Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

mamartinka
6. dec 2008

cau stija,co porabas,ako sa mate?

stija
6. dec 2008

keby mi nebolo nafigu po vsetkom, co zjem, mali by sme sa vcelku fajn. ale celkom sa da. a co vy? ako?

alena22
6. dec 2008

ahojte dakujem za pochvalu fotiek 😵
jaj to ti je tak zle zo vsetkeho bodaj by aj mne bolo aspon by som nebola taka vypasena ale s tym ze tehotny by som nebola len by som nemohla jest 😅

cezetko
6. dec 2008

Stija ahoj. Uplne chapem ako si na tom. Mne je tiez dost zle. Hlavne od jedenastej do asi 21. Uz aby to preslo 😉 Kedy mate termin? Mozno budeme rodit aj spolu 😉

stija
7. dec 2008

ahoj alena22, teda musim priznat, ze nie celkom o vsetkom, mozem ovocie. vacsinou. ale teda neviem, ci by si bola spokojna, keby si nemohla jest. myslim na stale. na chvilu sa to da, ale "na furt"? asi by ti to poriadne liezlo na nervy, nie?

stija
7. dec 2008

ahoj cezetko. to ti verim, ze chces aby to preslo. mne uz bolo nieco vyse tyzdna celkom fajn, len som musela jest po malych davkach. ale neviem, ci sa to vratilo, alebo je to len prechodne. termin zatial vychadza na 25. maja, to je este dost daleko. ty kedy?

alena22
7. dec 2008

jej stija ja som mala termin 22.maja 😵 ale krpcek sa narodil 17-teho 😀
no ved ja som to s tym jedenim myslela viac menej v uvodzovkach zasa jest sa musi to je jasne len mne by mohla prejst chut na jedlo aj ked teda nejem vela ale vyzeram akoby som zrala za troch 😀 a to ani tehu neni som klop klop klop 😅
my sme museli mikulasa skryt uz doma lebo dvierka na bare sa nezatvorili adko v kuse vytahoval a ukazoval ze toto ham toto ham 😅 tak teraz bude dostavat na pridel 😝
kde je vlastne janka a sylva? 😕

stija
8. dec 2008

ahojte, je tu niekto? zatial to tak nevyzera

stija
8. dec 2008

alenka, aj moj muz by chcel, aby to bolo skor, vraj to by bolo, mat doma dvoch blizencov 🙂 tak uvidime

alena22
8. dec 2008

my sme zasa dvaja byckovia a muzik s nasou havinou su levi tak sme fifty fifty 😀
neviem kde sa vsetky baby flakaju musim ja tu vanu odchytit nech pride na kavicku my sme uz ok 😉

stija
8. dec 2008

no moj muz je byk, ja blizenec, tak budeme v kazdom pripade "dvaja na jedneho". uvidime, ktori dvaja 🙂

alena22
8. dec 2008

no som zvedava a pohlavie teda chces prekvapko hej? ja som bola velmi zvedava co to bude nas maly nechcel ukazat tvaricku ale rozkracoval sa uz v 16tt som vedela ze chlapec 😀 furt to malo nohy rozdzavene decko jedno 🙂
v ktorej casti senice byvas?

stija
8. dec 2008

momentalne na ibeveckach. este chvilu. ty?

stija
8. dec 2008

hej, chceme sa nechat prekvapit, teda ak to vydrzim. mojmu muzovi je to v podstate jedno, lebo on si aj tak mysli, ze vie, co to bude

stija
8. dec 2008

ahoj nabuduce. a v ktorej casti to vlastne byvas?

alena22
8. dec 2008

ja byvam priamo v centre vedla domacich potrieb ten 12 poschodak oranzovy prerobeny 😉
jej na ibeveckach tak tam je fajn nie dobra lokalita aj svagina tam byva 😵

stija
8. dec 2008

no ako sa to vezme, teraz nam tu stavaju obchvat, tak uvidime. ale ja som tu iba docasne.

alena22
8. dec 2008

to ste u svokrovcov alebo kde? chcete kupit ci staviate 🙂

vana
9. dec 2008

Caute kočky! Vítam novú kolegynu na pokec. Trošku som to tu zase zanedbala, boli sme na mikuláša na Vrbovciach celý víkend. Bol tam tiež Miku ako Beki hovorí aj pekný čerti a beki sa tiež nebála aj balík zhrabla. Doma sme ráno už o šiestej otvarali balík nikdy tak skoro nevstavame asi sa už nevedela dočkat. Tiež už teším na vianoce. Super že už je Aďko zdravý aj my sme v pohode.

alena22
10. dec 2008

nazdar vana no huraa tak musite prist niekedy dnes je adko v jaslickach ale nechavam si ho od zajtra doma so mnou tak pridite 😵 uz sa tesime kludne aj do obeda 🙂

vana
10. dec 2008

určite prídeme, zajtra doobeda musím rýchlo navariť a môžme dobehnúť, Adka už sme pekne dlho nevideli.
Tak zajtra 🙂

cezetko
10. dec 2008

Ahojte. My mame termin 16.juna. dnes sme boli na sone a sme vporiadku. Som velmi rada.Babetko som si pekne videla. dokonca mi zakyvalo.
Nas Leo je blyk ale aj tak si myslim ze mal byt blizenec. Ja som blizenec a velmi som si priala aby Leo bol narodeny v ten isty den ako ja. Mozno to vyjde u druheho babetka 😉

cezetko
10. dec 2008

Aj my sme Adka pekne dlho nevideli. Podla fotiek vyzera taky vysoky. Mozno je uz aj vyssi od nas ☹

cezetko
10. dec 2008

Ja som desna. Termin porodu mam az 18. juna. Uz sa asi prejavuje tehotenska demencia ☹ 😉

alena22
10. dec 2008

vsak pridi aj ty 🙂 budeme radi spravime si party 🙂 😵 😵 😵 tak sa mozme dohodnut ze ked sa deti vyspinkaju aby ste si navarili dobehnite a je alebo ako chcete 😉

sylverka
11. dec 2008

no ahojte som tu opat vitam taktiež novú kolegynu aj Vás všetkých mirka som veľmi rada že si v poriadku alenka teba som nevidela tak dlho že keby si ma pozdravila na ulici asi tak nebudem vedieť zaradiť maš niekoľkomesačnú absenciu dúfam že sa čoskoro zasa všetky stretneme majte sa ružovo papa 🙂

alena22
11. dec 2008

no ze niekolko mesacnu neblazni maximalne mesiac a pol tak co uz ked som bola v robote nedalo sa potom sme boli dlho chori a teraz som stale na pn 😒

bobd
11. dec 2008

babulky moje... sa vam sem vkradam... neukamenujte ma... 😀 😀
nerobili ste teraz niektora vymenu plynove kotla v rod. dome? nam sa zacal kazit, a bojim sa, ze do vianoc bude kaput upne ☹ 😠 😖 😢 ak mate niektora skusenosti s nejakou firmou, alebo typom kotla, sem s tym 😀
dakujem! 😉

alena22
11. dec 2008

caves joj tak to si asi na neprave narazila my sme take cinziakovky tuna ale myslim ze cezetko maju kotol 🙂

bobd
11. dec 2008

ali, dik 🙂
cezetko, sem s referenciami 😉
inak, mozem k vam niekedy sem zavitat? som z brezovej a senicu mam veeelmo rada 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre