Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

radoslava
autor
22. jan 2009

Ahojte babulky ako sa mate som vas dlho nebola kuknut.
Mandy este pracuješ u Demu som tam bola v piatok a nebola si v praci ale nepytala som sa kde si radšej 😀 😀
Ali my zajtra oslavujeme DVA ročky a budem robit Sabinke pudingovu tortu lebo to je jediny kolač co ma rada. Rozdiel bude ze ho urobim v tortovej forme a posypem takymi akoby sližikmi maličkym Dr. Qetker urcite poznaš.
Ale v sobotu pride babka a dedko zo senice a prinesu marcipanovu tortu s tej cukrarne pri vas čo maš pod oknami neviem ako sa vola. 😀
Ali veru život na materskej paradička 😀

alena22
22. jan 2009

radka super boze jak to leti ze uz dva rocky 😵 malej paradnici Sabinke zelame vsetko naj naj naj k narodeninkam vlea zdravicka stasticka lasky €uriciek a aby tatko s maminkou posluchali 😵 Adrianko posiela mega giga pusinku 😎
hej hej z tej cukrarne kotvicka 😀 tam som mala dobru prihodu teda ani nie tam ale objednavala som si v bagetke kusok od cukrarne chlebicky na oslavu a ta pani tam ze priezvisko a ja ze kotvan a pytam sa jej ze chcete aj zalohu a ona ze nieee ved tuto mate cukraren kotvicka 😀 😀 to ma sice tiez kotvan zial nie ten moj 😀 tak sme mali chlebicky bez zalohy 😀

cezetko
22. jan 2009

Sabinke tiez zelame vsetko najlepsie, hlavne vela zdravicka a malo urazov.

alena22
23. jan 2009

ahojte ,my sme mali dnes najkrajsiu navstevu aku sme mohli mat krasne dvojicky misku a ivanka 😵 😵 😵
adko trosku ziarlil ale tak po case ked zistil ze mu neberu hracky tak ich aj pohladkal trosku za prisneho dozoru mamicky lebo som sa bala aby im neublizil 😀
no ukazala som petovi fotky dievcatka ze ak take dokazem necham sa na jednu krasnu princeznicku namotat aj ja ale povedal ze sa nevie zarucit tak nech si chlapov necha tam kde ma 😀

stija
23. jan 2009

ali nevies mi poradit blizsie kde najdem vysvetlenie tych skratiek? uz som hladala, ale asi nehladam spravne. neviem to najst. nieco mi povedal doktor, ale rada by som vedela, co to tam vlastne vsetko je. diky

alena22
23. jan 2009

jasne idem hladat link 😉

mamartinka
23. jan 2009

sabinke vsetko najlepsie k narodeninkam. 😉

alena22
24. jan 2009

http://www.mamatata.sk/index.cfm?Module=Article...

stija pre teba 😉

my ideme na karneval zeny vecer dam foto majte sa papaaaaaaaaa 😝
ps: nemame ani masku 😀

sylverka
24. jan 2009

všetko dobre radka želam sabinke vela zdravička štastia a vela lasky od svojich blžných

alena22
24. jan 2009

baby fotky z karnevalu su uz v albumiku kto chce nech sa popozera 😵

stija
25. jan 2009

ahojte vidim, ze dnes je to tu poslabsie, ze by tym, ze je vikend? 🙂

tiez zelam sabinke vsetko najlepsie. i ked ju nepoznam, no jeden nikdy nievi 😉

ali vdaka za link. mam tam kopec skratiek, ktore tam nie su a nenasla som ich ani inde, ale nevadi. aspon nieco 🙂

stija
25. jan 2009

ali super fotky 🙂 🙂

alena22
25. jan 2009

dakujem stija 🙂
akurat som davala na facebook fotky z dnesneho vyletu v malackach sme boli na ranci u indianky vsetkym vrelo odporucam 😵
hodim aj sem nejake 🙂

sylverka
25. jan 2009

ahojte dufam že ste dobre vikendovali mi sme mali karnevalový maraton aj v sobotu sme boli na karnevale a dnes tiež na klzisko tak aspon sme sa vyjašili aj ked sme nič nevyhrali no ved ked neprši aspon kvapka papa 🙂

alena22
25. jan 2009

no koniky mame pridane v albume 😀

vana
25. jan 2009

Ahojte všetci!
Tak máme po víkende!Užili sme si konečne pekného počasia bolo super celý víkend my sme nikde neboli konečne sme si vychutnali rodinnú pohodičku.
Ali kásne fotečky do tých Malaciek sa musíme ísť tiež pozrieť to sa bude aj našej páčiť.Kde to tam je?Sú tam len kone?

alena22
25. jan 2009

sylverka ahoj no pekne aj my sme boli na jednom karnevale a nic sme nvyhrali 😅 ale kolega palko vyhral ceny az dve 😵 😵 😵
vana no bolo tam krasne my sme boli maximalne spokojny 😵 mali tam ovecky kozicky kone psikov macicky papagaje pavy a neviem co este vsetko 😀 😵 adko si to uzil naplno este tam planujeme ist aj s baruskou niekedy v blizkej dobe ked bude zas trosku krajsie 😵

alena22
25. jan 2009

jej este som zabudla je to na konci malaciek take vagony po starej bratislavskej ceste tak pekne pomalovane nemas sancu to prehliadnut vola sa to ranc u indianky 😀 oplati sa fakt

cezetko
27. jan 2009

Ahojte. Pekne vyletujete a uzivate si fasiangy. My sme travili vikend u mojich rodicov, bo nas tatko sa uci a robi skusky kazdy vikend. Uz aby tu skolu dokoncil a mohli sme aj my niekam vypadnut.

cezetko
27. jan 2009

Ali vyzera o tam fakt skvele. Raj pre deticky co maju radi zvieratka. Nasho Lea zial viac zaujimaju auta a strelne zbrane 😉 Asi bude po dedovi a strycovi 😀

alena22
27. jan 2009

Ahojte no adko miluje auta to je najkrajsie co moze byt ale ked ho vezmeme na koniky a psiky macicky a tak to je nadseny tiez tak to ma tak 50:50 😀 joj mi este ani nevieme co je pistolka ani nic take a dufam ani dlho nebudeme vediet 😅
vcera sme sa zas flakali po nakupoch skalica hodonin aj s barus tak decka jazdili na vlaciku a pekne sa za rucky po obchodaku vodili ako zamilovana dvojka 😵
cezetko nezavidim ti ze muzik ma stale toho tak vela ja sa nastatsie mozem vychytit aj sama ked nema tatik cas ale v poslednej dobe sme casto ako rodinka spolu uz polavil a januar februar ma vzdy toho pomenej 😎
dnes si adko sam doniesol nocnicek a krasne sa vycikal dostal tolko pusiniek od mamicky pochvalu a malu kinderku za odmenu,este sme nekakali tak cakame ze sa vypyta aj na to i ked to by som uz chcela asi vela po nom 😅 uvidime 😕
dnes mame v plane po obede ist von idete aj vy na prechadzku niekto 😕

cezetko
27. jan 2009

Ali vies, ak mas auto k dispozicii, tak sa da vychytiti aj samej. 😉 My sme bez auta, lebo nas tatino potrebuje auto, takze sme odkazani len na Senicu. Prepravu hromadnymi dopravnymi prostriedkami si zatial netrufam.
Ohladne pytania na nocnik, to je sranda 😉 My sme sa uz krasne pytali na nocnik a znova sa nam nechce. Takze pisame do plienok a obcas ak sa chce Leo predviest pred niekym tak sa vypyta. 🙂

alena22
27. jan 2009

no ved to cezetko ze keby som nemala auto tak sa tiez nikam nedostanem nastastie teraz mame s muzikom kazdy svoje tak sa nebijeme o auta 😀
teraz pred spanim sme adka tiez posadili na nocnik a zasa sa vycikal ale sa nepytal teraz sam to sme len tak vyskusali a krasne si tlieskal ako curkal uz vedel ze bude pochvala 😀
inak na tebe neni vobec este vidno ze by si bola tehulka asi mas mensie brusko ako pri leovi ci to ta zimna bunda robi? 😕

cezetko
27. jan 2009

To robi ta bunda 😉 Brusko mam uz vecsie. Myslim ze ho mam vecsie ako pri Leovi.
My sa uz skoro vzdy na kakanie vypytame na zachodik. Ked sa posadime na nocnik alebo zachod tak sa Leo vzdy vypisa, ale pytat sa prestal.

alena22
27. jan 2009

joj no my kakame do plienky 😠 to mi hlasi az po funuse ze uz je tam kaka 😠
to je leo dobry 🙂
no asi ta bunda teda lebo neni nic vidno poriadne 😅 vsak este ked sa otepli ty zahodis tu bundu a uvidime 😵

cezetko
27. jan 2009

Hej ked bude teplejsie, to uz budem obrovska a to sa mozno budem uz len gulat. Dufam ze nebudu velke tepla 😉

vana
27. jan 2009

Ahojte!
Máte peknú tému.My sme začali sedávať na nočníku už v 9mesiaci a od vtedy čurka keĎ ju posadím hlavne v nacvičenych časoch pred spaním a po spaní pred kúpaním. Aj sme jednu dobu pekne pýtali aj sme nohavky kúpili a už je to v háji nepýta sa ☹ musíme sa trápiť dalej ale dúfam že v lete už to príde .

alena22
27. jan 2009

no gulat asi nie 🙂 zas neblazni 😉
no ja tiez cakam na leto ze to uz buideme uplne bez plienociek, vana mas vyhodu ze mas babu das jej suknicku a je ocika si slapky ja povleciem asi tasku s krataskami
😀

vana
27. jan 2009

Asi je to výhoda ,ale neviem či mi bude chceieť byť v očuraných šlapkách lebo teraz keď si cvrkne do pančušiek hned to zo seba trhá 🙂
Ale oni to nejako zvládnu snád. Tak ja už idem spať ešte so vyberala fotky zajtra chcem konečne spraviť nejaký album od narodenia tak snáď sa mi to podarí aspoň som si teraz oživila spomienky je toho strašná spústa ani som si nemyslela že máme toľko fotiek za takú krátku dobu.
Inak Mirka už má pekné bruško ja už som videla 😀

alena22
28. jan 2009

ahojte, no vana my mame tolko fotiek ze uz to neskladujeme ani v pc ale musel to manzel ponapalovat na Cd-cka a v pc je len od vianoc zas 😀 ked som pracovala bolo trosku hluche obdobie a teraz zas fotim stale 😅
sa tesim na vas albumik 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre