

cezetko
8. dec 2009

Jani tie torty su bozske.
Baby ohladne pecenia ste riadne akcne. Ja este pecenie akosi nestiham zatial ale vsak je este cas 😉

vana
8. dec 2009

Dakujem!
Dnes bol pekne hnusné počasie už by som zneiesla aj troch snehu veru ani nemám pocit že idú vianoce.
Miri ved do vianoc ešte času dosť určite ešte niečo ukuchtíš.

avanka
9. dec 2009

Ali, ja nepeciem cielene do mrazaku, az ked ostane, to putuje tam, okolo 28. dec a nie vela, to len tak, ked Rastik dostane chut, tak si vyberie, robim to tak so vsetkym, co peciem a je toho viac......

Jani a kedy to pridete? 😀

vana
9. dec 2009

zuzi no asi na skoro aby sme pochutnali čo ste povypekali vieš aby si potom nemusela velmi ten mrazák zapratať.
Bibi má dnes teplotu tak uvidím čo sa z toho do zajtra vykluje a tento týžden pečiem ešte dve torty tak sa dohodneme ked budeme 100%zdravý.

avanka
10. dec 2009

Jani, ako mala?
jasne, kedykolvek, uz by sa aj patrilo 😀
inak Slavka caka 3. dievcatko, vies?

alena22
11. dec 2009

ahojte jani ako beki este horuckujete?
mne uz nic neni aj vyter od lekara mam ok ale sem tam hlavne ked si dam do ust sladke ma to drazdi a odrham citim ze nejsom uplne fit ale ovela lepsie ako mi bolo 😵 ale to aj to pocasie hlupe uz aby mrzlo a snezilo 😅
adko sa varoval u babky cely tyzden a ona pochadza z moravy a on teraz celu dobu hovori ze maminka co to delas, tatinko co to delas, co to delame 😀 ale ten detsky hlasok a tato jeho moravcina do toho no smejeme sa od rana do vecera 😀
my sa s adkom ucime pesnicku rolnicky rolnicky v celku mu to ide ale spieva iba so mnou snad do vianoc sa to nauci sam konecne nejaky uspech lebo on neznasa spievanie nechce ani za nic 🙄 ked zacnem krici ze staci ale toto sa mu paci 🙂

avanka
11. dec 2009

Ali a Krajcikovi ste uz boli spievat? 😉 ked to ucis Adka???

alena22
11. dec 2009

jasne boli boli to bola fajna akcia gulasek darceky aj diskoteka bola na statnych majetkoch to bolo super som sa tesila zabavila vsetko sme tam boli az do 21:00 😀 😀 😀

alena22
11. dec 2009

no a teraz v pondelok ideme predavat vianocne vecicky do trnavy a potom do delphi 😵 😵 😵
take krasy sa vyrobili klientkam tosilo od ruky

vana
11. dec 2009

Ahojte!
jej to som nevedela mne sa snívalo že budú mať chlapca.
Bibi je už v pohode mala iba jeden deň tplotu a nič viac neviem čo to bolo ako to prišlo tak to odišlo ona je po Palinovi on býva chorý tiež len jeden deň.
Tak som rada aspoň som mohla v klude vypekať.

cezetko
13. dec 2009

Ahojte. Dnes som konecne aj ja vypekala. Zatial len vanilkove rohlicky a linecke keksiky ale dolezite je ze uz mame nieco napecene. Dufam ze to do Vianoc nezieme 😉

alena22
14. dec 2009

No vy ste sikulky 😉
ja som si dnes doniesla 4 krabice pernikov z nemecka take tie speci a zajtra si idem jednej pani pre roladu taku chladenu dam si ju do mrazaku v bare mame plechovu piklsu zazvornickov plno sladkosti je z mikulasa a asi jedine co spravim su ulky 😀 aj som rozmyslala ze aspon tie medovniky ale kedy ved nemam casu 😅 a keby som ich piekla tak jedine koli adkovi asi aby mal robotu aj on este neviem co spravim a kedy presne som strasna 😅 🙄

vana
14. dec 2009

Veru ja som včera musela robiť dalšiu dávku medovníkou tie prvé už boli fuč.
A v stredu prídu tatkovi grtulanti aby sme mali čo ponúknúť ked sa torta nepodarí,idem prvý krát robiť tú madarskú penovú tortu tak držte palečky nejko sa toho bojím,ale je to velký sen nášho tatka .

alena22
15. dec 2009

jejda jani to je aka? tu ani nepoznam
ja som bola dnes na stk na gynde a vsetko je ok tak sa vytesujem samozrejme ze cyto bude az tak o 2-3 tyzdne ale tesim sa 😀
potom to odfot tu tortu ze co je to zac 🙂

avanka
15. dec 2009

Jani a to si piekla tie spaldove?
ja som este piekla tieto medovniky

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=21093
ale teda musim povedat, ze som este nic lepsie nejedla....po ochutnani som robila este 1 davku, aj Rastova mamina si brala recept.....

inak, my dvaja s Lukaskom sme chori, maly mal vcera po prichode z vonku vecer 39 st. teplotu, v noci 40 st. a ja "len" 38 st, ale na to, ze teploty mavam tak raz za 4 roky, je to zabijak........
Rastik ma rannu a ja som s malym sama, prvykrat v zivote mam asi chripku a je mi na hov.o 😒 😒 vsetko ma boliiiiiiiiii

Jani, to je aka torta? to aj mna zaujima, daj tip, skusila by som na Vianoce....
ja som dnes na mimi objavila novu polevu 1 Cera + 100 g varovej cokolady + 100 g kakaa, ja som dala cokolady 120 g a je neskutocnaaaaaaa..leskla, vynikajuca a nie taka sladka.....

avanka
15. dec 2009

Nasla som tot, je to ono?
http://varecha.pravda.sk/recepty/penova-torta/1...
vyzera to fajn, len toho cukru 😒 😒 😒 1 kg je dost

mamartinka
15. dec 2009

avanka tak zelam skore uzdravenie.Liecte sa.

mamartinka
15. dec 2009

Ta torta vyzera pekne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre