• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto zo Senice a okolia?

24. apríla 2017 
ok tak dnes v pizza pube pri sylverke o kolkej?
30. dec 2008 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute kočky! tak sa teším prídem za vami neskôr až keď drobčeka uspím, držte mi tam miesto dúfam že do 21:00 tam budem, musím beki dobre vonku ponahánať aby skoro zaspala. Tak sa teším čaute večer :slight_smile: :slight_smile:
30. dec 2008 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak o 20.00 hod?
30. dec 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ja mozem na osmu v pohode :wink: saxana tak my dame scuka o osmej pred pizza pubom nie? a zvysok poprchadza ked uspia dietky :wink:
30. dec 2008 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok tak ja sa budem snažiť sabiku uspať papa
30. dec 2008 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok Ali tak o osmej pred pizza pubom ta cakam..
30. dec 2008 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Ja sa ospravedlnujem ale mame navstevu a nevyzera to ze sa chystaju odist. Majte sa pekne a uzite si to. Snad to vyjde nabuduce. Tak som sa tesila :confounded: :confounded: :confounded: Prajem pekneho sylvestra
30. dec 2008 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak ako po vcerajsku baby?
super bolo nie :grinning:
joj toto musime zopakovat som rada ze sme sa zisli takto v takmer plnom pocte :wink:
no idem ja vychystavat na tu veceru dnes tak sa tesim dufam im bude chutit :wink:
31. dec 2008 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte no bolo super teda aspon mne sa tak zdalo dúfam aj ja len budem menej pit už som neni zvyknutá
31. dec 2008 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Mirka chýbala si nám tam, bolo fakt super škoda že som musela odísť, ale beki sa vycítila že niesom doma, keď plakala tatinko si išiel k nej lahnúť a zistila že je to tatko tak sa chcela hrat a už bolo, party pokračovala doma až o 2:45 konečne zaspala už som bola na nervy.
Tak vám prajem všetkým krásneho silvestra :grinning:
31. dec 2008 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
PF 2009 :wink:
1. jan 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Som rada ze ste sa skvele bavili. Na buduce idem uz urcite nech sa deje co sa deje :wink:
Vsetkym zelam do noveho roka vsetko najlepsie, nech sa vam vsetko dari tak ako si zelate a hlavne nech ste stastne a spokojne.
1. jan 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetkym zelam stastny novy rok 2009 plny lasky,zdravia a bez akejkolvek choroby a deticky nech posluchaju.
1. jan 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja zelam vsetkym v novom roku len to naj naj naj :wink:
vana nezavidim teda taku nocnu zurku mat s malou :rolling_eyes: :frowning2:
1. jan 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako som baby slubovala tu su nase vianocne fotecky :wink:

http://www.facebook.com/photo.php?pid=30157098&l=9d605&id=1490734277

dnes dam hadam aj zo vcera daco :grinning:
1. jan 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, vsetkym zelam krasny nadchadzajuci rok, hlavne zdravicko, stastie, lasku, ale aj kopec uspechov. aj detom. a vela, vela radosti z vasich drobcov.
1. jan 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj stija ty si sa dobre dlho neukazala tu :slight_smile:
1. jan 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Saske k dnesnym meninam zelame s adkom vsetko naj naj naj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

my zasa soplime a kasleme a to sme nikde ze neboli poriadne ani nic a v nedelu sme mali ist na javorinu s katkou a baruskou nervy mam jak nikdy na to :angry: tak som sa tesila to je ako naschval :cry: :cry: :cry:
2. jan 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj alenka, no nejaky cas nebolo kedy, muz ma dovolenku, tak ak sa da, sme na byte a potom sviatky a rodina. a co vy? uz po sviatkoch, alebo este sviatkujete?
2. jan 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj no my sme doma tatika mame dnes v robote a kedze adko je zasa chory tak nemozme ist von tak sa cely den hrame a jasime a sem tam ked sa s niesim zahra zasadnem k pc rychlo pokukam a idem dalej za nim :slight_smile:
ale sviatky boli super cim je adko starsi tym je to lepsie uz to tak vnima tie vianoce inak je to krasne pozerat sa na neho :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. jan 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vy ako pokracujete s bytikom? kedy sa budete stahovat?
2. jan 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stija kam sa stahujete?na rodinny dom?
2. jan 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no prave sa robi kuchyna, malujeme, o necele dva tyzdne nam ju maju prist montovat, potom este podlahy a nieco vymalovat. no este to chvilku potrva. a kedze nam nieco zblbli, tak nejake prerabacky. napr ideme vyburavat asi tyzdenny beton na chodbe. nalial nam to tak, ze moj muz to ide vyburat a vraj to spravi sam. sice to este nikdy nerobil, ale povedal, ze horsie to iste nebude a uz nechce aby to robil niekto, kto to zase zmrvi. uz sa nechce rozculovat a tiez aby som sa rozculovala ja. to ho asi mrzelo najviac.
2. jan 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze s tym stahovanim to este nie je take horuce. aj z kupelky som bola sklamana, ako nam to oblozil a moj muz bol nahnevany hlavne preto, ze ja som z toho bola dva dni uplne nafigu. teda nebol nahnevany na mna :slight_smile:
2. jan 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamartinka, nie do domu. iba do bytu. ono, ja na to idem naopak. byvala som v dome - u nasich a staovat sa budem do bytu. teda skor je to bytik, taky maly krcalek, ale nas
2. jan 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamartinka, a co vy? ako bolo na sviatky doma? aj sa vam tam chcelo vratit?
2. jan 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to ti nezavidim aj u nas dobabrala firma nejake veci ale co sa dalo napravili akurat 2 kachlicky v kupelni uz som nedala burat lebo to by mi domrvili zasa celu kupelnu aj wc. :unamused:
a tak ked mate kde byvat tak staci pomalicky si poprerabat a vsetko preciznejsie ako hnat sa narychlo a potom dokoncovat popri byvani :wink:
veru mamartinka ty sa pochval ako bolo v ktorom kute sveta si vlastne teraz? :grinning:
2. jan 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som sa pri tej kupelni tiez poucila. ale tiez sa mi teraz nechce celu kupelnu burat. asi si budem musiet zvyknut
2. jan 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme mali 6 kachliciek so vzorom 4 som chcela do kupelne a dve do wc a tie truby dali vsetkych 6 do kupelne a wc mam bez vzoru keby tam nebola uz sparovacka tak ich dam vylupnut ale bolo mi to luto cele burat a sekat mohli by sa poskodit aj ine kachlicky tak som kaslala na to ale spalnu nam premalovavali :grinning: aj kuchynu inak robili to asi kazdy ma take trable :unamused:
2. jan 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi hej. niekedy je ozaj najlepsie spravit si veci sam
2. jan 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok