Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

alena22
16. feb 2009

ja som zas moc nemusela pani kolarovu 😀 ale to su stare casy mozno je uz ina alebo ja uz som ina 😀
boze dnes si asi jednu puknem na balkone nejku mam chut 😅
ja som tiez mala potraty az potom sa adko zadaril nejak nam to neslo kym som mala tu blbu stitnu 🙄

avanka
16. feb 2009

Aj ja sa liecim na stitnu, takze to bolo asi aj preto.....ale chvalabohu mame Lukaska, len niekedy tak rozmyslam, ze co by to bolo, keby...mal alebo mala by teraz rok 😅
Ani Kollarovu sme nemuseli..nikto 😖
A ty si doma, ci robis?

alena22
16. feb 2009

no ja to mam komplikovane 😀
bola som doma na MD potom som robila na plny uväzok a poberala Md teraz som zasa doma na Md 😀 ale zas uplne doma neni som necinna 😀 ale ano momentalne som na MD a adko je v jaslickach 😅
nam to tak vyhovuje s adkom on je tam strasne rad ani nam papa rano neda a ked prideme tak co uz ide domov uz ked sme prisli 😀 a dnes teda mal vlku radost z dedka 😝

alena22
16. feb 2009

no ja uz sa na stitnu neliecim ja uz ju nemam 😀 ale ostali mi pristitne tak aspon daco tam este mam

avanka
16. feb 2009

A to musi byt fajn, Adko je aspon v kolektive a ty si oddychnes, poobede sa mu mozes naplno venovat....A vzali ti ho s plienkami, ci je uz bez?
nam bude maleho asi varovat babina....

alena22
16. feb 2009

nieeeee adko len teraz zacina po troskach nocnikovat, tak beru s plienkami pekne aj z flasticky moze pit a dokonca beru aj nechodiace deticky 😵
no u nas babinka varuje ked som bola v robote a adko bol chory inak by som ju nechcela zatazovat stale a hlavne mi ide o kolektiv adko sa tam vela naucil a stale sa uci a miluje deticky, babka je fajn ale neni taka zabavna ako deti ani ja uz neni som pre neho spravny partak na cely den uz sa nudi neni to ono, takto po obede mam vicej sil na neho a pevnesjie nervy 😀

alena22
16. feb 2009

no skoncil vecerny film idem ja do hajan maj sa dobru nocku jupiii my mame zajtra navstevu 😵 si necham adika doma 😎

avanka
16. feb 2009

O.K, ja pojdem asi zakotvit do postele, zacala ma akosi boliet hlava, a maly bude aj tak okolo polnoci vstavat na papanie, tak sa aspon trochu prespim 🙂 🙂
Tak dobru nocku 🙂

alena22
17. feb 2009

dobre ranko ale nam nasnezilo ze? hotova kalamita, jeden tu v central pasazi odhrna sneh ale za nim mu zas tolko napada kym ten kusisko prejde chudak to ma dnes na cely den v kuse 😅

avanka
17. feb 2009

Dobre rano, ved vonku je hotovy koniec sveta, nemohla som sa dostat k doktorke 😲 😲 maly dostal v noci horucky, tak som s nim radsej isla, a Lidajova povedala, ze keby kazde chore dieta takto vyzeralo ako nas Lukasko (vykrikoval tam a smial sa) 😀 😀 bola by vraj len rada......
Z toho som mala pocit, ze s kazdou blbostou letim za nou, ale radsej skor ako neskoro....tak dostal sirup proti teplote, Nasivin a zakaz ist do Hodosa na plavaren mesiac ☹ ☹ hlavne ze mame zaplateny kurz
Akurat cakam tatina, chudak ide z robotnickej pre mna peso doSotinej k Tescu, aby ma nasim autom zaviezol k doktorke 😀 lebo som na tom akosi moc choro..

A tatinko nam zajtra ide domov, sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😀 😀 😀 😀

alena22
17. feb 2009

jej tak super ze tatinko sa vam uz vrati paradicka 😵 😵 😵
a tak ja tiez vzdy ked daco je idem k lekarke s malym od toho tam je ja by som sa bala sama si nejak liecit dieta seba este daj daj ale malickeho nie 😅
no s tym plavanim to mi je luto my sme nemohli chodit vobec 😠 adko by bol stale chory 🙄

mandy20
17. feb 2009

dobre ranko 🙂
booooze co je to zas vonku? 😠 😠 😠 to je otrasneeeee, ale s tym odhrnanim to je sranda, vcera vecer tiez dusan odhrnal spred domu a na chodniku, dneska rano odisiel do prace a ja to budem musiet asi preletiet, lebo je predodvermi tolko snehu nakydaneho 😠 asi sadnem na metlu a poletiiiiiiiiim 😀 , zlaty cinziacik v tomto, ked nemas sluzbu nemusis odhrnat ale na dome to nikto druhy neurobi 😝 ostala som doma, myslim ze do trnavy do skoly by som dneska urcite nedorazila, teda autobus by tam nedorazil, a keby aj tak s hroznyyyym meskaniiiiim 😝
avanka, si sa pytala co studujem tak masmedialnu komunikaciu v trnave 😉
pekny den vsetkymmmmm 😉

alena22
17. feb 2009

ahoj mandy biele hora je neprejazdna ci jak ze je tam havaria kamionu 🙄
no ja iba kukam z okna a prave mi volal muzik ze aj tesinka mala rano velke problemy lebo cele telicko mala zaborene v snehu a skakala jak zajko a nemala kam kakat 😀 😀 😀 😀 😀
no idem ja na obedik nieco poriesit a navarim aj dezertik pudincek a bude klidek v teplucku si budeme sediet a divat sa z okna na kalamitu 😎

avanka
17. feb 2009

No a to hlasia zajtra vietor a snezenie 😅 to bude nieco....
Maleho som ulozila spinkat a ja ranajkujem...dr. tam je az poobede, tak sa idem liecit sama 🙂
Tiez pojdem malemu nieco uvarit a zehlit asi

cezetko
17. feb 2009

Je mi luto, ktori ste chori. My sa zatial drzime. Avanka aj ja som mala v plane ako ty, ze po dvoch rokoch maly pojde do skolky a ja ucit ale nas tatko je sikovny a hned sa nam zadarilo druhe. V podstate sme to aj tak chceli ze nech je medzi detmi dva roky.
Dufam ze my sa dnes uz konecne troska pojdeme pozriet von, nech sa troska pogulujeme.

avanka
17. feb 2009

Aj ja chcem ist von a zase tu budeme do konca tyzdna zatvoreni 😠 😠 😠
My by sme chceli 3 rocny rozdiel, to mi pride take idealne, ale radsej az tak moc neplanujem, ved "clovek mieni, Pan Boh meni" 😀 😀

vana
17. feb 2009

ahojte!
vyzerá to tu že vala sa vás netešká zo sniežiku,ja sniežik môžem je to lepšie ako blato a aspoň vieme že je zima.
My sa dnes tešíme von tiež pojdeme sa gulovat 😀 😀
Zuzi to mi je lúto že ste taký choručký a to sme vás chceli ísť konečne pozriet,dúfam že sa skoro vyliečite.
Beki sa zatial drži na to že jej idú očáky tak je je to super.ona si vybudovala dobrú imunitu na tých plavárnach a saunách .
Mandy tak vela sily pri odhnaní lebo ten siežik je teraz ťažky keď až tak nemrzne,ešte že sme na činžáku ale vy máte zase iné výhody oproti činžiaku.

alena22
17. feb 2009

ahojte tak my sme tu mali maxika a barusku teraz len odisli adko zalomil hotovy jupi jeeee aj pes je ustvany a dokonca aj morca zaryto mlci a lebedi si v klietke 😀
iba maminku caka sichta lebo hracky su vsade myslim ze aj v hrncoch 😀
adko podedil krasne veci po maxikovi zas bude fesak nahodeny este ked mi pride ten next z anglicka joj ten bude herec zas a jak si to on rad skusal no desny model 😀 sa nam tu predvadzal 😵

avanka
17. feb 2009

Jani, neboj do konca tyzdna sme fit 🙂
Len dnes je maly akysi protivny, nechce sa hrat sam a stale place, ked odidem a mna taaaaaaaaaaak strasne boli hlava a je mi zle 😖 😖 😖 uz nech je rastik doma....

alena22
17. feb 2009

joj avanka toto poznam niekedy akoby citili ze nam neni dobre a just ta bude zozierat 😀 potvorky 😅
adko haja kupodivu uz skoro hodku joj este jednu keby potiahol 😀

avanka
17. feb 2009

Ali, ja chcem byt v obraze, kto je Maxik a baruska? 😀 😀

alena22
17. feb 2009

maxik je mojej sestry synovec 😀 a baruska je jednej senicanky dcerka my sa casto navstevujeme ona je o tri mesiaciky od nas starsia je to adkova laska 😵
a maxikova maminka nam odklada veci a my si vzdy navyberame co sa nam paci mame rovnaky vkus a aj znackove kupujmeme takze sa mi oplati lebo ja moc nemam rada veci od cinanov my vlastne take ani nemame 😅 ja si na maleho veci dost potrpim 😅 ale to sme my zeny no nie 😀

avanka
17. feb 2009

Jasne, chapem 😀 😀 ja som tiez u cinanca este nikdy nebola 😅

alena22
17. feb 2009

cafte, tak my sme sa vybrali nakoniec von, zobrali sme kocik nechali ho aj s tesinkou u tatka v robote a spravili sme peso velke kolecko cez cele mesto 😀
teraz sme u tatika a cakame kym mu skonci otvaracka a ideme domov, pekne si ho vyzdvihneme
😀 az na morca sme tu vsetci 😀

mandy20
17. feb 2009

ahojte, tak mi sme sa pred chvilou vratili zo starej turej a ta cesta bola hroznaaaa, esteze vie muzicek vyborne soferovat, leboinak by sme tam asi stali doteraz, sobotissky kopec a majericky no hrooooooza 😠 a pred myjavou no jeden jazdny pruh a na ceste asi 30 cm snehu, ak tam nebolo zapadnutych a stojacich 10 kamionov tak ani jeden, strasneeee 😝
dufam, ze zajtra dorazim do tt ziva, zdrava a na cas, asi si zo sebou zoberiem deku, keby autobus zapadol 😀 , ale dufam ze sa to nestane 😅
tak dobru nocku 😉

mamartinka
17. feb 2009

to mate take hrozne pocasko?my sme sa tu mohli dnes opalovat ako bolo nadherne.Mandy20 zelam dobru noc. 😉 a zajtra stastnu cestu bez nehody a urazu. 😉

cezetko
17. feb 2009

Avanka. medzi mnou a bratom su tri roky a mne sa to zda zly vekovy rozdiel. My sme chceli rozdiel menej alebo viac. Dufam ze sa skoro vyliecite.

cezetko
17. feb 2009

My sme sa dnes pekne vyvalali v snehu. Ale boli sme len chvilku, bo bolo priserne fucavo

avanka
18. feb 2009

Dobre rano, to bola noc 😝 😝 tie ktore odsavate v noci detom sopliky, tak asi viete 😝 😝 a Luky sa aj casto budil, nevedel zaspinkat, plakal....uz nech je zdravy...
Cezetko, nemate medzi sebou dobry vztah? Nie je to aj tym, ze chalan, baba?
Medzi mnou a brachovcami je rozdiel 5 a pol a 7 a pol roka a viac si rozumiem s tym starsim...
Najlepsie by to bolo rok po roku, ale som po cisarskom, tak 2 roky nesmiem otehotniet.....uz sme rozmyslali aj nad 4 rocnym rozdielom, ale to by som mala uz 31, Rasto 33 a to sa nam zda vela 😝 😝 (dufam, ze som teraz niekoho neurazila)

Jani, ja sneh milujem, ale nie, ked som zavreta doma 😀

alena22
18. feb 2009

ahojte, avanka my to pozname take presoplene noci chvalabohu sme teraz ok 🙂

joj to je vonku kalamita 🙄 ved uz mame snehu doc naco este padaaaa 😅
ja mam rozdiel so sestrou rozdiel 2 roky a s druhou 19 rokov a oboje je dobre podla mna vobec nejde o rozdiel v rokoch ale o to ake su to povahy a ako sa znasaju medzi sebou, aj v rodine mame dost ze maly ma teraz 12 a stasri 18 a super si rozumeju maju sa radi. Inak u nas v rodine su teraz deticky jedinacikovia a pokracujeme v tom aj my novy trend 😀 😀 😀 no idem toho lumpika vychystat do jasli nech si tu uzijem klidecek a porobim co mi treba zatial papaaaaaaaaaaa 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre