Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

mandy20
24. dec 2007

Stastne a veseleeeee 😀
fotecky su paradne, a co je super ze je nas stale viac a viac 😵 , nabuduce si este niekoho odychytime, ali mozno znovu stretneme tu kocku s tym vypozicanym dietatkom 😀 a mozno sa aj ona prida, vtedy sme ju este stretli ked sme isli odprevadit katku s barbarkou, spominas? 😉 a za darcek nedakuj, rado sa stalo 😀

alena22
24. dec 2007

jej mandy ako vianocujes?
ja idem prave strihat muzika s masinkou som mu slubila ze nechce byt ako opica za stolom vecer maly zahajl tak ideme na to a inak adik dnes krasne dlho stal len som ho drzala za rucky a dal sa sam na 4 a spal az do 8:45 cize krasne darceky hned z rana od neho mame 😀 😵 😵 😵

mandy20
24. dec 2007

ali, no vidis, on si to nechal ako vianocne prekvapenie pre vas 😵, alebo ze by rozumel tvojim vyhrazkam? 😀
toto su drobciktorych som uz spominala, ten väcsi je Samko a ta mal princeznicka je Leuska 😵
http://mail02.centrum.sk/~~cook~aleman//downloa...

mandy20
24. dec 2007

kocky, tak to som cela ja, ked to otvorite dostanete sa do mojej schranky 😅 , coz nebolo v plane 😕 a ziadne deturence vam neukaze, ja som technicky antitalent, ale konika nastartovat dokazem 😀

alena22
24. dec 2007

este ze si to sem napisala uz som sa tam chcela ist kuknut ved potom poprs dakoho nech ti to tam hodi ja som v celku zvedava na tie "tvoje" deturence 😉

mandy20
27. dec 2007

cawte kocky, este sviatkujete? ake boli prve Vianoce v trojici? 😵 potom chcem vsetko do pobrobna 😀
my sme uz obehali celu rodinku, dnes uz mame fraj ale zajtra zase pridu vsetci k nam pretoze mamina ma narodeniny a ako to vyzera mne dorazi coskoro mrsina, lebo mam cely ksicht vyhadzany, pobolieva ma brucho a zeriem vsetko co mi pride pod ruku 😝 , takze do noveho roku vstupime s novym snazenim sa 😵

alena22
28. dec 2007

jaj mandy to nieeeeeeeeeeeeeeee 😒 ja ze uz bude malicka zarobena ale neva ved o to väcsia zabava ked si date take pekne predsavzatie 😀
mandy nase vianoce boli super adik spekuloval pri vianocnej vecery sme si drzali obrus aby sme sa najedli bo nam ho stahoval 😀 s darcekov sa tesil ved pokukaj albumcek uz mame jeden vianocny na adrianko22 zalozeny a predstavte si adik si zmyslel ze uz bude teda aj on stat a tak sa tomu rehnil my sme mali z neho dost vyzeral ako maly trol 😀

mandy20
29. dec 2007

ali, nadherne fotecky a na ttej poslednej to vyzera tak ze Adko stoji skoro uplne sam, wauu, 😵 , a ocividne sa mu to velmi paci 🙂 , aj mne sa to bohovsky paci 😀, no vidis, on je sikulka a este predbehne aj ostatnych v majovkach 😉

alena22
29. dec 2007

ahoj mandy no vies co stal sa zazrak zo dna na den si adik zmyslel ze bude stat a teraz by len postaval ako maly vagabund a skeril sa jak drak a sme ho naucili ked hraje klavirik tak uz aj tancuje a dokonca dnes sa prekonal a neplazil sa vzad ale konecne aj do predu asi preto ze tu bola svagrina s neterkou a adik chcel simonke strasne skraiabt oci tak ho to donutilo sa za nou plazit 😀 idem pozmensovat fotky oboch betarov potom pokukaj 😀

radoslava
autor
29. dec 2007

Ahojte babulky
Ali kukla som fotky z vianoc su super a klavir mame aj my dostali sme ho od svagrinky
Stale na nom hra je to perfektna hracka a kolko ma melodii aspon ma nebude boliet hlava z jednej 😀
Mandy u nas neboli v trojici ale v patici ale boli super a potom sme cestovali dalej k druhej babke a tam k prababkam no proste sme chodili kade tade. 😀

alena22
30. dec 2007

ahojte hlasime sa od nasich zo skalice budeme tu a domov sa vratime az na dalsi rok 😀 😀 😀
adik tu ma aj postielku pozicanu tak sa tu do utorka zdrzime ale nabaleny sme prisli ako na mesiac 😀 😅
radka tak ste pobehali teda celu rodinku ale vam je my to nejak nestihame 😖 ale ved aj neskorej budeme chodit a je najhorsie je ze sme nestihli poposielat pohladnice 😀 🙄 ani jedneho to nenapadlo vcas 🙄

mandy20
30. dec 2007

ahojte, tak mne dnes dorazila mrsina mrchata hnusna ☹ , uz som si robila nadeje, lebo dnes rano som len trosku spinila a to mne sa nestava, no ale poobede sa madam uracilo dojst 😠 , no, v novom roku ju hadam viac nebudem mat ako budem 😵

alena22
31. dec 2007

mandy to je hnusne fuj fuj fuj teda ja uz som sa tesila a stale reku nepises nic asi bue uz zasmazka tam ☹
ale neva hlavu hore podari sa a budes mat velku premiu uz aj ako prvorodicka 😀

alena22
31. dec 2007

inak v Novom roku zelam vsetkym maminkam nemaminkam snazilkam vela stasticka zdravicka lasky krasnych deticiek vela koruniek bo aj tie nam treba a nech sa kazdej splni co si zela kazde to predsavzatie aby sme vykrocili tou spravnou nohou 😉 🙂

alena22
2. jan 2008

sasenka vsetko naj naj naj naj lepsie k meninkam 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cezetko
4. jan 2008

Ahojte! Vsetkym vsetko dobre v novom roku, nech sa vam splnia vsetky sny a tuzby.
My sme cele sviatky niekde lietali, hlavne po rodine. Ako ste prezili Silvestra?

alena22
4. jan 2008

jej cezetko ahooooj no dobre si sa tulala ked len teraz sa hlasis a ja ze si tu budem uz pisat sama so sebou 😅

radoslava
autor
7. jan 2008

Ahojte babulky
vsetkym prajem len to naj v novom roku aby boli detičky zdrave a samozrejme aj vy slniečka.
A Saske dodatočne vsetko naj k meninam.
Boli sme cez vikend v SE ale to počasko bola katastrofa , ani sme nikam nesli šak by nas ufuklo.
Iba v Skalici sme boli trosku minut korunky a vybrala som si autosedačku od 9-18 kg
krasnu zn. Concord velmi pekna bordova.
Sa majte Seničanky moje 😀

mandy20
9. jan 2008

kocky cawteeee, dakujem pekne za gratulacie k meninam 😉 a vam vsetkym zelam v novom roku hlavne vela zdravicka a splnenie vsetkych vasich priani, ja mam za sebou prvu skusku za C 😀 , dalsiu mam 11.1, potom 14, 16, 21, a 25 😝 , takze mam co robit, boze a tak sa mi nechce 🙄
radka, vidim ze Sabinka je narodena 23.1., ja som 27.1. 😀 ale o par rockov skor 😉

alena22
9. jan 2008

saska velmi silno drzime s adkom palceky 😉
radka fotky poslem na mail hned ako sa ku tomu dostanem nejako aj ked sadnem za pc napisem nieco na MK odpoviem na maily odpisem vsetkym co mi tu vyblikuju na skype a icq a uz je vela hodin a idem spat 😅
ale tak navstevy koncia sviatky davno za nami uz to bude lepsie najdem si cas a poslem ti ich len ich budem musiet troska asi zmensit

mam par noviniek boli sme v trencine adik je zdrave babetko nemusime ani rehabilitovat nic este sa pojdeme ukazat v jednom roku a uz naposledy 😀
a dnes sme sa boli naisto dohodnut aby mi adika vzali do toho klubu co som vam spominala a vezmu cize od 2.9. sa hlasim do sluzby 😀 ide sa makat aj sa tesim a na druhej strane sa strasne bojim ako to bude adik zvladat myslim ze on aj dobre ale ja horsie 😅 ale ved v lete sa tam pojdeme spolu vzdy pohrat na par hodin vyskusa si aj sam a uvidime ako to bude 😅

radoslava
autor
9. jan 2008

Ali super ze je Adik okej to sa musite velmi vytesovat ze?
Tak ty ides zarezavat do prace , no teda malilinko zavidim ale skor nie. 😀 Teraz citam ze od semtembra som sa zlakla ze teraz. I ked aj po pol roku sa chodi.
Sasi no teda tak aj ty si vodnar

cezetko
10. jan 2008

Ali, skvele ze ste ok. My sme boli v stredu na MYjave na neurologiu a musime tam ist zasa v aprili. Doktorka tvrdi ze je sikovny ale ze ma slaby tonus koncatin tak musime chodit na mkontroly. Uz mame treti zub a snazime sa stat.
Kedy zasa vybehneme von, na kafe? 😉

cezetko
10. jan 2008

Sasi drzim palce na skuskach.
Ali neboj Adko si zvykne. Ved na jar mozme chodit do stonozky a tam si mozu drobci zvykat na deti. Alebo vy uz tam zasa chodite? Ja tam chcem chodit az na jar, nech nieco nechytime 😒 , zasa su chripky a podobne virozy

alena22
10. jan 2008

ahojte no veru vytesujeme sa ze uz je ok dokonca aj tonus nizsi z koncatin vymiizol a aj to na adikovi velmi vidno cely je rozkokoseny strasne vymysla v postielke klaka si a snazi sa cez mriezky zdrhnut hlavu ma celu obuchanu a doskriabanu 😀
cezetko no ved mozme veru uz by som sla a väcsinou do obeda ani nefuka a po obede ano ja idem zasa v utorok na kardiologiu na myjavu a na dalsi utorok potom uz ideme zas aj do stonozky uvidime ako maly 😉
no ale myslim ze v pondelok by sme do obedu mohli ist s vami ak pojdete ja to mam teraz komplikovane mne sem chodi kazdy den sestra na cele doobedie malu ma v skolke a este nikde nepracuje tak sa tu motkame a bavime sa s malym a tak aspon mi neni doma smutno 😵

alena22
10. jan 2008

cezetko to je super ze Leo je taky sikovnicek moj sa sam este nepostavi akurat na 4 sem tam a v postielke si klakne stoji iba ked ja ho postavim 😉
a zubky noo....stale nula 😎

cezetko
11. jan 2008

Ok.tak ak budes mat moznost ist von a pocasie nam to dovoli tak sa ohlas. budeme sa tesit!

alena22
15. jan 2008

boze co je to stym konom stale nejde 😠

babenky adko mal dnes super ekg aj sono srdiecka pani doktorka nas chvalila kontrola o rok 😵 😵 😵
a mame konecne zubok 😀 😀 😀

mandy20
17. jan 2008

Ahojte zienky 😉 ,
ali teeda ten vas Adko je taky maly prefikanec 😀 , naco by vam vyrabal starosti s tym ze ho bolia dasienka a ze sa mu tlaci nejaky zubok, on vas radsej hned prekvapi 😵 , no musim vam ten zubok prist niekedy omrknut 😉 a aj Leonardikove 😉 , ale az po skuskach, este mam dve 21 a 25. 1. potom si mozme dat "rande" 😀 tak sa na vas a vase deturence uz moc tesim, zatial sa majte krasne 🙂

radoslava
autor
21. jan 2008

Cafte ako sa mate všetky
prideme na vikend do Senice co takto kavicku popri kocikovani.
Ali v Librese tusim robia ze si zoberieme zo sebou ze?
Kto ma cas napr. v nedelu alebo aj sobotu mozem budeme u rodicov az do pondelka

alena22
22. jan 2008

ahojte my uz mame tri zubky
dva spodne jeden horny 😀
radka ak sa mi nezmeni plan tak v sobotu by som slaaaaaaaaaaaaaa 😎 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre