Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

radoslava
autor
12. sep 2007

Cezetko super povolanie a mas aj prazdniny, za co by si to chcela vymenit

alena22
12. sep 2007

cezetko ja nechcem prist o miesto a nemusela by som sa uz dostat tam kam chcem tak idem do prace a sme sa dohodli ze pojdem na to iste takze ta kocka je tam teraz na zaskok a ked sa ja vratim pojde na ine miesto keby som sa vratila po troch rokoch nemuselo by to tak byt,a vyhoda je v tom ze klub je sukromny a budem mat aj plat aj matersku takze si aj financne prilepsim a budem rada ked bude maly aj v kolektive pretoze zo zdravotnych dovodov uz druhe babetko mat isto nebudeme 😉 Aj ked som si sprvu myslela ze budem tri roky uz teraz mi praca chyba sem tam to rusno tie povinnosti a tak ale zasa aj doma s malym je super 😀

oliverka
12. sep 2007

Alena, nasa mala chodila do klubu od 1 roka. Niekedy raz do tyzdna, niekedy vobec. Po 2. roku chodievala castejsie (2-3 tyzdenne). V juni mala 3 roky, cez leto bola so mnou doma - mam teraz podobne povolanie ako Cezetko. Od septembra je v skolke v Cacove. Teraz som sa vratila z rodicka a poviem vam, ze som milo prekvapena. Kolegyna ma malu v skolke na Robotnickej a z rodicka prisla min. rok znechutena, ze cele stretnutie bolo len o peniazoch - pokazila sa nam pracka, dajte na opravu. Treba opravit strechu, dajte na opravu... V Cacove to bolo uplne o inom. Hovorili o programe pre deti na cely rok a nieslo sa to v neformalnom dialogu s rodicmi. Ved som tam aj bola hodinu a pol!

alena22
12. sep 2007

no moj tam bude kazdy den od deviatej to tatko ide do roboty do pol tretej to ja koncim.cize 5,5 az 6 hodin to je take celkom slusne nie?
A tiez v troch rokoch do skolky ale ja byvam na robotnickej a neviem kde inde aby to bolo blizko ho dat 😒
Tak super ze rodicko tak dopadlo ozaj lepsie ako pocuvat dajte prachy a tak 😠

oliverka
12. sep 2007

Na zaciatku bolo v klube super, stale tam bola Bojka (majitelka) a deti tak 5-6. Postupne prijala aj 2 ucitelky, pretoze pribudlo deti. Bola som s klubom velmi spokojna, ale najma v zaciatkoch. Teraz je to uz trochu o inom. Bojka fakt deti zboznuje a deti ju.
Co sa tyka skolky na Robotnickej, aj my sme este do minuleho roka byvali priamo pri skolke, moji rodicia tam byvaju stale. Prva volba skolky bola prava Robotnicka. Aj sme ju tam zapisali, ale z navstevy tam som nemala bohvieaky dojem. Tak sme s malou isli este len tak sa prejst do Cacova. Riaditelka nas povodila, poukazovala a vo vsetkom vychadzala v ustrety. Pristup oboch riaditeliek sa nedal porovnat. V Cacove bolo vidno, ze ona skolkou zije a bavi ju tam pracovat. Na Robotnickej to tak nebolo. Takze som si vyzdvihla prihlasku z Robotnickej a zaniesla do Cacova. A sme tam - uz druhy tyzden 🙂

alena22
12. sep 2007

no bojku poznam ked chodim so sestrou pre malu ma ju tam aj sestrina svagrina tam am maleho a su celkom spokojne a ono ani sa neda moc vyberat ked deti nemaju tri roky,jedine byt doma alebo dat varovat babke a to ja teda nedam lebo by mi vlastnme dieta skakalo po hlave keby ho tam vychovavali 😅 to by mal povolene vsetko 🙄

radoslava
autor
12. sep 2007

Zdravim tu sa tusim prebera zase skolka 😀

alena22
12. sep 2007

ahoj no skolka v cacove verzus skolka robotnicka a potom detsky klub 😀

oliverka
12. sep 2007

Ahoj Radka, tusim sme boli s Cezetkou susedy na rovnakej ulici...

radoslava
autor
12. sep 2007

Vyzera ze hej 😀

alena22
13. sep 2007

jaaaaaaaaaaaj dnes sme sa boli s kamaratkou prejst po tej senickej cyklotrase po marakanu a spät paraaada len ma troska bolia nozky od spodu ako chodidla 😝 😅 😀

radoslava
autor
13. sep 2007

uf tolko sportu 😀
ali presne viem o com hovoris aj mna tak bolievaju az stipu.

mandy20
13. sep 2007

kocky, ahojte, mozem sa k vam pripojit? 🙂 , gratulujem vam ku krasnym detickam 😵 , hadam sa coskoro podari aj nam, mam sice v pase nove mesto nad vahom ale vydam sa do senice 😀

radoslava
autor
13. sep 2007

Mandy vitaj a cit sa tu u nas dobre. Takze buduca Senicanka a kedy je ten velky den?

oliverka
13. sep 2007

Ja som mala vcera tiez poriadne v nohach. Rano od kasarni k Agrostavu, potom spat, chvilu nato do Cacova na rodicko, spat do mesta pre malu a domov ku kasarnam. Vsetko pesi. Ani si netrufam odhadnut, kolko km som urobila. A este som zabudla na to, co nachodim v praci 🙂 !

mandy20
13. sep 2007

radoslava, buduci rok na jar 😵
oliverka, uff, klobuk dolu, ja by som asi vyplula dusu 😝

oliverka
13. sep 2007

Mandy, si zo SE?

mandy20
13. sep 2007

oliverka, nie som zo se, ale uz tam nejaky ten rocik, konkretne 5ty, tam mam priatela 😀

mandy20
13. sep 2007

kocky,idem pozerat ordinaciu v ruzovej zahrade, zelam vam pekny vecer 😉

oliverka
13. sep 2007

Aha, takze buduca obyvatelka SE 🙂

radoslava
autor
13. sep 2007

Oli ty si toho fakt dost nachodila. Ja ked este Sabinka bola malicka som ju kocikovala bezne 3-4 hodiny a ona cely cas spinkala. No ale chcela som povedat ze som musela byt stale v pohybe inak sa zobudila takze som tiez mala km v nohach

oliverka
13. sep 2007

Ked si dnes spomeniem na casy, kedy mala spinkala v kociku a my s kamoskou kecali a spacirovali sa aj 2 hodiny! Zlate casy. Kedysi som s malou chodila vyhradnepo vonku najma preto, ze bol (a stale je) problem dostat sa niekam s kocikom. Mam na mysli obchody, urady... Dnes tam opat s malou nechodim, lebo by som sa zblaznila 😅 Vsetko chce chytat, skusat a kupovat!

radoslava
autor
13. sep 2007

Veru a najviac ma vie nastvat ked mi nejake tela sory za vyraz ale lepsi nemam neotvori ani dvere ked vidi ako sa s nimi pasujem ked sa chcem niekam do obchodu dostat no nie?

oliverka
13. sep 2007

Suhlasim, je to na infarkt. Pamatam si, ako som postavala asi 15 minut pred senickou postou a cakala, kedy pojde okolo niekto znamy, aby mi pomohol s kocikom. Teraz je tam uz "rampa", ale vtedy len kopec schodov z 3 stran! Fakt sranda.

radoslava
autor
13. sep 2007

Mas pravdu je tam prirobena minule som po nej isla a veru som sa aj zamyslela nad tym ze toto tu tusim nebolo.

oliverka
13. sep 2007

A vytacala ma aj galanteria "Snehurka" nedaleko oproti Perle. Predavaju oblecenie pre kojencov a deti a je tam ZAKAZ VSTUPU S KOCIKOM. No uvazte...

radoslava
autor
13. sep 2007

To nemyslis vazne. Inak niektore predavacky su tam divne. Ja som si tam ked som bola tehu kupovala nocnu koselu c.168 tusim. A s maminou sme sa rozpravali o nemocnici a tak ze si ho tam zoberiem. No a predavacka mi to pyzamo skoro nechcela predat lebo ze do nemocnice potrebujem s gombikami a tam neboli. No katastrofa

alena22
13. sep 2007

v senici je vela zatupencov co nepustaju s kocikmi ja som sa minule otocila ze ak nemozem s kocikom dakujem nejdem 😠
nechapem to 😠

radoslava
autor
13. sep 2007

Baby inak ja vlezem s kocikom vsade ja ani nepozeram ze ci mozem alebo nie 😅

oliverka
13. sep 2007

Divne tam nie su niektore predavacky, ale VSETKY. Cisty socializmus. Pridem tam ako jedina zakaznicka, 3 predavacky postavaju a kecaju. Pytam si nieco pre malu do skolky napr. pyzamko, teplaky... Predavacka mi oznami, co maju a stoji. Snad si mysli, ze si nieco kupim bez toho, aby to vybrala zo sacku a ukazala! Nic si nekupim, odchadzam a pozdravim. Reakcia ziadna. 3 predavacky stoja a pozeraju na moj chrbat. Toto je moja skusenost spred 2 tyzdnov. A este pikosku. Chcela som biely natelnik s dlhymi rukavmi. Vraj ho v auguste objednali. Pytam sa, kedy ho teda budu mat v predajni a oni ze NA VIANOCE. A to si nevymyslam. Zasmiala som sa, ze to je trochu dlha doba na vybavenie objednavky. A oni ma pohorsene poucili, ze to nie je take jednoduche pre SLOVENKU (firmu). Musia v auguste zistit zaujem o ich vyrobky a na zaklade toto objednat kdesi bavlnu. No co na to poviete?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre