Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

alena22
13. mar 2008

jej mandy ja som si len teraz vsimla aky mas albumcek jej jej jej parada a ako ti to pristane s babetkom a aj dusanovi 😉 budete super rodicia 🙂 😉 🙂
no bolo aj tu desne pocasie 😠
vecer sme boli v tescu a mali akciu na sviecky ze jednotka a servitky kelimky papierovy obrus na party taky napis balonik no vsetko sme nakupili pre adika k narodeninkam 😀 😀 😀 😎
budeme mu robit detsku party totiz 😵 😵 😵
inak super foto s konikom daj aj so albumu nieco s konikom aj si jazdila? 😕
ja som volakedy jazdievala 😎
no na vikend troska popratat klasika a asi nasim do skalice by som skocila uvidime cize kava sa musi odlozit a ty kedy dofrcis do senice ?

mandy20
14. mar 2008

ali, no pekne, ze si si moj album az teraz vsimla 😅 , mam ho tam od kedy sem chodievam 😉 , dala by som nejake do albumu, ale hned by boli zmazane adminom, lebo nepatria do tejto temy 😔 , konkretne tato fotka je z minuleho roku, ja tam s dusanom moc casto nechodim, bola som minulu sobotu a strasne som prechladla 😝 takze ked tak, chodievam az ked lepsie hreje slniecko 🙂 , ale ja nejazdievam sem tam si len tak vysadnem ze pre foto 😀
jeeej, to je super, velka narodeninova party, tak si to aj ja predstavujem, kooopec deti, farieb, neporiadok ale stastne a blazene detske tvaricky, a ani sa nenazdate a uz je to tu, ze 1. rocik, boze ako to leti 😵
ja idem do senice dnes, zajtra ideme do tej nitry a vecer ma dusanov kamarat oslavu, takze budem do nedele, mozno pondelka, uvidim 🙂
tak zelam vam krasny a pohodovy vikend 😉

cezetko
14. mar 2008

Ahojte. my sme sa boli vcera kulturne vyzit. S manzelom sme boli na Ciganskych diabloch. Bol to velmi pekny koncert. Darmo cigani maju hudbu v krvi. Dnes sa zda ze bude krajsie.
Tak Ali ty uz planujes narodeniny? To je skvele. My sme zatila nad tym neuvazovali.
Nasmu Leovi idu asi stolicky alebo neviem lebo je strasne mrzuty a velmi zle spinka v noci.

alena22
14. mar 2008

mandy ja som pozerala tvoje fotky vsak som kukala vtedy ci poznam dusana ale nemala si tam zieto iste nie 😅
cezetko sa mas ze ciganksy diabli aj mne sa to paci ale kto by mne varoval 😅
sestra ma svoju a s babkou by som sa bala ho nechat neni na nu ani nauceny i ked teraz ma blizie uz k nej aj dnes sa snou pekne hral 😀

cezetko
15. mar 2008

U nas varovala moja mamina. Bola nadsena lebo s nim mohla byt chvilku sama. Zistila som ze po Senici, vo vsetkych skolkach su rozsirene ovcie kiahne. Tak mam dilemu ci ist do centra. Ak ich chytime aspon ich budeme mat za sebou ☹

alena22
15. mar 2008

ooo cezetko tak my ideme cim skorej tym lepsie nie sa vravi a ma potom pokoj 😉
ale tak je ine skolka a ine take nase male deti tam ale ja sa tomu nebranim ak ich dostane nejako to vydrzime lepsie ako ked budem uz makat v robote 😀 😅

alena22
16. mar 2008

tak zmena planu materske centrum nenavstivime ☹ ☹ ☹
maly sa mi dnes rano zobudil o pol siedmej s kaslom celu noc nic ani zakaslanie ani zle dychanie skratka ukazkovo spinkal a rano total zachripnuty a kasel 😠 😒 ☹
cezetko myslis ze by to mohol mat z toho ze u nasich vyse hodky vyvreskoval ako krical jasil sa pistal zvuky ako z dazdoveho pralesa 😅
alebo zubky zasa nas zmohli 😔
takze miesto centra ideme dokine i ked nema sopliky ani nic take vazne pre istotu nahodou by to bolo infekcne alebo co a musim sa stavat tak akoby druha matka s takym prisla tiez by som krakala jak stara vrana keby sa tam niekto prismejdil s chorym deckom 😀

alena22
17. mar 2008

no kde ste?

cezetko
17. mar 2008

Ali ako ste dopadli? Je Adko vporiadku? My sme stale doma a neustale vymyslame. Leo potrebuje neustale zmenu. Uz mi dochadza fantazia ☹ ☹

alena22
18. mar 2008

cezetko no comment pozri si na majovkach ako sme dopadli nervy som mala ☹ 😠 😒 ☹ 😒 😠 ☹ 😒 😠

cezetko
18. mar 2008

Ali no des. Nesnazila si sa tam spravit coromoro? Kto ta zobral, Sulek? Ja by som tam asi riadne coro spravila. Myslim ak su doktorky napisane na zastupovanie tak ta musia zobrat. Som zhnusena.
Ali a kde zasa Adko takto ochorel? Vy mate riadnu smolu. Zelam skore uzdravenie

alena22
18. mar 2008

ahojte tak my sme si dnes s adkom vyskusali ake je vyspele a pokrokove nase zdravotnicstvo
nasa pani doktorka tam cely tyzden neni a este jedna lebo im robia plastove okna tak maju zastupovat viaceri pretoze od dvoch lekarok bude viacej pacientov tak sme skuali od rana samozrejme ma vsetci odbili ze nezastupuju dokonca som bola u jednej co ordinuje do desiatej bolo pol desiatej nikoho nemala v cakarni a povedala mi ze ma nevezme
bola som smutna zobrala som teda adka a sli sme domov s nadejou ze nas po obede jeden doktor vezme ten jediny posledny co mal rano zavrete,mali sme stastie vysetril ho dal mu aj atb pretoze ma aj infekt na prieduskach a na zaciatku tyzdna kontrola nastastie uz tam bude nasa pani doktorka a nebudem sa musiet domahat osetrenia inde je to smutne ale je to tak normalne predo mnou zatvarali dvere
nepoviem keby som bola nejaky studak co chce peciatku do ziackej ze akoze nemohol by dnes na pisomke ale male chore babetko navyse rizikove a nic des som totalne znechutena a nahnevana
musela som sa svami podelit o to lebo by ma asi roztrhlo od jedu doma tak som prisla spotena spachtovana domov utahana pretoze vo vytahoch sa vozia prave ti studaci a idem oddychovat
jedine pozitivum je ze som mozno aspon pol kila vypotila

alena22
18. mar 2008

jaj uz si si to kukla reku to skopirujem aby si nemusela hladat 🙂
cezetko ja neviem kto je vypisany lebo ked som bola v utorok na ockovani dokina vravela ze nebudu tam a ze zastupuju vsetci lebo dve vypadli ale nezastupuje nejak nikto ☹

annase
19. mar 2008

Ahojte prepáčte že sa sem vtieram nepoznáte nejakú vešticu v Senici alebo blízkom okolí 😉

alena22
19. mar 2008

annase co by si sa vtierala patris sem ale bohuzila nepoznam nijaku v senici iby v dojci 😉
ale neviem ani ako sa vola iba ze maju pred domom stanok novinovy ten je ich j romka ale co mi raz povedala to vyslo 😅

annase
19. mar 2008

aha to je sranda lebo ja bývam v Dojči ani som nevedela že ona veští budem sa musieť nato prepítať dakujem 😅

alena22
19. mar 2008

no vidis mas to po ruke ked si z dojca 😀
nevolas sa nahodou krátka 😕 ?

mandy20
19. mar 2008

Ahojte kocky, tak konecne mam trosku casiku 😖 , boooze, som uz nastupila do tej no vej roboty a zaucam sa, ale je tu na mna toho hrozzzzne veeeela, v zivote som nerobila, dochadzku, trzby, zapisnice atd a teraz sa to mam vsetko rychlo naucit, ja ozaj neviem ako to zvladnem ked ta kocka odide, odchadza k 1. aprilu 😔 a nechcem im teraz povedat ze odchadzam, tak nejako vyskusam vydrzat a uvidim, ved som v trojmesacnej skusobnej dobe, no nie?
Ali, na vas sa tusim chytia vsetky pliagy, chudatenko Adko 😔 ale ma super starostlivych rodicov 😀
tak sa majte krasne , pa

alena22
19. mar 2008

mandy ja si pripadam ako omamena coooo ty pracujes a kde?????
pisala si o tom ja som nejako nepostrehla ze ides do prace ci si uz nepamätam no nevim asi mi sibka 😅 😔 😀
inak neboj sa nic to zvladne to sa ti zda teraz vela behom chvilky sa naucis do 1.4.casu dost neobj silno drzime palceky s adkom nech sa ti dari a daj zasa niekedy o sebe vediet 😉

mandy20
19. mar 2008

Ali, cawky, no hej pracujem, teda dneska som tu 3den a zaucam sa, ale nemam pary ani slychu , ty brdo, to fakt asi radsej pojdem do tovarne za pas, ziadne stresy, zhony, 8 hodin a tahet domov, mala by som robit asistentku gen. riaditela na myjave v jednej firme, ked ide vsetko ako ma koncim o 16.30a chodim na 8mu, ale ked ma sef navstevu vraj budem musiet ostavat ajdlhsie, uvidime, ale ked ta kocka odide, tak ma tu trafi slak 😝 , sak ale uvidim po prvej vyplate 😀
posielam Adkovi veeeelky boztek 😀

alena22
19. mar 2008

mandy dakujeme nic sa neoj podla mna sa pekne zaucis a budes makat jak fretka a este si budes pochvalovat no pekne miesto si si uchmatla 😉 paradicka 🙂
ved si nie nadarmo studovala takze si myslim ze to je len otazka cviku a ides jak drak za chvilku si tam budes pripadat ako doma a hlavne nezabudni pekne sa usmievat a kratke suknicky nosit lebo ze cim kratsia sukna tym väcsie vyplata 😀

mandy20
19. mar 2008

ali, tak to s tou suknou ma fakt pobavilo 😀 , ibaze tu musime mat cierne nohavice a ich firemnu bielu bluzku s modrou vestou 😝 , no bleee, fakt neviem co urobit, uvidim ako zajtra, ona tam robi uplne vsetko a nechcem byt taka svinka ze by som tam bola este aj buduci tyzden a ked odide, povedala by som ze koncim aj ja, tak asi skoncim zajtrajskom, nejako si neverim ☹

mandy20
19. mar 2008

kocky, pridala som do nasho spolocneho albumiku senicanky aj moje dve lasocky, tak dufam , ze vam to nebude prekazat 😉

alena22
19. mar 2008

mandy v pohode krasne deticka ja som len hned kukala ze co to tam sakra je 😀 😀 😀
co si sisi mas robotu a chces to vzdat neblazni 😠

radoslava
autor
20. mar 2008

Cafte babulky ideme na sviatky do Senice tak by sme sa mohli stretnut čo vy na to. A nemusime sa dohodnut dnes dedo si dal nainstalovat internet takze budem online 😀
Ale dajte navrhy kedy vam to vyhovuje sme tam od piatka do pondelka a rada by som vas videla.

annase
20. mar 2008

Ahojte
Krátka sa nevolám za slobodna SMýkalová a teraz Zemanová 😉
Mandy v novej robote je to zo začiatku vždy o hubu potom si tak zvkneš žeti to ani nepríde.
Alena skoré uzdravenie malému

alena22
20. mar 2008

radka ja sa odhlasujem lebo maly je chory zasa desne chrci ☹ uz aj mna boli v hrdle a aj muz sa dnes rano stazoval 😠 asi budeme sibat bacile 😠
annase nepoznam ta ja som si myslela ze si jedna mojho znameho zena z dojca 🙂 mozno ju aj poznas
a nerobi tvoj stryka na letisku v senici ci smykalov je vela v dojci? 😎
u nas totiz taky zlaty ujko smykal robi stale na bicykli do prace aj z prace ci je zima a ci teplo v kuse jazdi v kriklavej veste podareny je 😵 on snami stale kavicku si varil taky dobrak ujko vesela kopa 😀
mandy veru ako ti aj annase pise nevzdavaj to hned 😉 mas na to ved si vystudovala 😎

annase
20. mar 2008

Ahojky no poznám aj známeho ženu oni majú tak podobne starú dcerku ako Jakubko teda ak sú to oni 😀
No a ujko Smýkal cyklista je môj ujo a býva s nami. on je taký zvláštny človek hrozný pedantale inak je to dobrý človek. 😀

radoslava
autor
20. mar 2008

Ali zlatičko rychle uzdravenie prajeme celej rodinke. My sa prave doliečujeme teda hlavne ja a Matko. Malu to naštastie nechytilo. Iba ja som mala desnu nadchu.
Ozaj uz mam aj ja blbe skusenosti s poštarkou 😀

alena22
20. mar 2008

annase tak ho pozdravuj povedz ze od aleny kotvan 😵 😵 😵 😵 jej to je parada nahodou co ho poznam ja samozrejme inak ako ty on je taky super ujko 😀
no ano oni maju dievcatko vlastne 😝 😀

radka to mate stastie ze mala nic u nas vzdy vsetko nachyta ved vidis on je v kuse chory chudacik uz mi je ho tak luto a vzdy nas ta choroba spomali lebo len sa tak mota a tak ale teraz tuto chorobu je akcny az moc mal by oddychovat ale oon vymysla zdrha mi stale nieco 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre