Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

sylverka
14. júl 2008

ahojte my ked je vonku takto sme doma alebo ideme na plaváren ačistiaren je jedna na autobusovej stanici a o inej neviem

alena22
14. júl 2008

mne sa zda ze na autobusku a aj kolonke je nejaka ale neviem to na sto pero 😅
mala som tu varovcicky dve tak som mala o adka postarane teraz tajne dufam ze mi zaspinka 🙂
a ja by som si dala kavicku nohy na stol a cumela bednu do blba a potom asi aj von pojdeme na chvilku sa prejst do mesta

mamartinka
14. júl 2008

alci pekne fotky.ako sa mate?

alena22
14. júl 2008

ahoj ale cakam co sa ten nas valibuk prebere este stale haja 😅
a dakujeme za pochvalu fotiek 🙂

alena22
14. júl 2008

chcem ist von uz som oblecena a maly nic bojkotuje mi to ale asi ho zobudim nasilu ved zas bude v noci hore potom 😒

alena22
14. júl 2008

babyyyyyyyyyyyy uz je zasa spinning v senici 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

na to nechcete chodit???????

ja pojdem na milion percent 😀

sylverka
14. júl 2008

ahoj neviem to sa cvici na niakom stroji kde o kolkej a nema to vplyv na maters.mlieko

sylverka
14. júl 2008

a kde sa to cviči

sylverka
14. júl 2008

To som sa už pýtala sorry ale napiš mi o tom alenka všetko čo vieš budem rada ok

alena22
14. júl 2008

no to mas ako stacionarny bicykel neviem aky to ma vplyv na materske mlieko ale podla mna ziaden minule bola kamoska co kojila a v pohode 😉
tam skratka mas 10 bicyklov jedneho instruktora a pritmie a nahlas pustenu hudbu a on ta motivuje a vsetci slapeme akoze rovinku skoky do kopca a tak trva to 45 minut potom je kratky strecing aby si nemala svalovku ,su tam satne kde sa prezlecies mozes sa aj osprchovat po skonceni vodu tam predavaju musis si zobrat so sebou len uterak na pot a ak sa chces sprchovat tam tak aj na to uterak a veci na prezlecenie plus peniaze teraz to ma niekto novy neviem aka je cena ale bola 100 sk za jednu hodinu +20sk voda ale mozes si aj vlatnu zobrat 😉 je to ako ma progress autoskola sidlo na konci senice smer kunov po starej ceste ako je agrostav 😉
idem kuk ci maju aj internetovu stranku ak ano hodim link aby si mala aku taku predstavu 😵

alena22
14. júl 2008

tak toto je konkretne toto nase senicke 😀 mrkni fotky 😉

baby inak co si davate vyvolat fotecky v happy foto maju akciu za 1,95 rozmer 10x15 🙂 do 11.8.2008 😵

saxana2
14. júl 2008

Hmm ten spinning vyzera zaujimavo snad sa mi tam poadri nikeory utorok na tu hodinu pre zaciatocnikov dostat🙂hlavne zadok a nohy by potrebovali vytvarovat 😉

alena22
14. júl 2008

saxana urcite to skus neolutujes podla mna je to super relax a aj riadna makacka ja som sa vecer potom vzdy tak super citila ale prve dve hodiny si zadok necitis 😀 😝 ale je to o zvyku 😉

saxana2
14. júl 2008

skoda ze s tym strazenim malej je to u mna trochu problem 😒 svokrovci pracuju a o muzickovi ani nehovorim ale ak sa bude dat rada vyskusam, rada skusam nove veci🙂aj ten pilates aj tento spinnig a navyse takyto druh cvicenia by sa mi zisiel lebo som dostala na narodky bicykel tak aby som z neho nespadla ked nan nasadnem 😀

cezetko
14. júl 2008

Tak vsetky zacneme sportovat?

cezetko
14. júl 2008

Aj u mna je to problem s varovanim. Tak manzel sa este neodhodlal maleho uspavat. Vzdal to a ani to neskusil. Uvidim co budu robit v nedelu 😉

cezetko
14. júl 2008

Mna zial spinning neoslovil ☹
Neviete ake bude zajtra pocasie? Nevymyslime nieco? a stretko v stredu sa bude konat? a ak hej tak o kolkej a kde?

saxana2
14. júl 2008

cezetko moj muz to uz skusil ale Kristinka mu teda dala jasne najavo ze ako uspavaca ho neakceptuje🙂

alena22
14. júl 2008

to my nemame problem u nas je jedno kt s malym ostane ked sa jedna o mna muza ci adkovu krstnu ostatne sme este neskusali pre istotu 😀
so mnou zajtra neratajte ja idem s malym rano na imunologiu na krv a potom ideme do noveho mesta k zubarovi ☹

cezetko
14. júl 2008

Ali drzte sa!!! Dufam ze ma Adko ok imunitu.
Jani ako budes riesit uspavanie malej a cvicenie?

alena22
14. júl 2008

dakujem podla man ma imunitu v pohode len ma to iste co ja ked som bola mala tiez som mala stale zapal priedusiek v puberte to skratka preslo

sylverka
14. júl 2008

ahoj alenka tak som sa objednala na zajtra dúfam že sa to ešte bude dať a že sa mi tam podari isť oni funguju ododneska ?

alena22
14. júl 2008

nie oni funguju davno ale potom isli do predaja ci ako a teraz to ma asi novy majitel ale instruktor je ten isty a ako si sa telefonicky objednala?

alena22
14. júl 2008

tam ked sa objednas tak sa to da zrusit iba do 14 hod potom uz to nejak neslo ci co
aj nahlasovat sa dalo do 14 hod telefonicky si mala pockat mohli sme ist spolu

saxana2
14. júl 2008

....no na ten spinning v utorky o 17.15 to je v pohode a na ten pilates neskor no asi zacneme skusat viacej uspavanie s ockom ked bude vecer doma a bude chut ja si myslim ze ked budeme trpezlivi a nenechame sa odradit neuspechmi tak tie male potvorky povolia a prestane ich to bavit vymyslat🙂ale cvicit pojdem az ked budem mat istotu ze to ide a je malu schopny uspat inac by som sa na tom cviceni nesustredila, bola nervozna a neuvolnena a to potom nestoji za nic....

sylverka
14. júl 2008

no objednala som sa mailom a pôjdem sa tam pozrieť ake to je či ma to bude baviť a ovšem či sa mi podari isť zajtra ozaj ty si mala aj ten tepový skumač lebo ako sa to vola

alena22
14. júl 2008

nie nemala som nic normalne kolko som vladala tolko som slapala 🙂 ale to zvladnes slapat celu dobu 😉
joj to sa neobjednavaj mailom lebo to nevies ci maju volne telefonom ti presne povie ci maju v ten cas aj volne vies 😉

mamartinka
14. júl 2008

ali preco az do noveho mesta musite k zubarovi?v senici nemas zubara?

sylverka
14. júl 2008

alenka ja som nevedela že sa da objednať aj inokedy ako v utorok už som to našla že aj iné termíny a musi sa tam chodiť každý den

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre