Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

mamartinka
22. mar 2010

Ahojte.Jani aj ja sa pripajam a zelam vsetko len to najsamleplepsie k dnesnym narodeninam.Hlavne zdravie a nech ta rodinka poslucha.A Ali dufam ze sa teraz neseknem uz.Ale Adulikovi tiez k zajtrajsim meninam vsetko najlepsie.Nech je zdravy a nech vam robi len samu radost.A nech rodicia posluchaju. 😀

alena22
22. mar 2010

mati dakujeme nie nesekla si sa ma zajtra meninky 😀 diky 😵

mamartinka
22. mar 2010

Aj oslava bude ci az v tom maji vsetko?

vana
22. mar 2010

Ahojte!
Dakujem žienky tak už som zase staršia hrôza ako to letí.
A ADkovi prajem tiež všetko naj k meninkám aby rodičom len radosť robil a bol zdravučký.
No mna čaká zase rušný týždeň,na piatok upiecť dve torty a ešte musím ísť mamine na výpomoc má velkú zákazku na svadbu, tak si hádam aj mozog zapečiem ani sebe nemám kedy upiecť tortu.

cezetko
22. mar 2010

Ali Adkovi zelame vsetko najlepsie k meninakam, hlavne vela zdravia a poslusnych rodicov 😉

sylverka
22. mar 2010

Všetko najlepšie jani vela zdravia štastia božieho požehnania a aduškovi všetko to najlepšie k meninkam hlavne vela vela zdravička 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

alena22
23. mar 2010

dakujeme velmi pekne za gratulacie 🙂 🙂 🙂
mati jasne gratulanti pridu aj na meninky nejaky uz aj podostaval kade co ale party je az v maji 😀 😵

mamartinka
23. mar 2010

Tak este raz vsetko najsamlepsie Adulikovi k meninkam.

avanka
24. mar 2010

ahojte, pripajam sa, Adkovi vsetko najlepsie......sice oneskorene, ale.. 😅

mamartinka
27. mar 2010

Ahojte.Pozdravujem vsetky zaroven Alenku.A zelam Ali vsetko len to naj,naj,najsamlepsie k meninam.Zdravicko a nech sa ti splni vsetko po com tuzis.Nech ta syncek a manzel posluchaju.Gratulko. 😉 🙂 A pripijam nazdravie.

alena22
27. mar 2010

mati dakujem velmi pekne...dnes posluchaju obaja aj som mala chvilku pre seba 😅 😵 😀

sylverka
27. mar 2010

Všetko najlepšie k meninkam a hlavne vela zdravia a božieho požehnania 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

alena22
27. mar 2010

dakujem sylverka 😵

cezetko
28. mar 2010

Dodatocne, vsetko najlepsie k meninam Ali, hlavne vela zdravia a rodinnej pohody

vana
28. mar 2010

Ali aj ja prajem neskoro ale predsa všetko len to nej nech ťa chlapy doma posluchajú a zdravie nech ti nechýba 🙂

alena22
29. mar 2010

dakujem baby 🙂

sylverka
2. apr 2010

Vesele velkonočne sviatky vela šibačov a dobrej nalady v kruhu blizkych 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

alena22
2. apr 2010

aj my zelame pekne sviatky a vela sibacov vody vonaviek a vajec 😀 😀 😀

mamartinka
2. apr 2010

Pekne sviatky,stastnu zhodu,zenam sviezu cerstvu vodu!Muzom tiez nech sladko je,nech si pridu na svoje.Prijemne velkonocne sviatky.A detom vela sladkosti.

avanka
3. apr 2010

Krasne sviatky 😉

alena22
4. apr 2010

jej no povedz ale dokina mala asi co robit chuda sikulka je ta motykova na nu som ocula uz vela chvaly 🙂

cezetko
5. apr 2010

Ahojte. Ako ste si uzili sibacku. No pocasie nebolo bohvie co. Aspon nas nemuseli polievat 😉

sylverka
5. apr 2010

ahojte dufam že ste dobre sviatkovali počasie bolo velmi mizerne 😒 dufam že už sa trochu vyčasi 🙂

mamartinka
6. apr 2010

Ahojte.U nas dnes leje ako s konvy.Hruza.Inak baby neviem ci sa mylim ale nieje tu v teme niektora Mirka?Ak ano tak dodatocne vsetko najsamlepsie k vcerajsim meninam.Majte sa.

cezetko
7. apr 2010

Dakujem za gratulaciu 😉

mamartinka
7. apr 2010

Tak som sa predsa nesekla.Pekna foto.Som ta normal nepoznala.

cezetko
8. apr 2010

dakujem za pochvalu

alena22
10. apr 2010

dodatocne aj my zelame mirke vsetko naj k meninam nejako sem nestiham behat ani 🙂
My mame za sebou krasne sviatky plne sibacky vajec niekto aj vody a hlavne kedze uz adko s tatinom chodi sibat aj pohody a klidku pre maminku 😵 takto si to predstavujem kazde sviatky ze vypadnu v pondelok a ja mam svaty pokoj a nemusim nic chystat esteze nemame dievcatko 😀

cezetko
15. apr 2010

to uz sem nikto nechodi? Vsetky ste na facebooku?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre