Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

avanka
24. máj 2010

Ali, pekne fotky 😉
Babule a nejake stretko nenaplanujeme?

stija
24. máj 2010

ahojte
Avanka ty tak skoro uz na nete? to Leo tak skoro vstava, alebo drobca ti neda spat?

Ali vsetko najlepsie oslavencom, vela, vela zdravicka a posluchajte sa 🙂 A mas recht, mamina uci na jednotke. a ake sufotky neviem, lebo som sa po ziadne nedostala 😒

Mandy gratulujem k titulu 🙂

Miri ako dopadla oslava?

stija
24. máj 2010

My ideme dnes do poradne, myslim, ze poslednej. tak som zvedava, kolko Beina ma. No do 9 jej ale este asi dost chyba.
A v sobotu nam konecne vyliezol treti zubok. horna jednotka. no druha uz tiez presvita, tak snad to bude skoro, lebo tych uplakanych noci by uz snad aj stacilo. spodne vysli po mesiaci, tak snad to teraz nebude neskor.

lolonka
24. máj 2010

ahojte

ja som tiež bývala v Se, keď som sa vydala, a teraz bývame v Šaštíne,...môžem sa pridať?

mamartinka
24. máj 2010

lolonka cauko.Ja mam manzela z Borskeho Mikulasa co je kusok.A jasne ze sa mozes pridat.

mamartinka
24. máj 2010

A deticky aj mate?Preco ste odisli zo Senice?Byvate sami?

sylverka
24. máj 2010

vitam nových členov avanka no stretko ved naplanujte ja sa rada pridam 🙂

avanka
24. máj 2010

Stija, maly sa zobudil o tristvrte na 5 a ja uz som akosi nemohla zaspat...a Luky 😀 😀 Leo je Mirkin

lolonka, jasne, radi ta tu uvidime....

froschka
24. máj 2010

ahojte
Mandy heeeej to vazne? ja som zatial videla len tvojho muza a nevsimla som si tam deti, asi aj preto ze sme stale zalezeny doma, ale dnes sme uz boli na ihrisku, pesi to vobec nie je daleko na Holeho na ihrisko. Budem sa moc tesit ked sa uvidime.
este aby som sla na istotu mate cd 4 hej?

lolonka
24. máj 2010

ahojte

mám 6 ročnú Simonku, 2 ročného Riška a ročnú Ninku...a odišli sme zo Senice, lebo sme si tu kúpili pozemok a postavili domček...a manžel odtiaľto pochádza...koľko vás tu si píše?

avanka
24. máj 2010

Lolonka, takych stalych asi 8, cca 😉

mamartinka
24. máj 2010

lolonka a kde v Sastine byvate?Chodite z deckami cez leto aj na bagroviska?

stija
24. máj 2010

avanka, jasne, ze Luky 😀 😀 uz tusim splietam vsetko dokopy 🙂

a stretko.. hej, som za, ja som sa s vami este nestretla, bud som bola na PNke, alebo som nemohla z inaho dovodu. ved ja vas poznam iba z konika aj vas len tu stretavam 😕

stija
24. máj 2010

lolonka vitaj 🙂

froschka
25. máj 2010

ahojte
lolonka vitaj ja som tu tiez nova 🙂

lolonka
25. máj 2010

ahojte

môžem vás poprosiť, či by ste sa mi mohli krátko predstaviť , ako sa voláte, kde bývate? Všetky v Senici? A a koľko máte detí a ako staré? Ďakujem...jasné chodíme na báger ,,,keď je pekné počasie tak už aj teraz... 🙂

froschka
25. máj 2010

Ja sa volam Linda, mam 26r a o tyzden 3 rocne dvojicky Heidi a Mendy 🙂 ja som sa pristahovala do Senice pred dvomi tyzdnami z okresu Galanta 🙂

mamartinka
25. máj 2010

lolonka cauko.Tak ja sa volam Martina bohuzial zatial deti nemame.Ja som tu asi jedina snazilka v tejto teme.Myslim este mandy20 je snazilka.Mam 30 rokov.Byvam v okrese Skalica ale v Borskom Mikulasi ideme stavat.Momentalne sme z manzelom v Irsku.Asi tolko o mne.

avanka
25. máj 2010

Ja som Zuzana, o 4 dni mam 29 rokov, som 3 roky vydata za najlepsieho muza pod slnkom 😀 , mame o mesiac 2 rocneho Lukaska a v novembri cakame druhe babo....
som rodena Senicanka, za muza mam Myjavcana....

mamartinka
25. máj 2010

avanka akurat pisu ze zasa je Myjava a Podbranc zatopene.Uz ked pises o tej Myjave. 😉 Ako sa inak citis?Babetko poslucha ci ta trapi neakymi nevolnostami este.Uz mate vlastne aj neake mena?

avanka
25. máj 2010

Mati, viem, Rastikova mamina volala......
je mi celkom fajn, uz nevraciam, obcas mi byva zle..ale je to rozhodne lepsie....
No, mena, to je kapitola sama o sebe 😀 chlapcenske u mna vedie Alex a z dievcenskych Barborka, Magdalenka...Rastik sa este k tomu nejako nevyjadruje, v podstate sme sa dohodli, ze sa o menach zacneme bavit az vtedy, ked nam povedia, co to bude....cca za 2 mesiace
sama som zvedava......

kedy idete na Slovensko? na tie vysetrenia?

mamartinka
25. máj 2010

Tak este neviete co to bude?No v stvrtok letime na Slovensko.Vraciame sa nazad 04.06 A 02.06 ma caka ten zakrok v Iscare.V pondelok idem na to interne tak uvidime ako pochodim.Dufam ze dobre.Ty my nevies nahodou povedat ked mi odoberu napriklad aj krv na tom internom ci si to musim potom sama odniest do labaku?Bude to asi na cely den.A vysledky su este v ten den nevies?Dakujem.A na tej Myjave je to moc zaplavene?Este stale prs?.My tu mame pekne a teplo.Uz som si stihla spalit aj ruky a nohy ako rak cerven.Vcera ma vsetko stipalo ale dnes uz je to dobre. 🙂

avanka
25. máj 2010

ked ti vezmu krv, sami si to do labaku zanesu, aspon ked som ja na predoperacnych, to tak bolo.....
niektore vysledky byvaju cca do 2 hodin, niektore aj za niekolko dni, zalezi, co ti budu vysetrovat.....
tak drzim palce, daj potom vediet, ako si dopadla.....

na Myjave neviem, my sme tam boli naposledy pred 3 tyzdnami......ale zajtra pride Rastikova mamina, tak vyzistim......

no a este neviem, co to bude, ved je este skoro.....tak cca v 20 tyzdni to je vidno.....aj som rozmyslala nad tym, ze si dam vziat krv v Gennetone, ale dat 72 eur za nieco, co aj tak budem vediet za 2 mesiace, mi pride strasne vela...to radsej kupim nieco Lukaskovi za to...

a u nas je zima, teplo, striedavo je zatiahnute a svieti slnko.....vcera bola brutalna burka, zastihla nas s Lukym po ceste domov od nasich....
na druhy tyzdne ideme v stredu v noci na Oravu, v sbotu sa tam vydava Rastikova sestra, tak som zvedava, ako bude..no snad sa to umudri, aby sme sa aj niekam mohli pozriet 😅

mamartinka
25. máj 2010

Tak zelam prijemne svadbovanie.Potom neake foto nahod a nafot.No to musim zistit ale snad este v pondelok budu vysledky.Lebo to musim do stredy vybavit nakolko potrebuje Pani lekarka vediet ci ma moze uspat.Je to 5 minutovy zakrok ale musi ma uspat.Snad to dobre dopadne.Ani neviem ako ma uspia a ako preberu.Este som to nikdy nezazila.No ked ma uspia tak sa snad aj preberem neako.Dlho trva preberanie nevies?To ako preberaju potom?No som zvedava co vsetko ma caka a neminie.A Dakujem.

avanka
25. máj 2010

no jasne, ked ides na predoperacne, daju ti vysledky okamzite....ja som tak bola v septembri pred kyretou....bola som v hodinovej narkoze...
uspia ta tak, ze ani nebudes vediet ako, dju ti masku na tvar a nez napocitas do 5, budes spat 😀 potom ta na izbe preberu a aj tak ta nechaju este spat, kym bude doznievat narkoza...
neboj sa toho, je to pohoda.....

jasne, nafotime vsetko a fotky potom dam sem 😉

mamartinka
25. máj 2010

Len ja tam lezat nebudem.Len mi to odstrania a ked sa preberem tak ze chvilu posedim este na chodbe keby mi prislo zle alebo nieco a mozem ist domov.Vies mi v stredu tam ideme a v piatok uz letime nazad Irsko.Ale ked som sa pitala ze v pohode s tym mozem letiet netreba neake kontroly ani nic podobne.No uvidime.+Este manzel spermiogram a potom az aky ho bude mat tak povedia co dalej.Len neviem co sa bude diat ak bude mat dobry spermio.To nas akoze na umele hned daju?No som na toto vsetko zvedava ako dopadneme a ake budu vysledky.

mamartinka
25. máj 2010

A to preberanie je ako.Zacnu ma fackovat ci rozpravat na mna? 😀 😀

alena22
25. máj 2010

cafte mati oni ta preberu budu na teba hovorit to by si musela byt asi riadne tuha aby ta vyfackali a ked iba taka kratka narkoza to bude uplne pohoda neboj sa nic 🙂 mozno ich aj ty vyfackas 😀 😀 😀
dnes bol krasny slejvacek boze kedy toto prejde 😖
vitam nove senicanky 🙂

mamartinka
25. máj 2010

Dakujem Ali.No snad to vsetko dobre dopadne.Zasa prsalo.No dufam ze nebude aspon nam a bude uz konecne pekne.

froschka
25. máj 2010

ahojte
alenka no to mi hovor mne dnes Heidi konecne zacala pedalovat na bicykli a v tom sa spustil lejak, nastastie sme boli len pred domom, ale bolo mi ich luto bo bajky maju uz mesiac a len dnes sa zacali na ne chytat
zajtra ficim do Galanty do byvaleho bytu, maju prist dvaja zaujemci tak mi drzte palce nech sa prenajme aby sme nemuseli platit za jun naprazdno najomne....
inak nepotrebujete niektora chladnicku alebo sporak elektricky?mam to vsetko v decembri nove kupovane veci este zo zarukou....nepotrebujem tie spotrebice lebo tu v Senici mame vsetko.napiste IP ak by ste chceli

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre