Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

sylverka
31. mar 2009

ja sa už tešim na kafe martinka ali prišiplast odfot a pošli mi ho ked je cars ahojte a nech už je teplučko

alena22
31. mar 2009

boze tesim sa na to teplo 😵
sylverka prsiplas odfoteny poslany 😉
Ja som tu mala kamosku exkolegynku dnes ma narodky tak sme pokafickovali poklabosili 😀 😝

sylverka
31. mar 2009

jej je velmi pekny dakujem aja sa tešim na teplučko juj 🙂

vana
1. apr 2009

Ahojte kočky čo porábate všetky?
Ja som sa tiež pustila do umývania okien a už teším až príde slniečko 😎
Po obede si idem kúpiť novú motyčku bo v sobotu razíme na chalupu a musím si posadiť zeleninku.

mandy20
1. apr 2009

Ahojteee kocky, kde ste vsetky? asi sa tulate po vonku, konecne nam krasne vyslo slniecko a ostalo teplucko 🙂
ja som doma, lebo moj muzicek ma opät vysoke horucky ☹ tak sa o neho pekne staram a dufam ze coskoro mu bude uz dobre . Tak krasny zbytok dnicka vam zelam 😉

cezetko
1. apr 2009

Ahojte. Konecne som sa sem dostala. Nas tatinko sa v pondelok v noci vratil zo sluzobky tak som si ho troska uzivala. Dnes bolo uzasne vonku. Dufam ze to pocasie vydrzi a coskoro sa uvidime na ihrisku

alena22
2. apr 2009

ahojte my sme mali pc v oprave tak sa uz poslusne hlasim 😀
ja mam okna poumyvane,vonku je krasne tak sme casto len tam boze nech uz to vydrzi ja ccem krasne ako dnes 😵 😵 😵
Vcera adko pojazdil polku senice na odrazadle strasne sa mu to paci 🙂
jej a stretla som sa s avankou a maly lukasko je kraaaasnucky tmavooky chlapcek 😵

avanka
2. apr 2009

Ali, dakujem 😀 😀 Adulo ma zase prekrasne vlasky a ocka, aj ja chceeeeeeeeeeeeeem 😀

mohlo by to pocasie vydrzat, hoci ked je tak krasne, Luli mi akosi odmieta spinkat vonku, zvedavec jeden maly, len vykukuje.....

Aj ja mam umyte okna, zajtra este spalnove a finito....zajtra idem aj nieco upiect, aby mohla prist Velka noc 🙂 🙂

sylverka
2. apr 2009
https://www.youtube.com/watch?v=-2cp75WMZW0

ahojte toto je dnešny sabinkin koncet v ludovej škole umenia dnes bolo velmi pekne aj mirku som konečne stretla aj s manželikom dufam že sa čoskoro stretneme všetky papa 🙂

alena22
3. apr 2009

ahojte sylverka pekna videa 😵
my sme dnes s adkom boli do obedu na odrazadle zasa ten tak jazdil aj s baruskou sa striedali na jej trojkolke + pobehali aj peso ze sme prisli domov rychlo tatikovi obedik navarit o pol dvanastej a adko zaspal v kuchyni na stolicke po sediacky 😀 😀 😀 ja ze co caka tak krasne kym bude obed a on sedel a spal 😀 😀 😀
no tak hadam potiahne aspon 2 hodky aby som si porobila poriadky troska a tak a po obede vyrazame zasa 😵 ak nam tatko nabil baterky berieme si aj auticko na dialkove 😀 😎

mamartinka
3. apr 2009

Adulo je fesak hlavne s tym chlebom 😀 a nahodil uz tusim jarny uces.ako sa mate?

alena22
3. apr 2009

mamartinka dakujeme hej hej vcera sme strihali vsak kucerky zasa narastu ale uz ked sa aj spotil to bolo sialene 😵
my sme mali dnes krasny dnik 🙂 po obedem sme trajdali po meste s avankou a lukaskom a ked sme prisli pred dom stretli sme aj vanu s beki joj to bolo pistania jasenia a ked sa pridala aj nasa havina tesinka to vam bolo behu chvilku som mala pocit ze tam lieta 8 deti a nie dve 😀 sranda uz s nimi 😵
premyslam co bude zajtra kam vyrazime co poriesime 😀 😎

mamartinka
3. apr 2009

u nas momentalne prsi.a zajtra ma cely den.takze asi vykend stravime doma.

alena22
3. apr 2009

jaj no tak sme si to pocasie tusim vymenili ze? 😅 to je smola u nas ma byt pekne my asi zas pojdeme do zoo lebo mam byt sama s malym az do vecera tak si spravime vylet lebo doma keby som musela byt musim aj varit takto sa stavim niekde na obedik v restike s adulom 😝 😀 a mame vylet a tam si pobeha ma byt krasne a je to vymyslene zas 😅

vana
3. apr 2009

Veru veru už sú akčné tie deti,asi im to počasie tiež dodáva energiu,dnes bolo parádne.
Bibi zase nechápala prečo ste zostali vo výťahu chvílu ešte protestovala chcela sa nahánať s Teisnu a Adkom 😀
My zajtra razíme na chalupu joj jak sa teším,hlavne že je počasie dobré,idem rýchlo spať nech mám zajtea energi.
Tak prajem všetkým krásny víkend!

alena22
4. apr 2009

Ahojte tak my sme dnes mali rusnu sobotu od rana vyletik v hodosi a u nasich v skalici 🙂 mali sme plno zazitkov stopli ma polisi hned v hodonine nastastie bez pokuty,ovca ma potrkala v zoo lebo som ju chcela odzduchnut koli adkovi,a na volbach sa adko v klude nacpaval slanymi dobrotkami co tam mali v komisii este si nadrzovku aj domov nabral 😀
a po krasne rusnej sobote adulko haja a dufam dlhoooo bude 😀 😀 😀

alena22
5. apr 2009

halo halo kde ste vsetky?
no krasna nedela za nami, adko bol do obeda vencit tesinku a po obede umyvat auto v garazi aj svoju tatrovecku mal a hlavne jazdil po ceste v garazach na aute sedel za volantom a auto isloooo , baby to bolo radosti ten tak jazdil ako blazon 😀 😀 😀 horsie ho bolo dostat z auta
😅
a vy ako ste vikendovali?

mandy20
5. apr 2009

Ahojteee
Ali, zas mate nadherne foteckyyyy, maleho nadejneho modela mate doma 😀 , my sme dnes cele poobedie strvioi v bratislave na dostihoch, nadherne teplucko bolo a vcera sme boli u nasich na chalupe, sme sa tam zisli cela moja rodinka a tiez bolo supeeer 😉
v pondelok ani v utorok nejdem do skoly tak mozme dat stretko , hlasia krasne slnecne pocasie tak niekde vonkuuuu 😀

alena22
5. apr 2009

jasne mandy ja som za ,super ze konecne nemas skolu aspon dva dni 😵
mozeme sa tulat aj ked v utorok do obeda asi pride znama po sedacku ale to je otazka chvilky 😉
a vo stvrtok uz by sme mali mat nasu doma ak zozenieme odvoooooz 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

alena22
5. apr 2009

sasi to je super ze ste sa tak zisli to by sa aj mne pacilo 🙂
a tie dostihy no poviem ti kone milujem ale dostihy moc nie ☹ ale krasne mohlo byt a v tomto pocasi 100 x super lebo neni este take horko a nelietaju ovada 😀 😝 😎

mandy20
5. apr 2009

aliiii, no jooo tak kde sa stretnemee, zavolame si a dohodneme sa 😉 , ja by som isla az poobede, doobeda muim cosi ukuchtit a tak, sak to poznas 😀 , na chalupe nas bolo 12 a bolo skvele, ked sa vsetci zideme tak je vzdy kopec srandy 😀

alena22
5. apr 2009

jasne jasne aj ja musim kuchtit vsak to pozname 😀 😀 😀
tak si volame a mozme ked tak mozme ist niekam na terasku na kavu ak bude pekne a moze sa pridat aj avanka s lukaskom a aj druhe baby ak chcu 😉 😉 😉

mamartinka
5. apr 2009

ahojte Baby.no tak mi taka klasika.chvilu sme sa boli poprechadzat po plazi a tak vyvetrat trocha vonka.bolo tu tiez docela fajne aj ked sa nam navecer uz zacalo zmrakat.baby zda sa mi to alebo si to len namislam.nieje v teme Senica nahodou z vas niektora Mirka?ak ano tak potom vsetko len to naj k dnesnym meninam.ak neni tak nevadi. 😉

alena22
6. apr 2009

Je je mirka-cezetko aj my sa pripajame ku gratulacii 😵 😵 😵

vana
6. apr 2009

Ahojte!
Mirka ja ti tiež prajem všetko najlepšie k meninkám nech sa bábetko štastne narodí a nech sa splní všetko čo si želáš 😀 😀 😀

Tak my sme mali krásny víkend na chalupe to počasie je úžasné porobili sme vela práce a Beki tam bola úlne ako v raji,susedia tam majú sliepky a tá na ne pozerala ako na televízor a v zahrade to bola pomoc.... 🙂

alena22
6. apr 2009

caf jani no veru tomu verim ze sa tam beki mala ako v raji 😀
ja sedim u muzika a cakam na mandy a ideme na kafe niekam a potom pre adka a snim asi tak po meste alebo ihrisku, vy nemate v plane ist na ihrisko alebo tak nejako ze by sme sa ku vam pridali? 😵

sylverka
6. apr 2009

mirka všetk najlepšie tak oneskorene k meninkam vela zdravia a štastia a nech to už maš za sebou papa 🙂

cezetko
6. apr 2009

Ahojte. Konecne som sa sem dopracovala, muz je zasa niekde v cudu ☹ Dakujem vam vsetkym za gratulacie. Dakujem ze ste si spomenuli. My sme tiez vikend prezili u nasich a hlavne stale vonku a v zahrade.
Dufam ze sa uz vsetky pomaly stretneme na nejakom ihrisku. Konecne je pekne. Ved minuly rok sme boli aj vo Fit Pite s detmi. Tam to bolo fajn, hlavne pre deti tie preliezacky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre