Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

cezetko
21. jún 2010

dakujeme za gratulacie. oslavicka bola taka malicka.

avanka
23. jún 2010

krasne rano, my mame dnes 2 rociky, tak mi je aj trosku smutno, ako to rychlo ubehlo 😅 😅

mamartinka
23. jún 2010

@avanka Tak vsetko najsamlepsie Lukaskovi oslavencovi k 2 rockom.Hlavne nech vam robi radost a nech je zdravicko.A nezufaj uteka to to je pravda.Ale zachvilu budete mat opet druhe a budes si opet vychutnavat to najkrajsie obdobie materstva.Aj sa chysta oslavicka pre oslavenca?Inak dnes tusim mas poradnu vsak?Tak daj potom vediet ako si dopadla.A este raz velke gratulujem oslavencovi.

alena22
23. jún 2010

😵 😵 😵 lukaskovi zelame vsetko len to naj

avanka
23. jún 2010

ahojte, na poradni vsetko v poriadku, pohlavie este vidno nebolo, tak snad nabuduce....

dakujeme za blahozelania, oslava bude rozkuskovana, zajtra brachovci, v sobotu svokrovci a krstni, s nasimi v nedelu grilovacka na zahrade....

mamartinka
23. jún 2010

@avanka tak super ze je vsetko v poriadku.A kedy ides zasa do poradne?V Senici chodis?Tak si uzite aspon rozkuskovane oslavy a nedelnu grilovacku.

avanka
23. jún 2010

Martinka, o mesiac aj na velky UTZ, tak uz snad budeme vediet co cakame.....
chodim do Skalice k Vavrovi

mamartinka
23. jún 2010

@avanka ides mi do rany.Ja tam chcem preniest kartu a neviem jedny si chvalia a druhy zasa nie.Aku mas ty skusenost?A nevies ci si musim k nemu kartu preniest sama?Jedna baba mi raz spominala ze oni si to vybavia sami.Tak neviem.Ale u Cunderlika uz byt nechcem.Sklamal ma a to az dost 😝

avanka
24. jún 2010

@mamartinka prepac, ze az dnes, vcera som uz isla spat...
ja neviem, ale ja som s nim maximalne spokojna, nikdy nic nezanedbal, je dokladny a citlivy, posobi na mna ako lekar z Ordinacie...vsetko vysvetli, ja som maximalne spokojna a nemenila by som..

kartu si prenasat nemusis, staci, ak tam zavolas, nech ta objednaju a oni si to uz vybavia sami....

ja si myslim, ze neolutujes, ale to je zase moj nazor

mamartinka
24. jún 2010

@avanka Dakujem.Ved skusim a uvidim.Vdaka mockrat.

avanka
28. jún 2010

Stija, Beatke vsetko najlepsie k meninkam 😉 😉

mamartinka
28. jún 2010

@avanka nevies co je s Vavrom?Nemaju dovolenku?Nemozem sa tam od rana dovolat.Nikto mi to neberie.Inak baby ten zakrok polipu sa zajtra rusi.Ako na potvoru vcera prisla mrska.Slak ma traf uz z toho.Co narobime?Tak sme to museli prelozit zasa az na zaciatok septembra az pride manzel domov a az my skonci mrska.Inak muzik uz zajtra odchadza spet do Irska.Ja zostavam doma.On pride 27.08 na 2 tyzdne domov a potom pojdeme spet do Irska.Tak zatial sa majte a vsetky pozdravujem.

avanka
28. jún 2010

@mamartinka no vraj ma a bude tam az okolo 15.jula....mi svagrina vravela

mamartinka
28. jún 2010

@avanka dakujem.

katulkaaaaaa
28. jún 2010

Ahojte baby som zo senice-cacova,a chcela som sa spytat na vase skusenosti s porodom ci myjava alebo skalica 😕 mam na to cca este 5 tyzdnov a stale sa neviem rozhodnut 😵

avanka
28. jún 2010

@katulkaaaaaa ahoj, ja som rodila v Skalici sekciou a 1000 % spokojnost, aj druhy porod bude tam

katulkaaaaaa
28. jún 2010

@avanka dakujem za odpoved,ja som prvu dcerku rodila v skalici....tak asi znovu skoncim tam aj ked nemam extra dobre zazitky 😒

avanka
28. jún 2010

ja teda pred 2 rokmi a sestricky aj lekari boli fajn.....
ake mas skusenosti?

cezetko
28. jún 2010

Katulkaaaaa Ja som rodila prve dieta na Myjave a druhe v Skalici. Na myjave som bola nespokojna s lekarom i so sestrickami pre mamicky. Na myjave je uzasna starostlivost o deti o mamicky horsia. Co sa tyka wc tak bolo na chodbe a tepla voda bola len od 6.00 do 18.00. Z porodu som sa zotavovala asi 6 tyzdnov
V Skalici bolo skvele. Porod bol uplne ukazkovy a sestricky uzasne. Z porodu som sa zotavila hned. Nic ma nebolelo uz na druhy den. Sitie sa tiez ovela rychlejsie zahojilo. Ja som bola so Skalicou velmi spokojna. Kazdy mame asi rozne skusenosti.

nokinka
29. jún 2010

jeeej Kati 🙂) no kde sa my ešte nestretneme? :D

katulkaaaaaa
29. jún 2010

@cezetko dakujem za odpoved 🙂 no tak co to porovnavam vyhrava skalica,snad sa to tam za tych 6 rokov od prveho porodu zmenilo 😀
@nokinka...no co ti poviem 🙂 sme si sudene 😀

avanka
5. júl 2010

ahojte, kde ste kto? uz sem nikto nechodi?

stija
11. júl 2010

ahojte po dlhsej dobe 🙂
vsetko najlepsie oslavencom, hlavne vela, vela zdravicka Lukimu aj Ameli
Avanka dakujeme 🙂
@katulkaaaaaa ja som rodila na Myjave a bola som spokojna. druhy krat tam pojdem tiez, i ked este neviem, kedy 🙂

mamartinka
18. júl 2010

Caute baby.Nechcete niektora hlboky kocik kupit?Brat predava.Len hlboky.Keby mal niekto zaujem alebo by oniekom vedel sup sem z ponukami.Pekny este vecer zelam.

sylverka
30. aug 2010

halo chodim sem ešte niekto 🙂

sylverka
31. aug 2010

🙂 🙂

mono
1. sep 2010

Ahoj. Chodi. No dlho som nemohla najst nieco okolo Senice. 😵 Vzdy to tu prechedzam a nikde nic zname. Ked som bola minuly tyzden v nemocnici vela bab tam bola z okolia senice a na tu nic...

avanka
1. sep 2010

@mono 🙂 🙂
ja tiez nakukam kazdy den, ale ked nikto nepise 😢

sylverka
2. sep 2010

myslim že su všetci na fcebooku 🙂 teda aspon baby odtialto

stija
2. sep 2010

ahojte, tiez obcas nakuknem, ale kde nik, tam nik. hm... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre