Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

alena22
29. feb 2008

cezetko no pomachrujem teda mam dolu presne 7900g 😵 😵 😵
cakala som viacj ale tak co uz narobim 😝 😀 musim cakat dalej 😒
ale zasa za 58 dni je to super no nie? 😎 🙂

cezetko
29. feb 2008

gratulujem!!!!!!!je to skvele!!!!!!prajem vela elanu do dalsich dni diety.

alena22
1. mar 2008

dakujem cezetko ale dnes sme boli na oslave a ci som si nedala tri chlebicky 😠 😠 😠
ale torte som odolala a vzala som si domov lebo zajtra vecer mozem torticku tak si posmaknem na nej 😝 😀
kukni albumik moj adko zas zil same baby kolom neho si zo uzival 😅 😀 😎

mandy20
2. mar 2008

Ahojte zienky 😉 , pokukala som vsetky albumiky, co dodat, kraaaasne deturence mate 😵
Ali, gratulujem Ti a sklanam hold pred Tebou, ze dokazes takto systematicky dodrziavat tu dietu, fakt klobuk dolu 😉

cezetko
3. mar 2008

Ali ako bolo v centre? my tvrdneme stale doma.mame uz osem zubov vonku.

cezetko
3. mar 2008

Adko ma zasa krasne fotky!!! Je to kockos.

alena22
3. mar 2008

mandy a cezetko dakujeme 😵 😵
mandy no ale v sobotu som bola na oslave a zdlabla som tri chlebicky 😠 ale tak snazim sa drzat len ja musim este vela cela chudnut ☹
cezetko fajn bolo adik sa pohral len dnes bol troska mrzuty asi aj pocasie a aj to ze v noci dobre nespal tak bol umraucany 😒 ale potom bol taky znaveny ze zasa o sebe ani nevedel zalomil a spal aj pri obliekani az doma sa zobudil napapal pohral a zasa haja 😝 ale ja som dnes priserne hladna neviem najradsej by som dala pizzu 😝 😅 😀 snad vydrzim do vecera

alena22
3. mar 2008

super inak ze uz mate tolko zubkov my amme 4 a dva nam idu ale este stale neni su prerezane tak trpime

cezetko
3. mar 2008

My trpime stale. Zuby su strasne ked lezu von-rastu i ked ich trhaju. Leo je velmi uplakany a vymyselny. Stale musim nieco nove vymyslat. Uz mi dochadza fantazia.
Verim ti ze odolas tej pizze

alena22
3. mar 2008

cezetko pizza nebola ale pred cvicenim som koza zozrala jeden chlebik so syrom som si ho vycitala ☹

mandy20
4. mar 2008

Ali, ten chlebicek ti s Mirkou odpustime, vsak Miri? 😀 takze si ho nevycitaj!!!! 😉
S tymi zubkami potvorkami je to hrozne, a je to presne tak ako pise Mirka, no ale von vyliezt musia 😅
ja chcem uz jaaaar, to pocasie je otrasne, vsak?
tak zatim cawkyyyyy 😉

alena22
4. mar 2008

no zuby to je des my zatial stojime na cisle 4 🙂
staci vsak maju cas do 18-tky 😀 😀 😀

cezetko
4. mar 2008

obcasne ulety su pripustne 😉

alena22
4. mar 2008

ooo dakujem zeny za ospravedlnenie mojho chlebika dnes sa drzim ale tak bielkoviny su v pohode najhorsie je ze mne robi problem vitaminovy den ako ovocie a zelenina to uz fakt neznasam som toho vsetkeho objedena a je mi z toho na grc 😅 😒 vodovy den zvladam v pohode ale tieto vitaminy nie asi vymenim vodu za vitaminy a bude 😀
mne maly fajne zaspinkal muzik bol po obede doma tak som si popratala vylestila plavacky dvere napiekla a zajtra idem babke do sobotista s kludnym svedomim ze doma mam porobene 😀

radoslava
autor
4. mar 2008

Ali ty si sikula teda falk a aj si napiekla ale jest nebudes co. Ako ti to ide s dietou. Kolky den uz mas za sebou

alena22
4. mar 2008

radka nieco cez 60 ani neviem uz kolky 😀 ale uz posledna tretina a koncim jeden den sa najem na co mi chut pride a pokracujem 😀 tak som sa rozhodla 😀

cezetko
5. mar 2008

Ali mas moj nekonecny obdiv. Skutocne. Obdivujem ako zvladas drzat dietu a este aj varit a piect.
Pekne si uzite navstevu Sobotista.

alena22
5. mar 2008

ahojte tak sme doma boli sme u pra pra babicky potom u sesternice a novina..........adko spi odo dnes sam v izbicke uz ma prestahovanu postielku som zvedava aka bude noc 😀

cezetko
6. mar 2008

Ako dopadla prva noc vo vlastnej izbicke?ja si neviem predstavit, ze by Leo spal v inej izbe. ja k nemu v noci vstavam asi pet krat. a niekolko krat za noc prechadzat cely byt, tak to nie 😉 Ale Adko pekne spinka celu noc tak to sa myslim da. aj my sme vcera vyletovali. Boli sme pozriet moju kolegynu do Mokreho haja. Bola to super zmena.

mamartinka
6. mar 2008

ahojte baby.nepozná niektorá z vás dobru kaderníčku?

cezetko
6. mar 2008

Ja chodim do kadernictva Team k Ralbovskej. Vzdy som s nou bola velmi spokojna.

mamartinka
6. mar 2008

cezetko a to kde sa nachádza?je drahá?

alena22
6. mar 2008

cezetko no noc bola dobra maly spal jak dudecek az na jeho hodinku od 12 do jednej sa hrral 😀 on to uz asi tri krat v noci spravil ze sa zobudi a hra sa a potom zasa zaspi 😅
ale rano uz muz behal po byte a milost pan si spinkal tak odfukoval ani mu nevadilo ze tam neni sme aj my 🙂 😉 cakali sme horsie odstavovanie 😎 je to skratka uz velky chlapik 😀 😵 😵 😵
dnes sme boli zasa vonku troska a potom uz sme trcali doma lebo som tepovala vsetky stolicky z kuchyne boha 4 naraz to bol iny telocvik 😅 🙄 ale chvalabohu je to za nami a finisujem uz aj s vyzdobou celkonocnou tak budem uz snad len vegetit 😀 i ked pochybujem ja si nieco zas najdem ved aj vcera som vsetko sama stahovala manzel dosiel z prace a sok spalna inak detska inak postielka fuc 😀 😀 😀

cezetko
6. mar 2008

Ty si velmi akcna zena, skutocne. Ja si taku akcnost dovolit nemozem. Leonardik ma zamestnava na plny uvezok. My sme dnes boli dvakrat vonku. Niekedy sa mozme dohodnut na spolocne kocikovanie aalebo ak uz budes vegetit tak mozte nas prist pozriet a tu mozme vegetit vsetci. 😉
Ta kadernicka je vedla krcmi Kanove

mimikyky
6. mar 2008

Radulík, všetko najlepšie k meninkám 😉

mamartinka
6. mar 2008

cezetko kde presne ale. v senici je tá kaderníčka či kde?

cezetko
7. mar 2008

V Senici. Je to na Hviezdoslavovej ulici vedla krcmy, ktora sa vola Kanove. Presnejsie to opisat neviem. Na tej ulici je niekolko kadernictiev. Vo vsetkych sa musis zvecsa objednat ale v Teame tam skoro vzdy zoberu aj bez objednavky

alena22
7. mar 2008

halo halo co sa stalo kde ste vsetky vonku?
my sme boli ale uz sme doma maly spi tak som sadila jarne kvietky na balkon a teraz s kavickou vychutnavam chvilky pohody za pc 😀

cezetko
7. mar 2008

Ty sa mas. My sme dnes boli az dvakrat vonku. Treba vyuzit pekne pocasie. O kolkej asi chodite von, ze by sme sa niekedy pridali 😉 Dufam ze v pondelok konecne pojdeme do centra. Leonardik by mal aspon zmenu a ja tiez.

alena22
7. mar 2008

cezetko no ja som si daco porobila a maly uz bol zas hore a potom prisla kamaratka z jablonice aj s kamaratkou a malynkym tobiaskom a sme trosku pokeckali 🙂
v utorok idem zas ja na cely den tam 😀
no v pondelok sa na vas tesime pridite ja idem autom lebo veziem tu stolicku na krmenie tak vas tam pockame alebo vy nas 😅 😀
no a ak bude pekne mozme aj povozit jasnacka 😎
inak radku som dnes stretla mala sabinka ako pekne bezkala sama 😉 pricestovala vlacikom tak ma zazitok 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre