Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

oliverka
7. aug 2007

Senicaniek tu je akosi malo. Paralelne bezi diskusia o porode na Myjava a v Skalici, ale tiez sa zapaja len minimum mamiciek. Radka, a v ktorej casti SE si byvala? PRemyslam, ci sme sa nestretali. Chodila si na strednu v SE?

benabianca
7. aug 2007

aj ja som byvala v Senici(narodena na Myjave),ale len 0-6 rokov mojho zivota,sidliskosa volalo Sotina myslim 🙂

radoslava
autor
8. aug 2007

Beni to nemyslis vazne no ja neverim.
A ano je tam sidlisko Sotina.
Tak najprv sa najdeme ze januarove deticky a teraz este aj rodacky z toho isteho mesta a ja som samozrejme tiez narodena v Senici.
Inak ja som rocnik 78.

benabianca
8. aug 2007

ja 79(august)

radoslava
autor
8. aug 2007

No ja jun. Som trosku starsia ale iba o rok 😀

benabianca
8. aug 2007

moja sestra je rocnik 78(maj),mozno ste spolu chodili do 1.a 2.triedy(potom sme sa odstahovali),kde si byvala v Ba?Ja 10 rokov na Dlhych Dieloch(Karlova Ves).Teraz som uz 4roky v Irsku.

oliverka
8. aug 2007

No, ja som trocha starsia 🤐 , rocnik 74.

radoslava
autor
9. aug 2007

To si ako moj manzel , takze si v najlepsich rokoch 😀
Oli ja som chodila na strednu na Myjavu akosi na to nemam dobre spomienky a neviem odvtedy nechodim rada na Myjavu. Ale kolektiv v skole bol super az na par vynimiek ako asi vsade.
Oli teraz budu v SE tie slavnosti folklorne ci co a ja idem od 14.8. do Se na cely tyzden tak keby si sa chcela stretnut na kafco alebo kofolu tu ja milujem budem rada.

benabianca
9. aug 2007

Radi-ani si mi neodpovedala,kde si byvala v Ba?

radoslava
autor
9. aug 2007

Jejda kedy si sa pytala. Prepac byvala som na Slovnafte.
Ako sa zije v Irsku a ako si sa tam vobec dostala?

benabianca
9. aug 2007

moj muz tu zacal robit,kym sme sa este zobrali a nakoniec sme tu aj zostali,takze on tu je dlhsie ako ja,aj obidve deti sa nam narodili tu v Irsku

radoslava
autor
9. aug 2007

Obaja ste zo Slovenska? Takze mate deticky Irov.

benabianca
9. aug 2007

sme obaja Slovaci a deticky Iri 😉,tak tak.

oliverka
9. aug 2007

OK Radka, mozeme sa potom dohodnut niekde pri ihrisku. V ktorej casti mesta sa budes nachadzat?

radoslava
autor
10. aug 2007

Rodicia byvaju za kulturakom. Robotnicka ulica je tam Jednota a ozaj kusok su nove obchody vraj sa tomu hovori kraviny; 😀

oliverka
11. aug 2007

Neuveris, ale byvala som s nasimi kusok od vas, na Robotnickej pri 5. materskej skolke (od DK smerom na stare sidlisko). Byvaju vasi v tom vyskovom alebo dlhom 3 poschodovom?

radoslava
autor
12. aug 2007

Rodicia byvaju v tom vysokom. A ty teraz kde byvas?

oliverka
13. aug 2007

Teraz byvame az pri kasarnach. Radka, mam teraz pokazene PC, neviem, ci sa mi podari ho dnes dat opravit. Keby som ti nahodou neodpovedala, nehnevaj sa. Teraz sa mi podarilo pripojit u kamosky v praci, ale zajtra neviem, neviem...

radoslava
autor
13. aug 2007

Nebudem sa hnevat 😀
Nech sa ti podari opravit a potom pokecame. V Senici nemam PC u nasich ale nieje problem sa niekde napojit. Dohodneme sa ved tam budem od utorka.

oliverka
13. aug 2007

PC mam opravene 🙂 . Utorok je uz zajtra, alebo prides az na dalsi tyzden?

radoslava
autor
14. aug 2007

Nie nie idem uz dnes o 15,00 odchadzam z domu.

oliverka
14. aug 2007

Radka, poslala som ti spravu internou postou, ozvi sa.

radoslava
autor
20. aug 2007

Ahoj Oli precitala som si az dnes. Mali sme tolko navstev ze som nesla ani na net a precitala som si IP az dnes. Je mi to tak luto ale nabuduce ked pojdem tak si dame vediet aj takto aj SMS. Mrzi ma to a co si robila. Ja som behala s kamoskami aj po trhoch s rodicmi sme boli na Anderovi a tak barco

radoslava
autor
23. aug 2007

Oli co dovolenkujes dufam ze sa na mna nehnevas? 😀

benabianca
23. aug 2007

vsetko najlepsie Sabinke k 7.mesiacikom 😉

radoslava
autor
24. aug 2007

Dakujeme velmi pekne aka bola vasa oslava?

benabianca
24. aug 2007

Dobra,Benjaminko bol sice besny ako pes,ale co mozem cakat od chlapceka,asi to bude len horsie a horsie 😀 .Co mate nove vy?Sabinka este nechodi nahodou?My budeme za chvilu stvornozkovat,aj ked mam pocit,ze sa chce pomaly aj postavit na nohy.

radoslava
autor
24. aug 2007

Beni Bianke gratulujeme k 7 mesiacikom.

benabianca
24. aug 2007

dakujeme 😉

radoslava
autor
24. aug 2007

Ale nam ti drobci rastu co? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre