Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

cezetko
10. júl 2008

aj my budeme skorej vonku. Ked sa Leo vyspinka a napapa vyrazame

saxana2
10. júl 2008

no aj my tak 🙂 pocakme na nejaku tu kakanicku po obediku a vyrazime cca okolo tretej..

saxana2
10. júl 2008

cezetko ja som ta asi viedela vcera na ihrisku pri lacovi 🙂 myslim ze si tam bola s nejakou kamoskou tak som nechcela rusit 😉

alena22
10. júl 2008

no my hadam prideme na stvrtu lebo ten moj saso este nespal stale vymysla a ani sa nechysta spinkat nejako tak asi prespi stretko potom co by som teda bola nerada 😒

saxana2
10. júl 2008

tak my sme uz boli vychystani a museli sme sa vratit domov lebo saz rozprsalo☹

alena22
10. júl 2008

saxi to je len prehanka ja to vidim z okna to bol len jeden mracik my sa chystame teda cakam co ado vstane a ideme aj my 😉

alena22
10. júl 2008

vzdy od moravy idu mraky tak prsi a teraz nic ale tak dnes nehlasili u nas ani prsanie a vidis aj rano aj teraz co to padlo maju asi zle rosnicky spinavci ked nam takto hlavy balamutia 😀

alena22
10. júl 2008

baby nejake foto uz su na stranke kuk https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

saxana2
10. júl 2008

Alenka ty si ale sikulka,pekne fotecky 🙂
bolo to velmi fajn aj deticky boli spokojne aj my sme sa trosku vykecali....tak dufam ze v tom budeme pravidelne pokracovat a pribudnu dalsie mamicky aj deturence...(vsak je ich plna Senica) 🙂

sylverka
10. júl 2008

alenka klobuk dolu ja som to registrovala že fotiš ale´niak mi to nedošlo no musim uznať si šikovnica detičky su tam peknučné

alena22
10. júl 2008

dakujem 🙂
no to dufam ze baby sa nejake pridaju 😉
boze som sa normalne zamilovala do maleho alexandra krasny je som muzovi o nom basnila ze keby mi niekto take hotove dal hned ho beriem 😀 sylverka keby si si to niekedy premyslela 😅 😵

saxana2
10. júl 2008

no hotove babo by som aj ja brala, ani ten proces vyroby by mi nevadil🙂

alena22
10. júl 2008

joj tak vyroba je bombova 😀 😀 😀

alena22
10. júl 2008

som sa stavila na zmrzke s malym este po ceste domov a este sme troska po namesti behali pod domom lebo tatinko nam volal ze vysava tak aby sme mu nezavadzali 😀 😝

saxana2
10. júl 2008

no vy mate ale sikovneho tatinka🙂my sme isli uz rovno domov aby sme pred sinkanim sa stihli s tatom este pojasit 🙂

alena22
10. júl 2008

no tak nas je sikovny to je pravda ale teraz tu vystonava aky je unaveny a tak asi ho zmohol vysavac nie aby si siel lahnut teda 😅 🙂
idem este kuknut ake ma byt pocasicko na zajtra a idem do postielky aj ja normalne som unavena nejaka 😔 lae tak ja a spanok by som mohla stale pospavat 😝
inak aj mne sa to stretko velmi paciilo aj deturence samozrejme a ake boli kludnucke 😵 ziaden rev my sme tropli scenky az pred domom ked adko odmietol nastupit do kocika som ho tam lamala jak luk sa napol a bolo potvora jedna 🙄
tak dobru nocku 🙂

saxana2
10. júl 2008

dobru nocku 🙂

mamartinka
10. júl 2008

dobru noc senicanky.

mamartinka
10. júl 2008

zlate deturence.normalne vam zavidim.skoda ze mi este nemame bejby.aj ja by som uz na neake prechadzky vyrazila.no co uz.

sylverka
10. júl 2008

neboj martinka aj to bude ani sa nenazdaš budem ti držať palce aj na nohach alenka asi s tým rozmyslenim nie a babenky zajtra by malo byt pekne dufam že už sa dočkame a pôjdeme na kupko dobru nôcku prajem ja som prave vyšla zo sprchy po cvičeni tak papa 🙂

mandy20
11. júl 2008

Ahojte kocky, joooooj, vidim ze som ovela prisla 😔 , nevadi, nabuduce sa urcite pripojim 😵 sice bez babätka, ale urcite s dobrou naladou 😀
Kraaaaasne fotky 🙂

alena22
11. júl 2008

ahojte no mandy veru skoda skoda ale ratam ze dlho nebuds po svadbicke meskat a nebehnes do cacova za bocianom aj ty na prosbicku a maly batoztek 😅 ja ho budem potom sem tam mojkat dobre 😀
my sme zas bol v novi dve a opol hodky hore 😖 ale muzik ma nechal do deviatej spat tak som ako tak vyspana aj ja,no krajsie je ked clovek spi v kuse 😝
teraz sa nadopujem kavickou a idem urobit obed cuketove placky boze to zas je mi dietne jedlo 🙄
a po obede vyrazam aj ja von my na kupko este nie veru predsa adko sa len teraz spamätava so soplov ale asi pojdeme zas do oka po vcerajsom objaveni "ameriky" tam asi budeme chodit castejsie a mame to na skok od domujupiiiiii 😵
boze baby ja odkedy mam umyvacku som este viacej leniva tusim ako ked som umyvala rucne 😅 🙄 fakt sa mi nic nechce najradsej by som lahla zalahla aj maleho nech je klud a spala spala spala

sylverka
11. júl 2008

Tak pozdravuj v oku papa

cezetko
11. júl 2008

Ahohte. Fotky su skvele a stretko nemalo chybu podla mna. Dufam ze to coskoro zopakujeme!!! Na buduci tyzden sa konecne chystame na kupalisko ak bude pekne.
Co planujete na vikend?

alena22
11. júl 2008

ahojte ja som teraz prisla domov som sa zatulala dnes o sistej som dsla adka muzikovi a sla som s kamoskou a segrou na pizzu a vinecko hrala nam ziva hudba joj paradicka bola vegac 😵

sylverka
11. júl 2008

ahojte babenky alenka bola si pod nami v pizerke cez víkend mi ideme s manželovej roboty na niaku party pre deti neviem čo to bude je to v dedinke pri Trnave ozaj chcela som navrhnuť že by sme si mohli stretnutia naplanovať na niaky den v týždni a pravidelne sa stretavať napr. v oku každu stredu alebo niekedy v pizzerke tuna pod nami popripade na plavárni alebo kupku a niaky trvalý den ktorý Vám vyhovuje 😎

alena22
11. júl 2008

bola bola sylverka pod oknami 😎 😀

sylverka
12. júl 2008

ahojte babenky len som nakukla chystame sa do Trnavy a vy čo mate dnes v plane zatiaľ pa večer sa kuknem čo ste popisali ale ešte mi nik neodpovedal na včerajšiu otázočku ☹

cezetko
12. júl 2008

S tym terminom, nam je to jedno. My mozme skoro kedykolvek. My sa prisposobime.
My sme dnes boli doma a poobede sme isli do Smrdak. S Leom sme sa prechadzali a manzel hral tenis.
Nechela by sa niektora z vas pridat na cvicenie? Vydela som ze sa na 4zs cvici kickbox aerobik, step aerobik a pilates.

cezetko
12. júl 2008

Ali tebe bolo hej 🙂 To mas super ze tvoj muzik sa dokaze postarat o Adka. My od zajtra skusime, aby Lea uspaval tatinko. Tatko sa netvari velmi nadsene ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre