• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto zo Senice a okolia?

15. augusta 2017 
mamartinka na oblecenie jednoznacne next z UK :wink:
ale na party som objednvala tu aj minuly rok na party a teraz zasa www.partytown.sk
17. apr 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si totiz oslavu spravim s adulkom naraz bo ja mam 1 a on 17 maja tak to sklbime chcem vo fit pite taky podnik v senici spravit mejdlo ze aj rodinu aj deti nejake pozveme :dizzy_face:
17. apr 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ali a uz si odtial asi objednavala, ze? By som sa pridala....
17. apr 2009 o 19:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej avanka skoda ja uz som to objednala a aj cvakla :frowning2:
skoda mohlo som to dat skorej to ma nenapadlo ze by sme aj usetrili na postovnom :cry:
17. apr 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nevadi, pacia sa mi tam tie sviecky aj pre Rastika aj pre maleho a lampiony detske, baloniky....takze ak blizsie nastudujem, objednam :wink:
17. apr 2009 o 20:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Ali super stránka zase troško inšpirácie na oslavy,musím to ešte naštudovat.
My sme dnes boli v Hosoši,ale kolko ludí tam bolo nechápala som plné parkáče,až potom mi došlo že je piatok,no alo čo ked to inkedy nevychádza.
17. apr 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som minuly rok objednavala a bola som velmi spokojna jedna vec nebola a hned mi volali ci mi mozu za inu zamenit a tak vsetko ako ma byt a apomerne rychlo to pride kedze platim prevodom a davam si posielat 1 triedou :slight_smile:
odporucam fontanku na tortu mame vyskusane je fajne u deti ma uspech :grinning:
17. apr 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja fontánku poznám ked som bola v rkúsku tam to bolo samozrejmosť ku každej torte,tak konečne viem kde sa to dá kúpiť.
17. apr 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj katka ju mala teraz pre barbarku na torte a deti boli z toho mimo , dokonca je aj nejaka v tvare kvetu co sa toci a hra pesnicku ale videla som len ruzovu a to pre nas velmi neni :grinning:
ja teraz dokoncujem tu tortu o desiatej si po nu pridu :slight_smile:
budeme tu mat do zajtra sestru malu 9 rocnu tak bude mat adko o zabavu postarane, snad to nejako prezijeme vsetci v zdravi lebo neviem ci mam ist s adkom von ked tak sopli ako vyzera to na nadchu ale prechodom soplenie ja neviem u neho je to nevyspytatelne hned sa to zvrtne, no v kazdom pripade od pondelka ide asi k babke na varovanie v skolke sa isto neprelieci :frowning2:
este ma napadlo ze to mozu byt aj zubky lebo vcera sa stazoval ze ho bolia a ma tam na spodnych stolickach take gule ale to je nejako skoro nie aby mu tie psoledne stolicky uz sli a rano mal aj nakakane tak redsie "zubovo" ako to my volame tak uvidime co sa zo sopla vykluje :sweat_smile:
adko ma odod dnes novu zabavku stahuje tatovi pyzamove gate a desne sa na tom bavi, neda mu chvilku pokoja, ale nech si ho len uzije ked ma volno aj tak po obede zas dakam potrase a budeme na ocot :rolling_eyes:
18. apr 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tu su nejake zabery torticky moc so sebou neni som spokojna ale zas tensi by bol malo na jedenie pre dany pocet ludi musia sa z toho aj najest nie len zasmiat takze som robila co som vedela ale teda roboty s tymi vajkami bolo a navyse syr bol nejaka blba varka tazko sa valkal asi aj svalovica ma neminie no dost popisu kuk sem

http://www.facebook.com/album.php?aid=2019815&id=1490734277&l=377892e359
18. apr 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ali pekny vytvor. ako sa mate?mi tu dnes mame teplo.
18. apr 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mamartinka dakujem :slight_smile:
no ja trcim s malym doma lebo nechcem aby sa mu sople pohorsili tak vydrzime nejako dnu :unamused: a muzik siel s mojou sestrou von vyvencit psika a donesu mi zmrzlinku na stihlu liniu :grinning: :grinning: :grinning:
18. apr 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: konecne dnes mame teplo.
18. apr 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme mali dnes tak 15 stupnov ale aj burku a dost prsalo ale teraz navecer sa to zasa vycasilo :dizzy_face:
A kedy to presne idete na slovac?
18. apr 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v pondelok Alenka.uz sa aj tesim.no tuna buduci tyzden ma byt pekne.cobinie ked ideme prec.Adulo sa ako ma?este soplikuje?rano otialto odlietame 7.20.u nas uz bude 8.20.do Viedne a odtial este do BA autobusom.tam uz nas bude cakat manzelov brat.takze tak
18. apr 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vy sa mate isla by som sa preletiet aj ja v lietadle troska, adko je na tom ovela lepsie ale tak co ja viem sopliky ma len sa mi zda ze menej asi to budu zubky lebo slinta a stale si tam rucku dava :sweat_smile:
mam tu tu malu sestru tak sme sa nacpali pizzou na veceru teraz tu stonam za pc aka som hlupa ze som si dala
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. apr 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
treba sa aj najest nie?vy ste este neleteli lietadlom?aj sa chystate cez leto niekam na dovcu?
18. apr 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamartinka ja uz som loetela vela krat aj vo velkom aj v dvojmiestnom prave preto by som chcela zasa lebo sa mi to paci, no kedze v pondelok nastupujem do novej prace neviem ako to bude cez leto s mojou dovolenkou ale plan je ist k moru asi grecko :slight_smile: tam sa nam obom pacilo aj mne aj muzikovi :dizzy_face:
18. apr 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne sa tam v Grecku teda vobec nepacilo.a to sme boli na svadobnej ceste.uz ked tak tak radsej Tunis.tam je nadherne.a to som v grecku aj dokonca ochorela.nam je inak lepsie sediet doma a nie k moru.to mame to more teraz aj tady a kazdy den.
18. apr 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Ali tak zase pekný kúsok sa ti podarilo vykúzliť,aké boli ohlasy.
Inak zajtra ti prajem vela štasia v novej práci,nech máš príjemný začiatok a zober si vela nervou to na začiatok budeš určite potrebovať kým si zvykneš.
19. apr 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.no tak mi sme pred chvilou prisli z mesta.este sme boli co to dokupit a zajtra letime na 2 tyzdne domov.este sa pojdeme pobalit a je to.dnes tu mame teplo.tak sa majte krasne.ak bude cas vam z domu napisem niekedy.Ali aj ja ti prajem zajtra prijemny pracovny zaciatok. :wink:
19. apr 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky dakujem ste zlate, aj sa tesim velmi aj mam obavy ale to je pri kazdej novej ci uz praci alebo co :sweat_smile: aspon u mna to tak byva ze troska taka nervozitka je :slight_smile:
my sme dnes s adriankom boli na humencoch so za krstnou adkovou bol sibat bo pocas sviatkov sme nestihali obehat aj tam :grinning: tak aspon ma staly prisu balickov sladkosti a auticiek konkretne z denska policia dalsia :dizzy_face: :grinning:
my tu s adkom tancujeme lets dance strasne sa tesi ked sa dzime a spievame si a tancime vobec nechce hajat a to som si myslela ze bude z dvora utahany :sweat_smile:
jani ohlasy na tortu boli super nad moje ocakavania :slight_smile: :dizzy_face:
19. apr 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda tak budete mat tanecnika?Ali a dufam ze potom napises ako bolo v praci.Adko ide do jasliciek?
19. apr 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru tanecnik z neho bude ale stale nespi a poskakuje si tu :grinning:
19. apr 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no paradne zasa fotky.a to sa tesinka nosila?za pani to.Adko ma 2 traktory?inak aj nasi chalani ho maju a dobre sa stym zahraju.oni to mali aj z vleckou.
19. apr 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ali vy mate na Humencoch Sajdikovych Adkovu krstnu?ved to je kusok pri buroch nie?
19. apr 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati aj k tomuto je vlecka aj radlica na predok ma to sarka v plnej vybave :dizzy_face:
adkov neni ani jeden to bol na navsteve na humencoch, hej je to kusok od burov ale oni stavaju druhy dom v kunove to budu mat blizsie senice takze este tak rok budeme behat na humence a potom uz ich budeme mat pod nosom :grinning:
19. apr 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teraz nebyvaju na svojom sami?
19. apr 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no byvaju na svojom na polku so svokrou :grinning:
19. apr 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach tak.tak sa maj krasne a ak bude moznost a cas sa zo slovenska ozvem.mam to kusok no nie.staci zakricat? :grinning: dobru noc
19. apr 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok