Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

sylverka
14. jan 2009

ale chodime len akosi sa nemôžem s Vami dohodnut janka neflakam len nestiham manžel chodi preč do trnavy lebo sa zauča do novej prace a tak nestiham ale aj tak by som nestihala ked som neni so sabko na klzisku na na hudobnej prelina sa mi to so spinningom a maratonom v kuchyni pri vareni prani žehleni vysavani prebalovani ale ved to poznate čo Vám budem pisať snad sa už stretneme ja sa ozvem pa zdravim všetky

cezetko
15. jan 2009

Ahojte.
Dnes sa my urcite chystame von. Aj ja rozmyslam ze zacneme zasa chodit do stonozky, ale este uvidim. Potrebujeme sa stretat s detikami aby sme si budovali imunitu 😉 a hlavne zmenili na chvilku prostredie. Doma leo uz vsetko pozna 😉

alena22
15. jan 2009

No mna sa pytala katka dnes ci nejdeme do stonozky ze idu ale segra mi volala ze je nejaka chripka zas crevna ze jej mala celu noc grcala ze des a ze druhe deti zo skolky to maju a jedno skoncilo aj v nemocnici ☹
tak sme ku nim radsej ani nesli ani oni k nam lebo adko je momentalne uplne fit a hlavne co tesi mamicku zaockovany 😵 😵 😵
aj my pojdeme von tak na hodku aspon myslim ze dnes aj sylverka vyrazi my sa budeem motat kolo nasho domu 🙂

alena22
15. jan 2009

boze miri jak to leti ze uz 19tt za chvilku si v polke este raz tolko a leo ma surodenca mne sa to zde ze to leti bleskovo 😵

vana
15. jan 2009

Caute! To niesú dobré správy s tou chrípkou, dúfam že to ostane len v tej škôlke. My pôjdeme tiež von okolo tretej. Ak vám to všetkým časovo sedí môžme dať scuka.

alena22
15. jan 2009

no ja som volala s mandy ze jej zavolam ked sa adko zobudi a ideme sem niekam pod barak 🙂

cezetko
16. jan 2009

My sme vcera boli odhlasit kablovku a su to desni zdieraci. Vypoved na kablovku je mesiac dopredu, takze im musime zaplatit za januar i februar. Skvele 😖
Dnes sme boli na poradni a sme ok. Babo rastie ako dive a v utorok ideme na ultrazvuk.
Ali ty mas lepsi prehlad ako ja o tom v ktorom tyzdni som. Ja to akosi nestiham.
Vcera vonku to bolo akesi hektik. Ani sme sa nestihli porozpravat ☹

alena22
16. jan 2009

a coze odhlasujes kablovku? 😕 my ju sice tiez nedivame ale tak platime ju 😀
no prehlad mam lebo to mas v pase a vidim to tu inak by som nevedela nic 🙂
dufam ze das aspon nejaku foto a dozvies sa co cakate 😵 som velmi zvedava , mojmu ex kolegovi sa vcera narodilo dievcatko silvinka a chlapceka uz maju kusok starsieho od nasho adrianka 😎 tak im pekne vysiel parik
no neviem vcera si sa mi zdalo nejaka zmätena si sa ani nejak nebavila sme sa s mandy cudovali ze co ti je 😕

cezetko
16. jan 2009

Kablovku sme odhlasili, lebo je zbytocne draha a v podstate o nicom. Nas tatinko chcel madarske programy, tak si kupil satelit. Takze mame asi 200 programov. Vyplatilo sa to viac.
V podstate mi je jedno co budeme mat. Manzel chce dievcatko a ja by som tusim viac chcela chlapca. Ale je mi to jedno. Hlavne nech je to zdrave.

cezetko
16. jan 2009

Vcera bolo zima a ponahlala som sa odhlasit tu kablovku. Nevedela som dokedy maju otvorene. Ale ved Mandy niekam bezala za kamoskami a potom uz sme sa zasa my odpajali.
Mandy sa ako byva v Senici? Uz si zvykla? Pracuje niekde?

alena22
16. jan 2009

jaj my sme zas mali satelity dva a sme to dali dolu aj tak to len spatilo balkon a mame kablovku radsej 😀
dnes sme mali s adkom pekne poobedie prisla ku nam kamaratka na navstevu posedli sme si pohrali sa s adkom a sli sme spacirovat po meste peskobusom zasa sme si dve hodky pochodili a teraz sme len prisli a cakame na dedka z ciech tak este u nas bude dnes veselo 😵 😵 😵
Mandy este nemaju doma net tak sem asi nenapise tak lahko ale viem ze sa im byva super maju to pekne mne sa u nich strasne pacilo a momentane nepracuje nikde co ja viem posledne info vsak este studuje vysku tak naco by makala ked nemusi 😅 ale snad pride sem a napise 😉
inak mohli by sme zasa daco spachat nie ist von alebo co na vinecko kto je zaaaaaaa???????? 😕

mamartinka
16. jan 2009

ahoj alci.nevies prosimta kde sa da zohnat euro penazenka?potrebovali by sme neaku kde sa aj vsetky karty zmestia.nemas s nou skusenost?

alena22
16. jan 2009

ahoj joj veru tolko druhov je penazeniek ze sama neviem aku si kupit zatial si vystacim zo svojou "starou" lebo kasirujem od manzela len papierove a ked mam vela drobnych tam mu to dam a pytam zas papierovky 😀 😀 😀 mam to premakane co ti poviem 😀
ale mama si kupila taku tu z mnohymi kapsickami a neni spokojna ze sa to tazko vybera tie drobaky a triedit to vzdy v obchode je des,kamoska zas ma taku divnu ze drobne ma v kope to si tak vysype do tej vrchnej casti drobne a tam vybera a papierovku su zasunute kdesi ani neviem kde 😝 neviem asi ti s tymto velmi neporadim 😒 podla mna je to sialene ze tolko minci mame mat 🙄

alena22
17. jan 2009

ahojte kde ste zeny co porabate?
my sme mali dedka na navsteve dnes uz siel prec navecer sme sa boli prejst s adkom v lidli nakupili sme si plno ovocia a zeleninky a teraz sa cpeme vitaminami doma 😀

cezetko
17. jan 2009

Ali,mate to doma vesele. Aspon sa nenudite.
Inak v jasliach su ovcie kiahne. Hovorila mi to ta veduca zo sanatoria.

alena22
18. jan 2009

caf cezetko no vidis to aspon na nieco je dobre ze som si ho nechala doma na tri mesiace sa tomu vyhneme i ked neviem ci by nebolo lepsie aby ich uz mal 😅 pokila som doma by sa preliecil so mnou a bol by potom klud tie maju deti len raz za zivot nie?
neviem isto ale neni to tak ze cim neskorej to deti chytia tym horsie? ale zas asi moc malicke to neni tiez ziadna vyhra ☹ no neviem asi tomu nechame volny priebeh a mozno ich raz dostaneme 😅
adko ide do jasli az v aprili tak nez pojde uz tam kiahne zas nebudu si myslim

alena22
18. jan 2009

kde sa zasa poflakujete 😕
stale nikoho 🙄
musim sa vterknut do inej temy 😀

cezetko
18. jan 2009

hej kiahne deti maju len raz. Viem ze kiahne su nebezpecne v dospelosti. V detskom veku sa to da, vraj su mensie nasledky.

vana
18. jan 2009

Ahojte!
My sme sa dnes flakali na Vrbociach,svokr mal narodky a brat meniny tak sme dnes všetko vybavili. Najedená som vyše práva a vychutnávam večernú pohodičku.
Kiahne sú iba raz za život lebo po prekonaní si telo vytvorí imunitu,najlepšie je keď to deti stihnú do 5teho roka vtedy sú príznaky najmiernejšie ale táto choroba určite nikdy nepadne vhod asi sa tomu ale neubránime ☹

cezetko
18. jan 2009

Teraz som si citala o kiahnach a vraj mozu ich deti v malom veku prekonat i tak ze to mama ani nezbada. Su rozne priebehy.
Vam ale bolo na oslavach 😉
Mne sa nevolnosti zasa vratili. Vecer mi je opet zle. no des.

sylverka
18. jan 2009

čaute žabky čo ste robili mi sme boli včera sa kupat v Hornych salibach vyskusala som konečne saunu všetky tri infra finsku a parnu vo finskej to pekne vonalo je to tam v tych salibach pekne a podarilo sa mi kupat aj vonku teda to bola sranda samozrejme bez deti so segrou ta ma nahovori na všetko zachvilu aj na tandemovy skok no des ale bolo to take zvlaštne vonku minus 5 a ja sa kupem v plavkach no majte sa zatial

alena22
19. jan 2009

ahojte dobre ranko 🙂
dakujem za rady s kiahnami, no snad ich teda aspon do toho 5 roku chytime 😅
cezetko to ma mrzi ze sa ti vratili nevolnosti ☹
sylverka super su sauny vsak? 😵 my sme sa hentak chodievali kupat vo svajciarsku to bola bomba z vody sa parilo a my v teplucku a vonku 😵 😵 😵 tak si si aspon uzila 😉
dnes mam v plane s adkom vyrazit do nejakeho detskeho obchodu pride k nam v piatok navsteva s dvojickami chlapcek a dievcatko tak chcem nieco pekne kupit 😵

alena22
19. jan 2009

ja idem dnes adkovi kupit hokejku taku plastovu ked budu mat v draciku lebo vidim ze vela chlapcov v adkovom veku sa s tym zahra vysksuame teda ci to bude aj pre nas hra 😀

sylverka
19. jan 2009

no super vypitam si od adka už teraz podpis ked bude slavny budem aspon mat podpis ako prava fanynka 😉

alena22
19. jan 2009

ahoj sylvi no este si pockas hokejky nikde uz nemaju 🙄 🙄 🙄 zabudla som na fakt ze zijem v senici kde ako obvykle h....kupis 😠
musim si skocit do skalice do dracika len sa teraz bojim ked su tie chripky ist do obchodaku velkeho to ako keby som tu chripku tam zhanala lebo adko a imunita vies ako ☹
ale maju v draciku krasne zvieratka za 99sk macicky a psiky tak som adkovi kupila a doteraz odkedy sme doma sa s nimi hra maju postavene budy z lega aj s nim papali chlebik nastavil si ich okolo tanierika len skoda ze za par dni uz zasa budu lezat v krabici a nic z nich ☹

mamartinka
19. jan 2009

baby na slovensku su chripky.no mi zajtra letime domou dufam ze nas to obide.este je snech.

alena22
19. jan 2009

mamartinka je tu vraj epidemia tak neviem ako je to az tragicke ale segrina mala uz ju mala a boli u dokiny a tam plno deti co boli chore na chripku ☹
sneh je v senici ale topi sa uz ho je podstatne menej ako bolo 😅
inak stastny let a na kolko idete na slovac?

mamartinka
19. jan 2009

ali aj dospely chripkuju?inak dakujem.ideme domov do pondelka.ani by sme neisli ale idem si pobehat lekarov.prehliadky gyn+zubar.

alena22
19. jan 2009

no neviem zatial co viem tri pripady uz tak len deti ☹
ale tak je to zas taka ze sa hnackuje a zvracia ☹
ja som dnes od muzika dostala ruzicku a flasku bieleho vinecka fajneho tokai 😝 som chvilku bola zduta a muzicek ma takto prekvapil 😵 😵 😵 asi sa budem zduvat castejsie 😀

mamartinka
19. jan 2009

ali a preco si bola zduta?a co nieco oslavujes ci len tak si bola obdarovana?adulo uz spi ci este buntosi? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre