Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

avanka
11. mar 2009

Aj ja mam takeho manzela, ale on este perie, zehli, upratuje, okrem varenia zvlada vsetko 🙂
Tak my sme dnes boli na prvej velkej prechadzke, bez toho, aby sme spali..teda, Luli mi spal vonku do stvrt na 5, potom sme isli domov, dali sme si jogurt a o 5 sme vyrazili...prisli sme domov o pol 7, maleho to chudacika zmorilo, ale zlaty bol, ani nedychal 😀 😀

Akurat som na nete obzerala cyklosedacky, musime vyrazit na nakupy...

cezetko
11. mar 2009

Baby, kde ste nasli tak multifunkcnych chlapov? 😉 Ja som rada ked nas tatko bez upozornenia vynesie smeti.

alena22
11. mar 2009

avanka aj moj tak vysava perie zehli umyva a vsetko mozne aj okna aj muzsku pracu nasroubuje a tak vyvrta len nevari to mu nejde iba ak prazenica omeleta a tak 😀
cezetko ty si brala zo sleho mesta asi 😀

cezetko
11. mar 2009

Asi hej. Keby som to bola tusila 😉 Ale nie aspon mam co zavidiet 😉 Nas tatko ma zasa ine prednosti 😉 Mozno som preberala tolko az som prebrala 😉

sylverka
11. mar 2009

neboj mirka ani naš tatko teraz nepomaha lebo neni doma to vieš chodi stale na školenia a tak dnes bolo celkom pekne konečne po dlhej dobe

stija
11. mar 2009

ahojte
miri, nic si z toho nerob, ja toho mojho musim aj na smeti upozornit. on akoby ani to nevidel, ze je kos plny 😒 no ale zase je fakt, ze ked mu poviem, tak porobi, len mu to treba povedat. teda okrem zehlenia, on nezehli. vobec. co sa tyka varenia, on tvrdi, ze varit nevie, ja vravim, ze ako co. omacky, alebo kolace, nic moc, ale take bezne jela zvlada. od hladu by sme neumreli 🙂 🙂

avanka
12. mar 2009

Stija, my by sme zase asi hladovali, ale upratane by bolo 😀 😀 😀 😀
Miri, na Myjave maju takych super chlapov 😀

alena22
12. mar 2009

miri skorej si myslim ze mas normalneho chlapa a my s avankou mame nejake "vadne" kusy 😀 😀 😀
lebo 98% chlapov isto nepomahaju ako nasi 😀 😅

alena22
12. mar 2009

aj v senici ja mam senicana 😀

avanka
12. mar 2009

Ali 😀 😀 😀

radoslava
autor
12. mar 2009

Caute som tu dlho nebola vas pozriet
Ali 😀 😀 😀
Inak aj ja mam doma " vadny " kus 😀 😀 😀 😀

vana
12. mar 2009

Ahojte!
Aj ja sa musím pochváliť šikovným mužíkom,on to má z domu lebo svokor vždy svokre pomáhal tak to je pre neho normálne.
Ale teraz na materskej si domácnosť zvládam sama aj poriadky,aj varenie. KeD som bola tehu tak mi aj okná poumýval.Sú to šikulky tie naše polovičky 😀
Dnes je ale pekne slniečko tak sa teším von 😎
Radka vy ako sa máte?

alena22
12. mar 2009

jej caf radka ty aj zijes som ta tu sto rokov nevidela 🙂
ja idem teraz na kavu na firmu 😀 a potom sa vratim po auto a idem povyberat deti Z MŠ prve cacov potom sanatko dnes to zberam aj sestre 😀 tak bude mat adko kamosku 😵
Nejak sa zatiahlo dufam ze nebude prsat 😠

radoslava
autor
12. mar 2009

Ale Ali už zarezavam v praci. Chodim cez vikendy a ked ma kto varovat tak aj cez tyzden. Su uzavierky tak ma zavolali ci nepridem, a ja čoby nie. Aj eurače sa zidu aj sa trošku odreagujem 😀 😀 😀
Nastupiť chcem natrvalo az v septembri ale neviem či aj skor nie, uvidime.

alena22
12. mar 2009

no radka to mas super len makaj makaj aj ja by som sla keby bolo kde ale takto si aspon naasilu uzijem tu matersku 😀 mozno fakt aj cele tri roky 😀 len ja by som radsej makala ja neviem mna to tak naplna praca adko skratka mam to rada a aj prachy potesia to je jasne 😵
dnes je serialovy den ako je to vidno nik nepise 😀

cezetko
12. mar 2009

Ahojte. Dnes bolo vonku pekne az na ten vietor. Ten bol bak 😉 Dufam ze uz bude vonku stale lepsie a lepsie a vsetky sa stretneme na ihriskach 😉

mamartinka
13. mar 2009

no ahojte.dobre rano prajem.baby mam novinku.nasa rodinka sa do rana rozrastla zasa o jedneho clena.bratovi sa v Skalickej porodnici pol hodinu po polnoci narodila dcerka Gabriela.51cm a 3,10.dobry datum si vybrala.piatok 13.a to mala zajtra termin. 😉 zelam pekny den.

mamartinka
13. mar 2009

to uz maju doma 8 rocneho synatora Denisa.

alena22
13. mar 2009

jej mamartinka gratulujeme 😵
miri veru keby tak nefukalo je omnoho lepsie, inak neviem ci sa my stretneme na ihrisku nam stacia parkoviska 😀 tam je plno aut a blikaju a maju loesa to nam staci 😀 co tam nejake deti tych si uzije v jasliach dost 😅

stija
13. mar 2009

ahojte kocky, tak ako bolo v stredu? boli ste?

martinka gratulko k synovcovi 🙂 a ten pistok 13 je v pohode. aj decka v skole minule uznali, ze je to najlepsi den na pisomky, lebo ak sa im nepodari, maju sa na co vyhovorit 😀

ja som bola vcera u lekarky, uz je to lepsie, len trocha kaslem este, ale od zajtra som uz vypisana, tak v pondelok uz idem do prace. uz ma to doma nebavi byt stale zavreta. a zajtra by sme chceli ist pozriet do nitry, tak uvidime, ako bude rano

mamartinka
13. mar 2009

stija az nato ze je to krsnatko Gabriela 😀

alena22
13. mar 2009

jaj caf stija chces ist pozriet vystavu nabytku 🙂 super
ja mam dnes adrianka doma neviem vcera o 18 este hyril energiou sestra moja si ho natacala ako keca sme sa tu na nom smialy a o 19 uz mal horucku vysoku z nicoho nic nema sopliky nekasle len mu tak zrazu vybehla tak sme dali cipok a uz za chvilku mal 37 iba a rano 36,9 tak radsej dnes bacujeme spolu stale si dava prsty do ust ale neviem ake zuby by mu mohli ist ked uz davno ma 16 zubkov a aj som nazerala dokonca aj s baterkou a nic tam nevidim 🙄 neviem skratka preco tak zrazu mal teplotu a zas nema 😅 ale hlavne ze nema no...
si tu robime polievocku zeleninovu a rozhodli sme sa ze si zapecieme makarony tak dnes pomlsame aj ked adko uz ma v sebe jeden velky mls mi vykutral moju delisu xxl a celu mi ju spraskal 😅 aspon maminka nepriberie 😀

alena22
13. mar 2009

boze udrelo mi to do oci smiali sme sa a nie tvrde 😅

stija
13. mar 2009

martinka, jasne, ved si pisala len kusok predo mnou 😀 akosi sa mi vsetko poplietlo. no ja som nemozna od kedy som tehu. uz aby to preslo 🙂 tak este raz, gratulujem ku Gabike - krsniatku 🙂

stija
13. mar 2009

ali aj ja somdnes robila zeleninovu polievku a zapecene cestoviny 🙂 mm si posmakol, bol doma na obede a pochvaloval si 🙂 a uvidime, co v tej nitre uvidime 😀 mozno nieco objavime a mozno iba inspiraciu.

mamartinka
13. mar 2009

ahoj stija.aj ja este raz dakujem.a co idete do Nitry?

alena22
13. mar 2009

jej co sme sa dohodli stija 😀 😀 😀

cezetko
13. mar 2009

My sme dnes mali len rybicku so zemiakmi. Nas tatko neoblubuje zial cestoviny ☹
Gratulujem ku krsniatku, martinka.
Ali, Adko je uz ok? Inak este detom narastu jedny stolicky. Deti maju mat 20zubov.

alena22
13. mar 2009

cezetko ja viem ale nemaju ist az nejak okolo 3 rokov? 😕
ja neviem ale on ma stale prst v puske slinta a ukazuje ze boli ale ja tam nic nevidim 😅 ☹

cezetko
13. mar 2009

Tie zubky rastu okolo druheho roka.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre