Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

alena22
7. feb 2009

xi xi aj ja som ucitelka akurat ze pre MS a pre detske kluby ale mohla by som ist robit aj do stonozky alebo tak mam specializaciu dramaticku vychovu 😀 😀 😀 😀 😀
ale po roku co som ucila hned po skole ma plat total odradil a maylsim ze ta praca co som robila potom mi dala ovela ovela viacej skusenosti aj vedomosti a sirsi rozhlad ako keby som tam ostala tak som rada ze som sa rozhodla ukoncit to tam aj ked ma ta praca velmi bavila ale raz sa tam isto vratim do nejakej skolky 😵
a mozno uz coskoro teraz ked mam aj Md by mi nevadilo tak malo zarabat 😝 😀

No teda ja reku uz coskoro budeme vediet co to je a ty takto 😅 ale vsak jasne je to vase rozhodnutie len ma zaraza ten hlohovec ja som tam bola velmi spokojna aj mi pekne pomeral porozpraval vsetko ale 100 ludi sto chuti 😉 ale o tej senici som pocula aj ja ze to je na prd 🙄 neviem naco to sem teda davali 😒

Adko sa krasne hra so stavebnickou stavia kominky a ja som pocas celej doby varenia musela chvalit ake kominky ma postavene a dookola 😎 no asi bude kominar a bude roznasat ludom statsie 😵 😀 😀 😀

alena22
8. feb 2009

Sylverkaaaaaaaaaaaaaa no ako bolo na plese hod nejake foto 😵 😵 😵

vana
9. feb 2009

Ahojte!
Ako ste víkendovali, v nrdelu ma šlo poraziť z toho počasia.Ešte že dnes to vyzerá lepšie. 😀
My ideme dnes pozrieť do Hodoša trošku na nákupy tak snáď to s Beki prežijeme veľmi nemusí cestovanie a nakupvanie.
Sylvi kde ste boli plesovat?

alena22
9. feb 2009

Ahoj no my sme s adkom doma este soplikujeme radsej som si ho nechala doma lebo ideme na party v sobotu aby sa preliecil aj ked nic ine nema len sople 😅
frajerecka ho pozvala na party k jej dvom rokom tak bude zurka 😵 😵 😵
ja stale premyslam ci mam vybehnut teraz cez obed do kulturaku nic konkretne nechcem ale tak nejaku blbost co sa mi zapaci kupit by som chcela pre radost ked som zas zavreta s malym doma 😀 zavislacka v nakupovani 😵 ze pokila bude tatik obedovat ja si zbehnem nieco kupit a upokojit svoje vasne nakupovacie 😅

sylverka
9. feb 2009

jani boli sme na plese kdh

alena22
9. feb 2009

Ahojte tak my sme mali dnes navstevu babku skalicku priniesla adkovi 3 omalovavacky same auticka nakladiaky motorky auticka cars tak sme malovaliiiiiiiiiiii no koniec sveta bol dnes tu na desiatom 😵 😀 😀 😀
v kulturaku som sa pozriet nebola manzel prisiel neskoro a ponahlal sa na postu 😠 tak mi siel pre auto do garaze a ja vyrazam do tesca na nakup sama troska sa odrelaxovat od prcka nech si maluje pre zmenu s tatikom a zajtra idem s adkom aj k dokine rano sople stale mame ☹ ☹ ☹ a dnes mal uz aj 37,3 viem ze to neni horucka ale uz to znaci nejaku reakciu v tele tak ideme tam nech nas vysetri pripadne nadopuje dacim 😅

vana ake boli nakupy ako ste to zvladli aj ste tam pokupili ja ked som tam bola minule s katkou tak sa neoplatilo uz take ako potraviny vobec ale v jysku sme v celku fajn nakupili ale teraz poklesla tusim "kačka" tak mozno sa to pomenilo 😵

vana
9. feb 2009

My sme dnes pekne pokúpili aj beki nohavice pekné sme kúpili, aj potraviny sa už oplatia lebo velmi zletela koruna,nie úplne všetko ale väčšina.Myslím že máme zásobu mäsa aj jogurtou a pod. na dlho.
Beki to prežila vďaka dobrotkám v obchodíku naštastie.Len cesta domou bola zaujímavá.
Tak vám prajem veľa štastia zajtra u dokiny.

stija
9. feb 2009

ahojte, mate sa?

ali vela stastia u doktora. svagrovej mala priniesla z jasliciek akusi crevnu chripku, vraj su aj zatvorene a maju tam karantenu a akusi dezinfikaciu. tak kto vie?
a znacna cast kolektivu je u nas na skole vymenena od kedy som tam chodila ja. ale su tam aj niektore z ucitejiek, co ucili este mna. no mladych je nas tam dost. tento skolsky rok sa zasa nieco pomeni, kedze nas postupne 5 odchadza na matersku. dobre, nie? 😀 😀 😀

mamartinka
9. feb 2009

ahojte.no vsade sa akosi plodnost rozrasta.dnes nam tu v irsku v teme irsko tiez pise porodila jedna 3 dietatko annu.3,60 a 50cm.ma uz 2 chlapcov a toto je tretie.mala to mat 14 na valentyna a dnes jej robili cisarsky.no len na nas to nechce prist.boze moj.vzdy posledna asi budem. ☹

stija
9. feb 2009

ahoj martinka, a neboj tiez to pride. len sa nestresovat a byt v pohode. i ked sa to asi lahko povie.

stija
9. feb 2009

a co inak? ako sa dari?

mamartinka
9. feb 2009

no lahko sa to hovori.uz chcem byt aj ja z tych tehuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. ☹ ako sa dari?ale da sa.hlavne ze sme zdravi.

alena22
9. feb 2009

ahojte stija a kde chodi do jasli mala jej?

stija
9. feb 2009

ahoj, mam pocit, ze do detskeho sanatoria, ale teraz si tymnie som celkom ista. 😒

alena22
10. feb 2009

ahojte dobre ranko, stija v sanatorku je normalne otvorene tam chodi moj maly asi ine jasle mozno vedla sukromne nie? 😕
No my sme boli u dokiny dopadli sme velmi dobre dostali sme kvapecky lepsie do nosika take iba na predpis na tie sopliky na prieduskach nema nic a kasle z tych soplikov tak dostal aj sirupcek na roztopenie soplov este a ani na kontrolu nemusime ist 😵 a kruhy pod ockami ma ze nehaja cez den a v noci sa budi (teda tuto uz nie) tak z unavy a choroby ma kruhy pod ockami vystupenejsie. Vraj je to teraz uplne bezne 😅 ale poviem vam isli sme pred pol siedmou z domu a uz sme boli druhy esteze nasa pani doktorka zacina skorej ako ma napisane a o sedem dve uz sme boli aj vonku a sli sme domov 😵
no tak sa este premotame doma 😎 a potom uz budeme fit 😵

sylverka
10. feb 2009

čaute no adkovi skoručke uzdravenie martinka neboj držim ti palce aj na nohach aby sa ti to podarilo do konca ro
ka 2009

alena22
10. feb 2009

mati veru neboj bude aj to je to tazke ked sa nedari a vsetci ze nemysli na to a tak sama poznam to sa neda aj ked sex bol super hned po tom take myslienky ci uz sa to konecne podarilo a tak som mala stale 🙄 ale jedneho dna z cisteho neba praask a mas fazulku v brusku tomu ver 😵 😵 😵
no my sme s adkom porobila poriadky v poslednej dobe rad asistuje pri vysavani a teraz sa hrajka tak mama ide varit tatkovi gulas a my si s adkom dame rizotko zeleninove mnamky mnam
😝

vana
10. feb 2009

No des vonku čo sa zase robí. Ali myslím že dnes ti nemusí byť ľúto že musíte byť doma je tam pekne nechutne ☹
my sme tiež dnes trošku poriadkovali aj Beki má veľkú zálubu v asistovaní len dúfam že im to aj vydrží 😅
Martinka tiež držím palečky ,nôj bratranec sa tiež snažia už asi tretí rok tak viem ako je to sú z toho obydvaja neštastný.

alena22
10. feb 2009

no veru vana dnes je tam "bohovo" sneh dazd vietor zima 😠
adko mi dnes krasne hajal dve hodky a teraz papa a pojdeme sa zas trapit a vymyslat nejake hry aby sa nenudil 😅 da to zabrat taky cert maly 🙂
pojdeme asi farbami na prsty zas pocmarat troska 😀

mamartinka
10. feb 2009

zienky dakujem vam vsetkym.a dufam ze tento rok sa podari.alci adkovi skore uzdravenie. 😉

alena22
10. feb 2009

mati dik no snad sa coskoro uzdravi ale ja mam pocit ze na mna zas nieco lezie ☹
boze asi som tam nieco nachytala ja zacina ma skrabat v hrdle a soplim uz pomalicky no des mna slahne 🙄

mamartinka
10. feb 2009

a co porabate?malujete farbite? 😀

alena22
10. feb 2009

jaj uz ide konecne ruuuzovka odo dnes 😵 😵 😵
inak sme chytili daco v cakarni zas pretoze mame obaja horucku adko az 38 ja iba 37,3
😠

cezetko
10. feb 2009

Ahojte, tak zasa sa nam vratila desna zima. Sme doma a hrajkame sa. Nas Leo asistuje dokonca aj pri vareni. Minule cistil uvareny zemiak v supke a skoro cely ho spapal. Je to riadny pomocnik 😉
Dnes sme boli u lekara s babetkom v brusku a tesim sa ze je vsetko vporiadku. Termin sa posunul. Takze by sme mali rodit 27.juna. Uvidime ako to dopadne.
Adkovi skore uzdravenie.
Sylverka dufam ze ste sa velmi dobre zabavili. Ako sa mavate? Uz sme vas dlho nevideli.

cezetko
10. feb 2009

Ali mate to vesele zasa. My sme zatial ok. Dufam ze nam to dlho vydrzi.

mamartinka
10. feb 2009

Ali tak to ma mrzi tie teploty.zelam skore uzdravenie.

stija
10. feb 2009

ahojte

ali hej do sukromnych jasli, je to kusok za cielom. ja som mala za to, ze je to to iste. no akosi este nemam prehlad 🙂

mamartinka
10. feb 2009

stija cauko.ako mas?vy nechorlavite?

alena22
10. feb 2009

ahojte tak nam nestacilo a pred chvilkou som prisla z pohotovosti ☹
dala som si acylpirin a sumivy vitamin a napuchli mi ocne viecka desne tak som sla dostala som injekciu a lieky a odpucham doma teraz svokor bol pri adkovi ale ten spi jak dudecek tak idem aj ja 🙄

mamartinka
10. feb 2009

no ali.to co sa svami deje?tak sa liecte skoro sa uzdravte a davajte pozor na seba.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre