Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

sylverka
25. okt 2008

🙂 😉

sylverka
25. okt 2008

ahojte vidim že ste všetky po výletoch tak si to užite škoda že dnes spinning nevyšiel tak rada by som si zacvičila majte zatiaľ pa 😉

alena22
25. okt 2008

ahojte sylvi mne uplne vypadlo ze dnes ideme o 15:00 na oslavu svagrovej 30 tak som aj rada ze spining neni 😅 by som sa musela nahanat jak blba mi odlahlo ked mi jozko volal ze nic z toho nebude 😅
ale nechce sa mi nejako ani tam ist take pocasie je o nicom by som hajala 😔 zalahla a spala a spala ako sipkova ruzenka len adkovi sa nejako nechce spal hodku a stacilo 🙄

sylverka
26. okt 2008

ahoj no dúfam že nechceš spať 100 rokov ako šipková neblázni bola by to škoda dúfam že si si užila oslavu v pohodke dnes je tiež také počasie na figu ozaj nechodíte niekto na klzisko? 😅

alena22
26. okt 2008

Ahoj sylverka oslava bola fajn aj adko si ju uzil myslim ze viacej ako my a pojedol za tri deti a nie jedno 😀
Dnes ma nechal muzik fajne vyspinkat som vstavala pred pol hodkou 😵 navarila som si vcera tak dnes len popracem co to a budem vegetit a spat 😅 😀

cezetko
26. okt 2008

To sa niekto ma. My sa odstavujeme od kojenia tak je to s nami pekne vesele. Neviem kto viac trpi, ci ja alebo Leo. My sme dnes vstali o piatej a ani za svet spat viac. Mame to celkom vesele.

alena22
26. okt 2008

ahojte my sme sa nakoniec vychytili na cerovu na vyletik pozriet vrtulky adko bol ocareny kym spal sme ostrihali aj tesinku a boli sme do vecera u kamosky v jablonici na navsteve tak sme mali taku fajnu nedelu so vsetkym 😉 😀 zajtra mozeme zasa nabehnut do prace 😵

vana
26. okt 2008

Ahojte kočky!
My už sme sa dlho nehlásili, máme to tiež pesté od štvrtka bojujeme spolu s Mirkou s odstavovaním a keby som vedela čo to všetko bude obnášať ☹ ☹
je to fakt hrozné, po nociach sa nosíme a hrajkáme no myslím že všetci susedia vedia že nekojíme.
Mirka zajtra možete? Ako obvykle?

alena22
26. okt 2008

to odstavovanie vam nezavidim a preco to vlastne robite? 😕
ste si uz povedali ze dost bolo kojenia alebo preco?
ta kamoska z jablonice sa este koja a nechysta sa skoncit ale palko vie vypit ked je na noc u babky aj mlieko z flasky umele tak to ma dobre 🙂

cezetko
27. okt 2008

Myslim ze kojenia bolo uz dost. Ked ti dietatko pol noci cuca prsnik a akonahle ho vyberies jaci ako besne a hryzie, tak toho mas po 17 mesiacoch dost-myslim. 😀

radoslava
autor
28. okt 2008

Babulky držim vam palce s tym odstavovanim.
Ja Sabinku este kojim ale len pred spanim a v noci sa občas zobudi a napije a spi dalej. Iba ked idu zubky je to horšie.
Dufam ze uz ta moja 21 mesačna babulka nebude dlho ceckovat 😀

alena22
28. okt 2008

ahojte 🙂
idem si pohladat daco kam by si dalo ist cez vikend s adkom na vyletik nemate nejake napady 😅
ja mam jeden ze www.tigre.sk
drzim palce v odstavovani 🙂 😉

vana
28. okt 2008

Ahojte! My slím že už to najhoršie máme za sebou, nerobila by som to keby to nebolo nevyhnutné keby si pocucala iba pred spaním ale ona na mne visela väščinou noci a to nás obe ničilo. Pýtala si keď si zmyslela aj vonku aj ked sme mali návštevu jej bolo jedno. Každé ráno som mala tak vycucané prsa že ma boleli. Takto už vidím že to bude lepšie túto noc prespala v kuse päť hodím čo v živote nespala max. hodinu , dve.
Ali tigre sú super to sa mu určite bude páčiť. Inak ma nič nenapadá. My ešte budeme v Senici,kým si Beki nezvykne na nový režim.

alena22
28. okt 2008

jej vana super vidis to 5 hodin a za chvilku ti prespi celu noc 😉
drzim silno palceky 😵
my sme sa dnes stretli s baruskou pred skolkou a zajtra pridu na navstevu k nam na chvilku lebo mam zas voleyball tak len tak na skok 😅 dnes zas spinning uz sa aj tesim 😵

vana
28. okt 2008

to dúfam že jej to už dojde že spánok neni až tak od veci, už aby to bolo.
Počúvaj nemáš toho športu nejak veľa 😀 😀

alena22
28. okt 2008

jaj jani keby len sportu ja som dnes prisla zo spiningu navarila popratala teraz som doumyvala zem mycka este bezi, petovi som slubila ze ho ostriham tak ked dovenci ideme sa strihat sprcha a spat a sup sup rano do prace 😅
ale ved to som chcela na jenej strane sa nahanam ale na druhej strane som rada ako to krasne vsetko zvladam i ked mam dni ked sa mi total nechce ale co uz narobim treba sa prekonat a ide a potom vecer ked niekedy sadnem s poharikom vinka k tv si poviem aka som len sikovnica ze si to tak vsetko porobim a este si aj vegetim 😀

sylverka
29. okt 2008

velmi Vam babenky fandim s odstavovanim ali no vidis aka si sikovnica len si daj vinko aj za mna papa

sylverka
29. okt 2008

🙂 😉 ☹ 😒

alena22
29. okt 2008

ahojte tak ku nam dnes pride adkova fesnica baruska keby to tusil istotne sa tesi ale ved ja mu to poviem ked si po neho pridem do jasliciek 😀 sa poharju trochem spolu 😀

cezetko
29. okt 2008

Ahojte. Ali ja by som isla cez vikend napr. do aqaparku v Senci. Je tam pekne teplo a vodicka. Nasmu Leovi sa tam velmi paci. Je to taka pekna zmena.

alena22
30. okt 2008

ahojte tak nam dnes zasa pride tatino moj z ciech tak bude veselo,tak sa tesime bude asi aj spat u nas si myslim teda 😵

cezetko
30. okt 2008

My sme si dnes uzivali u mojich rodicov. Bolo celkom fajn. Tento vietor je desny. Ani von sa neda ist poriadne.
Ali uzite si navstevu!

vana
30. okt 2008

Ahojte!tak ste si užili rodičou, my si teraz na chvílu od rodičou oddýchneme, pokial nebudeme s beki o.k. nikam nepojdeme.Počasie je maximalne nechutné boli sme dnes chvílu vonku a poriadne nás vyfúkalo.

alena22
31. okt 2008

ahojte baby nepoznate niekoho kto by mal zaujem varovat male babenko jedna od nas z cinziaku sa pytala ci o niekom neviem 😕 ale ja neviem je to malicke este ho vozi v hlbokom kociku ale blizsie info by som povedala neskorej keby sa uz o niekom vedelo 😉

vana
31. okt 2008

Ja neviem o nikom ked ma niečo napadne dám vedieť.
Mirka ako pokračujete? Už je to lepšie? Naša Beki bola konečna dnes menej nervozna ani sa nepýtala po cici.Ale posladné noci boli nenormalne náročné posledné dva dni som spala každú noc 3a pol hodky. Dnes som si išla s nou cez deň lahnúť už som nevladala, tak snád dnes už to bude lepšie. Mliekarne už sú celkom v pohode,ešte mlieko je ale už to neni také hrozné. 🙂 tak krásny víkend všetkým 😀 😀

alena22
31. okt 2008

jani tak super pokracujete 😉
ja tiez o spanku moc nehovorim lebo uz tri noci zasa nespime sme jak stolverky s muzikom obaja a vcera po spiningu som sla zasa s kolegovcami von a tatika tu mam tak lietam jak sarkan 😅

mamartinka
1. nov 2008

alci ja by som sa prihlasila na varovanie ale musela by dotycna babo doviezt do irska. 😀

alena22
1. nov 2008

no to by asi neslo 😀
ona chce niekde tu kusok lebo by chcela odbiehat na kojenie aj aspon tak mi vravela zatial 😉

cezetko
3. nov 2008

Ahojte. My sme chori. Mame zapalene priedusky, takze kasleme a sme doma.
S odstavenim je to celkom ok. Spinkame relativne dobre. Budi nas len kasel. ☹

alena22
3. nov 2008

ahojte tak nas adulko sa varuje u dedkovcov prvy krat myslim svokrovcov 🙂
zatial to zvlada super som zvedava ako bude ked po neho pridem o pol tretej ale vraj aj krasne spinka nekasle a sopliky koncia tak to hadam uz konci a vykukne treti ocak 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre